Mango

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#76

Post by Bea_Trix »

h, kad smo vec kod "Lava", ja ne znam nista tamo sto ne izgleda kao da ga je osmislila i skrojila sekretarica, dok je turpijala nokte u Jugopromet d. o. o. negdje sredinom osamdesetih, u pauzi izmedju bureka i kafe :D

dezeni kao presvlake za kauc&stolice za poljsko vjencanje, krojevi za zene vjecno u nekim neodredjenim godinama, uglavnom neckerman je izmislio kreativnost za ove :D a svi znamo koliko je neckerman kreativan :D
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#77

Post by Tesssa »

dawn_upon_dawn wrote:h, kad smo vec kod "Lava", ja ne znam nista tamo sto ne izgleda kao da ga je osmislila i skrojila sekretarica, dok je turpijala nokte u Jugopromet d. o. o. negdje sredinom osamdesetih, u pauzi izmedju bureka i kafe :D

dezeni kao presvlake za kauc&stolice za poljsko vjencanje, krojevi za zene vjecno u nekim neodredjenim godinama, uglavnom neckerman je izmislio kreativnost za ove :D a svi znamo koliko je neckerman kreativan :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ima inace u ovom gradu izloga i radnji da covjek sjedne, dosta razmislja i opet ne nedje objasnjenje za njihovu egzistenciju.
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#78

Post by Umjetnik a »

dinchy84 wrote:
dawn_upon_dawn wrote:h, kad smo vec kod "Lava", ja ne znam nista tamo sto ne izgleda kao da ga je osmislila i skrojila sekretarica, dok je turpijala nokte u Jugopromet d. o. o. negdje sredinom osamdesetih, u pauzi izmedju bureka i kafe :D

dezeni kao presvlake za kauc&stolice za poljsko vjencanje, krojevi za zene vjecno u nekim neodredjenim godinama, uglavnom neckerman je izmislio kreativnost za ove :D a svi znamo koliko je neckerman kreativan :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ima inace u ovom gradu izloga i radnji da covjek sjedne, dosta razmislja i opet ne nedje objasnjenje za njihovu egzistenciju.
ova ti je zlatna, i to je malo reći, kao da sam ja napisao
ne vlaja Zara, MAngo, pa šta vam valja onda
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#79

Post by pinkzelena »

Umjetnik a wrote:
dinchy84 wrote:
dawn_upon_dawn wrote:h, kad smo vec kod "Lava", ja ne znam nista tamo sto ne izgleda kao da ga je osmislila i skrojila sekretarica, dok je turpijala nokte u Jugopromet d. o. o. negdje sredinom osamdesetih, u pauzi izmedju bureka i kafe :D

dezeni kao presvlake za kauc&stolice za poljsko vjencanje, krojevi za zene vjecno u nekim neodredjenim godinama, uglavnom neckerman je izmislio kreativnost za ove :D a svi znamo koliko je neckerman kreativan :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ima inace u ovom gradu izloga i radnji da covjek sjedne, dosta razmislja i opet ne nedje objasnjenje za njihovu egzistenciju.
ova ti je zlatna, i to je malo reći, kao da sam ja napisao
ne vlaja Zara, MAngo, pa šta vam valja onda

@Umjetnik :kiss: :D beba jedna
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#80

Post by Dori »

I? Kakvi su utisci? :D
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#81

Post by Umjetnik a »

Dena wrote:I? Kakvi su utisci? :D
reci ti
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#82

Post by Dori »

Umjetnik a wrote:
Dena wrote:I? Kakvi su utisci? :D
reci ti
Rekla sam ti vec....."zraknula" kroz izlog u ranim jutarnjim satima, ali to se ne racuna. Nisam jos stigla otici onako maksuz da pregledam....Cekam platu :D
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#83

Post by Umjetnik a »

Dena wrote:
Umjetnik a wrote:
Dena wrote:I? Kakvi su utisci? :D
reci ti
Rekla sam ti vec....."zraknula" kroz izlog u ranim jutarnjim satima, ali to se ne racuna. Nisam jos stigla otici onako maksuz da pregledam....Cekam platu :D
gdje ćeš bez nje :lol:
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#84

Post by Dori »

Umjetnik a wrote:
Dena wrote:
Umjetnik a wrote: reci ti
Rekla sam ti vec....."zraknula" kroz izlog u ranim jutarnjim satima, ali to se ne racuna. Nisam jos stigla otici onako maksuz da pregledam....Cekam platu :D
gdje ćeš bez nje :lol:
Pravo kuci! :lol:
No_oNe__
Posts: 797
Joined: 21/11/2003 00:00

#85

Post by No_oNe__ »

Usla ja i pokajala se!

Kao da je pijaca! Unutra svih uzrasta 7-77 godina, profila od napucanih kokica do udavaca koje su spremne za "krpicu" dati brdo love samo da bi imale Mango! Ispred ostadose cetiri (bukvalno) curice samo sto ne placu jer im mama ne da da udju.

Jedva se dise, od kolicine raje unutra.
Nista ne mozes vidjeti jer svi sebi grabe da vide kao da nikada komad odjece nisu vidjele.
Ima i momaka koji su dosli sa curama, a bogme i djece male.
jednom rijecju KAO DA JE BESPLATNO!

Nova terra nova - svi ce imati nesto iz Manga.

Cijene i nisu nesto previsoke.
Majcice 30tak, kaputi manje od 200KM. Solidno.
Izlog i cijene jednake onima na Minhenskom aerodromu.


BEZVEZE!
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#86

Post by zena21 »

bila... malo procunjala... nista kupila nisam :roll:

guzva je jos uvijek... cijene nisu prestrasne, ocekivala sam vece...

ima stvari, ali nista specijalno :D
Amy82
Posts: 388
Joined: 03/07/2006 10:19
Location: LaLaLand

#87

Post by Amy82 »

Ma to ce trajat sedmicu, dvije i isfurat kao i sve ostalo...

Taman kad plata bude :lol: :lol:

Mango je meni simpa, ali sto se tice kvaliteta nije nista posebno...npr. meni je Esprit sto puta bolji i kvalitetniji, a cijene su tu negdje :oops: :oops:
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#88

Post by Dori »

No_oNe__ wrote:Usla ja i pokajala se!

Kao da je pijaca! Unutra svih uzrasta 7-77 godina, profila od napucanih kokica do udavaca koje su spremne za "krpicu" dati brdo love samo da bi imale Mango! Ispred ostadose cetiri (bukvalno) curice samo sto ne placu jer im mama ne da da udju.

Jedva se dise, od kolicine raje unutra.
Nista ne mozes vidjeti jer svi sebi grabe da vide kao da nikada komad odjece nisu vidjele.
Ima i momaka koji su dosli sa curama, a bogme i djece male.
jednom rijecju KAO DA JE BESPLATNO!

Nova terra nova - svi ce imati nesto iz Manga.

Cijene i nisu nesto previsoke.
Majcice 30tak, kaputi manje od 200KM. Solidno.
Izlog i cijene jednake onima na Minhenskom aerodromu.


BEZVEZE!
Ma dobro...tako je uvijek prvih dana nakon otvorenja. Zato ja i cekam da se guzva malo razidje.
Izlozi su im svi standardni u svakom gradu....Svaka radnja im skoro isto izgleda.
radiostar
Posts: 2262
Joined: 15/03/2007 12:39

#89

Post by radiostar »

sto se izloga tice, to je unificirano za svaku radnju. mislim da svake dvije sedmice stize prospekt sa slikama odjece koja treba biti u izlogu za naredni period. sto se tice trenutnog izgleda, djevojka je stigla iz spanije da ga sredi.
ustvari citav izgled radnje su uredili ljudi iz spanije.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#90

Post by karanana »

Radnja je definitivno precjenjena. Mislim nisam ulazio u sarajevski ali sam bio u banjaluckom i jos par Manga. Nemas sta fino probrati, ali je cool tamo kupovati pa se zene zalete. Dokle ce nam se bradavice stvrdnjavati pri uzbudjenosti kod otvaranja nize-do-srednjerazrednih radnji tipa benetona, manga itd....?...kad su te radnje manje-vise karanane.
bosnia1990
Posts: 42
Joined: 21/01/2007 15:11

#91

Post by bosnia1990 »

Zara je tek otvorili prvi shop u Zagrebu prija mijesec dana!!!!

Image
a H&M u Zagrebu otvara prvi shop pocetkom 2009. Da nam je u Sarajevu H&M Jack and Jones New Yorker etc.
ZAGREB - H&M napokon dolazi u Hrvatsku, a prvi lanac trendi odjeće popularnih cijena bit će u novom Trigranitovu trgovačkom centru na Laništu.

H&M trebao bi biti otvoren već početkom 2009. godine, kada će, prema najavama predsjednika Trigranita za Hrvatsku, Vlahe Kojakovića, biti dovršen najveći trgovački centar u Zagrebu, koji će se nalaziti odmah pokraj polivalentne arene, prenosi Jutarnji list.

Trgovački centar imat će 200 trgovina, na oko 80 tisuća četvornih metara, a osim H&M-a, u njemu će se naći i novi brendovi, koji do sada nisu bili zastupljeni u Hrvatskoj. Iako se pregovaralo sa Šveđanima da se na tom području smjesti i IKEA, čini se ništa od toga, jer je dio zemljišta izdvojen za gradnju polivalentne dvorane. (s.t.)
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#92

Post by pinkzelena »

karanana wrote:Radnja je definitivno precjenjena. Mislim nisam ulazio u sarajevski ali sam bio u banjaluckom i jos par Manga. Nemas sta fino probrati, ali je cool tamo kupovati pa se zene zalete. Dokle ce nam se bradavice stvrdnjavati pri uzbudjenosti kod otvaranja nize-do-srednjerazrednih radnji tipa benetona, manga itd....?...kad su te radnje manje-vise karanane.

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bonnie-Clydova mala
Posts: 706
Joined: 26/01/2007 09:06
Location: Texas

#93

Post by Bonnie-Clydova mala »

karanana wrote:Radnja je definitivno precjenjena. Mislim nisam ulazio u sarajevski ali sam bio u banjaluckom i jos par Manga. Nemas sta fino probrati, ali je cool tamo kupovati pa se zene zalete. Dokle ce nam se bradavice stvrdnjavati pri uzbudjenosti kod otvaranja nize-do-srednjerazrednih radnji tipa benetona, manga itd....?...kad su te radnje manje-vise karanane.
A šta ćeš ti u Mangu, tamo nema ništa za muškinja :D
anamo 'vamo
Posts: 190
Joined: 10/09/2007 22:20
Location: anamo 'tamo

#94

Post by anamo 'vamo »

al' zato ima zenskinja Image
Last edited by anamo 'vamo on 30/10/2007 23:19, edited 1 time in total.
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#95

Post by obuca »

Bonnie-Clydova mala wrote:
karanana wrote:Radnja je definitivno precjenjena. Mislim nisam ulazio u sarajevski ali sam bio u banjaluckom i jos par Manga. Nemas sta fino probrati, ali je cool tamo kupovati pa se zene zalete. Dokle ce nam se bradavice stvrdnjavati pri uzbudjenosti kod otvaranja nize-do-srednjerazrednih radnji tipa benetona, manga itd....?...kad su te radnje manje-vise karanane.
A šta ćeš ti u Mangu, tamo nema ništa za muškinja :D
koristi guzvu da se ocese :D
User avatar
Bonnie-Clydova mala
Posts: 706
Joined: 26/01/2007 09:06
Location: Texas

#96

Post by Bonnie-Clydova mala »

obuca wrote:
Bonnie-Clydova mala wrote:
karanana wrote:Radnja je definitivno precjenjena. Mislim nisam ulazio u sarajevski ali sam bio u banjaluckom i jos par Manga. Nemas sta fino probrati, ali je cool tamo kupovati pa se zene zalete. Dokle ce nam se bradavice stvrdnjavati pri uzbudjenosti kod otvaranja nize-do-srednjerazrednih radnji tipa benetona, manga itd....?...kad su te radnje manje-vise karanane.
A šta ćeš ti u Mangu, tamo nema ništa za muškinja :D
koristi guzvu da se ocese :D
Vidim da tu nešto smrdi, a nisu noge :lol: :lol:
anamo 'vamo
Posts: 190
Joined: 10/09/2007 22:20
Location: anamo 'tamo

#97

Post by anamo 'vamo »

iz kabine piri... :D :D
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#98

Post by karanana »

Danasnja tehnika je cudo. Ne bi mi vjerovali kad bi vam govorio kolipacne su kamere i gdje sve mogu da se prikace.
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#99

Post by Umjetnik a »

karanana wrote:Danasnja tehnika je cudo. Ne bi mi vjerovali kad bi vam govorio kolipacne su kamere i gdje sve mogu da se prikace.
eto mi ne znamo :lol: :lol: :lol: :lol:
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#100

Post by Ivanche »

Vingo wrote:http://www.mango.com/e/home/home.htm?id ... on=abierto

zvanicno potvrdjeno...

A sto se cijena tice, u MNG ako nije snizenje cijene su od 100 - 400 maraka per item....pa ko moze/voli.....
ma nije bash tako skupo...moze se naci po koja haos stvar jeftinije ...
:thumbup:
Post Reply