Manchester City FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#9651 Re: Manchester City FC

Post by burekodsira »

kakve korist igraci koji su sebicni ili im se pokvario x (a da ne spominjem trokut aka piramida)
kad budu ekipa nek se jave
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#9652 Re: Manchester City FC

Post by quasar »

Lucas Leiva wrote:Kad god otvorim ovu temu i pogledam na tabelu, pomislim da ovo nije tema o Manchester Cityu!
Ljudi igraju ubjedljivo najbolju sezonu u svojoj skromnoj istoriji i sto imaju bolje rezultate to su na ovom forumu kritikovaniji...
Imaju paklene igrace koje drugi klubovi mogu samo da sanjaju, samo na ovom forumu su oni ispod prosjecni ili najbolje prosjecni.
kakav paralelni svijet, kakav cudan univerzum je ovaj forum!
Bas zato, sto im je sastav, pa cak i klupa, fantastican, bi oni trebali sad imati bar +5 bodova isred pratnje a ne +5 gol razlike koja ih drzi na prvom mjestu.
Ja ti mogu reci da su SIlva i Aguero svojim petljanjima kad im nije mjesto izgubili bar 5 bodova (Liverpool 2, Chelsea 1, WBA 2), a recimo da su za Fulham svi krivi jer se ne sjecam vise tekme.

Nema veze sa Dzekom. Nije on ukljucen u pricu, osim sto je mogao asistenciju upisati kod Liverpoola. Znaci, da su ta dva magicna igraca makar malo vise timski igraci, a malo manje madjionicari, mogli su pokupiti te bodove. Naravno da se moze i mora pogrijesiti, dopusteno je, ali onda ne vidim razliku izmedju timske igre jedinstva i madjionicara iz Sitija, barem ne na tabeli....
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#9653 Re: Manchester City FC

Post by Comrad »

Lucas Leiva wrote:Kad god otvorim ovu temu i pogledam na tabelu, pomislim da ovo nije tema o Manchester Cityu!
Ljudi igraju ubjedljivo najbolju sezonu u svojoj skromnoj istoriji i sto imaju bolje rezultate to su na ovom forumu kritikovaniji...
Imaju paklene igrace koje drugi klubovi mogu samo da sanjaju, samo na ovom forumu su oni ispod prosjecni ili najbolje prosjecni.
kakav paralelni svijet, kakav cudan univerzum je ovaj forum!
Jeste, sve si ti upravu.

Medjutim, zaboravljas nekoliko stvari. Sam si napomenuo da imaju paklene igrace, a opet ispali su u grupnoj fazi LP (sto za jedan tim sa ovim igracim = ogroman neuspjeh). To sto prvi put nastupaju nije nikakvo opravdanje. Da te jedan Napoli izbaci (svaka cast njima, ali objektivno puno bolje pojedince ima City na bilo kojoj poziciji).

Evo sad im se ljulja i to prvo mjesto u PL, znaci ni to im nije sigurno. Ovoliko novca uloziti za osvajanje carling cupova i fa cupova je meni smijesno. Igrace imaju to stoji, ali im je trener karina. Vec im je forma pocela opadati, te poraz, te nerijesno i eto ti Uniteda na ledjima. Jos koji losiji rezultat i gotovo, United ce se natakarit na prvo mjesto i moze Mancini onda mahat usima.

Jer sta je poenta ulaganja tolikog novca, ako ce tebi trebat 10 sezona da osvojis lp, pet sezona da osvojis PL?
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#9654 Re: Manchester City FC

Post by Gandalf »

Lehman: Manchester City igra dosadan nogomet

Bivši golman engleskog nogometnog kluba Arsenala, Nijemac Jens Lehman, otkrio je bi volio jednog dana biti menadžer kluba u Premiershipu.

"Mogu se zamisliti da vodim neki klub u Engleskoj jednog dana", rekao je Lehman za Mirror nakon čega se osvrnuo na trenutno vodeći sastav, Manchester City.

"City igra jako, jako dosadan nogomet. On jednostavno uspava svojeg protivnika sa držanjem lopte u svom pobjedu. Da budem iskren, to i nije tako teško. Oni igraju kao bilo koja amaterska ekipa samo na boljoj travi. 'Parkiraju' sve igrače iza lopte, samo se dodavaju i onda gol postignu iz sretnih okolnosti", otkrio je filozofiju igre Građana Nijemac.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nešto se City plaho zamjerio Lehmanu - da on nije neki naš kamuflirani Bošnjo :mrgreen:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#9655 Re: Edin Džeko...

Post by Gandalf »

Edin Džeko - zlatna rezerva Manchester Cityja

Britanski tabloid The Sun objavio je druge najbolje sastave velike šestorke u engleskom Premiershipu. Među rezerve na Otoku svrstali su i našeg reprezentativca Edina Džeku.

Prema ovom tabloidu, uz Edina Džeku, zlatne rezerve su i igrač Manchester Uniteda Ryan Giggs, napadač Tottenhama Jermain Defoe, igrači Arsenala Andrei Arshavin i Theo Walcott, igrači Chelseaja Frank Lampard i Fernando Torres, kao i igrači Liverpoola Maxi Rodriguez i Craig Bellamy.

Rezerve Manchester Citya ukupno koštaju nevjerovatnih 150 miliona eura, daleko ispred Real Madrida i Barcelone.

Uz Džeku, među zlatnim rezervama Građana su i golman Pantilimon, Zabaleta, Kolo Toure, Savić, Kolarov, De Jong, Hargreaves, Johnson, Razak i Milner.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25793
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#9656 Re: Edin Džeko...

Post by BHF_Manijak »

Sto ne napisase za Balotellija u prvih 10 kola zlatna rezerva... :oops: City je ekipa gdje nema prvi-drugi tim, niko(sem one dvojice kepeca) nema zagarantovano mjesto u ekipi(Harta ne racunam tu kao golmana).
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9657 Re: Edin Džeko...

Post by jeza u ledja »

BHF_Manijak wrote:Sto ne napisase za Balotellija u prvih 10 kola zlatna rezerva... :oops: City je ekipa gdje nema prvi-drugi tim, niko(sem one dvojice kepeca) nema zagarantovano mjesto u ekipi(Harta ne racunam tu kao golmana).
Kompany.
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#9658 Re: Edin Džeko...

Post by missko »

jeza u ledja wrote:
BHF_Manijak wrote:Sto ne napisase za Balotellija u prvih 10 kola zlatna rezerva... :oops: City je ekipa gdje nema prvi-drugi tim, niko(sem one dvojice kepeca) nema zagarantovano mjesto u ekipi(Harta ne racunam tu kao golmana).
Kompany.
Lescot, Yaya, Richards,kepeci, Baloteli, Hart, Milner, Clichy, Company tako da se zna otprilike koja je prva postava kad nema povreda, bar u PL tekmama.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#9659 Re: Edin Džeko...

Post by Gandalf »

missko wrote:
jeza u ledja wrote:
BHF_Manijak wrote:Sto ne napisase za Balotellija u prvih 10 kola zlatna rezerva... :oops: City je ekipa gdje nema prvi-drugi tim, niko(sem one dvojice kepeca) nema zagarantovano mjesto u ekipi(Harta ne racunam tu kao golmana).
Kompany.
Lescot, Yaya, Richards,kepeci, Baloteli, Hart, Milner, Clichy, Company tako da se zna otprilike koja je prva postava kad nema povreda, bar u PL tekmama.
Ma zarotira on počesto i Lescotta i Richardsa, dok Balottelija samo ako prethodno zapali kuću ili nešto podjednako cool, a na šta se Englezi lože k'o na kraljicu u tangama
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25793
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#9660 Re: Edin Džeko...

Post by BHF_Manijak »

missko wrote:
jeza u ledja wrote:
BHF_Manijak wrote:Sto ne napisase za Balotellija u prvih 10 kola zlatna rezerva... :oops: City je ekipa gdje nema prvi-drugi tim, niko(sem one dvojice kepeca) nema zagarantovano mjesto u ekipi(Harta ne racunam tu kao golmana).
Kompany.
Lescot, Yaya, Richards,kepeci, Baloteli, Hart, Milner, Clichy, Company tako da se zna otprilike koja je prva postava kad nema povreda, bar u PL tekmama.
Vecina tih igraca se rotira, tako da ti ta prica ne stoji! :wink:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9661 Re: Edin Džeko...

Post by jeza u ledja »

missko wrote:
jeza u ledja wrote:
BHF_Manijak wrote:Sto ne napisase za Balotellija u prvih 10 kola zlatna rezerva... :oops: City je ekipa gdje nema prvi-drugi tim, niko(sem one dvojice kepeca) nema zagarantovano mjesto u ekipi(Harta ne racunam tu kao golmana).
Kompany.
Lescot, Yaya, Richards,kepeci, Baloteli, Hart, Milner, Clichy, Company tako da se zna otprilike koja je prva postava kad nema povreda, bar u PL tekmama.
Da vidis Jajeta sam zaboravio. Njega jos dodati kepecima, Srcetu i Kompaniji i to je to.

Ostali se rotiraju, a pogotovo Richards, Clichy, Milner, koji su vjerovatno igrali i manje od Dzeke. (nagadjam sad minutazu, da ne idemo u detalje :mrgreen: )
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#9662 Re: Manchester City FC

Post by quasar »

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25793
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#9663 Re: Manchester City FC

Post by BHF_Manijak »

Nisu Jeze, i ja sam se sjebo kad sam vidio, :mrgreen: Miler, Clichy, Rishards, Lescott itd svi preko hiljadju odigranih minuta, ne znam gdje tolike nabrase, valjda sto su defanzivci pa se slabo mijenjaju u toku utakmice! :mrgreen:
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#9664 Re: Manchester City FC

Post by alphonse kauders »

BHF_Manijak wrote:Nisu Jeze, i ja sam se sjebo kad sam vidio, :mrgreen: Miler, Clichy, Rishards, Lescott itd svi preko hiljadju odigranih minuta, ne znam gdje tolike nabrase, valjda sto su defanzivci pa se slabo mijenjaju u toku utakmice! :mrgreen:
Evo pregled svih igrača:

1. Joe Hart, utakmica 18, minuta 1620
2. Yaya Toure, 18, 1570
3. Kompany, 17, 1514
4. Silva, 18, 1412
5. Lescott, 15, 1344
6. Barry, 16, 1275
7. Richards, 15, 1230
8. Aguero, 17, 1187,
9.Clichy, 13, 1138
10. Milner, 14, 939
11. Nasri, 13, 885
12. Balotelli, 14, 721;
13. Edin Dzeko, 14, 691
14. Adam Johnson, 12, 534...itd..


Dzeko dakle igra 49 minuta po utakmici; Balotelli 51.5; Aguero 69,8; Silva 78 minuta,itd...

Dakle u prosjeku Dzeko da jedva dobije jedno poluvrijeme po utakmici, dok Aguero iu prosjeku 78% vremena provede u igri.

Zasad truba što se tiče minutaže, jedino što lijepo izgleda su onih 10 golova..
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#9665 Re: Manchester City FC

Post by Corola »

alphonse kauders wrote:
BHF_Manijak wrote:Nisu Jeze, i ja sam se sjebo kad sam vidio, :mrgreen: Miler, Clichy, Rishards, Lescott itd svi preko hiljadju odigranih minuta, ne znam gdje tolike nabrase, valjda sto su defanzivci pa se slabo mijenjaju u toku utakmice! :mrgreen:
Evo pregled svih igrača:

1. Joe Hart, utakmica 18, minuta 1620
2. Yaya Toure, 18, 1570
3. Kompany, 17, 1514
4. Silva, 18, 1412
5. Lescott, 15, 1344
6. Barry, 16, 1275
7. Richards, 15, 1230
8. Aguero, 17, 1187,
9.Clichy, 13, 1138
10. Milner, 14, 939
11. Nasri, 13, 885
12. Balotelli, 14, 721;
13. Edin Dzeko, 14, 691
14. Adam Johnson, 12, 534...itd..


Dzeko dakle igra 49 minuta po utakmici; Balotelli 51.5; Aguero 69,8; Silva 78 minuta,itd...

Dakle u prosjeku Dzeko da jedva dobije jedno poluvrijeme po utakmici, dok Aguero iu prosjeku 78% vremena provede u igri.

Zasad truba što se tiče minutaže, jedino što lijepo izgleda su onih 10 golova..
Dakle ne navede tacan prosjek tih deset golova na osnovu ovih drugih,pogotovo napadaca i minutaze.
Namjerno ili ne,svejedno.
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#9666 Re: Manchester City FC

Post by Comrad »

City igra u nedjelju 16h, jao termina :-)
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11077
Joined: 15/01/2010 18:31

#9667 Re: Manchester City FC

Post by Jack Be Nimble »

Sta fali terminu? U 15h kao vecina utakmica koje se odigraju nedeljom u Italiji ili subotom u Njemackoj.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9668 Re: Manchester City FC

Post by jeza u ledja »

Sta ovo Balotelli pusi duvan, jos Mancini kaze da zna za to i da 'ne podrzava'???? Ne mogu da vjerujem!! :shock:
Ne sjecam se kad sam tako nesto procitao od trenera vrhunskog tima, mislim da uopste zna da mu neki igrac pusi i da mu je i dalje dio tima, jos vako mlad. :o :o :o :o

E svasta!
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#9669 Re: Manchester City FC

Post by I am Happy »

Jel' strucnjak il' nije :D Mario se moze i drogirati al' Dzeko grije klupu :D
Sta reci ? Kome posluku porati :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#9670 Re: Manchester City FC

Post by todd_smith »

Balotelli has payed for 24 homeless people to stay at the Hilton for NYE.
Koja legenda :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#9671 Re: Manchester City FC

Post by Velkoski »

Balo je kralj :)
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#9672 Re: Manchester City FC

Post by Jeff Bingham »

It is reported Milan will sacrifice Alexandre Pato to PSG so they can sign Carlos Tevez, then Mario Balotelli in July.

The Rossoneri are in negotiations with Paris Saint-Germain, who have director Leonardo and new Coach Carlo Ancelotti, to reunite them with Pato.

According to the Corriere dello Sport, the €46m raised from selling The Duck will be funnelled straight to Manchester City.

Milan have already confirmed they agreed personal terms with Tevez for a January move and have seen their loan bid rejected, so must pay €20m to sign him outright.

However, the new development is a summer swoop for Balotelli, who is a lifelong Milan supporter.
:)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#9673 Re: Manchester City FC

Post by todd_smith »

Odakle PSGu sve te pare :-) :lol: :lol: :lol:
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#9674

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 29/04/2015 08:19, edited 2 times in total.
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#9675 Re: Manchester City FC

Post by hypko_nurko »

&feature=youtu.be
Post Reply