mama u klimaksu - HELP !

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

plimpi
Posts: 92
Joined: 29/10/2006 10:51
Location: Sarajevo

#1 mama u klimaksu - HELP !

Post by plimpi »

Živim u nadi da će joj klimaks ubrzo proći, jer je zaista neizdrživa. Ne sjećam se više ni kakva je bila prije ovoga, ali sada je strašno razdražljiva, nervozna, nabijena negativnom energijom jer više ne radi-i sada samo sjedi kući i razmišlja jesam li sita, gdje trošim pare, šta je sa onim ispitom što sam prenijela, zašto nisam oprala suđe, i svakojake besmislene gluposti koje jako troše moje živce jer se zaista trudim da je razumijem i pokušavam svim silama da izbjegnem svaki konflikt, ali je ona toliko svojeglava i apsolutno nerazumna, da je svaki intelektualni pomak nemoguć.

moej pitanje: kako se nositi sa nerazumnom osobom sa kojom si prisiljen da živiš još neki period :) :D vjerujem da mnogi ovdje imaju iskustva :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#2

Post by Svemirski_Jebach »

ja sam se svadjao...dok se nisam odselio, sada se mnogo volimo...najvise. Sto sam dalje sve ih vise volim...
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#3

Post by ztluhcs »

1. Kupi stan
2. Plaæaj stan
3. Poravni
4. Uði i ti u klimaks pa joj poka¾i kako je to
5. Samo spavaj u kuæi
6. Preseli se kod momka
7. Baci mamu s balkona
8. Ugradi 8 brava na vratima svoje sobe i zvuènu izolaciju

Ako se jo¹ èega sjetim javim se...

:P
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#4 Re: mama u klimaksu - HELP !

Post by Shoshana »

plimpi wrote:...razmišlja jesam li sita, gdje trošim pare, šta je sa onim ispitom što sam prenijela, zašto nisam oprala suđe, i svakojake besmislene gluposti
Ne vidim sta je tu lose? Za jedno petnaest godina ces joj spocitavati sto te nije nogom nabila u guzicu i natjerala da sve ispite das u roku i ustedis sta para za buducnost :roll:
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#5

Post by PITARKA_SA »

svaki put kada pomsilis da joj "odgovoris" sjeti se da ces "sutra" i ti biti u tom istom klimaksu..
moja mama (a i tata :-) )opcenito govoreci,su jako,jako brizni roditelji,i znam da to nekada tako moze da iznervira covjeka, do ludila..jos na sve to dodaj i klimaks i dobijas cistu sizofreniju :D
ali u svakom slucaju,uvijek sam bila (i bicu :D )ponosna,sretna i zadovoljna jer imam takvu mamu,na koju se mogu osloniti u bilo kojoj situaciji :D budi sretna jer se brine i jer te neizmjerno voli..strpi se malo,doduse,par godina :D :P manje vise,i proce i taj straaasni klimaks :D a do tada ,svaki put kada te nesto iznervira,samo klimaj glavom i preko vrata sa rajom razguli i mirna bosna :zzzz: :D :-D :D
kada taj period prodje,sve ce se vratiti u normalu..na kraju krajeva,ja sam se tjesila da nije ona kriva :D vec ti ludi hormoni :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#6

Post by mamica papucarka »

kad i mi sami postanemo roditelji tek tada vidimo koliko su nasi bili u pravu. Nije to nikakva otrcana faza, nego ziva istina.
Moja mama je bila u klimaksu, dok sam ja bila u pubertetu. A bio je rat. pa sad ti kontaj. Kada smo nas dvije to prezivjele, prezivjet ces i ti :)
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#7

Post by ztluhcs »

Svaki put misli na to da æe¹ jednom ti biti u klimaksu a ona podjetinjiti :D:D:D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#8

Post by Kwaheri »

:roll: fakat postanu preosjetljive...

meni je najace...kad biva "uvrijeđena" na pokusaj rasprave o necemu..."ja se ionako ni zasto ne pitam..." :D
mame, mame :) :kiss:
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#9

Post by ahmed&nedzad »

Kako to da ove i slične patetične teme tipa 'prevarila sam momka sa najboljim prijateljem', 'direktor me seksualno zlostavlja', 'sex nakon abortusa' i sl. obično pokrenu osobe koje su se tek registrovale, i ubrzo nakon toga se prestanu javljati?! Jel' to neki pokušaj moderatora da spase propali forum ili šta?! :oops: :roll:
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#10

Post by delightful »

Jeste li vi ikada vidjeli zecica u klimaksu? Strasno... :-)
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#11

Post by mala-i »

tablete phytosoya spasile su nas onoga sto opisujes,i mama i mi se mnogo bolje osjecamo :)
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#12

Post by Pearl »

Gargamel wrote:Kako to da ove i slične patetične teme tipa 'prevarila sam momka sa najboljim prijateljem', 'direktor me seksualno zlostavlja', 'sex nakon abortusa' i sl. obično pokrenu osobe koje su se tek registrovale, i ubrzo nakon toga se prestanu javljati?! Jel' to neki pokušaj moderatora da spase propali forum ili šta?! :oops: :roll:
a cime to tebe cini, ako tako mislis? jadnikom koji nema sta drugo da radi nego da cita forum kojeg smatra propalim :lol: :lol: :lol: :lol:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#13

Post by ztluhcs »

delightful wrote:Jeste li vi ikada vidjeli zecica u klimaksu? Strasno... :-)
Malo skaèe ali kad poène da plaèe - isto potok... Ko u onoj pjesmici "Zeko i potoèiæ" :D
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#14

Post by delightful »

ztluhcs wrote:
delightful wrote:Jeste li vi ikada vidjeli zecica u klimaksu? Strasno... :-)
Malo skače ali kad počne da plače - isto potok... Ko u onoj pjesmici "Zeko i potočić" :D
Image
Znam...ovako.... :(
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#15

Post by pape »

:roll: @plimpi, .... cuvaj mamu da ti duze traje, ... :roll:
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#16

Post by ahmed&nedzad »

Pearl wrote:
Gargamel wrote:Kako to da ove i slične patetične teme tipa 'prevarila sam momka sa najboljim prijateljem', 'direktor me seksualno zlostavlja', 'sex nakon abortusa' i sl. obično pokrenu osobe koje su se tek registrovale, i ubrzo nakon toga se prestanu javljati?! Jel' to neki pokušaj moderatora da spase propali forum ili šta?! :oops: :roll:
a cime to tebe cini, ako tako mislis? jadnikom koji nema sta drugo da radi nego da cita forum kojeg smatra propalim :lol: :lol: :lol: :lol:
Hoćemo li se to vrijeđati?!
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#17

Post by Pearl »

Gargamel wrote:
Pearl wrote:
Gargamel wrote:Kako to da ove i slične patetične teme tipa 'prevarila sam momka sa najboljim prijateljem', 'direktor me seksualno zlostavlja', 'sex nakon abortusa' i sl. obično pokrenu osobe koje su se tek registrovale, i ubrzo nakon toga se prestanu javljati?! Jel' to neki pokušaj moderatora da spase propali forum ili šta?! :oops: :roll:
a cime to tebe cini, ako tako mislis? jadnikom koji nema sta drugo da radi nego da cita forum kojeg smatra propalim :lol: :lol: :lol: :lol:
Hoćemo li se to vrijeđati?!
ako ti se ne svidja tema, ne citaj.. ako ti se ne svidja forum ima drugih..

za mene je jadna osoba koja se pati da cita nesto sto ga ne interesuje i sto mu se cini glupim.. ali ne odustaje.. to nalazis li se ti tu ili ne je vec do tebe..
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18 Re: mama u klimaksu - HELP !

Post by muha_sa »

plimpi wrote:Živim u nadi da će joj klimaks ubrzo proći, jer je zaista neizdrživa. Ne sjećam se više ni kakva je bila prije ovoga, ali sada je strašno razdražljiva, nervozna, nabijena negativnom energijom jer više ne radi-i sada samo sjedi kući i razmišlja jesam li sita, gdje trošim pare, šta je sa onim ispitom što sam prenijela, zašto nisam oprala suđe, i svakojake besmislene gluposti koje jako troše moje živce jer se zaista trudim da je razumijem i pokušavam svim silama da izbjegnem svaki konflikt, ali je ona toliko svojeglava i apsolutno nerazumna, da je svaki intelektualni pomak nemoguć.

moej pitanje: kako se nositi sa nerazumnom osobom sa kojom si prisiljen da živiš još neki period :) :D vjerujem da mnogi ovdje imaju iskustva :D
operem suđe--usisam-operem veš i na kraju je uninam sevdalinkom.
plimpi
Posts: 92
Joined: 29/10/2006 10:51
Location: Sarajevo

#19

Post by plimpi »

hvala svima na podršci, a što se tiče novog nicka, zaboravila sam šifru za stari, a kako mi je bila memorisana na računaru i resetovala se slučajno, morala sam se ponovo registrovati i početi novi život na forumu. :-)
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#20

Post by ahmed&nedzad »

Pearl wrote:
Gargamel wrote:
Pearl wrote: a cime to tebe cini, ako tako mislis? jadnikom koji nema sta drugo da radi nego da cita forum kojeg smatra propalim :lol: :lol: :lol: :lol:
Hoćemo li se to vrijeđati?!
ako ti se ne svidja tema, ne citaj.. ako ti se ne svidja forum ima drugih..

za mene je jadna osoba koja se pati da cita nesto sto ga ne interesuje i sto mu se cini glupim.. ali ne odustaje.. to nalazis li se ti tu ili ne je vec do tebe..
:zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#21 Re: mama u klimaksu - HELP !

Post by Lace »

plimpi wrote:Živim u nadi da će joj klimaks ubrzo proći, jer je zaista neizdrživa. Ne sjećam se više ni kakva je bila prije ovoga, ali sada je strašno razdražljiva, nervozna, nabijena negativnom energijom jer više ne radi-i sada samo sjedi kući i razmišlja jesam li sita, gdje trošim pare, šta je sa onim ispitom što sam prenijela, zašto nisam oprala suđe, i svakojake besmislene gluposti koje jako troše moje živce jer se zaista trudim da je razumijem i pokušavam svim silama da izbjegnem svaki konflikt, ali je ona toliko svojeglava i apsolutno nerazumna, da je svaki intelektualni pomak nemoguć.

moej pitanje: kako se nositi sa nerazumnom osobom sa kojom si prisiljen da živiš još neki period :) :D vjerujem da mnogi ovdje imaju iskustva :D
suti i trpi...i ona se nosila sa tvojim pubertetom :D
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#22 Re: mama u klimaksu - HELP !

Post by Ivy »

Lace wrote:
plimpi wrote:Živim u nadi da će joj klimaks ubrzo proći, jer je zaista neizdrživa. Ne sjećam se više ni kakva je bila prije ovoga, ali sada je strašno razdražljiva, nervozna, nabijena negativnom energijom jer više ne radi-i sada samo sjedi kući i razmišlja jesam li sita, gdje trošim pare, šta je sa onim ispitom što sam prenijela, zašto nisam oprala suđe, i svakojake besmislene gluposti koje jako troše moje živce jer se zaista trudim da je razumijem i pokušavam svim silama da izbjegnem svaki konflikt, ali je ona toliko svojeglava i apsolutno nerazumna, da je svaki intelektualni pomak nemoguć.

moej pitanje: kako se nositi sa nerazumnom osobom sa kojom si prisiljen da živiš još neki period :) :D vjerujem da mnogi ovdje imaju iskustva :D
suti i trpi...i ona se nosila sa tvojim pubertetom :D
i kupi joj cokoladu s vremena na vrijeme, pomaze :)
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#23

Post by lindjo »

heklanje smiruje zivce...

ili joj nadji ljubavnika...u krajnju ruku...misomor helps 2
novel
Posts: 1071
Joined: 21/03/2006 10:24
Location: PM
Contact:

#24 Re: mama u klimaksu - HELP !

Post by novel »

plimpi wrote:Živim u nadi da će joj klimaks ubrzo proći, jer je zaista neizdrživa. Ne sjećam se više ni kakva je bila prije ovoga, ali sada je strašno razdražljiva, nervozna, nabijena negativnom energijom jer više ne radi-i sada samo sjedi kući i razmišlja jesam li sita, gdje trošim pare, šta je sa onim ispitom što sam prenijela, zašto nisam oprala suđe, i svakojake besmislene gluposti koje jako troše moje živce jer se zaista trudim da je razumijem i pokušavam svim silama da izbjegnem svaki konflikt, ali je ona toliko svojeglava i apsolutno nerazumna, da je svaki intelektualni pomak nemoguć.

moej pitanje: kako se nositi sa nerazumnom osobom sa kojom si prisiljen da živiš još neki period :) :D vjerujem da mnogi ovdje imaju iskustva :D
Hormonsko lijecenje pomaze....


http://www.cybermed.hr/index.php/pbl/po ... _lijecenje
User avatar
vatana
Posts: 547
Joined: 25/04/2006 15:32
Location: Pejton
Contact:

#25

Post by vatana »

Ima li mama tatu (ili nekog drugog) da je radovno "gazi"? :D
Post Reply