MALI Šengen

Locked
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#851 Re: MALI Šengen

Post by Maraschino »

Nece na dobro, opet se kmetovi nadigli.
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#852 Re: MALI Šengen

Post by Bascarsija1 »

General War wrote: 13/09/2020 21:43
Bascarsija1 wrote: 13/09/2020 21:33
General War wrote: 13/09/2020 21:21

:lol: :-)
Nije bas tema, al kad vec pitas ovako direktno...razlika je u "kriti" ili ponositi se time...mada me zivo zaboli za tvoju malicioznu krizu identiteta, kroz gluposti koje navodis.
Niti jedno zlo nije dovjeka...nasladjivanje zla prema onima a kukati za svoje, govori o tvom karakteru, i upravo skolski primjer kako zlo je u svima, samo treba nesto da ga pokrene.
Pa naravno zlo je u svima samo treba da se probudi. Probudio si ga. Cestitam.
Ali mi nisi odgovorio na pitanje.
Sve sam ti ja odgovorio, samo trebas skontat...to sto je tesko ti, nije do mene. :wink:
Dobro. Ja sam stvarno upitao zasto ste toliko insistirali da ostanete odredzene vijere.
Mislim ako je fanatizam pa bogamu priznajmo. Ako je nesto drugo pa dobro i to je nesto.
Jer jednostavna promjena vjere bi zaustavila to. Pa bogamu nije valjda da je neki pop vazniji od zene (i to tako 500 godina).

Ja nisam Turcin I ne osjecam se odgovornim (iako me ti vjerovatno zoves turcinom , balijom itd)
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#853 Re: MALI Šengen

Post by Milenkov buraz »

VMxxx37 wrote: 13/09/2020 21:24
Bascarsija1 wrote: 13/09/2020 20:43
VMxxx37 wrote: 13/09/2020 19:35 Ni u Turskoj ni u Bosni religija nije odvojena od drzave. Pogledaj kako se to radi u Francuskoj. U francuskoj se mozes popisati na Isusa I na katolicku crkvu. Kad objavite karikaturu Muhameda u Oslobodjenju, umjesto sto dajete Dezulovicu otkaz za neku nebulozu tipa vrijedja osjecanja vjernika, onda cu povjerovati u to.

Sve satro sekularno a ne smijes pisnuti protiv islama. Sekularno znaci sloboda da kritikujes I da omalovazavas religiju.
Pa recimo us RS/Srbiji mozes da kritikujes koga hoces ali te poslije kao novinara placeni huligani prebiju a mozda I ubiju. Sekularno nema sta pogotovo sto ti huligani ni ne odgovaraju pred zakonom iako se zna ko su.

Ali su Srbi naslijedili nesto od svojih oceva Turaka a to je negacija genocida. Turci negiraju genocid nad Jermenima a Srbi negiraju genocid nad Bosnjacima. Kakav otac takav sin.
Ne znas ni sta znaci sekularno.

A ni po jada sto Turci negiraju, nego nastavljaju genocid dan danas nad Kurdima, pa onda finansiraju ISIL I istale teroriste u Siriji, pa prervaraju crkve u dzamije... lijepa kvalifikacija za EU
Pa vi da ste onih 534 džamije u RS-u pretvorili u crkve umjesto što ste ih srušili danas bi vas ta ista Evropa gledala civiliziranije. Drugo nije Turska bolan pretvorila crkvu u džamiju jebo ga ti, već muzej u džamiju. Treba istinu govoriti. Jedina dva presuđena genocida, pravno dokazana, su počinili kršćani, prvi tokom II WW a drugi pravoslavni kršćani (Srbi) u BiH. Ostavi se ti Turske, Srbi su buranija za Turke a boga mi i Bošnjaci sa Hrvatima zajedno.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50403
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#854 Re: MALI Šengen

Post by Bloo »

S obzirom da količinu nacionalističkih bljuvotina napisanih ovdje od većine učesnika i teškog of topika, tema zaključana.
Locked