mali biznis

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
srdjan123
Posts: 1
Joined: 17/05/2011 16:23

#1 mali biznis

Post by srdjan123 »

Mala pomoc

Imam lokal u centru grada (Bijeljina) takozvane bjele zgade,lokal se nalazi pored samog setalista velicine 7 kvadrata i lokal ima resetke na vratima i prozoru koji gleda direktno na setaliste.Pre sam izdavao za mobile telefone i razne parfimerije pa ako moze pomoc sta bih mogao otvoriti sada u lokalu te velicine posto je prazan??? Dosao sam na ideju neku agenciju ili tako nesto ali je trenutno jaka konkurencija u gradu!
showman
Posts: 116
Joined: 26/04/2011 15:37

#2 Re: mali biznis

Post by showman »

CEntar grada brate, pa kafić ili neko ugostiteljstvo. Tu ti je šetalište, staviš baštu i zaradiš.
Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#3 Re: mali biznis

Post by Mr. Brightside »

showman wrote:CEntar grada brate, pa kafić ili neko ugostiteljstvo. Tu ti je šetalište, staviš baštu i zaradiš.
na 7 kvadrata :lol:
User avatar
slobodni armirach
Posts: 5588
Joined: 22/06/2010 17:17
Location: Administrativni Centar Kantona 4

#4 Re: mali biznis

Post by slobodni armirach »

kladionica
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#5 Re: mali biznis

Post by poznanik »

srdjan123 wrote:Mala pomoc

Imam lokal u centru grada (Bijeljina) takozvane bjele zgade,lokal se nalazi pored samog setalista velicine 7 kvadrata i lokal ima resetke na vratima i prozoru koji gleda direktno na setaliste.Pre sam izdavao za mobile telefone i razne parfimerije pa ako moze pomoc sta bih mogao otvoriti sada u lokalu te velicine posto je prazan??? Dosao sam na ideju neku agenciju ili tako nesto ali je trenutno jaka konkurencija u gradu!
Obzirom na šetalište, ali i vjerovatan nedostatak sličnih proizvoda u Bijeljini, pokušaj naći zajednički interes s upravom ove firme: http://www.badem.ba/o%20nama/index.html Moram napomenuti da je ova stranica izuzetno siromašna galerijom proizvoda koji se mogu naći u ovoj trgovini, na policama ih je mnogo, mnogo više.
Hav0C
Posts: 19
Joined: 30/04/2011 21:51

#6 Re: mali biznis

Post by Hav0C »

Nije bitna konkurencija, vec ono sto nudis, njegov kvalitet i kako to reklamiras, sa obzirom na setaliste, pogotovo ako ima otvorenog dijela, sad ti ljeto ide, pa iskoristi to i otvori slasticarnu stavi frizider za sladoled do setalista, napravi nesto sto nema kod drugih u blizini ako ih ima, ako moras snizi i cijenu malo, nabavis one prelive razne za sladoled il nesto drugo da navedes raju da polete kod tebe, uposlis jos kakvu djevojku i eto posla..

To mi nekako izgleda najbolje... :D
žuti
Posts: 562
Joined: 11/04/2011 13:04

#7 Re: mali biznis

Post by žuti »

poznanik wrote:
srdjan123 wrote:Mala pomoc

Imam lokal u centru grada (Bijeljina) takozvane bjele zgade,lokal se nalazi pored samog setalista velicine 7 kvadrata i lokal ima resetke na vratima i prozoru koji gleda direktno na setaliste.Pre sam izdavao za mobile telefone i razne parfimerije pa ako moze pomoc sta bih mogao otvoriti sada u lokalu te velicine posto je prazan??? Dosao sam na ideju neku agenciju ili tako nesto ali je trenutno jaka konkurencija u gradu!
pokušaj naći zajednički interes s upravom ove firme: http://www.badem.ba/o%20nama/index.html Moram napomenuti da je ova stranica izuzetno siromašna galerijom proizvoda koji se mogu naći u ovoj trgovini...
i btw ne može se otvoriti.
žuti
Posts: 562
Joined: 11/04/2011 13:04

#8 Re: mali biznis

Post by žuti »

sad je ok :D
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#9 Re: mali biznis

Post by Priorat »

armin.i.am wrote:
showman wrote:CEntar grada brate, pa kafić ili neko ugostiteljstvo. Tu ti je šetalište, staviš baštu i zaradiš.
na 7 kvadrata :lol:
napravi najmanji kafic na svijetu, dobar PR, dobru prezentaciju, reklamu i pare su tvoj!!bit ce ti guzva uvijek!!! :lol: :lol:
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#10 Re: mali biznis

Post by Toto »

imal bar slika mehane od sedam kvadrata ??
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#11 Re: mali biznis

Post by Priorat »

Toto wrote:imal bar slika mehane od sedam kvadrata ??
moras mikroskopom slikati :D
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#12 Re: mali biznis

Post by Toto »

Priorat wrote:
Toto wrote:imal bar slika mehane od sedam kvadrata ??
moras mikroskopom slikati :D
nek mobilni na kant unese pa strokne
Post Reply