"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
vnm
Posts: 1478
Joined: 08/07/2008 01:28

#4751 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vnm »

sta kaze, nema nigdje parkinga osim na glavnom parkingu. :D
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#4752 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tf2_spy »

vnm wrote:sta kaze, nema nigdje parkinga osim na glavnom parkingu. :D
ovi kompleksaši bi auto u spavaću parkirali, da mogu. jebo mater, isto ko da vozi auto od platine, posuto dijamantima :D
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#4753 Re: "Majstori" parkiranja

Post by goran16v »

Ja mislim da je post dr. sci AmkE Hajlaka zreo za:
Lista najboljih postova - po izboru forumaša
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#4754 Re: "Majstori" parkiranja

Post by L.e.g »

Parking majstor level: expert :dance: :dance:

Image
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#4755 Re: "Majstori" parkiranja

Post by poznanik »

Ove fotose sam, ne pitajući, preuzeo sa online magazina sa stavom, nadam se da se urednici neće protiviti, svakako su objavljeni u cilju veće gledanosti.

Radi se o nepropisno parkiranim vozilima MUP-a Kantona Sarajevo. Cilj je pokazati neprofesionalizam i bahatost pojedinih sarajevskih policajaca, koje niko ne kažnjava, iako krše zakon koji bi upravo oni trebali štititi.

Evo nekih fotosa;

Ja sam za ovakvo parkiranje nedavno platio 40 KM! :x
Image

Ovdje je policajac parkiranjem vozila zapriječio pješačku zonu, vjerovatno poveden logičkim razmišljanjem – "Ako je neko mogao parkirati Astru, mogu i ja Golfa" :oops:
Image

„Vraćam se brzo, kod Želje sam...“ :D
Image

„Pa frka je gore, ne mogu u haustoru parkirat', prob'o sam, moram negdje“ :cry:
Image

Ovo nije obično policijsko vozilo, ovo je sudsko policijsko vozilo. Za sudije... :dance:
Image

„Na jaciji sam, koristim svoja vjerska prava! Ima neko nešto protiv?“ :zzzz:
Image
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#4756 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Don Zivconi »

Koji kloc ovaj Amko cuj amko :lol:

sazreo za :dance:

nema parkinga osim na glavnom parkingu haha :lol: , passat se vozao preko bare iz merike i sad vuna hoce li ga neko puhnuti sa glavnog parkinga te je najbolje kakvom djetetu u kolica ga parkirati i dobro zakamuflirati pa moze i pod tobogan samo do ujutro

ovoga treba :!:
LeKo
Posts: 1489
Joined: 07/05/2004 12:52
Location: AP

#4757 Re: "Majstori" parkiranja

Post by LeKo »

amko hajlak wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Domaći majstor, ovo mu je omljena lokacija, ili u dječji park, treće opcije nema...
Image
Image
Kad se vec sluzis sa ovim treba da navedes razloge ovakvog parkiranja jer pismena i intelektualna osoba ne daje informacije povrsne i kako mu u tom momentu odgovaraju a ti vidim da nisi ni jedno ni drugo.

Jednostavan razlog ovakvog parkiranja je manjak mjesta navecer jer je sve popunjeno te osim glavnog parkinga mjesta nema a tamo se zna da se krade sve sto se stigne tako da je jedina malo sigurnija opcija djeciji park i zelena povrsina gdje se vozilo vidi sa prozora. Vozila ujutro budu sklonjena i iz parka i sa zelene povrsine. Uostalom ko vozi zna kako je za parking. I sama policija to zna i toga je svjesna pa ne diraju vozace.

A ti vjerovatno, da nije rata Sarajeva ne bi ni vidio pa ti je sad u nasem lijepom gradu sve interesantno i zanimljivo pa se sluzis ovakvim stvarima. Pametnije bi ti bilo da ucis skolu jer nikad nije kasno za nauku jer takvih nepismenih osoba je 40% u samom Sarajevu. A vecini je rat bio brat pa su dosli i sad ne bi napustili grad nizasta na ovom svijetu.
Ja parkiram na glavnom parkingu kao i drugih xy i nema problema, gdje si ti ili tvoj neko parkirao prije rata ako si živio tu? Na istom ili sličnom mjestu nisi garant. Da me pogrešno ne shvatiš, nemam ništa protiv da parkirate i u haustor sve dok mogu normalno proći i unijeti stvari.
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#4758 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Sunrise00 »

L.e.g wrote:Parking majstor level: expert :dance: :dance:

Image
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#4759 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Hemera »

poznanik wrote:
Ja sam za ovakvo parkiranje nedavno platio 40 KM! :x

Ovo nije obično policijsko vozilo, ovo je sudsko policijsko vozilo. Za sudije... :dance:
Image
Baš sudije samo?
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4760 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Melami »

Sve sto mogu reci je. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

HAHAHAHAHA
AHA
HAHHA
H
AHHHHHHHHHHHHHHHHHH




SVI znamo na sta se ovo odnosi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :run: :run:
hahahahahaha
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#4761 Re: "Majstori" parkiranja

Post by goran16v »

Neki dan na parkingu moje zgrade izbacujem smece iz auta poslije puta u kontejner i gledam dijasporca, s kilometar se vidi da je seljak sa dna kace, parkira nov Kia Sportage francuskih tabli i kako ga je zgurao na sam pocetak parkinga gdje mu je tijesno i gdje nije predvidjeno parking mjesto 'ladno nagazi jedim tockom na travnjak, uredno izadje, zaklopi retvorizore i obilazi oko auta, razgleda i odmjerava k'o geometar kakve su sanse da ga neko zakaci. Ja prolazim pored i nisam se suzdrzao nego sam mu napomenuo da i FR ne bi smio pomisliti da tako nesto uradi, a kamo li da to uradi! On nesto kao ma nisam se parkir'o, ja cekam, ja isto 'vako i tamo kod nas. Ma pushi **rac seljacino, u Francuskoj ne smijes da pisnes, nemas prava glasa, ljubis i lizes cipele svakom na koga naidjes, u strahu smece iznosis da ga slucajno ne sortiras pogresno i ne platis kaznu jer ne znas jezik, a ovdje ne *ebete ni elementarne propise i kulturoloske norme, eto stisni pa ga ostavi tu i vdjeces sta ce ti ostat' od auta. Naravno k'o najveca pzida sjede u auto i ode. Jest da nije bilo nimalo civilizacijski i kulturno s moje strane, ali sam ga propisno napljuv'o i da se ne lazemo it feels goood!
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#4762 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Cholina_Lokica »

Hoce li iko ista uraditi oko ove Fahdove dzamije :x Svaki Hebeni dan nit mozes autom proci nit pjeske, sve blokiraju. Fakat pocinje prelaziti sve granice normalnog razuma ovo. Pun mi klinac ovih po B fazi sto parkiraju gdje stignu pored ovoliko parkinga okolo
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#4763 Re: "Majstori" parkiranja

Post by didgeridoo »

...da se nadovezem...
A faza kod BSO osiguranja...krivina prema princezi...kakav je ono slalom :x
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4764 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Melami »

goran16v wrote:Neki dan na parkingu moje zgrade izbacujem smece iz auta poslije puta u kontejner i gledam dijasporca, s kilometar se vidi da je seljak sa dna kace, parkira nov Kia Sportage francuskih tabli i kako ga je zgurao na sam pocetak parkinga gdje mu je tijesno i gdje nije predvidjeno parking mjesto 'ladno nagazi jedim tockom na travnjak, uredno izadje, zaklopi retvorizore i obilazi oko auta, razgleda i odmjerava k'o geometar kakve su sanse da ga neko zakaci. Ja prolazim pored i nisam se suzdrzao nego sam mu napomenuo da i FR ne bi smio pomisliti da tako nesto uradi, a kamo li da to uradi! On nesto kao ma nisam se parkir'o, ja cekam, ja isto 'vako i tamo kod nas. Ma pushi **rac seljacino, u Francuskoj ne smijes da pisnes, nemas prava glasa, ljubis i lizes cipele svakom na koga naidjes, u strahu smece iznosis da ga slucajno ne sortiras pogresno i ne platis kaznu jer ne znas jezik, a ovdje ne *ebete ni elementarne propise i kulturoloske norme, eto stisni pa ga ostavi tu i vdjeces sta ce ti ostat' od auta. Naravno k'o najveca pzida sjede u auto i ode. Jest da nije bilo nimalo civilizacijski i kulturno s moje strane, ali sam ga propisno napljuv'o i da se ne lazemo it feels goood!
Siguran sam da bi isto tako uradio da je covjek bio srednjih 20tih i da je imao 20tak cenata vise?
Opasan si mali nema sta.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#4765 Re: "Majstori" parkiranja

Post by goran16v »

Melami wrote: Siguran sam da bi isto tako uradio da je covjek bio srednjih 20tih i da je imao 20tak cenata vise?
Opasan si mali nema sta.
Jel me ovo pita ************* iz dijaspore? Pa ako neko nema pravo glasa po pitanju primitivizma i seljakluka uvezenog iz dijaspore onda si to ti. Ima li potrebe da te napominjem zasto ili da se opet podravis sa drugarima ovdje?
amko76
Posts: 1144
Joined: 17/06/2010 15:38

#4766 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amko76 »

Haha joj ovdje sve mangupi, pa kako u stvarnosti nikako da vidim tako nešto. Parkiraju tipovi od 60 kg gdje stignu i niko im ne smije ništa, sve miševi.

Čudan je ovaj internet :D
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#4767 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bpsang »

[quote="poznanik"]Ove fotose sam, ne pitajući, preuzeo sa online magazina sa stavom, nadam se da se urednici neće protiviti, svakako su objavljeni u cilju veće gledanosti.

Radi se o nepropisno parkiranim vozilima MUP-a Kantona Sarajevo. Cilj je pokazati neprofesionalizam i bahatost pojedinih sarajevskih policajaca, koje niko ne kažnjava, iako krše zakon koji bi upravo oni trebali štititi.

Evo nekih fotosa;
Ovdje je policajac parkiranjem vozila zapriječio pješačku zonu, vjerovatno poveden logičkim razmišljanjem – "Ako je neko mogao parkirati Astru, mogu i ja Golfa" :oops:
Image
zar ovaj sa ASTROM nije u Zabrani Dupli prekršaj !!!
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#4768 Re: "Majstori" parkiranja

Post by poznanik »

bpsang wrote: zar ovaj sa ASTROM nije u Zabrani Dupli prekršaj !!!
Image


Pitanje: Da li su i policajci iz Golfa tako zaključili?
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4769 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Melami »

goran16v wrote:
Melami wrote: Siguran sam da bi isto tako uradio da je covjek bio srednjih 20tih i da je imao 20tak cenata vise?
Opasan si mali nema sta.
Jel me ovo pita deklarirani primitivac iz dijaspore? Pa ako neko nema pravo glasa po pitanju primitivizma i seljakluka uvezenog iz dijaspore onda si to ti. Ima li potrebe da te napominjem zasto ili da se opet podravis sa drugarima ovdje?
Ne znam ko parkira na tracnjacima ostalih 300 dana u godini kad dijaspora nije tu?
Kako ti tako pricas o meni a ne poznajes me? To dovoljno govori kakav si ti.
To sto je neko sa francuskim tablicama parkira na travnjak ne znaci da smo svi id dijaspore takvi, to bi isto bilo kao da ja sad kazem da si ti ratni zlocinac.
Ne znam koja je tvoja svrha na forumu, al ocigledno nemas na kome, tj ne smijes ni na koga da se istresas u privatnom zivotu pa si dosao nama da pametujes i zajebavas nas. Nikad nisam vidio na forumu da si napisao nekome post da pomognes vec uvijek neke prepirke i podjebavanja, vrijedjanja itd.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#4770 Re: "Majstori" parkiranja

Post by goran16v »

Melami wrote: Ne znam ko parkira na tracnjacima ostalih 300 dana u godini kad dijaspora nije tu?
Kako ti tako pricas o meni a ne poznajes me? To dovoljno govori kakav si ti.
To sto je neko sa francuskim tablicama parkira na travnjak ne znaci da smo svi id dijaspore takvi, to bi isto bilo kao da ja sad kazem da si ti ratni zlocinac.
Ne znam koja je tvoja svrha na forumu, al ocigledno nemas na kome, tj ne smijes ni na koga da se istresas u privatnom zivotu pa si dosao nama da pametujes i zajebavas nas. Nikad nisam vidio na forumu da si napisao nekome post da pomognes vec uvijek neke prepirke i podjebavanja, vrijedjanja itd.
Kome ti klocu jedan prebacujes sta je svrha foruma, da vrijedja i zajebava, kad si ti onaj isti bijednik iz kojeg je na kraju izasao nevidjeni seljakluk i primitivizam, koji se na kraju uhvatio mog imena, nagadjao koje sam vjere i na kraju dobio ban!
nia3
Posts: 342
Joined: 27/09/2011 12:30

#4771 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nia3 »

bpsang wrote:
poznanik wrote:Ove fotose sam, ne pitajući, preuzeo sa online magazina sa stavom, nadam se da se urednici neće protiviti, svakako su objavljeni u cilju veće gledanosti.

Radi se o nepropisno parkiranim vozilima MUP-a Kantona Sarajevo. Cilj je pokazati neprofesionalizam i bahatost pojedinih sarajevskih policajaca, koje niko ne kažnjava, iako krše zakon koji bi upravo oni trebali štititi.

Evo nekih fotosa;
Ovdje je policajac parkiranjem vozila zapriječio pješačku zonu, vjerovatno poveden logičkim razmišljanjem – "Ako je neko mogao parkirati Astru, mogu i ja Golfa" :oops:
Image
zar ovaj sa ASTROM nije u Zabrani Dupli prekršaj !!!
Jel' to policija prilikom intervencije treba tražiti parking, koji je možda udaljem i po nekoliko stotina metara?
User avatar
drndalo
Posts: 22821
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4772 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drndalo »

A kod nas policija uvijek na intervenciji, 24 sata dnevno ? Po cemu zakljucujes da su na intervenciji ?

Da su na pravoj intervenciji, auto bi ostao upaljenog motora, upaljenih signalnih svjetala, otvorenih vrata, na sred ceste, mozda bi samo rucnu povukli... I istrcali na intervenciju...

Ali bice da ja gledam previse americkih policijskih filmova...
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#4773 Re: "Majstori" parkiranja

Post by goran16v »

drndalo wrote:A kod nas policija uvijek na intervenciji, 24 sata dnevno ? Po cemu zakljucujes da su na intervenciji ?

Da su na pravoj intervenciji, auto bi ostao upaljenog motora, upaljenih signalnih svjetala, otvorenih vrata, na sred ceste, mozda bi samo rucnu povukli... I istrcali na intervenciju...

Ali bice da ja gledam previse americkih policijskih filmova...
Intervencija u Preporodovom restoranu :D
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#4774 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nookey »

Begova čorba bila u opasnosti :D
User avatar
drndalo
Posts: 22821
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4775 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drndalo »

nia3 wrote:Jel' to policija prilikom intervencije treba tražiti parking, koji je možda udaljem i po nekoliko stotina metara?
Jao, oplakah... :lol:

Uz duzno izvinjenje onoj manjini u policiji koja posteno i studiozno radi svoj posao, ali oni ovu salu nece ni shvatiti lose, jer znaju oni bolje od nas kako je kod nekih kolega kriticno stanje...
Locked