"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#31076 Re: "Majstori" parkiranja

Post by EasyMan »

soha96 wrote: 01/12/2021 17:04
striker_sarajevo wrote: 01/12/2021 16:50 Nisi se ti javio da mi nesto objasnis, nego da cmizdris i balis kako imam pogresne informacije, da to nisi ti. Sta se sekiras ako imam pogresne informacije, tebi bolje. Nisam se ja javio radi dede, da ga svetim. Ja sam se javio jer te je forumash prepozno, podijelili smo informacije o tvom liku. A prepozno sam te i ja. Po pisanju, rutama kretanja, autu koje vozis, nadimak koji imas. ulici u kojoj zivis. Ruta kretanja ti je ista, godinama. Vrijeme kretanja ti je isto. A sad kad znam kako izgledas, mala je vjerovatnoca da te necu i na ulici poznati. Radujem se susretu, pa da ti vratim ono sto si izgubio, sjecas se.
CSI:Miami

Ja bih na tvom mjestu povukao rucnu, ovo sto pises danas zvuci debelo protiv zakona. Moze te covjek hladno prijaviti muriji za ove prijetnje i uhodjenje. Lagano se svako nadje preko ip adrese. Mani se batina i corava posla, nije to rijesenje. Nabit ces sebi belaj.
Ne razvadjaj ih Haso, nemoj da te sanjam :D
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#31077 Re: "Majstori" parkiranja

Post by EasyMan »

striker_sarajevo wrote: 04/12/2021 14:34 Jucer u kasnim nocnim satima, vjerujem poslije lumpovanja, uocen je moj stari poznanik-snimatelj. Na prvu je djelovao kurcevito, nakon toplog zagrljaja spustio je gard i promijenio tonalitet glasa. Poslije urucenja izgubljenih stvari, na koje je sudeci po reakciji bio i zaboravio, od dragosti se pisnuo u gace. Da ne pisem u detalje emotivan susret i rastanak. Zelio bih svima da se zahvalim u pronalasku prijatelja iz djetinjstva. Skinuli ste mi teret s ledja, ne moram vise da se brinem kad cu i hocu li mu stici vratiti stvari. Ovaj forum mi je vratio nadu i ljudskost, jos jedna prica se zavrsila s sretnim krajem. Razmijenili smo brojeve, ostat cemo u kontaktu. Sto bi rekao jedan uvazeni doktor; over and out je kad ja kazem. Ugodno forumanje, ne zaboravljajte obnavljati kontakt s poznanicima. Sirimo ljubav.
Ima li kakvih uspomena sa tog dirljivog susreta? Slike, video? :D
striker_sarajevo
Posts: 189
Joined: 01/12/2021 15:12

#31078 Re: "Majstori" parkiranja

Post by striker_sarajevo »

Offtopic, mozes obrisati. Prepoznao sam jednog starog, iz djetinjstva, prijatelja. Pa pomocu foruma i forumasa sam uspio stupiti u kontakt s njim. S ciljem vracanja stvari koje mi je posudio, a ja nikad vratio. Putevi nas razdvojili, izgubio se kontakt. Duga prica, sretan svrsetak. Odjavljujem se, moj ostanak je bespotreban. Svakako mi ne prija ovaj tip komunikacije. Uzdravlje.
Piaty
Posts: 5692
Joined: 01/12/2020 00:58

#31079 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Piaty »

Uf sta ovo bi ovdje?

Ne znam, a vala ja bih ovu temu skroz zatvorio. Pa mislim ono, jeste problem to parkiranje ali niko nije poginuo ili bivao povrijedjen od pogresnog parkiranja.
Ljudi ginu zbog majmuna koji brzo voze.
Ja odnedavno ponekad pocnem lazno blinkati kada vidim veliku kolonu koja se krece u mom pravcu i mislim da na taj nacin koliko-toliko doprinosim sigurnosti u saobracaju. Neka konta da ga ramer negdje ceka iako ga zapravo nema. Stitim tako i njega i ovog na kojeg bi mogucno naletio. Ma goni ih...previse ih je.
kakaljin
Posts: 11638
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#31080 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Piaty wrote: 04/12/2021 16:40 Uf sta ovo bi ovdje?

Ne znam, a vala ja bih ovu temu skroz zatvorio. Pa mislim ono, jeste problem to parkiranje ali niko nije poginuo ili bivao povrijedjen od pogresnog parkiranja.
Ljudi ginu zbog majmuna koji brzo voze.
Ja odnedavno ponekad pocnem lazno blinkati kada vidim veliku kolonu koja se krece u mom pravcu i mislim da na taj nacin koliko-toliko doprinosim sigurnosti u saobracaju. Neka konta da ga ramer negdje ceka iako ga zapravo nema. Stitim tako i njega i ovog na kojeg bi mogucno naletio. Ma goni ih...previse ih je.
Dosta se gine i od spore voznje

Kolone vece su radi onih koje sporo voze od dozvoljenog
User avatar
topcam
Posts: 5080
Joined: 08/07/2007 12:49

#31081 Re: "Majstori" parkiranja

Post by topcam »

Piaty wrote: 04/12/2021 16:40 Uf sta ovo bi ovdje?

Ne znam, a vala ja bih ovu temu skroz zatvorio. Pa mislim ono, jeste problem to parkiranje ali niko nije poginuo ili bivao povrijedjen od pogresnog parkiranja.
Ljudi ginu zbog majmuna koji brzo voze.
Ja odnedavno ponekad pocnem lazno blinkati kada vidim veliku kolonu koja se krece u mom pravcu i mislim da na taj nacin koliko-toliko doprinosim sigurnosti u saobracaju. Neka konta da ga ramer negdje ceka iako ga zapravo nema. Stitim tako i njega i ovog na kojeg bi mogucno naletio. Ma goni ih...previse ih je.
Vrrrlo pametno. Sta mislis da probas voziti normalno?
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#31082 Re: "Majstori" parkiranja

Post by soha96 »

EasyMan wrote: 04/12/2021 16:25
soha96 wrote: 01/12/2021 17:04
CSI:Miami

Ja bih na tvom mjestu povukao rucnu, ovo sto pises danas zvuci debelo protiv zakona. Moze te covjek hladno prijaviti muriji za ove prijetnje i uhodjenje. Lagano se svako nadje preko ip adrese. Mani se batina i corava posla, nije to rijesenje. Nabit ces sebi belaj.
Ne razvadjaj ih Haso, nemoj da te sanjam :D
Najjace je sto se ne zovem haso haha, stavio nick davno po Sanchezu kad je presao u Arsenal. Zvali ga soha u barseloni :D
noviclan
Posts: 10903
Joined: 31/10/2013 06:48

#31083 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Piaty wrote: 04/12/2021 16:40 Uf sta ovo bi ovdje?

Ne znam, a vala ja bih ovu temu skroz zatvorio. Pa mislim ono, jeste problem to parkiranje ali niko nije poginuo ili bivao povrijedjen od pogresnog parkiranja.
Ljudi ginu zbog majmuna koji brzo voze.
Ja odnedavno ponekad pocnem lazno blinkati kada vidim veliku kolonu koja se krece u mom pravcu i mislim da na taj nacin koliko-toliko doprinosim sigurnosti u saobracaju. Neka konta da ga ramer negdje ceka iako ga zapravo nema. Stitim tako i njega i ovog na kojeg bi mogucno naletio. Ma goni ih...previse ih je.
Police lights 2 apk ili
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#31084 Re: "Majstori" parkiranja

Post by EasyMan »

soha96 wrote: 04/12/2021 17:08
EasyMan wrote: 04/12/2021 16:25

Ne razvadjaj ih Haso, nemoj da te sanjam :D
Najjace je sto se ne zovem haso haha, stavio nick davno po Sanchezu kad je presao u Arsenal. Zvali ga soha u barseloni :D
Sad si Haso :mrgreen:
Piaty
Posts: 5692
Joined: 01/12/2020 00:58

#31085 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Piaty »

topcam wrote: 04/12/2021 16:52
Piaty wrote: 04/12/2021 16:40 Uf sta ovo bi ovdje?

Ne znam, a vala ja bih ovu temu skroz zatvorio. Pa mislim ono, jeste problem to parkiranje ali niko nije poginuo ili bivao povrijedjen od pogresnog parkiranja.
Ljudi ginu zbog majmuna koji brzo voze.
Ja odnedavno ponekad pocnem lazno blinkati kada vidim veliku kolonu koja se krece u mom pravcu i mislim da na taj nacin koliko-toliko doprinosim sigurnosti u saobracaju. Neka konta da ga ramer negdje ceka iako ga zapravo nema. Stitim tako i njega i ovog na kojeg bi mogucno naletio. Ma goni ih...previse ih je.
Vrrrlo pametno. Sta mislis da probas voziti normalno?
Ko? Ja?
Ja vozim normalno. Samo upozorovam da i drugi voze normalno.
Mislim, razumijem ja tebe, da uopce ne blinkam. Ali jebemu misa, nije li dosta gledati kako djeca ginu? Skoro sam tacno osjetio da mi je vrisno pritisak, da sam se prepao za sebe, zbog jedne scene tj konja koji je preticao u krivini i umalo nije poginuo.
Ma joj ba, eno jutros u Mostaru. Ne znam koliko i gdje vozis, ali koja je potreba silne jurnjave. Potreba da se neko ubije! Tacka! To je to! Kako drugacije gledati na to?
kakaljin
Posts: 11638
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#31086 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Piaty wrote: 04/12/2021 17:30
topcam wrote: 04/12/2021 16:52

Vrrrlo pametno. Sta mislis da probas voziti normalno?
Ko? Ja?
Ja vozim normalno. Samo upozorovam da i drugi voze normalno.
Mislim, razumijem ja tebe, da uopce ne blinkam. Ali jebemu misa, nije li dosta gledati kako djeca ginu? Skoro sam tacno osjetio da mi je vrisno pritisak, da sam se prepao za sebe, zbog jedne scene tj konja koji je preticao u krivini i umalo nije poginuo.
Ma joj ba, eno jutros u Mostaru. Ne znam koliko i gdje vozis, ali koja je potreba silne jurnjave. Potreba da se neko ubije! Tacka! To je to! Kako drugacije gledati na to?
Pa i tim laznim blicanjem se ugrozava saobracaj, jer onda i ako neko ima priliku da pretekne ne uradi to i onda se moze stvoriti veca kolono radi onih koji sporo voze pa se trazi nova prilika i stvara se nervoza kod vozaca pa onda mogu napraviti pogresku i poceti preticati na mjestima koja su rizicnija od onih na kojima su imali priliku ali si im ti laznim blicanjem onemogucio to da urade bezbjedno
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#31087 Re: "Majstori" parkiranja

Post by black_adrian »

Čuj lažno blica da uspori ove iz suprotnog smjera :lol:

Ja mislim da su veći problem peglači i davači gasa pri preticanju na otvorenoj neg oni što (pre) brzo voze. Ovaj šta brzo vozi propustiš ga i on ode, al kad ti njemu ubrzavaš a on uporan eto problema. Il ne daj Bože da neko zagusla na nekoj dionici gdje jedva ima mjesta da se obiđe nešto a ne pretekne.

Lako je reći polako, stići će se, guslaj za njim. To može onaj ko jednom godišnje ide u Neum il na.Vlašić. Al neki od nas ovdje kojima je to u opisu posla... ne ide to baš tako.. kad za dan moraš preći ihihi kilometara...


izvini moderatore za off topic
twomad
Posts: 181
Joined: 26/10/2021 10:14

#31088 Re: "Majstori" parkiranja

Post by twomad »

Piaty wrote: 04/12/2021 16:40 Uf sta ovo bi ovdje?

Ne znam, a vala ja bih ovu temu skroz zatvorio. Pa mislim ono, jeste problem to parkiranje ali niko nije poginuo ili bivao povrijedjen od pogresnog parkiranja.
Ljudi ginu zbog majmuna koji brzo voze.
Ja odnedavno ponekad pocnem lazno blinkati kada vidim veliku kolonu koja se krece u mom pravcu i mislim da na taj nacin koliko-toliko doprinosim sigurnosti u saobracaju. Neka konta da ga ramer negdje ceka iako ga zapravo nema. Stitim tako i njega i ovog na kojeg bi mogucno naletio. Ma goni ih...previse ih je.
Ma druze ti ako nisi troll onda imas problem, cuj lazno blinkanje :lol:

A sto se tice toga da niko nije poginuo ili bio povredjen zbog nepropisnog parkiranja, mislis da se nikad nije desilo da pjesaka udari auto zato sto je morao da zaobidje automobil parkiran na trotoaru tako sto je hodao po cesti?
X puta vidjam invalide kako, u nedostatku boljeg izraza, voze kolica cestom jer trotoarom ne mogu bas zbog parkiranih automobila.

Nepropisno parkiranje i spora voznja su podjednako opasni kao i brza voznja, mozda cak i vise jer se slabo regulisu i kaznjavaju.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31089 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Raigor Stonehoof »

onaj, znakovi sa crnim fontom, zutom pozadinom i crvenim krugom znace MAKSIMALNA DOZVOLJENA BRZINA a ne BRZINA KOJOM SE MORAS KRETATI + 10kmh

to forumskim tupanima ne ide u glavu

ima nesigurnih vozaca, frisko s polaganja, pa i starijih osoba, koje ne mogu ispostovati ove sumahere, to ne znaci da im nije mjesto na cesti

ja s tim nemam problema, sve dok vozi istom brzinom konstantno, a ne ubrzava na ravninama gdje ga mogu prestici
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#31090 Re: "Majstori" parkiranja

Post by oruzana_pobuna »

Raigor Stonehoof wrote: 04/12/2021 18:48 onaj, znakovi sa crnim fontom, zutom pozadinom i crvenim krugom znace MAKSIMALNA DOZVOLJENA BRZINA a ne BRZINA KOJOM SE MORAS KRETATI + 10kmh

to forumskim tupanima ne ide u glavu

ima nesigurnih vozaca, frisko s polaganja, pa i starijih osoba, koje ne mogu ispostovati ove sumahere, to ne znaci da im nije mjesto na cesti

ja s tim nemam problema, sve dok vozi istom brzinom konstantno, a ne ubrzava na ravninama gdje ga mogu prestici
dabogda se usro iza takvog i nemogo oprat auto
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31091 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Raigor Stonehoof »

:lol: originalno :D
kakaljin
Posts: 11638
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#31092 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Raigor Stonehoof wrote: 04/12/2021 18:48 onaj, znakovi sa crnim fontom, zutom pozadinom i crvenim krugom znace MAKSIMALNA DOZVOLJENA BRZINA a ne BRZINA KOJOM SE MORAS KRETATI + 10kmh

to forumskim tupanima ne ide u glavu

ima nesigurnih vozaca, frisko s polaganja, pa i starijih osoba, koje ne mogu ispostovati ove sumahere, to ne znaci da im nije mjesto na cesti

ja s tim nemam problema, sve dok vozi istom brzinom konstantno, a ne ubrzava na ravninama gdje ga mogu prestici
Tema je parkiranje,

Vozi ti koliko god hoćeš kada budeš sam na cesti ali Ako ti neko dolazi iza tebe i hoće da ide onoliko koliko piše na tom znaku sto govoriš onda se po propisu moraš skloniti da prodje taj iza tebe, ako ne želiš da ideš brzinom koja piše na znaku. Ti nemaš pravo određivati onome iza koliko da vozi. Za to postoji znak koji govori koliko se vozi a sve preko toga tu je policija da sankcionise po zakonu.

I molim te da ne vrijeđaš druge forumase.
NediM17
Posts: 21656
Joined: 05/11/2009 11:49

#31093 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Dajte malo kruzni tok. :mrgreen:
Vozis maksimalno dozvoljenom brzinom i jos deset preko, i opet si najsporiji.
Treba li se i u tom slucaju skloniti sa ceste da trkac prodje?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31094 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Raigor Stonehoof »

kakaljin wrote: 04/12/2021 19:12
Raigor Stonehoof wrote: 04/12/2021 18:48 onaj, znakovi sa crnim fontom, zutom pozadinom i crvenim krugom znace MAKSIMALNA DOZVOLJENA BRZINA a ne BRZINA KOJOM SE MORAS KRETATI + 10kmh

to forumskim tupanima ne ide u glavu

ima nesigurnih vozaca, frisko s polaganja, pa i starijih osoba, koje ne mogu ispostovati ove sumahere, to ne znaci da im nije mjesto na cesti

ja s tim nemam problema, sve dok vozi istom brzinom konstantno, a ne ubrzava na ravninama gdje ga mogu prestici
Tema je parkiranje,

Vozi ti koliko god hoćeš kada budeš sam na cesti ali Ako ti neko dolazi iza tebe i hoće da ide onoliko koliko piše na tom znaku sto govoriš onda se po propisu moraš skloniti da prodje taj iza tebe, ako ne želiš da ideš brzinom koja piše na znaku. Ti nemaš pravo određivati onome iza koliko da vozi. Za to postoji znak koji govori koliko se vozi a sve preko toga tu je policija da sankcionise po zakonu.

I molim te da ne vrijeđaš druge forumase.
Pogresno prijatelju. Znak govori koliko se MAKSIMALNO brzo moze voziti a da ne krsis zakon. Sve ispod toga je dozvoljeno. Moguce da ti treba povratak u autoskolu, jer postoji posebno znak MINIMALNA DOZVOLJENA BRZINA i on izgleda ovako

Image

Kod nas je doduse ekstremno rijedak. Ali postoji. Ovo sto ti govoris ima smisla samo na mjestima gdje ga ugledas.
kakaljin
Posts: 11638
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#31095 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

NediM17 wrote: 04/12/2021 19:19 Dajte malo kruzni tok. :mrgreen:
Vozis maksimalno dozvoljenom brzinom i jos deset preko, i opet si najsporiji.
Treba li se i u tom slucaju skloniti sa ceste da trkac prodje?
Ne trebaš ali opet je bolje skloniti se da ode nego da te ugrozi. S u ostalom možda nije trkač nego mora žuriti radi nekog problema ili vozi nekoga u hitnu. Bolje propustiti nego stopirati nekoga.
kakaljin
Posts: 11638
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#31096 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Raigor Stonehoof wrote: 04/12/2021 19:22
kakaljin wrote: 04/12/2021 19:12

Tema je parkiranje,

Vozi ti koliko god hoćeš kada budeš sam na cesti ali Ako ti neko dolazi iza tebe i hoće da ide onoliko koliko piše na tom znaku sto govoriš onda se po propisu moraš skloniti da prodje taj iza tebe, ako ne želiš da ideš brzinom koja piše na znaku. Ti nemaš pravo određivati onome iza koliko da vozi. Za to postoji znak koji govori koliko se vozi a sve preko toga tu je policija da sankcionise po zakonu.

I molim te da ne vrijeđaš druge forumase.
Pogresno prijatelju. Znak govori koliko se MAKSIMALNO brzo moze voziti a da ne krsis zakon. Sve ispod toga je dozvoljeno. Moguce da ti treba povratak u autoskolu, jer postoji posebno znak MINIMALNA DOZVOLJENA BRZINA i on izgleda ovako

Image

Kod nas je doduse ekstremno rijedak. Ali postoji. Ovo sto ti govoris ima smisla samo na mjestima gdje ga ugledas.
Postoji i član zobsa da se mora skloniti.

Ne trebam ja gledati ima li tog znaka jer postoje i kategorije cesta i koja je brzina na tim cestama a i postoji znak za brzinu ako je suprotno od kategorizacije ceste pa da se poštuje taj postavljeni znak za brzinu. I samo poštujem ono što piše i ne ometam druge učesnike u saobraćaju jer mi i kultura nalaze da ne smetam ostalim učesnicima.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31097 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Raigor Stonehoof »

kakaljin wrote: 04/12/2021 20:04
Raigor Stonehoof wrote: 04/12/2021 19:22

Pogresno prijatelju. Znak govori koliko se MAKSIMALNO brzo moze voziti a da ne krsis zakon. Sve ispod toga je dozvoljeno. Moguce da ti treba povratak u autoskolu, jer postoji posebno znak MINIMALNA DOZVOLJENA BRZINA i on izgleda ovako

Image

Kod nas je doduse ekstremno rijedak. Ali postoji. Ovo sto ti govoris ima smisla samo na mjestima gdje ga ugledas.
Postoji i član zobsa da se mora skloniti.

Ne trebam ja gledati ima li tog znaka jer postoje i kategorije cesta i koja je brzina na tim cestama a i postoji znak za brzinu ako je suprotno od kategorizacije ceste pa da se poštuje taj postavljeni znak za brzinu. I samo poštujem ono što piše i ne ometam druge učesnike u saobraćaju jer mi i kultura nalaze da ne smetam ostalim učesnicima.
Koja je minimalna dozvoljena brzina na magistralnoj cesti? Znas li da je i biciklu dozvoljeno da se krece tom istom cestom?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31098 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Raigor Stonehoof »

btw jel ziv respo il je pobjegao na kubu / japan / maldive :D
kakaljin
Posts: 11638
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#31099 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Raigor Stonehoof wrote: 04/12/2021 20:10
kakaljin wrote: 04/12/2021 20:04

Postoji i član zobsa da se mora skloniti.

Ne trebam ja gledati ima li tog znaka jer postoje i kategorije cesta i koja je brzina na tim cestama a i postoji znak za brzinu ako je suprotno od kategorizacije ceste pa da se poštuje taj postavljeni znak za brzinu. I samo poštujem ono što piše i ne ometam druge učesnike u saobraćaju jer mi i kultura nalaze da ne smetam ostalim učesnicima.
Koja je minimalna dozvoljena brzina na magistralnoj cesti? Znas li da je i biciklu dozvoljeno da se krece tom istom cestom?
Dozvoljena je ona koja ne ometa one iza, a sto se tice bicikla nije problem jer ga se obidje u sekundi i gabaritima ne zauzima saobracajnu traku kao auto. Tako da ne prestavlja problem da ga se obidje bez problema uz oprez.

PS: odosmo od teme
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#31100 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ateista »

Piaty wrote: 04/12/2021 16:40 Uf sta ovo bi ovdje?

Ne znam, a vala ja bih ovu temu skroz zatvorio. Pa mislim ono, jeste problem to parkiranje ali niko nije poginuo ili bivao povrijedjen od pogresnog parkiranja.
Ljudi ginu zbog majmuna koji brzo voze.
Ja odnedavno ponekad pocnem lazno blinkati kada vidim veliku kolonu koja se krece u mom pravcu i mislim da na taj nacin koliko-toliko doprinosim sigurnosti u saobracaju. Neka konta da ga ramer negdje ceka iako ga zapravo nema. Stitim tako i njega i ovog na kojeg bi mogucno naletio. Ma goni ih...previse ih je.
Ljudi ginu zbog budala koji ne znaju voziti, a ti takvim blicanjem samo doprinosis dodatnom usporavanju i ugrozavanju saobracaja, kako mi samo idu na neku stvar takvi likovi, vozi kako hoces i gledaj svoja posla.
Locked