"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22051 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

tako i treba
Throttle
Posts: 12974
Joined: 10/06/2016 12:35

#22052 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Niko nije zaglavio nego su ostavili tu jer apartmani nemaju dovoljno parking mjesta i onda se stvori guzva kad se nemaju gdje mimoilazit
Kakvo zaglavljivanje, eto na slici ima lik koji se uvalio prema kontejnerima
Nece raja da plati petaka za cjelodnevnu kartu i malo prohoda nego daj u sobu auto i da je dzabice
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22053 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

ma kakvo zaglavljivanje ,ljetos ista situacija,bio sam par puta,jedva se provukao do jaranove vikendice od parkiranih debila...
Throttle
Posts: 12974
Joined: 10/06/2016 12:35

#22054 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Vila sa 20 apartmana a 3 parking mjesta. Zato su plaćeni parkinzi prazni, bio nedavno, na parkingu moje auto i neki autobus. 5KM cjelodnevna karta. Zato na sve strane onih koji se uvale u snijeg džabice. Kao što kažeš, i ljeti ista situacija, s tim što zimi ima i snijega pa se smanji broj potencijalnih mjesta za uvaljivanje i još veća gužva napravi :-)
User avatar
Laplace
Posts: 10372
Joined: 19/11/2012 18:37

#22055 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

bitanga_sa_otesa wrote:ma kakvo zaglavljivanje ,ljetos ista situacija,bio sam par puta,jedva se provukao do jaranove vikendice od parkiranih debila...
Možda su i ljetos zaglavili. :D :D :D
User avatar
Laplace
Posts: 10372
Joined: 19/11/2012 18:37

#22056 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Throttle wrote:Niko nije zaglavio nego su ostavili tu jer apartmani nemaju dovoljno parking mjesta i onda se stvori guzva kad se nemaju gdje mimoilazit
Kakvo zaglavljivanje, eto na slici ima lik koji se uvalio prema kontejnerima
Nece raja da plati petaka za cjelodnevnu kartu i malo prohoda nego daj u sobu auto i da je dzabice
To sam i ja mislio. Naš čovjek voli tako, prođe pored polupraznog parkinga i parkira na putu (ili mu j e bliže ili traži hladovinu ili se parking plaća).
User avatar
Laplace
Posts: 10372
Joined: 19/11/2012 18:37

#22057 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Eto, sad im je cjelodnevna parking karta 40 KM.
User avatar
Optimist
Posts: 13642
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#22058 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Laplace wrote:Eto, sad im je cjelodnevna parking karta 40 KM.
20KM plus troskovi banke ili poste. :)
isx
Posts: 3587
Joined: 24/05/2014 19:12

#22059 Re: "Majstori" parkiranja

Post by isx »

mayab wrote:Ima se , može se


Image
Pametno, da ga je parkirao kako treba, ostavili bi mu ožiljke po vratima. Podržavam. :D
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#22060 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Sodom1 »

Čuj pravna država :lol: :lol:
Goreg divljeg naselja nema u čitavoj Evropi. Da je pravna sve bi to po rušili, pa ljude u podnožju skakaonice predali ćumese, sad kad bi i htio obnoviti skakaonicu ne možeš od rugla
User avatar
Laplace
Posts: 10372
Joined: 19/11/2012 18:37

#22061 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Sodom1 wrote:
Čuj pravna država :lol: :lol:
Goreg divljeg naselja nema u čitavoj Evropi. Da je pravna sve bi to po rušili, pa ljude u podnožju skakaonice predali ćumese, sad kad bi i htio obnoviti skakaonicu ne možeš od rugla
Jedinstven slučaj da do (nekih) objekata ideš putem koji prelazi preko skijaške staze. To treba reklamirati kao svojevrsni doživljaj. Ono, ideš ka restoranu da ručaš, a pri tome doživiš uzbuđenje izbjegavajući skijaše odozgo i uspinjače odozdo. Novi ekstremni sport: ekstremno šetanje. Naročito kad se pješačka staza pretvori u bob stazu.
User avatar
Laplace
Posts: 10372
Joined: 19/11/2012 18:37

#22062 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Sodom1 wrote:
Čuj pravna država :lol: :lol:
Goreg divljeg naselja nema u čitavoj Evropi. Da je pravna sve bi to po rušili, pa ljude u podnožju skakaonice predali ćumese, sad kad bi i htio obnoviti skakaonicu ne možeš od rugla
Jedinstven slučaj da do (nekih) objekata ideš putem koji prelazi preko skijaške staze. To treba reklamirati kao svojevrsni doživljaj. Ono, ideš ka restoranu da ručaš, a pri tome doživiš uzbuđenje izbjegavajući skijaše odozgo i uspinjače odozdo. Novi ekstremni sport: ekstremno šetanje. Naročito kad se pješačka staza pretvori u bob stazu.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#22063 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Sodom1 »

Primjer sve kako ne treba da bude , mogu misliti kakav je odvoz smeca, odpadnih,kanalizacionih voda :-) :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#22064 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Laplace wrote: Jedinstven slučaj da do (nekih) objekata ideš putem koji prelazi preko skijaške staze. To treba reklamirati kao svojevrsni doživljaj. Ono, ideš ka restoranu da ručaš, a pri tome doživiš uzbuđenje izbjegavajući skijaše odozgo i uspinjače odozdo. Novi ekstremni sport: ekstremno šetanje. Naročito kad se pješačka staza pretvori u bob stazu.
:shock: Nisam znao da je takvo stanje gore. :roll:
Throttle
Posts: 12974
Joined: 10/06/2016 12:35

#22065 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Pa ide se pješ'e preko staze a i autima samo je to s autima u određenim terminima pa nema velike šanse da ti neko uleti na skijama kroz prozor :lol:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#22066 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Sodom1 »

Parkiranje po Evrpi je mislim besplatno , jes da te oderu za ski kartu , ali Boze moj :D
zdruzdjo
Posts: 5209
Joined: 16/08/2009 00:27

#22067 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zdruzdjo »

Generalno po planinama tj skijalistima u federaciji je stanje takvo da je zrela situacija da se na svako hekne kakva mala nuklearka. ono pazljivo kalkulisana da porusi I sravna samo odredjeni dio. bez mogucnosti obnove. infrastruktura jednostavno ne moze da prati toliki broj posjetitelja a I gradnju daljnju.
U rs-u ne znam kakvo je stanje ali sumnjam cisto da je ista bolje.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#22068 Re: "Majstori" parkiranja

Post by славянин »

Dabogda nogu slomio ako ikad opet na bjelasnicu odem.Parkirao pored 6 auta , dobio kaznu jer je moje auto “malo duze nego ostala” i upucen na parking gdje je bilo prazno mjesto / lagano posle policija se smjeska i grli sa ovim sto naplacuje parking.Na drugom mjestu covjeku na obiljezenom parkiralistu zapravo svima popisali kazne (znak p ima) na ulazu u babin do policija sve sa gucci naocalama hahahhahahha ... pu seljadija.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#22069 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

Leglo papaka...

Idi na Jahorinu neces se zajebat :thumbup:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#22070 Re: "Majstori" parkiranja

Post by славянин »

amar1994 wrote:Leglo papaka...

Idi na Jahorinu neces se zajebat :thumbup:
Ma nikad vise ... ne pada mi na pamet.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9902
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#22071 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bordo gandalf »

amar1994 wrote:Leglo papaka...

Idi na Jahorinu neces se zajebat :thumbup:
Jeftinije mu da na bjelasnici plati kaznu i parkng i ski pass nego gore samo parking i ski pass :mrgreen:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#22072 Re: "Majstori" parkiranja

Post by славянин »

bordo gandalf wrote:
amar1994 wrote:Leglo papaka...

Idi na Jahorinu neces se zajebat :thumbup:
Jeftinije mu da na bjelasnici plati kaznu i parkng i ski pass nego gore samo parking i ski pass :mrgreen:
Ma da ne kazem , na jahorini mi policajac nasao parking mjesto .. ovde kazna jer mi je auto “duze” nego ona pored .. ma neces vise.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9902
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#22073 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bordo gandalf »

славянин wrote:
bordo gandalf wrote:
amar1994 wrote:Leglo papaka...

Idi na Jahorinu neces se zajebat :thumbup:
Jeftinije mu da na bjelasnici plati kaznu i parkng i ski pass nego gore samo parking i ski pass :mrgreen:
Ma da ne kazem , na jahorini mi policajac nasao parking mjesto .. ovde kazna jer mi je auto “duze” nego ona pored .. ma neces vise.
Pici ti na ravnu planinu :thumbup:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8495
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#22074 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kokuz_sa »

zdruzdjo wrote:Generalno po planinama tj skijalistima u federaciji je stanje takvo da je zrela situacija da se na svako hekne kakva mala nuklearka. ono pazljivo kalkulisana da porusi I sravna samo odredjeni dio. bez mogucnosti obnove. infrastruktura jednostavno ne moze da prati toliki broj posjetitelja a I gradnju daljnju.
U rs-u ne znam kakvo je stanje ali sumnjam cisto da je ista bolje.
Rs policajci ti ostave obavjest u kojoj PU ces podignuti kaznu :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#22075 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

славянин wrote:
bordo gandalf wrote:
amar1994 wrote:Leglo papaka...

Idi na Jahorinu neces se zajebat :thumbup:
Jeftinije mu da na bjelasnici plati kaznu i parkng i ski pass nego gore samo parking i ski pass :mrgreen:
Ma da ne kazem , na jahorini mi policajac nasao parking mjesto .. ovde kazna jer mi je auto “duze” nego ona pored .. ma neces vise.
neka je i skuplje samo da ne gledam kockaste glave,papke punih sebe i skorojevice koji su se nakrali..

druga stvar,pun mi qrc onih vikendica napravljenih bez plana i dozvola..

i neki idu pare "srbima" pa sta,ne interesuje me dokle god pise Bosna i Hercegovina :) ,bolja usluga,vise zica,pitomije staze pogtovo za one malo slabije skijase :thumbup:
Locked