"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#21151 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

ne postoji opravdanje da nekog blokiras,tu se odmah zove policija
User avatar
hopi
Posts: 5707
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#21152 Re: "Majstori" parkiranja

Post by hopi »

kada ste kod tog zagrađivanja
tako neki dan, da krenem zagrađen, haj dobro ništa novo, svirnem par puta nema nikog, već je malo pokasno pa da baš ne pravim buku
svirnem još koji put nema
slobodnih mjesta ima 10-20 metara dalje
probao sam se provući ali nema šanse
i šta ću legnem na sirenu i potrajalo je to, toliko da je već oslabila bila
dolazi frajko (klasika opis možete ga zamisliti ne moram opisivati) i već počinje negodovoati
šta imam svirati, kako vako kako nako, odmah on ide u napad nema izvini
ma reko pa šta ću nema te nego svirati, probao sam ali ne mogu se provući udario bi te, a meni je svejedno (a ja bio sa starim autom koji je naprijed i nazad oštećen po branicima i vrijedi jedno 1000km čitavo auto) ako te udarim ali kod tebe je novo auto žao bi mi bilo ( a neki džipić od 20tak tisuć km)
da se razumijemo nimalo mi ne bi bilo žao da sam ga oštetio prilikom izlaska, ali fakat se nisam mogao prvući
on govori jesi me to udario - (a ja namjerno stao na doslovno 1cm od njegovog auta), reko mislim da nisam,
i onda je to počelo malo ozbiljnije, on govori da neće da pomakne auto, dolazi do mene a ja idem lagano prema gepeku uvijek je tu veliki krstati ključ jbg vidim da bi mogao zatrebati što je sigurno je sigurno
i onda se natezao, nešto raspravljamo, reko ne moraš pomjeriti ja ću muriju zovnuti, one negoduje ode pomjeri auto

mislio sam da ćemo se potući, jbg šta ćeš, ja sam se vratio u auto ne znam za sebe od muke, izvan sebe sam bio
da je on samo došao i rekao izvini pomjeram odmah auto, ja ne bi riječ rekao sjeo bi u auto i otišao ne bi mi se dalo raspuravaljat
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58760
Joined: 03/08/2010 19:04

#21153 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

za zagraditi nekoga nema opravdanja,nikakvog
User avatar
mk ultra
Posts: 19527
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#21154 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

hopi wrote:kada ste kod tog zagrađivanja
tako neki dan, da krenem zagrađen, haj dobro ništa novo, svirnem par puta nema nikog, već je malo pokasno pa da baš ne pravim buku
svirnem još koji put nema
slobodnih mjesta ima 10-20 metara dalje
probao sam se provući ali nema šanse
i šta ću legnem na sirenu i potrajalo je to, toliko da je već oslabila bila
dolazi frajko (klasika opis možete ga zamisliti ne moram opisivati) i već počinje negodovoati
šta imam svirati, kako vako kako nako, odmah on ide u napad nema izvini
ma reko pa šta ću nema te nego svirati, probao sam ali ne mogu se provući udario bi te, a meni je svejedno (a ja bio sa starim autom koji je naprijed i nazad oštećen po branicima i vrijedi jedno 1000km čitavo auto) ako te udarim ali kod tebe je novo auto žao bi mi bilo ( a neki džipić od 20tak tisuć km)
da se razumijemo nimalo mi ne bi bilo žao da sam ga oštetio prilikom izlaska, ali fakat se nisam mogao prvući
on govori jesi me to udario - (a ja namjerno stao na doslovno 1cm od njegovog auta), reko mislim da nisam,
i onda je to počelo malo ozbiljnije, on govori da neće da pomakne auto, dolazi do mene a ja idem lagano prema gepeku uvijek je tu veliki krstati ključ jbg vidim da bi mogao zatrebati što je sigurno je sigurno
i onda se natezao, nešto raspravljamo, reko ne moraš pomjeriti ja ću muriju zovnuti, one negoduje ode pomjeri auto

mislio sam da ćemo se potući, jbg šta ćeš, ja sam se vratio u auto ne znam za sebe od muke, izvan sebe sam bio
da je on samo došao i rekao izvini pomjeram odmah auto, ja ne bi riječ rekao sjeo bi u auto i otišao ne bi mi se dalo raspuravaljat
Nisi normalan ti koji sviras vec je normalan on besposlen u autu od bilo koliko koji stane na sred puta i ode negdje... To je normalno, pobuna protiv toga nije

Zivimo u poremecenom drustvu
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#21155 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

pa pisao sam prije 15 tak dana o bbi garazi ,lik zagradio 20 auta ,niko ne moze izaci iz garaze ,i jos se poceo kofrcit kad sam mu svirao i rekao da se makne u pm da prodjem.sve stoka retardirana koju treba marisat po glavi...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20569
Joined: 12/08/2013 12:51

#21156 Re: "Majstori" parkiranja

Post by insaneinthebrain »

trajno parkiran. jaci i od vladajuce elite :oops: :izet:

Image
noviclan
Posts: 10980
Joined: 31/10/2013 06:48

#21157 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Hshaha jucer sam i ja vudio samo volvo kaeavan stoji u pola parkinga jbg da je jkp rad izvodjac radova bilo bi odmah uklonjeno nego neki xyz
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#21158 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

noviclan wrote:Hshaha jucer sam i ja vudio samo volvo kaeavan stoji u pola parkinga jbg da je jkp rad izvodjac radova bilo bi odmah uklonjeno nego neki xyz
Image
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#21159 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Leverage »

Ma dajte, ovo nije realno :lol:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#21160 Re: "Majstori" parkiranja

Post by problemnatravunu »

:lol:

Image
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#21161 Re: "Majstori" parkiranja

Post by AmirBaa »

opet da se sjetim familije seljacinama kod chipasa koji ostavljaju auto u desnoj traci :thumbup: :thumbup: :thumbup:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#21162 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

Isto je bilo i dok je Mikser bio...
User avatar
konektovan
Posts: 40638
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#21163 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

AmirBaa wrote:opet da se sjetim familije seljacinama kod chipasa koji ostavljaju auto u desnoj traci :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Mojne zahebavati, ima mjesta da se mimoidjes. :mrgreen:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#21164 Re: "Majstori" parkiranja

Post by AmirBaa »

konektovan wrote:
AmirBaa wrote:opet da se sjetim familije seljacinama kod chipasa koji ostavljaju auto u desnoj traci :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Mojne zahebavati, ima mjesta da se mimoidjes. :mrgreen:
pa ima kad nema ljudi nikako sa druge strane. A da ne kazem oni majstori sto se poredaju na kraju te ulice na skretanju prema bingo parkingu, pa jedva jedno auto prodje a ne 2...
User avatar
mk ultra
Posts: 19527
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#21165 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Image

Hodza rus
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#21166 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

Gledaj fleka , jbte sve neispravna auta :-)
User avatar
Qler
Posts: 23606
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#21167 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Qler »

Ja neki dan sa kcerkom se vozim na biciklu, i na cvili prelazimo kod garaza preko šina, pa ćemo lijevo prema onoj zgradi gdje je Kare auto.. i mi sad na pjesackom uredno, kad lik sa Octavia-om, samo pred nas i na sred zebre se parkira, preprijeci put, dijete se prepade, tacno na sredinu ceste, ono izmedju traka.

I stanemo mi, izlazi lik, reko sta radis? jesi normalan? Kaže on samo ću ja 3 minute :S reko nećeš tri minute nego skloni auto da prođemo. Kaže on zaobiđi me šta ti fali. Jesi normalan da sa djeteom te zaobilazim da gledam da je ne udari neko kad bude izlazila iza tvog auta, skloni se fino ti kazem. A sve vrijeme prica na telefon. I ja stanem kod auta kaže hoćeš to čekati da se sklonim. Reko hoću. I upali i ode i stade 10m dalje u desnoj traci...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#21168 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Qler wrote:Ja neki dan sa kcerkom se vozim na biciklu, i na cvili prelazimo kod garaza preko šina, pa ćemo lijevo prema onoj zgradi gdje je Kare auto.. i mi sad na pjesackom uredno, kad lik sa Octavia-om, samo pred nas i na sred zebre se parkira, preprijeci put, dijete se prepade, tacno na sredinu ceste, ono izmedju traka.

I stanemo mi, izlazi lik, reko sta radis? jesi normalan? Kaže on samo ću ja 3 minute :S reko nećeš tri minute nego skloni auto da prođemo. Kaže on zaobiđi me šta ti fali. Jesi normalan da sa djeteom te zaobilazim da gledam da je ne udari neko kad bude izlazila iza tvog auta, skloni se fino ti kazem. A sve vrijeme prica na telefon. I ja stanem kod auta kaže hoćeš to čekati da se sklonim. Reko hoću. I upali i ode i stade 10m dalje u desnoj traci...
moron, fakat ima fenomena
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#21169 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Truba »

ja sam čuo da samo gazde imaju žensku djecu
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#21170 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

beni-bu-man wrote: moron, fakat ima fenomena
ma samo ce minutu,ako je upalio sva 4 ne vidim problem poyyy
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#21171 Re: "Majstori" parkiranja

Post by adodbr »

Pa valjda kad se upale sva 4 auto je nevidljivo ne znam u cemu je problem da vi ne mozete proc ? mozda bi ti trebao naucit bolje vozit baciklo

kakve stoke ima za nevjerovat jbt ccc
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#21172 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

najpamtnije bi bilo fino malu pod ruku i preko auta :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#21173 Re: "Majstori" parkiranja

Post by skafiskafsnjak »

bitanga_sa_otesa wrote:
beni-bu-man wrote: moron, fakat ima fenomena
ma samo ce minutu,ako je upalio sva 4 ne vidim problem poyyy
U moru idiota koje ne znaju koristiti zmigavce...za pohvalu je kad neko koristi sva 4 :D
User avatar
konektovan
Posts: 40638
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#21174 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Black swan wrote:ja sam čuo da samo gazde imaju žensku djecu
Ja sam cuo da nema veceg trola od tebe, i da najveci dolaze iz vojkovica, je li istina????? :mrgreen:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#21175 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Aferim konektovani :thumbup:
Locked