"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#16676 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zdruzdjo »

Nikad ne parkiram ovako i necu braniti nikoga. Ali fakat u nekim trznim centrima je strasno. Usko do bola. Auto mi je posiroko i fakat znam npr u scc doooobro traziti parking iako prodjem pored praznih mjesta. Jednostavno niti bih ja mogao izaci ili uci u ili iz auta niti onaj do mene na nekim mjestima. Najvise volim se zavaliti pored nekog stuba.
Jos je najbolja situacija u bbi sa sirinom. Svi ostali su se dobro stisli.
E sad neko ko je vozio vece auto pa sjedne u nesto manje i proba parkirati, uhhhhh imace problem.

Ali koliko kako god, ovo je debilizam.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16677 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

Image

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16678 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Daryl Dixon »

mag :lol:
User avatar
Fast Driver
Posts: 443
Joined: 09/01/2013 16:57

#16679 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Fast Driver »

amar1994 wrote:Image

:lol: :lol: :lol:
pijan ili zemsko :D
noviclan
Posts: 10975
Joined: 31/10/2013 06:48

#16680 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

amar1994 wrote:Image

:lol: :lol: :lol:
E (o)vako sw (parkiraje, parkirava) parkira, kazu sad ce eno ga parkirava auto :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16681 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

Fast Driver wrote:
amar1994 wrote:Image

:lol: :lol: :lol:
pijan ili zemsko :D
Ni jedno ni drugo , dobar vozac :-) :lol: :lol: :lol:
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#16682 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zdruzdjo »

Raigor Stonehoof wrote:Image

najebem mu se matere u pakas, debilcina retardirani. nije uopste guzva u garazi bila :roll:

Identicna stvar danas na istom mjestu.
mercedes "okac". Mjesta oko njega u krugu od 10 metara je bilo jedno 7-8.
Ali jok, baja ga naguzio ovako.
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#16683 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kloniran »

zdruzdjo wrote:
Raigor Stonehoof wrote:Image

najebem mu se matere u pakas, debilcina retardirani. nije uopste guzva u garazi bila :roll:

Identicna stvar danas na istom mjestu.
mercedes "okac". Mjesta oko njega u krugu od 10 metara je bilo jedno 7-8.
Ali jok, baja ga naguzio ovako.
vi ste dobri
ide lola ispred mene onim zadnjim prolazom prema termama i tamo pred ulazom u grand parkira na sred prolaza i krenu izlaziti
ja mu kazem parkirao si u prolazu, on odgovara pa mozes proci,
mogu pjeske majmune jedan
ne bi mu drago sto se morao preparkirati
al ko ga jebe kad je papak
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#16684 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Pitar s Kariba »

Nemam sliku, ali može i ovako :) Prolazim svaki dan i gledam i ne mogu da vjerujem ... Znači frajer je naš'o stalno parking mjesto tamo ispred hotela Zagreb na Marindvoru .. neka bijela škoda. ...samo skine onaj lanac između čunjića, provuče škodu i zavuče je između dva posađena drveta na trotoaru :shock: Ja razumijem da je problem za parking, ali brate mora nekog reda biti. Mog'o sam i jaskontat fol i na Sebilju zauzet parking ... ili ispred Vječne vatre ... Koliko znam hotel Zagreb je zgrada od posebnog značaja, kulturno-historijski spomenik pod zaštitom države ...
User avatar
Qler
Posts: 23605
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#16685 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Qler »

Taj Zagreb je sad privatno vlasnistvo, i ta skoda je njihova...
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#16686 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Pitar s Kariba »

Jasno .. I pretpostavljao sam da je to moguće .. ali bez obzira .. radi se o užem centru grada, površini koja je, bez obzira što je privatno vlasništvo dio cjelokupne slike grada ... Iako je privatni objekat, koliko znam, vlasnici nisu mogli da ga obnavljaju onako kako im je ćejf, već pod nadzorom odgovarajućih državnih organa (ne znam sad kako se to zove - zavod za zaštitu kulturno-historijske baštine ili tako nekako) morali su da povrate prvobitni izgled zgrade .. Tako je i sa parkingom, imaš garažu ispod hotela ..onaj prostor nije ni označen ni predviđen za parking. Moraju se poštovati neke kulturne i estetske norme u gradu ... Mislim "moraju" .. Nije ta škoda naš najveći problem, već mi onako zapela za oko.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#16687 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dope_Man »

I ja sam je primjetio, mada je u zadnje vrijeme nesto ne vidjam, mozda u zadnjih mjesec dana, prije toga je bila svakodnevno. Takodjer zna i neki motor tu stajati. Ali uglavnom, privatno vlasnistvo i valjda moza ako mu je cejf. Mada bi bilo ljepse da je tu nesto drugo umjesto auta, neka fontanica, klupica, dva-tri mala drveta il sta vec.. al eto, njegovo je.
pelcer224
Posts: 167
Joined: 20/07/2014 12:56

#16688 Re: "Majstori" parkiranja

Post by pelcer224 »

Pitanje za sarajlije. Gdje se moze ostaviti auto da je bezbijedno (uz placanje) da je u blizini KCUS ako vec nema parking za pacijente?
Parking je potreban na 4-5 sati zbog pregleda u KCUS.
User avatar
dostavljac
Posts: 316
Joined: 15/06/2015 21:22

#16689 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dostavljac »

[img]z[/img]
pelcer224 wrote:Pitanje za sarajlije. Gdje se moze ostaviti auto da je bezbijedno (uz placanje) da je u blizini KCUS ako vec nema parking za pacijente?
Parking je potreban na 4-5 sati zbog pregleda u KCUS.
Imas prije bolnice... u ulici bolnicka.. pet minuta pjeske.. imaju dva momka cuvaju, prije semafora za skretanje desno Za KCUS...
User avatar
Optimist
Posts: 13656
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#16690 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Ima i kod Zetre i stadiona. Dnevna karta nije skupa. Par min pjeske od glavnog ulaza.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16691 Re: "Majstori" parkiranja

Post by supercali »

Lik parkirao upalio sva 4 i 2 intervala stajao tako
Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16692 Re: "Majstori" parkiranja

Post by supercali »

Nije parkiranje nego je lik od stefanela sisao tu i otisao prema ilidzi
Mislio sam da ce u dalmatinsku al jok i to kroz crveno
Sob 700 tablice njemacka
Image
pelcer224
Posts: 167
Joined: 20/07/2014 12:56

#16693 Re: "Majstori" parkiranja

Post by pelcer224 »

Hvaa na odgovorima. Nadam se da cu se snaci, s obzirom da ne poznajem teren...
azdralovic
Posts: 4437
Joined: 29/05/2010 21:46

#16694 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azdralovic »

zdruzdjo wrote:Nikad ne parkiram ovako i necu braniti nikoga. Ali fakat u nekim trznim centrima je strasno. Usko do bola. Auto mi je posiroko i fakat znam npr u scc doooobro traziti parking iako prodjem pored praznih mjesta. Jednostavno niti bih ja mogao izaci ili uci u ili iz auta niti onaj do mene na nekim mjestima. Najvise volim se zavaliti pored nekog stuba.
Jos je najbolja situacija u bbi sa sirinom. Svi ostali su se dobro stisli.
E sad neko ko je vozio vece auto pa sjedne u nesto manje i proba parkirati, uhhhhh imace problem.

Ali koliko kako god, ovo je debilizam.
koje auto vozis ako nije tajna ?
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16695 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

supercali wrote:Nije parkiranje nego je lik od stefanela sisao tu i otisao prema ilidzi
Mislio sam da ce u dalmatinsku al jok i to kroz crveno
Sob 700 tablice njemacka
Image
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#16696 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Better Man »

Kad se s glavne ceste u Alipašinoj skrene desno i umjesto desno nba semaforu za Kralja Tomislava ide se prema kliničkom centru i na semaforu kod kliničkog kad se skrene desno i ide pravo. da li je ta ulica jednosmjerna? Često je znam koristiti, jer mi je nagodna da dođem do stadiona i izađem iz grada i uvijek ima delegata iz suprotnog smjera. Jedna traka je zauzeta za parkiralište i ima ova druga traka koju ja koristim, a kojom često idu delegati izt suprotnog smjera.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#16697 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Better Man wrote:Kad se s glavne ceste u Alipašinoj skrene desno i umjesto desno nba semaforu za Kralja Tomislava ide se prema kliničkom centru i na semaforu kod kliničkog kad se skrene desno i ide pravo. da li je ta ulica jednosmjerna? Često je znam koristiti, jer mi je nagodna da dođem do stadiona i izađem iz grada i uvijek ima delegata iz suprotnog smjera. Jedna traka je zauzeta za parkiralište i ima ova druga traka koju ja koristim, a kojom često idu delegati izt suprotnog smjera.
jel mislis na ulicu stjepana tomica???
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16698 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Better Man wrote:Kad se s glavne ceste u Alipašinoj skrene desno i umjesto desno nba semaforu za Kralja Tomislava ide se prema kliničkom centru i na semaforu kod kliničkog kad se skrene desno i ide pravo. da li je ta ulica jednosmjerna? Često je znam koristiti, jer mi je nagodna da dođem do stadiona i izađem iz grada i uvijek ima delegata iz suprotnog smjera. Jedna traka je zauzeta za parkiralište i ima ova druga traka koju ja koristim, a kojom često idu delegati izt suprotnog smjera.
Jednosmjerna je od ulaza na klinički pa prema stadionu. U suprotnom smjeru dvosmjerna.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#16699 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Logovan wrote:
Better Man wrote:Kad se s glavne ceste u Alipašinoj skrene desno i umjesto desno nba semaforu za Kralja Tomislava ide se prema kliničkom centru i na semaforu kod kliničkog kad se skrene desno i ide pravo. da li je ta ulica jednosmjerna? Često je znam koristiti, jer mi je nagodna da dođem do stadiona i izađem iz grada i uvijek ima delegata iz suprotnog smjera. Jedna traka je zauzeta za parkiralište i ima ova druga traka koju ja koristim, a kojom često idu delegati izt suprotnog smjera.
Jednosmjerna je od ulaza na klinički pa prema stadionu. U suprotnom smjeru dvosmjerna.
a jebo ga mene sad kopka koja je to ulica nikako da skontam :izet:
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#16700 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kafanski_covjek »

Stjepana Tomica
Locked