Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post Reply
costacurta
Posts: 3514
Joined: 05/05/2005 08:25

#276 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by costacurta »

Ja sam također na drugoj temi rekao šta mislim o ovom danas.
Samo jedno pitanje Muniri, obzirom da svakog 11. u mjesecu kroz Tuzlu prolazi kolona koju ona vodi i kojom se poziva na pronalazak nestalih Srebreničana zamisli da ja njoj dođem i kažem "Idi ženo svih ti, ovo je Tuzla. Idi u Srebrenicu pa tamo traži i zahtijevaj. Ne znam ja šta se tamo desilo" :cry:
Oj parmaka krF ti bem :twisted:
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#277 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by kudrilo »

Vidim SDA talibanizam pokušava opravdati i ovakve idiotluke. Samo nemoj šta protiv zelenog.

Ovaj gest je proporcionalan tome da udruženje žrtava iz Ahmića primi Vučića, te mu da nadimak kralj Balkana, kažu da ne znaju oko Srebrenice i misle samo o Ahmićima, a da imaju majke koje će voditi računa o srebreničkim žrtvama.
Dno dna.

SDA talibani, možete Muniri i sličnim ublehama istog ranga inteligencije prosipati te ublehe, svako normalan se ograđuje od toga.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#278 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Heller »

Da Munira ima pinku od Ahmića znala bi. Ovako...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#279 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by insomnia78 »

PM72 wrote:Jebe se Muniri za Ahmićima,ona je "svjetska" žena,svako malo po Holandiji,Americi,Švedskoj,Norveškoj,Njemačkoj...do rata joj Kramer selo bilo inostranstvo...
Helem,školski primjer osobe koja je unovčila mrtve.Vidim da joj se prikučila i ona Bakira iz Višegrada te onaj zalizani pajac iz nekakvog "antidejtona".Prava ekipa.Skontali kako će lovu uzimati,glumi žrtvu,malo uvježbaj plakanje po potrebi,nauči deset rečenica i floskula i lova je tvoja.

I nemoj da mi neko drži predavanje kako je jadna izgubila sina te da je treba poštovati i slična sranja.I moj drug je teško ranjen a prije toga protjeran iz Dobrinje IV,granata mu ubila dva sina i svoj bol dostojanstveno podnosi i ne trguje kostima svoje djece.
Eto te ko onaj iz Londona. Moja sefica, od mog tate drugarica, moja prijateljica... Bi l, se mjenjo s Munirom?
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#280 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Mali_Vuk »

Sreća je samo pa gospođa Munira ima znanje i kapacitet da vodi politiku na najvišem državom nivou :D

A opet, nije ni za zajebancije. Zaboli me duša kad vidim kakva sve jiga i šuga manipuliše tim jadnim ženama :(
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#281 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by PM72 »

insomnia78 wrote:
PM72 wrote:Jebe se Muniri za Ahmićima,ona je "svjetska" žena,svako malo po Holandiji,Americi,Švedskoj,Norveškoj,Njemačkoj...do rata joj Kramer selo bilo inostranstvo...
Helem,školski primjer osobe koja je unovčila mrtve.Vidim da joj se prikučila i ona Bakira iz Višegrada te onaj zalizani pajac iz nekakvog "antidejtona".Prava ekipa.Skontali kako će lovu uzimati,glumi žrtvu,malo uvježbaj plakanje po potrebi,nauči deset rečenica i floskula i lova je tvoja.

I nemoj da mi neko drži predavanje kako je jadna izgubila sina te da je treba poštovati i slična sranja.I moj drug je teško ranjen a prije toga protjeran iz Dobrinje IV,granata mu ubila dva sina i svoj bol dostojanstveno podnosi i ne trguje kostima svoje djece.
Eto te ko onaj iz Londona. Moja sefica, od mog tate drugarica, moja prijateljica... Bi l, se mjenjo s Munirom?
S tobom - bih,da serem sa distance!
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#282 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by uglavnomja »

20 godina je narod sutio, iz pijeteta prema zrtvama, ali munira&co su od 96. organizacija za uzimanje para, ne sice, nego milijardi. doslo je nesto i sda, ali sta je njima u dzepovima ostalo ... da su imale 100 muzeva da im 100 zivota rade ne bi zaradili koliko su one dobile ovom istom glupom providnom sitnoseljackom "lukavom" pricom ... koju su svu trpili zbog 8000 mrtvih

ali proslo je i njihovo, zgadila se njihova pohlepa, a i glupost i bogu i narodu. jos ih samo hrvatska benda, finansijski mislim
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#283 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by PM72 »

kudrilo wrote:Vidim SDA talibanizam pokušava opravdati i ovakve idiotluke. Samo nemoj šta protiv zelenog.

Ovaj gest je proporcionalan tome da udruženje žrtava iz Ahmića primi Vučića, te mu da nadimak kralj Balkana, kažu da ne znaju oko Srebrenice i misle samo o Ahmićima, a da imaju majke koje će voditi računa o srebreničkim žrtvama.
Dno dna.

SDA talibani, možete Muniri i sličnim ublehama istog ranga inteligencije prosipati te ublehe, svako normalan se ograđuje od toga.
Paša moj,takvih je sad 90%...
najbolji izginuli,pametni otišli...
kolobok
Posts: 316
Joined: 30/12/2008 14:28

#284 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by kolobok »

"Najavili smo da ćemo u Potočarima graditi džamiju i kapelu jer su u Srebrenici ubijeni i Hrvati i muslimani i Romi, svi osim Srba.
Reče Munira i ostane živa. :zoka:

Svim žrtvama puni pijetet, a o ovoj tragikomičnoj kliki ne treba previše trošit riječi.
User avatar
crno_sa_zlatnim
Posts: 279
Joined: 15/01/2011 23:20

#285 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by crno_sa_zlatnim »

hAZNADAR wrote:
General War wrote:
hAZNADAR wrote: Pogledajte to na drugi nacin. Konacno se igra politika na pravi nacin po uzoru na susjede.
Lijepo docekati Kolindu, srdacno primiti, dati kompliment,.... a Izborni je kakav jeste i stav o Peljeskom kakav jeste.

U prijevodu
Dobrodosla - Ti si za nas kraljica Balkana - i dobices q ac.

Pa dajte ljudi - tepanje i srdacnost ili ljutnja i dizanje nosa nije nikome donijelo hajra. Kakva ba sramota, obraz,... u politici? Pa tako su i nas susjedi fino docekivali, pa izjavljivali o pomirenju, pa kako treba naprijed i prijateljski,..... a u isto vrijeme ti lijepo sloze kajlu kroz dizanje optuznica i sl. Pika se stvarno stanje i stvarna dobit ili gubitak. Clan predsjednistva nece biti Covic i dalje - a Kolindi cevapi i pice na nas racun.
To RinaMu sad se pita i o izbornom zakonu? :shock:
Ti kao neki boSnjak...kako samo mozes da pokusavas izvrnuti cinjenicu da muniru zaboli Q za Ahmicima i Hercegovinom i da je to javno rekNula...
Jeftin pokusaj ubacivanja koske. Pa nije Kolinda ubijala po Ahmicima a politika je kurva i populisticka pa su u Hrvatskoj morali svi plakati zbog nepravednih osuda. PA taman da i jeste pomilovala ubicu Ahmica - gost je gost,.. lijepo ga docekas i ne dadnes mu sta hoce.

Neznam cemu ocekivanje da samo Bosnjaci vode politiku kao uvrijedjene mlade.
hAZNADAR wrote:
General War wrote:
hAZNADAR wrote: Pogledajte to na drugi nacin. Konacno se igra politika na pravi nacin po uzoru na susjede.
Lijepo docekati Kolindu, srdacno primiti, dati kompliment,.... a Izborni je kakav jeste i stav o Peljeskom kakav jeste.

U prijevodu
Dobrodosla - Ti si za nas kraljica Balkana - i dobices q ac.

Pa dajte ljudi - tepanje i srdacnost ili ljutnja i dizanje nosa nije nikome donijelo hajra. Kakva ba sramota, obraz,... u politici? Pa tako su i nas susjedi fino docekivali, pa izjavljivali o pomirenju, pa kako treba naprijed i prijateljski,..... a u isto vrijeme ti lijepo sloze kajlu kroz dizanje optuznica i sl. Pika se stvarno stanje i stvarna dobit ili gubitak. Clan predsjednistva nece biti Covic i dalje - a Kolindi cevapi i pice na nas racun.
To RinaMu sad se pita i o izbornom zakonu? :shock:
Ti kao neki boSnjak...kako samo mozes da pokusavas izvrnuti cinjenicu da muniru zaboli Q za Ahmicima i Hercegovinom i da je to javno rekNula...
Jeftin pokusaj ubacivanja koske. Pa nije Kolinda ubijala po Ahmicima a politika je kurva i populisticka pa su u Hrvatskoj morali svi plakati zbog nepravednih osuda. PA taman da i jeste pomilovala ubicu Ahmica - gost je gost,.. lijepo ga docekas i ne dadnes mu sta hoce.

Neznam cemu ocekivanje da samo Bosnjaci vode politiku kao uvrijedjene mlade.
Slijedeći tu analogiju, nije ni Vučić ubijao u Ahmićima. Da li to znači da ga treba pozvati u Ahmiće i vinuti do zvijezda i nazad.
Znači, svašta sam doživjela od 95 do danas, ali ovo je prestrašno. Nema dalje. Ili, vjerovatno ima još puno toga sto nam SDA može iscenirati samo to um nas normalnih ne može zamisliti.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#286 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by uglavnomja »

ovo stvorenje bakir voda sa sobom, daje joj prostor i moc ... cak i zvanicnu

i onda se neko cudi pricama sa rtrs i dodkovim izjavamaa
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#287 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by insomnia78 »

uglavnomja wrote:ovo stvorenje bakir voda sa sobom, daje joj prostor i moc ... cak i zvanicnu

i onda se neko cudi pricama sa rtrs i dodkovim izjavamaa
Znaci znog Munire i Bakira ovi ‘oce da opet kolju?
Jel vas ba sramota presutni odobravati ovu pricu?
Koji vam je kurac?
Ne pitan tebe nego ove ostale
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#288 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by General War »

uglavnomja wrote:ovo stvorenje bakir voda sa sobom, daje joj prostor i moc ... cak i zvanicnu

i onda se neko cudi pricama sa rtrs i dodkovim izjavamaa
:thumbup:
Sve je to ista ubleha i isti razlog...svi imaju svoje sponzore i svoju zadacu.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#289 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by General War »

insomnia78 wrote:
uglavnomja wrote:ovo stvorenje bakir voda sa sobom, daje joj prostor i moc ... cak i zvanicnu

i onda se neko cudi pricama sa rtrs i dodkovim izjavamaa
Znaci znog Munire i Bakira ovi ‘oce da opet kolju?
Jel vas ba sramota presutni odobravati ovu pricu?
Koji vam je kurac?
Ne pitan tebe nego ove ostale
Hoce svi da ostanu na vlasti...halo francuz. Ti se vozas TGV-om u nas pruge sto je tito ostavio, ali je lakse "eto hoce da nas kolju" ostati na vlasti.
costacurta
Posts: 3514
Joined: 05/05/2005 08:25

#290 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by costacurta »

insomnia78 wrote:
PM72 wrote:Jebe se Muniri za Ahmićima,ona je "svjetska" žena,svako malo po Holandiji,Americi,Švedskoj,Norveškoj,Njemačkoj...do rata joj Kramer selo bilo inostranstvo...
Helem,školski primjer osobe koja je unovčila mrtve.Vidim da joj se prikučila i ona Bakira iz Višegrada te onaj zalizani pajac iz nekakvog "antidejtona".Prava ekipa.Skontali kako će lovu uzimati,glumi žrtvu,malo uvježbaj plakanje po potrebi,nauči deset rečenica i floskula i lova je tvoja.

I nemoj da mi neko drži predavanje kako je jadna izgubila sina te da je treba poštovati i slična sranja.I moj drug je teško ranjen a prije toga protjeran iz Dobrinje IV,granata mu ubila dva sina i svoj bol dostojanstveno podnosi i ne trguje kostima svoje djece.
Eto te ko onaj iz Londona. Moja sefica, od mog tate drugarica, moja prijateljica... Bi l, se mjenjo s Munirom?
Niko od nas to ne niječe, dapače, ali guska je iz Bogznakograzloga izignorisala Ahmiće taman ko da je riječ o selu na Jamajci.
Očekivao sam u najmanju ruku da joj se nagovori za Praljka i sve one stvari koje je izgovorila kao predsjednica jedna zemlje protiv BiH. Tjurka ne da nije tu uradila nego je još na pomen Ahmića napravila facu ala Milorad "mene to ne zanima"!
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#291 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by kudrilo »

Ma može naučiti puno čovjek iz ovakvih stvari.

Klasični SDA glasač, tj. desničar. Ti ljudi ne traže mane, već su sektaši. Oni krenu od pretpostavke da je nešto onako kako kaže stranka, a mozak koriste da opravdaju da je to ispravno. Ne koriste ga za kritičko promišljanje.

S druge strane imate ljevičare, kojima smeta i kako je neko počešljan, a vrlo često odustaju od podrške nekom jer je uradio 1 stvar od 5 koja im se ne sviđa.

I zato vam izbore dobijaju nacionalisti, jer Muradifa, Mitra i Jozu ne zanima kritičko razmišljanje, već samo traženje opravdanja svojim čobanima.
costacurta
Posts: 3514
Joined: 05/05/2005 08:25

#292 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by costacurta »

Kakve veze sad SDA? Odakle njih iskopaste? :roll:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#293 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Challenger_ »

Previše sekiracije oko ispada. Munira je papanka ali ni njena "kraljica" nije ništa manje papanka. Blamaža u krugu papanske familije.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#294 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by It_is_a_Leclerc »

Munira Subašić je neobrazovana, jedva pismena žena iz takvog kulturnog kruga u kojem bi, da nije bilo rata i genocida u kojoj joj je pobijeno pola familije, vjerovatno ostala neka nana iz Srebrenice koja o politici zna samo ono što vidi na dnevniku i čuje od hodže.

Međutim, Munira Subašić je, takva kakva jest, lansirana u poziciju stručnjaka za međunarodne odnose, sigurnosnog eksperta, pravnog stručnjaka, stručnjaka za krivični postupak, za sudsku medicinu, za dnevnu politiku, za ekonomiju, za građevinarstvo, za sve i svašta, u najkraćem.

Niko od bošnjačkih političara nije imao hrabrosti prigovoriti nakon mora i okeana glupih, skandaloznih i neprihvatljivih izjava kojima vrijeđa dostojanstvo, ne samo drugih, već i svojih i žrtava drugih Bošnjaka Srebrenice. Sada kad nam žena bukvalno gazi po kostima ubijene djece u Ahmićima, već je pomalo kasno da se, bez većih šteta, Munira Subašić vrati gdje pripada.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#295 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by HAVANA »

Ova zemlja je nepresusan izvor budala.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#296 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Challenger_ »

:lol:
User avatar
bosan
Posts: 1581
Joined: 15/05/2005 21:34

#297 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by bosan »

Ja ne vidim razlog da se te zene uopste sastaju sa predsjednicom Hrvatske koja je u sluzbenoj posjeti BiH . Gori su oni koji su im to dozvolili .Cuj Kolinda kraljica Balkana , mal ne reko cega je ona kraljica . Kraljice Balkana su one " Zene u crnom " koje rizikuju svoje zivote da bi Srbiji otvorile oci . To su kraljice moja Munira .
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#298 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Nero Histrion »

crno_sa_zlatnim wrote:Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
Slabo ce iko Muniru staviti pod kontrolu, otelo se to i nema povratka. Precerala je Munira, davno. :(
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#299 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Nero Histrion »

Nero Histrion wrote:
crno_sa_zlatnim wrote:Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
Slabo ce iko Muniru staviti pod kontrolu, otelo se to i nema povratka. Precerala je Munira, davno. :(
Kolinda - Kraljica Balkana, za plakat. :(
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#300 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by insomnia78 »

Zaboravi se ti ulogovati?
Post Reply