Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post Reply
User avatar
crno_sa_zlatnim
Posts: 279
Joined: 15/01/2011 23:20

#1 Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by crno_sa_zlatnim »

Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
__Phoenix__
Posts: 2687
Joined: 25/10/2013 20:44

#2 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by __Phoenix__ »

Ne brini, itekako je ona pod kontrolom...
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by nikad_vise »

Mojne mi Hrvata.Radili su zlocine,bilo je zlocina i s nase strane ali je danasnja politika Hrvatske prema BiH i vise nego prijateljska.
Poslije onog govora Covica(koji mi se doimao jedan od boljih),pa Kolinde,Mesica,Pusic,Pape,pa rezolucije u EU parlamentu,pa na neki nacin distanciranja od desavanja unutar BiH..Hafiz je porastao u ocima forumskog puka.Sto se mene tice ja mu halalim ono jedno ministarstvo. :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#4 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by hAZNADAR »

crno_sa_zlatnim wrote:Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
Problem je sto se njihova inicijativa, nastup, pojava,... uvijek gleda u svjetlu politike. A one nisu politicarke jer da jesu - pazile bi kako pricaju. nazvale su je kraljicom Balkana, Klintona pozvale da im pomogne(nejasno kako),... tako da je najbolji nacin da se njihove izjave izoluju od politike ako je moguce.

A usporedba Kolinde sa Vucicem nije na mjestu. Kolinda do sada nije nikada nista izjavila u vezi negiranja zlocina, nije obilazila linije i ratnike za rata, nije imenovala ulice u Zagrebu po ratnim zlocincima, a vjerujem da nebi ni u snu pomislila 100 muslimana za jednog Hrvata.
Nije ni kriva za Ahmice samo zato sto je Hrvatica, i zato osuda nije na mjestu.
Last edited by hAZNADAR on 11/07/2015 21:06, edited 1 time in total.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#5 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by KatarinaKosaca »

crno_sa_zlatnim wrote:Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
Ne lupetaj. I u Grabovici plaču nečije majke, ako ih je ostalo. A Kolinda se u doba rata nije ni bavila politikom.
Vi, dijaposrci biste nas ovdje na izolovani otok stavili i svaki dan nam davali net konsalting koga danas bojkotirati i kako jođ dublje "jesti korenje", dok uživate u blagodetima civilizacije.
Minira i ostale majke kopaju svoju djecu, ne znam jesi li roditelj i možeš li zamisliti tu bol. To je "njihova" dženaza, ne tvoja na daljinski.
samki12
Posts: 210
Joined: 30/03/2014 12:41

#6 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by samki12 »

KatarinaKosaca wrote:
crno_sa_zlatnim wrote:Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
Ne lupetaj. I u Grabovici plaču nečije majke, ako ih je ostalo. A Kolinda se u doba rata nije ni bavila politikom.
Vi, dijaposrci biste nas ovdje na izolovani otok stavili i svaki dan nam davali net konsalting koga danas bojkotirati i kako jođ dublje "jesti korenje", dok uživate u blagodetima civilizacije.
Minira i ostale majke kopaju svoju djecu, ne znam jesi li roditelj i možeš li zamisliti tu bol. To je "njihova" dženaza, ne tvoja na daljinski.
vidi ove katarine i dijasporaca. ohani malo. nije cijela bosna sarajevo pa da se taslacimo sa cetnicima i ustasama na svakom koraku. ima veliki dio bosnjaka koji ne zaboravljaju zlocine njihove, a ti ih kuci vodaj ako ti se toliko dopadaju... ili druga varijanta, seli u hrvatsku ili srbiju bices pravo dobro dosla.

i kvaris to ime u nicku. ne stoji ti nikako
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#7 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by tandmand »

crno_sa_zlatnim wrote:Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
Nije primjereno upoređivati broj žrtava ali svi zločini u hrvatsko-bošnjačkom sukobu mogu stati u jedan ratni dan vojske i policije RS.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#8 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by KatarinaKosaca »

samki12 wrote:vidi ove katarine i dijasporaca. ohani malo. nije cijela bosna sarajevo pa da se taslacimo sa cetnicima i ustasama na svakom koraku. ima veliki dio bosnjaka koji ne zaboravljaju zlocine njihove, a ti ih kuci vodaj ako ti se toliko dopadaju... ili druga varijanta, seli u hrvatsku ili srbiju bices pravo dobro dosla.

i kvaris to ime u nicku. ne stoji ti nikako
Ne seri. Nitko u BIH ne poziva na bojkot i da mu dijete bude gladno. Svatko ko je okusio rat će učiniti sve da njegovo dijete ne doživi isto. A to se ne radi zaoštravanjem odnosa, niti izolacijama.
Zaboraviti nije= voditi kući
Govori u svoje ime, a dajem glavu da nisi u BIH, ili nemaš više od 15 godina, jer si još danas prije incidenta sa Vučićem prozivao majke Srebernice da su mlake, blage i popustljive da bi ti to oštro i bez milosti. Takvi kao ti i kreiraju problema u Bošnjačkom narodu, sve na daljinski i oštro :D
samki12
Posts: 210
Joined: 30/03/2014 12:41

#9 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by samki12 »

tandmand wrote:
crno_sa_zlatnim wrote:Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
Nije primjereno upoređivati broj žrtava ali svi zločini u hrvatsko-bošnjačkom sukobu mogu stati u jedan ratni dan vojske i policije RS.
idemo dalje... svi bosnjacki zlocini prema srbima i hrvatima moze stati u jedan ratni dan hrvata i jedan ratni sat srba
samki12
Posts: 210
Joined: 30/03/2014 12:41

#10 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by samki12 »

KatarinaKosaca wrote:
samki12 wrote:vidi ove katarine i dijasporaca. ohani malo. nije cijela bosna sarajevo pa da se taslacimo sa cetnicima i ustasama na svakom koraku. ima veliki dio bosnjaka koji ne zaboravljaju zlocine njihove, a ti ih kuci vodaj ako ti se toliko dopadaju... ili druga varijanta, seli u hrvatsku ili srbiju bices pravo dobro dosla.

i kvaris to ime u nicku. ne stoji ti nikako
Ne seri. Nitko u BIH ne poziva na bojkot i da mu dijete bude gladno. Svatko ko je okusio rat će učiniti sve da njegovo dijete ne doživi isto. A to se ne radi zaoštravanjem odnosa, niti izolacijama.
Zaboraviti nije= voditi kući
Govori u svoje ime, a dajem glavu da nisi u BIH, ili nemaš više od 15 godina, jer si još danas prije incidenta sa Vučićem prozivao majke Srebernice da su mlake, blage i popustljive da bi ti to oštro i bez milosti. Takvi kao ti i kreiraju problema u Bošnjačkom narodu, sve na daljinski i oštro :D
ja cu uvijek pozivati sve bosnjake da se prema predstavnicima srba i hrvata odnose hladno i pruzati ruku eventualno u slucaju neke ekonomske koristi prema bosnjacima pri zakljucivanju dogovora, a sentimentalno grljenje, ljubljenje, odavanje pocasti onoga trenutka kada se iskorjeni cetnicki i ustaski pokret u BiH kao i destruktivno ponasanje velikog dijela ta 2 naroda prema mojoj drzavi. tek onda mozemo postupati onako kako ti to zamisljas.

do tada samo ostro i u kost. ko ih jebe ako se oni ne mogu udostojiti i pasti na koljena i moliti nas za oprost. pa necu im ja dolaziti na prag i moliti ih da im ja oprostim. to tvoje razmisljanje je podanicko i ono nas je dovelo do rata... ne bi ga sigurno bilo da su bosnjacka sela bila dobro naoruzana, ali eeej... bratstvo i jedinstvo jel tak? imaginarni neprijatelji i ti fazoni heh

edit: u sarajevu sam ako te toliko interesuje i bujrum na kaficu sutra ako ne postis :D
ili ti pijes kavu?
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#11 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by tandmand »

Hrvatska politika 91-95 i kasnije, ima dva lica. Srpska samo jedno - Četničko.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#12 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by KatarinaKosaca »

samki12 wrote:ja cu uvijek pozivati sve bosnjake da se prema predstavnicima srba i hrvata odnose hladno i pruzati ruku eventualno u slucaju neke ekonomske koristi prema bosnjacima pri zakljucivanju dogovora, a sentimentalno grljenje, ljubljenje, odavanje pocasti onoga trenutka kada se iskorjeni cetnicki i ustaski pokret u BiH kao i destruktivno ponasanje velikog dijela ta 2 naroda prema mojoj drzavi. tek onda mozemo postupati onako kako ti to zamisljas.

do tada samo ostro i u kost. ko ih jebe ako se oni ne mogu udostojiti i pasti na koljena i moliti nas za oprost. pa necu im ja dolaziti na prag i moliti ih da im ja oprostim. to tvoje razmisljanje je podanicko i ono nas je dovelo do rata... ne bi ga sigurno bilo da su bosnjacka sela bila dobro naoruzana, ali eeej... bratstvo i jedinstvo jel tak? imaginarni neprijatelji i ti fazoni heh

edit: u sarajevu sam ako te toliko interesuje i bujrum na kaficu sutra ako ne postis :D
ili ti pijes kavu?
a) Tebi neću na forumu dati pravdanja da li pijem kafu ili kahvu ili kavu, tebi zadnjem
b) Ako si ti u Sarajevu, ja sam na Marsu, ponalvjam ili si maloljetan :D (Jer da nisi u dijapori ne bi te toliko štrecnulo :mrgreen: )
c) Šta si se ufurao ko si i šta si da ti nekoga pozivaš i prozivaš kako će se ponašati kad ukopava dijete ili više svoje djece? Jesi li normalan? Ti ćeš nekome reći kako će ukopati svoju djecu i koga će na toj dženazi i kako pozdraviti

Pazi da ne prođeš kao Vučić sa tim savjetima negdje..
Bobi
Forum administrator
Posts: 32162
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#13 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Bobi »

samki12 skrati malo..napisi jednostavno kako mislis..."oni nas ne vole" :D
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#14 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by sinuhe »

Kolinda je tek detalj, kamenovanje Vucica incident ali docek Vucica dno dna.
Ali kako ko voli, Boze moj.
samki12
Posts: 210
Joined: 30/03/2014 12:41

#15 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by samki12 »

Bobi wrote:samki12 skrati malo..napisi jednostavno kako mislis..."oni nas ne vole" :D
babo reci joj hoce da me tuce katarina :D
Cybernetic
Posts: 1771
Joined: 03/07/2012 03:36

#16 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Cybernetic »

.
Last edited by Cybernetic on 09/10/2015 21:03, edited 1 time in total.
User avatar
crno_sa_zlatnim
Posts: 279
Joined: 15/01/2011 23:20

#17 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by crno_sa_zlatnim »

@Katarina, mozemo i majkama Grabovice ako zeliš, ali onda moramo krenuti od 92., autobuske linije Stup Kiseljak, punktova HVO, zaustavljanja rijecke brigade u Kiseljaku, Kobiljace, cetnickih trojki u Kiseljaku.... Dug je spisak do Grabovice.
Nisam u dijaspori, tu sam, i imam namjeru aktivno raditi na otkrivanju istine koja se pokusava zatamniti.

Kolinda nije odgovorna za Ahmiće, ali je ona predstavnik iste one politike koja je dovela do Ahmića.

Ovdje je samo riječ o tome da niko, pa ni Munira, niti bilo ko drugi ima pravo da preuzima pravo da govori sta hoce, bez razmišljanja o posljedicama.
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#18 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Patriotska_Liga »

crno_sa_zlatnim wrote:@Katarina, mozemo i majkama Grabovice ako zeliš, ali onda moramo krenuti od 92., autobuske linije Stup Kiseljak, punktova HVO, zaustavljanja rijecke brigade u Kiseljaku, Kobiljace, cetnickih trojki u Kiseljaku.... Dug je spisak do Grabovice.
Nisam u dijaspori, tu sam, i imam namjeru aktivno raditi na otkrivanju istine koja se pokusava zatamniti.

Kolinda nije odgovorna za Ahmiće, ali je ona predstavnik iste one politike koja je dovela do Ahmića.

Ovdje je samo riječ o tome da niko, pa ni Munira, niti bilo ko drugi ima pravo da preuzima pravo da govori sta hoce, bez razmišljanja o posljedicama.
Predloži ti to Kolindi, ostavi se Katarine.

Garantujem ti da ćeš sa njom puno prije pronaći zajednički jezik nego sa Vučićima i Nikolićima.
Holms
Posts: 509
Joined: 27/01/2012 22:51

#19 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Holms »

crno_sa_zlatnim wrote:@Katarina, mozemo i majkama Grabovice ako zeliš, ali onda moramo krenuti od 92., autobuske linije Stup Kiseljak, punktova HVO, zaustavljanja rijecke brigade u Kiseljaku, Kobiljace, cetnickih trojki u Kiseljaku.... Dug je spisak do Grabovice.
Nisam u dijaspori, tu sam, i imam namjeru aktivno raditi na otkrivanju istine koja se pokusava zatamniti.

Kolinda nije odgovorna za Ahmiće, ali je ona predstavnik iste one politike koja je dovela do Ahmića.

Ovdje je samo riječ o tome da niko, pa ni Munira, niti bilo ko drugi ima pravo da preuzima pravo da govori sta hoce, bez razmišljanja o posljedicama.
:thumbup:
to je to
sit sam više ovog "hrvatskog cvijeća"
zenit dozic
Posts: 2411
Joined: 07/09/2014 11:48

#20 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by zenit dozic »

Cybernetic wrote:Pardon, ali je li to Kolinda odgovorna za Ahmice?
Jest njena stranka :zzzz:
User avatar
ronnie
Posts: 3196
Joined: 22/10/2013 19:28

#21 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by ronnie »

To je isto kao da kažeš "Nijemci su svi nacisti i zločinci zato jer je Hitler započeo drugi svjetski rat". :skoljka:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#22 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by JoseMujica »

crno_sa_zlatnim wrote:Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
jebe se Muniri za Ahmićima.....dabogda da i zna đe su Ahmići

ali to nije samo do Munire...pola Sarajeva nema pojma šta se desil osa npr. Prijedorom i dalekoo će prije skočiti da brane palestince nego prijedorčane

danas se u Potočarimajasno pokazalo pravo lice Prošnjaćke političke nepismenosti :roll: :( jedini svijetli lik reis Kavazović
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by hrasno38 »

crno_sa_zlatnim wrote:Moram reagirati, i nadam se da ce doci do onih kojima je upućeno: Ima li iko namjeru u bošnjačkom korpusu staviti pod kontrolu Muniru Subašić i njoj slične? Ima li iko pameti da bosnjacku tragediju vrati na kolosijek dostojanstva, ne zanemarujući pritom ostale ( ostale, druge, one o kojima se ne priča, sa kojima se ne trguje i ne mešetari) bosnjacke tragedije i žrtve?
Konkretno: Otkud Muniri pravo da na nacin kako je to danas uradila docekuje Kolindu? Zna li Munira da Kolinda nije dobrodošla u Ahmiće i u srednju Bosnu, zna li Munira da i u srednjoj Bosni plaču nečije majke jer je i Hrvatska izvršila agresiju o kojoj se šuti?
A znas li ti da isto tako majke placu i u Grabovici, Trusini, Uzdolu itd i da Kolinda ama nema bas nikakve veze sa Ahmicima jer su taj pokolj napravili BH Hrvati a ne oni iz Hrvatske.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#24 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by hrasno38 »

samki12 wrote:
KatarinaKosaca wrote:
samki12 wrote:vidi ove katarine i dijasporaca. ohani malo. nije cijela bosna sarajevo pa da se taslacimo sa cetnicima i ustasama na svakom koraku. ima veliki dio bosnjaka koji ne zaboravljaju zlocine njihove, a ti ih kuci vodaj ako ti se toliko dopadaju... ili druga varijanta, seli u hrvatsku ili srbiju bices pravo dobro dosla.

i kvaris to ime u nicku. ne stoji ti nikako
Ne seri. Nitko u BIH ne poziva na bojkot i da mu dijete bude gladno. Svatko ko je okusio rat će učiniti sve da njegovo dijete ne doživi isto. A to se ne radi zaoštravanjem odnosa, niti izolacijama.
Zaboraviti nije= voditi kući
Govori u svoje ime, a dajem glavu da nisi u BIH, ili nemaš više od 15 godina, jer si još danas prije incidenta sa Vučićem prozivao majke Srebernice da su mlake, blage i popustljive da bi ti to oštro i bez milosti. Takvi kao ti i kreiraju problema u Bošnjačkom narodu, sve na daljinski i oštro :D
ja cu uvijek pozivati sve bosnjake da se prema predstavnicima srba i hrvata odnose hladno i pruzati ruku eventualno u slucaju neke ekonomske koristi prema bosnjacima pri zakljucivanju dogovora, a sentimentalno grljenje, ljubljenje, odavanje pocasti onoga trenutka kada se iskorjeni cetnicki i ustaski pokret u BiH kao i destruktivno ponasanje velikog dijela ta 2 naroda prema mojoj drzavi. tek onda mozemo postupati onako kako ti to zamisljas.

do tada samo ostro i u kost. ko ih jebe ako se oni ne mogu udostojiti i pasti na koljena i moliti nas za oprost. pa necu im ja dolaziti na prag i moliti ih da im ja oprostim. to tvoje razmisljanje je podanicko i ono nas je dovelo do rata... ne bi ga sigurno bilo da su bosnjacka sela bila dobro naoruzana, ali eeej... bratstvo i jedinstvo jel tak? imaginarni neprijatelji i ti fazoni heh

edit: u sarajevu sam ako te toliko interesuje i bujrum na kaficu sutra ako ne postis :D
ili ti pijes kavu?
Uh jebaca na baterije sto izviru ko gljive poslije kise....ono bi nesto pozivalo i ono bi nesto krojilo politiku. Jesu li srbi i hrvati rekli "spavajte mirno rata nece biti"??? Ko ce iskorijeniti radikalne islamiste...sto njih preskoci pored cetnika i ustasa???? Kako se interesantni likovi odjenom pojavljuju sa komentarima to je cudo jedno!!!!!
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#25 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by hrasno38 »

crno_sa_zlatnim wrote:@Katarina, mozemo i majkama Grabovice ako zeliš, ali onda moramo krenuti od 92., autobuske linije Stup Kiseljak, punktova HVO, zaustavljanja rijecke brigade u Kiseljaku, Kobiljace, cetnickih trojki u Kiseljaku.... Dug je spisak do Grabovice.
Nisam u dijaspori, tu sam, i imam namjeru aktivno raditi na otkrivanju istine koja se pokusava zatamniti.

Kolinda nije odgovorna za Ahmiće, ali je ona predstavnik iste one politike koja je dovela do Ahmića.

Ovdje je samo riječ o tome da niko, pa ni Munira, niti bilo ko drugi ima pravo da preuzima pravo da govori sta hoce, bez razmišljanja o posljedicama.
Kad budes istazivao(la) nemoj nikako preskociti i zasluge SDA sa Alijom na celu za Srebrenicu i sva ostala mjesta gdje su se dogodili pokolji i genocidi. Munira u svojoj Srebrenici nad mezarima svojih najmilijih ima pravo da kaze sta hoce i da doceka koga hoce a da ne pita ni tebe niti one koji razmisljaju kao ti.
Post Reply