Macke i psi

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
ZoeZoe
Posts: 10
Joined: 23/04/2011 21:28

#1 Macke i psi

Post by ZoeZoe »

U dvorištu imam lijepu travnatu površinu zamišljenu da mi po njoj skaču klinci, da prostru dekicu, prave šator, i tako to. Međutim, kako se prije nas u toj kući samo povremeno živjelo, tu su se udomaćile mačke, i navikle su u dvorištu obavljati nuždu. Svaki dan pokupim po nekoliko drekeca (jučer 6), koliko puta su piškile ne želim ni pomisliti. Jutros je muz poludio kad je vidio da su mu tijekom noći mačori 'obilježili' auto (prašnjav auto, pa se fino vidi kako se cijedilo).
Ima li kakvo neškodljivo (i za mačke i za djecu) i jeftino sredstvo koje bi spriječilo takve aktivnosti? Jednom davno sam kupila nešto kao 'Katzen und hunde stop' i pošpricala time ulaz u haustor da mi ne ulaze piškiti unutra, ali mi je ostalo u sjećanju da to nije bila baš velika boca, a bogme ni baš jeftina, pa se bojim da bih bankrotirala da time zalijem cijelo dvorište. A nisam sigurna koji je sastav tog sredstva bio, ako je neka kemikalija (a smrdilo je i meni) ne bih voljela da mi klinci s time dolaze u dodir.

Molim za pomoc !!
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#2 Re: Macke i psi

Post by vjesticanametli »

pa joj tebe pokupi kakicu i taj drek i ne kukaj :mrgreen: sta bi da imas copor kerova :-)
kurcshlus
Posts: 60
Joined: 03/04/2011 22:11

#3 Re: Macke i psi

Post by kurcshlus »

ništa nemoj skupljati i bacati. ubrzo ćeš imati najljepši travnjak u komšiluku.
melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#4 Re: Macke i psi

Post by melb26sa »

Limunov sok? Macke ne vole miris citrusnog voca.

Fino mrezu na ogradu, podici jos oko pola metra iznad linije ograde prema vani i nece moci ulaziti u dvoriste.
ZoeZoe
Posts: 10
Joined: 23/04/2011 21:28

#5 Re: Macke i psi

Post by ZoeZoe »

Hvala Vam puno.
lajkujMe
Posts: 12259
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#6 Re: Macke i psi

Post by lajkujMe »

ili nabavi cuku cuvara ili agresivnu macku pa nek se ostali usude uci u dvoriste :lol:
Post Reply