Machete 2010

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
mazzy
Posts: 725
Joined: 25/07/2009 12:12

#1 Machete 2010

Post by mazzy »

Hahahah jaaoo jaaaoo ... MOrao sam postaviti ovu temu na forumu i da vidim sta cete vi reci , ahhaah a.
Sad gledao ovaj film ... Pa prosto ne mogu da vjerujem da je neko ovako nesto snimio .... Koje gluposti ..
Jah i iznandjenje na kraju , mislio sam da je Steven Seagal prvi put ubijen... kad ne !!! Ubije se sam , ahhahahaha .

Oj ovo je trebalo tamo u onu temu " Vicevi " staviti , ahahahahaha
User avatar
airedale
Posts: 31
Joined: 17/01/2010 13:22

#2 Re: Machete 2010

Post by airedale »

mazzy wrote:Hahahah jaaoo jaaaoo ... MOrao sam postaviti ovu temu na forumu i da vidim sta cete vi reci , ahhaah a.
Sad gledao ovaj film ... Pa prosto ne mogu da vjerujem da je neko ovako nesto snimio .... Koje gluposti ..
Jah i iznandjenje na kraju , mislio sam da je Steven Seagal prvi put ubijen... kad ne !!! Ubije se sam , ahhahahaha .

Oj ovo je trebalo tamo u onu temu " Vicevi " staviti , ahahahahaha
MACHETE DON'T TEXT! :shock:


MACHETE IMPROVISE! :shock:

Image

MACHETE MACHETE MACHETE! :shock:

:lol: :lol: :lol:


Poslije Machete treba odmah pogledati Piranha, legne samo tako :mrgreen:
User avatar
ProbuseniDolar
Posts: 1007
Joined: 13/05/2008 00:18
Location: Rajvosa

#3 Re: Machete 2010

Post by ProbuseniDolar »

Za ljubitelje te vrste filmova, toplo preporucujem film Run, bitch, run ... evo trailer (koji je inace najjaci trailer svih vremena :D ) http://vimeo.com/2539009
mazzy
Posts: 725
Joined: 25/07/2009 12:12

#4 Re: Machete 2010

Post by mazzy »

Ma ja prosto ne mogu da vjerujem da je ovo snimljenoooo .... hahahaahhaaahha . OJ kako sam se ismijao ... I ne znam kako su ovi glumci pristali na ovo ...
User avatar
jasko_ba
Posts: 7807
Joined: 13/11/2006 17:47

#5 Re: Machete 2010

Post by jasko_ba »

ProbuseniDolar wrote:Za ljubitelje te vrste filmova, toplo preporucujem film Run, bitch, run ... evo trailer (koji je inace najjaci trailer svih vremena :D ) http://vimeo.com/2539009
:lol: :lol:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#6 Re: Machete 2010

Post by kokuz_sa »

machete jos ne pogleda iako imam na komp ga vec danima..nesto me ne privlaci
cim sam vidio neke scene sa lohankom odma mi fillm smrdi na nevaljao..
a piranu odgledao podavno(mislim cim je dobar snimak izbacen na net prije koji mjesec)
ono nije film ono je neka glupost slicna lutkarskoj seriji..
pirane izlaze na obalu sutas ih nogama u stilo roberta carlosa da se odbranis..film prelose uradjen po pitanju pirana..izgledaju tako izobliceno i digitalizovano ..kao da igricu igram..
:x

al medijska promocija je cudooo

samo kad vidim da je od filmskih kriticara i machete i pirana dobila visu ocijenu od npr resident evil ovaj zadnji :cry:

mada smatram da je ovo jako los resident evil al i tako los je bar za 3 klase bolji od ova 2 filmica
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7 Re: Machete 2010

Post by kokuz_sa »

ProbuseniDolar wrote:Za ljubitelje te vrste filmova, toplo preporucujem film Run, bitch, run ... evo trailer (koji je inace najjaci trailer svih vremena :D ) http://vimeo.com/2539009

hahahha..ovo nesto na fazom MAD MAX :lol: :lol: :lol:
User avatar
mladtrek
Posts: 369
Joined: 11/10/2010 22:51

#8 Re: Machete 2010

Post by mladtrek »

Pirane nisu uopste lose iako ne volim taj tip filmova - mozda ga treba u kinu pogledat
al u ovim filmovima prica je manje bitna - ima dobrih scena zato
Desert Wind
Posts: 1065
Joined: 01/03/2010 20:46

#9 Re: Machete 2010

Post by Desert Wind »

Vi ne kontate film - film je zesca akciona parodija... na sve moguce i nemoguce akcione filmove - cak je i segal parodirao sam sebi - jer ga niko ubio nije - a sam se rokno.

Gledo film i sta da vam kazem malo je falilo sa stolice da ne padnem od smijeha....

Poenta je vrlo jasna i pogodjena - ismijavanje svih gluposti koje nam serviraju u "ozbiljnim" blokbasterima i zasluzio je kao takav da se pogleda.

Mislim isjeku ga pogode ga snajperom,on hoda on je svemoguc.... Smijesno do jaja... ODlican vic - raja se cijepala u kinu od smijeha... Sprva je treš zivi da te natjera da prokontas kako je film glup a poslije - preokret - smijes se i pljesces genijalnosti scenarija i scena....

A glumacka ekipa je mocna... Al eto vidim da pokoji forumas bas i nije imao kapaciteta da skonta sta je parodija :thumbup:

:run:
Last edited by Desert Wind on 23/10/2010 20:55, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55684
Joined: 15/12/2008 16:53

#10 Re: Machete 2010

Post by ultima_palabra »

Ja sam se ismijao ko budala :lol:
Najbolje kad na kraju kaže da idu i nastavci: "Machete kills" i "Machete kills again" :lol: :-)
Desert Wind
Posts: 1065
Joined: 01/03/2010 20:46

#11 Re: Machete 2010

Post by Desert Wind »

ultima_palabra wrote:Ja sam se ismijao ko budala :lol:
Najbolje kad na kraju kaže da idu i nastavci: "Machete kills" i "Machete kills again" :lol: :-)
ahahahhahahaha - prvo je bilo ono ozbiljno prihvaceno a kad ponovi - ja sam se pao sa stolice kad sam to cuo hhahahah :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55684
Joined: 15/12/2008 16:53

#12 Re: Machete 2010

Post by ultima_palabra »

Desert Wind wrote:
ultima_palabra wrote:Ja sam se ismijao ko budala :lol:
Najbolje kad na kraju kaže da idu i nastavci: "Machete kills" i "Machete kills again" :lol: :-)
ahahahhahahaha - prvo je bilo ono ozbiljno prihvaceno a kad ponovi - ja sam se pao sa stolice kad sam to cuo hhahahah :lol:
Haj znaj, Rodriguez voli trilogije :D
Desert Wind
Posts: 1065
Joined: 01/03/2010 20:46

#13 Re: Machete 2010

Post by Desert Wind »

ultima_palabra wrote:
Desert Wind wrote:
ultima_palabra wrote:Ja sam se ismijao ko budala :lol:
Najbolje kad na kraju kaže da idu i nastavci: "Machete kills" i "Machete kills again" :lol: :-)
ahahahhahahaha - prvo je bilo ono ozbiljno prihvaceno a kad ponovi - ja sam se pao sa stolice kad sam to cuo hhahahah :lol:
Haj znaj, Rodriguez voli trilogije :D
al kakva je riba ona mišel glava me zabolila ocam......
pa ja bi joj bio sluskinja samo da je gledam u kuci za hranu i vodu.... :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55684
Joined: 15/12/2008 16:53

#14 Re: Machete 2010

Post by ultima_palabra »

Jest vala, ne zna čovjek da li da nju gleda ili Albu... a Alba ide u akciju sa štiklama od 15 centi :-)
mazzy
Posts: 725
Joined: 25/07/2009 12:12

#15 Re: Machete 2010

Post by mazzy »

Desert Wind wrote:Vi ne kontate film - film je zesca akciona parodija... na sve moguce i nemoguce akcione filmove - cak je i segal parodirao sam sebi - jer ga niko ubio nije - a sam se rokno.

Gledo film i sta da vam kazem malo je falilo sa stolice da ne padnem od smijeha....

Poenta je vrlo jasna i pogodjena - ismijavanje svih gluposti koje nam serviraju u "ozbiljnim" blokbasterima i zasluzio je kao takav da se pogleda.

Mislim isjeku ga pogode ga snajperom,on hoda on je svemoguc.... Smijesno do jaja... ODlican vic - raja se cijepala u kinu od smijeha... Sprva je treš zivi da te natjera da prokontas kako je film glup a poslije - preokret - smijes se i pljesces genijalnosti scenarija i scena....

A glumacka ekipa je mocna... Al eto vidim da pokoji forumas bas i nije imao kapaciteta da skonta sta je parodija :thumbup:

:run:
E izvini "kapacitetu" nek si ti skontao . I parodije se malo bolje " odrade " i natjeraju te fkt na smijeh... A ja se jednom nisam zasmijao u toku filma . Tek na kraju , kada se Steven ubi .
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#16 Re: Machete 2010

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 21/03/2016 12:32, edited 1 time in total.
muniza
Posts: 889
Joined: 02/02/2009 14:45

#17 Re: Machete 2010

Post by muniza »

Film je vrh vrhova!!!
MIslim da sam izvalio stolicu kidajući se od smijeha a moram priznati da pola raje nije ni shvatilo o čemu je riječ.
Rodrigez je jednom riječju genijalac.
Ako je neko nakon uvodnih scena ozbiljno shvatio film jeb ga onda, njegov problem...
User avatar
Felidae
Posts: 695
Joined: 02/08/2010 09:41

#18 Re: Machete 2010

Post by Felidae »

pa film je super, prava zahebancija, da opustis mozak i dobro se nasmijes....ne kontam kako se nekom ne sviđa, pa Rodrigez uvijek pravi ovakve filmove....
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#19 Re: Machete 2010

Post by Ma.Le.Na »

Desert Wind wrote:Vi ne kontate film - film je zesca akciona parodija... na sve moguce i nemoguce akcione filmove - cak je i segal parodirao sam sebi - jer ga niko ubio nije - a sam se rokno.

Gledo film i sta da vam kazem malo je falilo sa stolice da ne padnem od smijeha....

Poenta je vrlo jasna i pogodjena - ismijavanje svih gluposti koje nam serviraju u "ozbiljnim" blokbasterima i zasluzio je kao takav da se pogleda.

Mislim isjeku ga pogode ga snajperom,on hoda on je svemoguc.... Smijesno do jaja... ODlican vic - raja se cijepala u kinu od smijeha... Sprva je treš zivi da te natjera da prokontas kako je film glup a poslije - preokret - smijes se i pljesces genijalnosti scenarija i scena....

A glumacka ekipa je mocna... Al eto vidim da pokoji forumas bas i nije imao kapaciteta da skonta sta je parodija :thumbup:

:run:
:thumbup: :lol:
Neron_Kaiser
Posts: 6
Joined: 04/03/2010 13:06

#20 Re: Machete 2010

Post by Neron_Kaiser »

nakon visednevnog konzumiranja speeda,i nespavanja nekih 72 i kusur sati odlucih iz ciste dosade da odem do cinema citya i pogledam film....uzmem ulaznicu za machete...neam pojma sto sam gledao ali mogu reci da je loziona ali nema u sebi ni 1% intelekta...dobra ona lindsey et zbog nje ne zalim 4 kerme :D
pitar2007
Posts: 18
Joined: 15/06/2010 12:06

#21 Re: Machete 2010

Post by pitar2007 »

zna li iko sta je sa stranicom cinemacity.ba ? nikako ne mogu da je otvorim :x
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#22 Re: Machete 2010

Post by Altsa »

ma film je teski odron bez obzira ko je snimao i u koji zanr spada...zali boze para :(
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55684
Joined: 15/12/2008 16:53

#23 Re: Machete 2010

Post by ultima_palabra »



Puneta :D
perzej
Posts: 10
Joined: 12/11/2010 19:24

#24 Re: Machete 2010

Post by perzej »

dobar film,akcija i komedija,rodrigez i tarantino,nesto kao planet teror.pustis mozak na pasu i gledas film,bez onih refleksnih komentara zasto ovo zasto ono,tako je kako je,bolji neg ovo sranje interseption sa dikaprijem.
Post Reply