Luka Modrić: Nemam riječi ba!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

internet
Posts: 82
Joined: 07/12/2006 14:58

#1 Luka Modrić: Nemam riječi ba!

Post by internet »

Trenutno najboljeg hrvatskog fudbalera Luku Modrića, koji je profesionalnu karijeru 2003. godine počeo u našoj Premijer ligi, novinari su danas vidno iznervirali tražeći za komentar o njegovom neodlasku u neki od evropskih klubova i ostanak u Dinamu.

Poslušajte Modrića:

http://www.index.hr/sport/clanak/poslus ... 69497.aspx
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#2

Post by callmethebreeeze »

hehehe.
necu nista da kazem, nemam kome sta da kazem i tako sto puta :D
tavijapi
Posts: 169
Joined: 25/06/2007 22:43
Location: sarajevo

#3

Post by tavijapi »

decko je ocito nezadovoljan. a ko bi bio zadovoljan?ko zna sta ce biti za godinu dana??? a mozda bude boljih ponuda. a da je bila ponuda od 50 miliona eura vala nesto i ne vjerujem. ma laze mamic ko pas.
goldenlily
Posts: 246
Joined: 28/06/2007 10:57
Location: sarajevo

#4

Post by goldenlily »

Jarane,dečko sa ludim Maminjom ima ugovor do 2015(dvije tisuće iliti hiljade iliti milje petnaeste),pa sad,ako se nedao Bog povrijedi,ili bilo kakav drugi peh malom da se desi...ispalo bi beze.
Mada:
http://www.index.hr/sport/clanak/modric ... 69423.aspx
kad pročitate ove riječi šizofrenog gazde,jbg. kad skontaš ima muda,a ako ne bude pehova uzeće još više para za njega.Mamić jest malo opičen i neuračuljiv,al brate dobar je matemaričar a vidim da voli i da se kocka,a znate onu staru:ko ne riskira... :-)
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#5

Post by Better Man »

tavijapi wrote:decko je ocito nezadovoljan. a ko bi bio zadovoljan?ko zna sta ce biti za godinu dana??? a mozda bude boljih ponuda. a da je bila ponuda od 50 miliona eura vala nesto i ne vjerujem. ma laze mamic ko pas.
Odbiješ jednu nulu i dobiješ pravu ponudu koja je bila za Luku, a to je 5 miliona Eura i to je glavni razlog neprihvatanja, odnosno odbijanja ponude od strane Mamića. Mamići su obični lažovi i manipulatori. Šta je to Luka pokazao ove sezone u Dinamu u Ligi UEFA. Jedno veliko ništa, jer da je zaista vanserijska igračina Dinamo bi dočekao proljeće u Evropi. To što Mamići misle da Luka vrijedi 50 Miliona Eura je njihova stvar, jer i ovih 5 miliona je previše za momka koji je ipak samo talenat, bez da je pokazao genijalnost i poteze kojima može da sam riješi utakmicu. Ipak po meni je Eduardo daleko ispred njega i jedan od ključnih igrača Hrvatske u plasmanu na Euro, dok Luka je dobar, ali samo uz pomoć ostatka ekipe, dok kao invidualac još nije ni blizu vrhunske igračine. Mislim da Mamići 2009. vgodine neće dobiti ni ovoliku ponudu, jer igranjem u lošoj Hrvatskoj ligi i Klubu koji je nesposoban da napravi rezultat u Evropi luka će biti još samo jedan u nizu propalih talenata ili prenapuhanih igrača.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#6

Post by Neelix »

Better Man wrote:
tavijapi wrote:decko je ocito nezadovoljan. a ko bi bio zadovoljan?ko zna sta ce biti za godinu dana??? a mozda bude boljih ponuda. a da je bila ponuda od 50 miliona eura vala nesto i ne vjerujem. ma laze mamic ko pas.
Odbiješ jednu nulu i dobiješ pravu ponudu koja je bila za Luku, a to je 5 miliona Eura i to je glavni razlog neprihvatanja, odnosno odbijanja ponude od strane Mamića. Mamići su obični lažovi i manipulatori. Šta je to Luka pokazao ove sezone u Dinamu u Ligi UEFA. Jedno veliko ništa, jer da je zaista vanserijska igračina Dinamo bi dočekao proljeće u Evropi. To što Mamići misle da Luka vrijedi 50 Miliona Eura je njihova stvar, jer i ovih 5 miliona je previše za momka koji je ipak samo talenat, bez da je pokazao genijalnost i poteze kojima može da sam riješi utakmicu. Ipak po meni je Eduardo daleko ispred njega i jedan od ključnih igrača Hrvatske u plasmanu na Euro, dok Luka je dobar, ali samo uz pomoć ostatka ekipe, dok kao invidualac još nije ni blizu vrhunske igračine. Mislim da Mamići 2009. vgodine neće dobiti ni ovoliku ponudu, jer igranjem u lošoj Hrvatskoj ligi i Klubu koji je nesposoban da napravi rezultat u Evropi luka će biti još samo jedan u nizu propalih talenata ili prenapuhanih igrača.
apsolutno se slazem. cuj 50 miliona eura :lol: :lol:

pogledaj ove cifre:

najskuplji transfer svih vremena: Zidan iz Juventusa u Real za 62 miliona eura
Chelsea kupio Shevchenka na vrhuncu karijere za 40 miliona eura
Rooneya Manchester platio, kad je bio najtrazeniji igrac na planeti 40 milona eura

i neko mi hoce rec da je luka vrijedniji od njih, haman pa ko Zidan :lol:
visby
Posts: 367
Joined: 15/02/2007 05:46

#7

Post by visby »

A zao mi ga pravo. Na SP Kranjcar forsirao sina a sad ce ga ona sirovina i tuci poslije nove godine kako je rekao :lol:
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#8

Post by dalmatinka »

Better Man wrote:
tavijapi wrote:decko je ocito nezadovoljan. a ko bi bio zadovoljan?ko zna sta ce biti za godinu dana??? a mozda bude boljih ponuda. a da je bila ponuda od 50 miliona eura vala nesto i ne vjerujem. ma laze mamic ko pas.
Odbiješ jednu nulu i dobiješ pravu ponudu koja je bila za Luku, a to je 5 miliona Eura i to je glavni razlog neprihvatanja, odnosno odbijanja ponude od strane Mamića. Mamići su obični lažovi i manipulatori. Šta je to Luka pokazao ove sezone u Dinamu u Ligi UEFA. Jedno veliko ništa, jer da je zaista vanserijska igračina Dinamo bi dočekao proljeće u Evropi. To što Mamići misle da Luka vrijedi 50 Miliona Eura je njihova stvar, jer i ovih 5 miliona je previše za momka koji je ipak samo talenat, bez da je pokazao genijalnost i poteze kojima može da sam riješi utakmicu. Ipak po meni je Eduardo daleko ispred njega i jedan od ključnih igrača Hrvatske u plasmanu na Euro, dok Luka je dobar, ali samo uz pomoć ostatka ekipe, dok kao invidualac još nije ni blizu vrhunske igračine. Mislim da Mamići 2009. vgodine neće dobiti ni ovoliku ponudu, jer igranjem u lošoj Hrvatskoj ligi i Klubu koji je nesposoban da napravi rezultat u Evropi luka će biti još samo jedan u nizu propalih talenata ili prenapuhanih igrača.
Ono crveno-100% se slažem s tobom, a ono boldirano, ima ih pametnijih od mene, a i od tebe:

http://www.transfermarkt.de/de/national ... seite.html
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#9

Post by Neelix »

a dobro, tamo pise 10 i po miliona, sto je opet pet puta manje od cifre s kojom se mamic gadja...jos kaze imali smo 5 ponuda, nijedna nije bila manja od 50 miliona :roll:

btw ovi procjenjuju ronalda (iz milana) na 23 miliona eura, jesul ovi podaci od prije 10 godina? :lol:
Last edited by Neelix on 30/12/2007 22:59, edited 1 time in total.
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#10

Post by rikardoreis »

Better Man wrote:
tavijapi wrote:decko je ocito nezadovoljan. a ko bi bio zadovoljan?ko zna sta ce biti za godinu dana??? a mozda bude boljih ponuda. a da je bila ponuda od 50 miliona eura vala nesto i ne vjerujem. ma laze mamic ko pas.
Odbiješ jednu nulu i dobiješ pravu ponudu koja je bila za Luku, a to je 5 miliona Eura i to je glavni razlog neprihvatanja, odnosno odbijanja ponude od strane Mamića. Mamići su obični lažovi i manipulatori. Šta je to Luka pokazao ove sezone u Dinamu u Ligi UEFA. Jedno veliko ništa, jer da je zaista vanserijska igračina Dinamo bi dočekao proljeće u Evropi. To što Mamići misle da Luka vrijedi 50 Miliona Eura je njihova stvar, jer i ovih 5 miliona je previše za momka koji je ipak samo talenat, bez da je pokazao genijalnost i poteze kojima može da sam riješi utakmicu. Ipak po meni je Eduardo daleko ispred njega i jedan od ključnih igrača Hrvatske u plasmanu na Euro, dok Luka je dobar, ali samo uz pomoć ostatka ekipe, dok kao invidualac još nije ni blizu vrhunske igračine. Mislim da Mamići 2009. vgodine neće dobiti ni ovoliku ponudu, jer igranjem u lošoj Hrvatskoj ligi i Klubu koji je nesposoban da napravi rezultat u Evropi luka će biti još samo jedan u nizu propalih talenata ili prenapuhanih igrača.
Taman tako. Precijenjen. Kad se sjetim samo ljetos kako su ga kovali pred mec sa Werderom (trefio sam se tad u Hrvatskoj), te silna poredjenja po stampi sa Diegom, prednosti Lukine i tako to, a Diego ih odradio, onako poluspreman, u pocetku sezone...Mada je Dinamo bio blizu da prodje dalje.
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#11

Post by dalmatinka »

Neelix wrote:a dobro, tamo pise 10 i po miliona, sto je opet pet puta manje od cifre s kojom se mamic gadja...jos kaze imali smo 5 ponuda, nijedna nije bila manja od 50 miliona :roll:
E pa to se uklapa u ono u čemu se slažemo, da su Mamići lažljivci na kvadrat :D :D :D
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#12

Post by and »

cifra je stvarno prenapuhana.pa nije elvir baljic
tavijapi
Posts: 169
Joined: 25/06/2007 22:43
Location: sarajevo

#13

Post by tavijapi »

ma nije on ni los igrac. cak sta vise: strasan igrac. ali se mora dokazati i pokazati u nekoj jakoj ligi pa onda da vrijedi oko 10 mil. eura. a maminjo sanja o 50 miliona. ja sto lupa levat. mrzim takve lazi.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#14

Post by fixer »

ma luka je stvarno vrhunski igrac. problem je sto europa nije nikad platila nekog toliko a da ej taj iz ovoliko slabe lige dosao. inace tih para (do 25 miliona) vrijedi. luka ce uspjeti otici iz dinama. pa nece ga mamic drzati samo tako. pa pita se i on nesto. imate na netu isjecke iz njegovih partija. lik je vrh. stvarno bi zelio da ode iz dinama.
User avatar
van Basten
Posts: 7534
Joined: 21/09/2006 02:59

#15

Post by van Basten »

ni sam Mamić ne vjeruje budalaštinama koje on izvaljuje... čuj odbio 5 ponuda od 50 i više mil € i dobio nekakvo proviđenje da Modrića ostavi u Dinamu. A to mu se proviđenje desilo tek kad je bio u Engleskoj i saslušao sve te ponude... frajer je lud 100/sat :lol: :lol:
opasno se kocka... mogao bi se desiti kontraefekat, da momak počne fušeriti na terenu, nezadovoljan ostankom, pa da ga ne proda ni za tih 5-10 mil € koliko je sada bilo nuđeno.
Al bar nije dosadno sa mamićem, uvijek neke dogodovštine :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#16

Post by fixer »

e sad ako ga chelsea ne kupi nece nikad. i maluda se povrijedio tako da je to prilika za modica
User avatar
since1921
Posts: 431
Joined: 02/09/2007 21:21
Location: Navijati za Sarajevo stvar je geografije a za ZELJU stvar filozofije

#17

Post by since1921 »

ne brinite se za mamice znaju oni sta rade kockali su se oni i sa eduardom pa ga prodali po 3 puta vecoj cifri onima koji ne vjeruju da je neko spreman iskrcat toliku lovu imate primjer corluke transfer 23 mil eura zna mamic da ide euro cifra moze samo rasti
riper
Posts: 13
Joined: 15/04/2005 14:11

#18

Post by riper »

Ovo s providjenjem je vrhunac Mamića, još će ispasti svetac. Svašta je dosada izvaljivo, valjda mu je samo ovo ostalo. Kad nije mogao dostići cijenu koju je izvisio prije sigurno ga je bilo sramota u javnost izaći sa stvarnim ponudama.
Ako se Modrić teže povrijedi na ovim hrvatskim livadama, nit će biti para od prodaje nit će biti Dinama u 2 pretkolu LP.
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#19

Post by bice_bice »

pa mater mu..

ja kao menadzer da dobijam svake godine 5 miliona eura samo od strane grada Zagreba kao subvenciju, lahko bi mi bilo pronalazit zvijezdice po Hercegovini i pravit od njih zvijezde..

nek ga djavo nosi, o Mamicu ako nismo do sad dovoljno culi....... ko sto neko rece, i mater bi on za dobru cijenu prodo.. tudjmanovcic mali..
goldenlily
Posts: 246
Joined: 28/06/2007 10:57
Location: sarajevo

#20

Post by goldenlily »

He he,evo dajte Nijazu Merdanoviću i ovim našim i 10 mil eura,pa ćeš vidjeti šta će napraviti.Biće ono,đe ba nestalo.Mamić je možda počeo karijeru u fudbalu prodajući košpe,al ovo što sada radi,ljudi moji ne može svak.Frajer prodaje igrače u engleski Premiership,ono na prvu izgleda k'o šizofrenik,možda bi i dobio tu dijagnozu na stručnom pregledu,al ima opasan račun u glavi.I za Modrića će dobiti dobru lovu,samo ako se malom ne desi neki peh,al pošto ima sve sudije u Hrvatskoj u džepu,mislim da je Modrić tamo zaštićen ko međed. :D
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#21

Post by bice_bice »

sve sudije u dzepu ima..

ne moze to svako, upravu si..
User avatar
DicaTM
Posts: 470
Joined: 15/09/2007 18:18

#22

Post by DicaTM »

Zajebase momka, fakat- Sto mu ne daju da ode kad zasluzuje? On ne moze napredovati u Hrvatskoj koliko moze u nekoj drugoj ligi.

A cifra od 50 miliona? Ma smiješno. Za te pare bolje kupit Kaku. Čuj 50 miliona, ma Mamić je lud.
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#23

Post by pun_mjesec »

nisam bas nesto upratio modrica, osim sa hr reprezentacijom i tu mi je bio predobar. u igri sa kvalitetnom ekipom mislim da se tek tad vidi koliko je momak kvalitetan igrac.

e sad, sto se tice cifara, mislim da maminjo laze i da je dobio male ponude. ali ne 5 mil. vec mozda oko 15-tak s cim nije bio zadovoljan, jer se kocka i misli da ga moze talnuti makar za 25.

najbolje mu je ciro rek'o, nesto u folu "da su mom kumu (mamiću) ponudili 50 mil. on bi plivao na otok sa modricem na ledjima" :D :lol: :D
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#24

Post by dalmatinka »

goldenlily wrote:He he,evo dajte Nijazu Merdanoviću i ovim našim i 10 mil eura,pa ćeš vidjeti šta će napraviti.Biće ono,đe ba nestalo.Mamić je možda počeo karijeru u fudbalu prodajući košpe,al ovo što sada radi,ljudi moji ne može svak.Frajer prodaje igrače u engleski Premiership,ono na prvu izgleda k'o šizofrenik,možda bi i dobio tu dijagnozu na stručnom pregledu,al ima opasan račun u glavi.I za Modrića će dobiti dobru lovu,samo ako se malom ne desi neki peh,al pošto ima sve sudije u Hrvatskoj u džepu,mislim da je Modrić tamo zaštićen ko međed. :D
Nakon jednog od niza njegovih ispada, sudac je naredio psihijatrijsko vještačenje, pa Mamić sad ima crno na bijelo da nije lud :lol: :lol: :lol:

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007, ... c,97455.jl

Ma koliko ga ljudi mrzili ipak mu treba priznati da je imao prilika prodavati igrače u Rusiju za neke veće iznose od onih u engleskoj ali nije htio, tako da mislim da će na kraju i s Lukom sve sretno završiti.
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#25

Post by in33sa »

Mamic sere sa ovih 50 miliona, jasno, nista novo od Zdravka Mamica, on je verbalni manijak.

Ali sto se tice Modrica, on je igrac i pol. Ako laze Mamic, ne lazu engleske novine, koje vec mjesecima pisu o zelji najvecih engleskih klubova da kupe Modrica. Fora je sto niko ne nudi onoliko novaca koliko Mamic hoce. Erikson mu je nudio 11 miliona funti, Abramovic priblizno toliko, Wenger je rekao da mu Modric treba tek od sljedeceg ljeta, a Mamic hoce vise od 20 miliona eura. Tako da, ili ceka Euro gdje bi Modricu mogla narasti cijena, ili ceka ponudu Barselone koja je trazila da Mamic saceka 15 januar, kada bi razmotrili kupovinu Modrica. Naime, Ronaldinjo najvjerovatnije ide vec u januaru, a i Deco je na izlaznim vratima Barselone. Modric bi bio odlicna zamjena za Deca.
Post Reply