LUKA DONČIĆ

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72896
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#201 Re: LUKA DONČIĆ

Post by Velkoski »

CSKA wrote:Ne znam kako pisu o njemu u drugim medijima,zapadnim...ali u nasim kao da je neka mjesavina Dzordana i Medzika :D
The question remains whether a team will trade up into the top three to snag Doncic, or if he will fall to the No. 4 (Memphis) or even the No. 5 pick (Dallas) after being heavily scouted in the Euroleague playoffs against Panathinaikos and mostly struggling.

ESPN nakon finala.

Meni on nema neki faktor X, ne vidim ni nešto posebno na terenu, a ove nategnute MVP nagrade za njega i Musu me ne impresioniraju :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#202 Re: LUKA DONČIĆ

Post by kakavdanakneiskustvu »

Murat Sabanovic wrote:mozda je sacramento i najbolja opcija za njega... divac,stojakovic su tamo....
tandem doncic-bogdanovic ubitacan bi bio... nesto poput stockton-hornacek u 90tim

polako s tim poredjenjem
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#203 Re: LUKA DONČIĆ

Post by kakavdanakneiskustvu »

CSKA wrote:Ne znam kako pisu o njemu u drugim medijima,zapadnim...ali u nasim kao da je neka mjesavina Dzordana i Medzika :D

pretjerivanje,minimalno po potencijalu moze dostici nivo parkera ili petrovica,ako gledamo evropske bekove
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#204 Re: LUKA DONČIĆ

Post by kakavdanakneiskustvu »

Velkoski wrote:
CSKA wrote:Ne znam kako pisu o njemu u drugim medijima,zapadnim...ali u nasim kao da je neka mjesavina Dzordana i Medzika :D
The question remains whether a team will trade up into the top three to snag Doncic, or if he will fall to the No. 4 (Memphis) or even the No. 5 pick (Dallas) after being heavily scouted in the Euroleague playoffs against Panathinaikos and mostly struggling.

ESPN nakon finala.

Meni on nema neki faktor X, ne vidim ni nešto posebno na terenu, a ove nategnute MVP nagrade za njega i Musu me ne impresioniraju :mrgreen:
kakvu MVP nagradu je to musa dobio?
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#205 Re: LUKA DONČIĆ

Post by CSKA »

Ma kada god pocnu price o nekom bjelcu koji ima veliku buducnost u NBA...ja sam malo je reci skeptican.
THEC
Posts: 547
Joined: 05/01/2016 14:49

#206 Re: LUKA DONČIĆ

Post by THEC »

CSKA wrote:Ne znam kako pisu o njemu u drugim medijima,zapadnim...ali u nasim kao da je neka mjesavina Dzordana i Medzika :D
https://www.youtube.com/watch?v=zgdRJhBk5h4
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#207 Re: LUKA DONČIĆ

Post by kakavdanakneiskustvu »

CSKA wrote:Ma kada god pocnu price o nekom bjelcu koji ima veliku buducnost u NBA...ja sam malo je reci skeptican.

jbg,sa 19 je najbolji igrac najboljeg kluba u evropi
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72896
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#208 Re: LUKA DONČIĆ

Post by Velkoski »

CSKA wrote:Ma kada god pocnu price o nekom bjelcu koji ima veliku buducnost u NBA...ja sam malo je reci skeptican.
Bargnani stil :mrgreen:

Filipe, pogrešno sam se izrazio kad je u pitanju Musa, dakako da mislim na sve nagrade koje mu je manaGer namjestio. :mrgreen:

Sve češće se spominje da Dončić neće biti na prva dva pika, kao i to da će Phoenix trejdati prvi pik :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#209 Re: LUKA DONČIĆ

Post by Tomahawk11 »

Idete iz krajnosti u krajnost.
Potencijal jeste, pokazuje da može biti rijedak igrač.
Velike su šanse i da ne uspije u NBA, to je svijet za sebe.
Puno zavisi i u kakvu će ekipu upasti.
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#210 Re: LUKA DONČIĆ

Post by CSKA »

THEC wrote:
CSKA wrote:Ne znam kako pisu o njemu u drugim medijima,zapadnim...ali u nasim kao da je neka mjesavina Dzordana i Medzika :D
https://www.youtube.com/watch?v=zgdRJhBk5h4
Pocetak je super...Milicica ce se sjecati narednih 100 godina sportski novinari u Americi :D Gledam prije neki dan seriju o Zombijima i spominju Darka :lol:
kakavdanakneiskustvu wrote:
jbg,sa 19 je najbolji igrac najboljeg kluba u evropi
Ne kazem ja da nece biti nikakav faktor tamo,nego kako su ga opisali,covjek ce sam klubu donijeti pet-sest nba prstenova.
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#211 Re: LUKA DONČIĆ

Post by CSKA »

Velkoski wrote:
CSKA wrote:Ma kada god pocnu price o nekom bjelcu koji ima veliku buducnost u NBA...ja sam malo je reci skeptican.
Bargnani stil :mrgreen:

Filipe, pogrešno sam se izrazio kad je u pitanju Musa, dakako da mislim na sve nagrade koje mu je manaGer namjestio. :mrgreen:

Sve češće se spominje da Dončić neće biti na prva dva pika, kao i to da će Phoenix trejdati prvi pik :mrgreen:
Da cuo sam price da ce trejdati prvi pik za neku zvijezdu...vec vidim u carobnoj kugli...Derozana u Finiksu :D
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#213 Re: LUKA DONČIĆ

Post by Diwan »

Velkoski wrote:
CSKA wrote:Ne znam kako pisu o njemu u drugim medijima,zapadnim...ali u nasim kao da je neka mjesavina Dzordana i Medzika :D
The question remains whether a team will trade up into the top three to snag Doncic, or if he will fall to the No. 4 (Memphis) or even the No. 5 pick (Dallas) after being heavily scouted in the Euroleague playoffs against Panathinaikos and mostly struggling.

ESPN nakon finala.

Meni on nema neki faktor X, ne vidim ni nešto posebno na terenu, a ove nategnute MVP nagrade za njega i Musu me ne impresioniraju :mrgreen:
Dobro ti je ovo boldirano, ali nemoj dalje od tog 'meni', jer mnogi drugi 'meni', ne samo obični posmatrači, već veliki košarkaški stručnjaci vide ono što ti ne vidiš iz svoje forumske fotelje. Doduše, tvoje 'meni' je vjerovatno značajnije od riječi tih ljudi od košarke, jer nismo još shvatili i spoznali tvoje košarkaško umijeće i znanje. Forgive us.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72896
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#214 Re: LUKA DONČIĆ

Post by Velkoski »

Pa ti ljudi iz košarke su draftovali Anthonyja Benneta i mnoge druge ublehe, je l' to njihova riječ sveta možda ili šta? Hoćemo li se klanjati tim uzvišenim bićima ili da, ne dao bog, imamo i svoje mišljenje, pa makar bilo kao guzica?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#215 Re: LUKA DONČIĆ

Post by JThomas »

u suštini, cijelu sezonu je on na mockovima od tri do šest. hype s one strane nije ni blizu tako jak.

ja vjerujem da je njegov najgori scenario prilično dobar, nešto kao danilo gallinari, da uopšte nije veliki rizik da totalno podbaci. jer previše umije. ali koliko više može obzirom na atletske limite, a da je navikao biti glavni igrač. prvi sam gotovo siguran da neće biti, drugi može lako biti zbog divca.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72896
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#217 Re: LUKA DONČIĆ

Post by Velkoski »

JThomas wrote:u suštini, cijelu sezonu je on na mockovima od tri do šest. hype s one strane nije ni blizu tako jak.

ja vjerujem da je njegov najgori scenario prilično dobar, nešto kao danilo gallinari, da uopšte nije veliki rizik da totalno podbaci. jer previše umije. ali koliko više može obzirom na atletske limite, a da je navikao biti glavni igrač. prvi sam gotovo siguran da neće biti, drugi može lako biti zbog divca.
:thumbup:

Otprilike je to sve tako. Ne mislim da će biti flop, ali neće biti ni Jordan, to je suma sumarum :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#219 Re: LUKA DONČIĆ

Post by kakavdanakneiskustvu »

Velkoski wrote:
JThomas wrote:u suštini, cijelu sezonu je on na mockovima od tri do šest. hype s one strane nije ni blizu tako jak.

ja vjerujem da je njegov najgori scenario prilično dobar, nešto kao danilo gallinari, da uopšte nije veliki rizik da totalno podbaci. jer previše umije. ali koliko više može obzirom na atletske limite, a da je navikao biti glavni igrač. prvi sam gotovo siguran da neće biti, drugi može lako biti zbog divca.
:thumbup:

Otprilike je to sve tako. Ne mislim da će biti flop, ali neće biti ni Jordan, to je suma sumarum :mrgreen:

nek bude ko parker dovoljno je za evropskog beka
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#220 Re: LUKA DONČIĆ

Post by Diwan »

Luka s onoga svijeta
S 19 godina poharao Evropu

https://sportsport.ba/kosarka/luka-s-on ... eta/277496
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#222 Re: LUKA DONČIĆ

Post by CSKA »

Ako se Finiks dogovori sa Minesotom,prvi pik za Taunsa,ide Doncic u Sakramento 100%.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#223 Re: LUKA DONČIĆ

Post by vryzas »

Diwan wrote:Luka s onoga svijeta
S 19 godina poharao Evropu

https://sportsport.ba/kosarka/luka-s-on ... eta/277496

Dobar text :thumbup:
Rob_Atl
Posts: 5333
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#224 Re: LUKA DONČIĆ

Post by Rob_Atl »

I jel odlucio hoce li ici na draft?
brat moj
Posts: 102
Joined: 18/05/2018 10:27

#225 Re: LUKA DONČIĆ

Post by brat moj »

prije pola godine
Post Reply