LP u rukometu

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
bandini
Posts: 1339
Joined: 18/05/2011 10:01
Location: dimenzija X

#401 Re: LP u rukometu

Post by bandini »

EdoI wrote:A kako sad to sve funkcioniše? Ovo sa SEHA ligom, ko će nagodinu igrati SEHA-u, ko LP, kako to sve uklopiti?
ove godine su tri ekipe po nacionalnom kljucu iz bosne i hercegovine
mislim da ce se to narednih godina promijeniti i da ce ekipe ici po kvalitetu, a i da cemo imati 2 predstavnika, jer kvalitetom i ne zasluzujemo vise
takodjer od slijedece godine bi se i slovenci trebali ukljuciti tako da bi to trebala biti jedna vrlo dobra liga
ljože11
Posts: 23
Joined: 15/09/2011 14:12

#402 Re: LP u rukometu

Post by ljože11 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Ozil wrote:SEHA liga se vec igra samo je jako lose pracena od strane medija.


arenasport prenosi poneku tekmu
prenosili c.zvezdu protiv borca,cini mi se..ne znam da li su jos koju tekmu prenosili
User avatar
van Basten
Posts: 7544
Joined: 21/09/2006 02:59

#403 Re: LP u rukometu

Post by van Basten »

nažalost, ove sezone sve osim zadnjeg mjesta u grupi bilo bi senzacija. Ne može se svake godine kretati skoro od nule i nadati se napretku
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#404 Re: LP u rukometu

Post by dječak sa šibicama »

32
19

za Zagreb

Smajlagic pokusao sa brzom igrom, puno krizanja i tako to, ali nista od toga, Zagreb prejak u odbrani. Pun o kontri i polukontri, Horvat i Vukic 12 golova dali zajedno, plus ostala krila Zagreba, Lovro Sprem sa lijevog krila (mladji brat Goranov) odlican vidi se, jos je klipan ali igra mali.
Na kraju Zagreb igrao sa "djecom", Kaleb, Maric, Stepancic, Matulic, Sprem, i jos digli prednost.

Ne moze Bosna nista bez vanjskog suta. Sve sto je odigrano, bilo je na crtu i poneki gol izvana, par viskova na krilu i meni se cini jedna kontra. Slab roster, sto i Smajlagic sam rece nakon utakmice.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#405 Re: LP u rukometu

Post by dječak sa šibicama »

Opet poraz, Chambery bolji 7 golova, 18-25

Karacic 5, Cakic 4; Paty 6, Bicanic i Busselier po 4

Barselona, Zagreb, Montpellier i Hamburg za sada jedini stoprocentno uspjesni.

Najbolji strijelci LP: Bicanic sa 22; Christophersen, Kopljar, Lazarov, Sulc, Vujin po 21; Horvat, Mojsovski, Stranovsky, Ursic po 20; Kavticnik 19 i tako dalje.

Proslo kolo najboljih 7 http://www.ehftv.com/ehfcl-highlights/video/001847 : LK Leszej Starczan (Kadetten), LV Mikkel Hansen (Kopenhagen), SV Domagoj Duvnjak (HSV), DV Milorad Krivokapic (Cimos), LK Zlatko Horvat (Zagreb), P Torsten Laen (Berlin), GK Mirko Alilovic (Veszprem)

Ovo kolo: http://www.ehftv.com/ehfcl-highlights/video/001893 LK Martin Stranovsky (Ademar Leon), LV Mikel Aguirrezabalaga (Barselona), SV Frantisec Sulc (Pick), DV Marko Kopljar (Zagreb), DK Viktor Friden (Savehof), P Iwan Ursic (Kadetten), GK Arunas Vaskevicius (Kadetten)
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#406 Re: LP u rukometu

Post by amrica »

toyalno off, ali nisam znala gdje staviti

:sad:

"U noći sa srijede na četvrtak u američkoj saveznoj državi Florida preminuo je bivši hrvatski rukometni reprezentativac Iztok Puc...



Legendarni hrvatski reprezentativac, član hrvatske momčadi koja je osvojila zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Atlanti 1996., preminuo je u Sjedinjenim Američkim Državama nakon polugodišnje borbe sa zloćudnom bolesti.

Puc je u travnju ove godine doznao da boluje od opake bolesti. Karcinom mu je zahvatio žučovod, pluća i kosti. Prema prvim informacijama komemoracija će biti u idući četvrtak ili petak.

1966. godiste
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#407 Re: LP u rukometu

Post by ultima_palabra »

Pokoj mu duši :( Odrastao sam uz njegov skok šut...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#408 Re: LP u rukometu

Post by dječak sa šibicama »

nije off...

nakon Velykog i Kljuna, tumor uzima jos jednu rukometnu legendu.

Kljun je kaze, nakon sto je saznao za dijagnozu, dosao kuci i u sali zeni rekao "zeno, nasli su mi neku zivotinju na plucima".

Pocivao u miru, Slovenac.
User avatar
translater
Posts: 1001
Joined: 31/05/2010 01:51
Location: prypyat

#409 Re: LP u rukometu

Post by translater »

pocivaj u miru legendo...


"bio je moj idol..."
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#410 Re: LP u rukometu

Post by Admir_1984 »

velikom sportisti i covjeku neka je laka zemlja

uvijek mi on prvi padne na pamet kada se sjetim rukometa devedesetih

http://www.youtube.com/watch?v=2pLT6KtSez8

:(
User avatar
van Basten
Posts: 7544
Joined: 21/09/2006 02:59

#411 Re: LP u rukometu

Post by van Basten »

bio je veliki igrač, jedan od najvećih na ovim prostorima.
Počivao u miru
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#412 Re: LP u rukometu

Post by USAblues »

Pocivaj U miru Legendo!!! :sad:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20552
Joined: 12/08/2013 12:51

#413 Re: LP u rukometu

Post by insaneinthebrain »

VARDAR :thumbup:


Svaka čast, nije mala stvar osvojiti ligu prvaka.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#414 Re: LP u rukometu

Post by cyprus »

Ne pratim klupski rukomet već odavno, nisam imao pojma da je Vardar postao vako dobar... Svaka im čast... Velika je ovo stvar...

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25791
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#415 Re: LP u rukometu

Post by BHF_Manijak »

Ma i u ovom rukometu ti nista nije garant. Eno prije nekoliko godina Hamburg uze Ligu prvaka, ljudi se jebo te godinu nakon toga ugasise kao klub. :roll: :-)
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#416 Re: LP u rukometu

Post by Nadzorna_ploca »

Odlicne su sve utakmice bile. Prvi dan je bukvalno sve na jedan napad zavrsavalo. I finale isto tako. Strasno izjednacene ekipe i nevjerovatan tempo i snaga kod svih.
Vardar puno ulaze, ne znam jeli isti gazda koji je svojevremeno kupio i fudbalski klub ali ovo je historija njihova.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#418 Re: LP u rukometu

Post by dječak sa šibicama »

Kljuc uspjeha Vardara je vlasnik kluba, Samsonenko, ruski milijarder. Napominjem da je i zenski rukometni klub Vardar nedavno igrao finale zenske Lige prvaka i za dlaku izgubili.

Samsonenko je kupio i FK Vardar, a u dobrim odnosima je sa Gruevskim, celnikom VMRO, i bivsim premijerom Makedonije. U saradnji makedonske vlade i Samsonenka napravljen je najmoderniji stadion na Balkanu, na kojem ce Real Madrid i MUTD igrati Superkup.

Covjek je prije 10 godina dosao u Makedoniju i dao ponudu premijeru Gruevskom, ponudio je milionska ulaganja uz obecanje premijera Makedonije da mu nece smetati u poslu sa kladionicama. Receno, uradjeno.

Samsonenko je napravio superluksuzne centre za trening, dvorane, fudbalske terene, kazu da su u rangu najmodernijih na svijetu.
Dugo vremena mu je konkurencija bio Minco Jordanov, najbogatiji Makedonac i "kralj metala", koji je financirao u RK Metalurg koji je godinama bio odlican klub ali se Minco iz meni nepoznatog razloga povukao iz rukometa. Ima druge hobije.

Isti sistem privlacenja nekog milijardera je moguce uraditi i kod nas, ali Tan je valjda skola, odnosno cisti dokaz da kod nas nikome nije stalo do uspjeha nego samo kako zajebat stranca, i "prodat` mu Vijecnicu".
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#419 Re: LP u rukometu

Post by nema me tamo »

drama, drama

Još ja gledam slavlje navijaca Vardara i kontam vidi debila slave obicnu pobjedu protiv Barse kao i mi..
Dok nisam 10 sekundi kasnije vidioda su ljudi osvojili.
Post Reply