love letters

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#76

Post by lady midnight »

zmijaIzmaj wrote::D :D e, sad mi je smjesno, a imam prepisane sve sms-ove, njih milion :D :D (od jedne osobe :oops: pozdrav muratowitzu, nekad zna svratiti na forum :lol: )...evo gledam kako sam na jednom bijelom papiru, A4, pravila statistiku, koliko cesto se vidjamo, prosjek vadila :lol: jer smo kao bili udaljeni vise stotina km :D :D

izracunala, 62 sata u 26 dana furanja :D :D 2.38 :lol: sati dnevno...ups, ja promasih temu :D :D
a shto bash A4 :? :D ti se ponadala da ce ispasti vishe :lol: :lol: :lol:
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#77

Post by zmijaIzmaj »

lady midnight wrote:
zmijaIzmaj wrote::D :D e, sad mi je smjesno, a imam prepisane sve sms-ove, njih milion :D :D (od jedne osobe :oops: pozdrav muratowitzu, nekad zna svratiti na forum :lol: )...evo gledam kako sam na jednom bijelom papiru, A4, pravila statistiku, koliko cesto se vidjamo, prosjek vadila :lol: jer smo kao bili udaljeni vise stotina km :D :D

izracunala, 62 sata u 26 dana furanja :D :D 2.38 :lol: sati dnevno...ups, ja promasih temu :D :D
a shto bash A4 :? :D ti se ponadala da ce ispasti vishe :lol: :lol: :lol:
bio mi pri ruci, vjezbala matematiku 1 :D :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#78

Post by pitt »

zmijaIzmaj wrote::D :D e, sad mi je smjesno, a imam prepisane sve sms-ove, njih milion :D :D (od jedne osobe :oops: pozdrav muratowitzu, nekad zna svratiti na forum :lol: )...evo gledam kako sam na jednom bijelom papiru, A4, pravila statistiku, koliko cesto se vidjamo, prosjek vadila :lol: jer smo kao bili udaljeni vise stotina km :D :D

izracunala, 62 sata u 26 dana furanja :D :D 2.38 :lol: sati dnevno...ups, ja promasih temu :D :D
gujo....hoces da ti prodam goluba pismonoshu :D:D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#79

Post by Bea_Trix »

lady midnight wrote:ja i ne spomenuh ona pisma shto su dolazila meni :D
josh uvijek na top-listi mojih klasika: neki tip kojeg sam vidjela jednom-dvaput u zhivotu, nekako se dochepao moje adrese i sad pishe pismo, chovjek je negdje na pochetku tridesetih (ja tad josh desetak godina mladja :D), ubija patetika ko da si me tokmakom odvalio...ali najgore shto je on na pozadini lista ocrtao svoju ruku :D:D i preko nje napisao "ova ruka putuje da se s tobom druguje " :lol: :lol: :lol: :lol:
a odmah pored toga dodao i pod uglom od 45 stepeni "ko ti ovako koso pishe, taj te voli ponajvishe" :lol: :lol: :lol:

ja se odvalila... nisam mogla doci sebi od smijeha, i kako ja lezhim na podu i valjam se, moji starci uzimaju ono pismo i chitaju...on po djavlu stavio neku svoju sliku... a kad su se oni pocheli smijati - tek tad je krenulo...kazhe meni stari "sine moj, jeste da je on ruzhan, jeste da je star za tebe, jeste da je glup.... ali ako ti njega volish...." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: oplakah :D ja sam jednom dobila korpicu sa svim i svacim i papiricima sa stihovima :oops: :D

ovako, ono pravih pisama sto mi je stizalo - to su uglavnom mailovi :D:D sta cu, new generation :D i 30% ih je patetika zesca, ali eto drago mi je sto su mi poklonili vremena, nadam se da su bili iskreni :D

sva ostala pisma su mi u jaaako lijepom sjecanju, na zalost nemam ih sve, ja sam pomalo kao Lucy sto se toga tice, mozda ne spaljujem, ali bacam i kad je gotovo, dawn spaljuje sve mostove :)

ima ih koja su nevjerovatna, njih nekoliko, pa ih citam kad mi je lose. zaista, hvala im :)
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#80

Post by Bumbar »

dawn_upon_dawn wrote:[

ima ih koja su nevjerovatna, njih nekoliko, pa ih citam kad mi je lose. zaista, hvala im :)

heh ti si super...ja ih ne mogu citati ni kad sam dobro... :roll:
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#81

Post by Bea_Trix »

Bumbar wrote:
dawn_upon_dawn wrote:[

ima ih koja su nevjerovatna, njih nekoliko, pa ih citam kad mi je lose. zaista, hvala im :)

heh ti si super...ja ih ne mogu citati ni kad sam dobro... :roll:
he he, pa eto... sacuvala sam nekoliko od osoba za koje jos uvijek mislim da su dobri ljudi i da su me iskreno voljeli, pa ono... kad je sve crno, stvarno me oraspoloze, iako ni ja vise ne volim njih na taj nacin :)
a ona koja nisam mogla citati ni kad sam dobro - kanta, baby :D:D:D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#82

Post by Bumbar »

dawn_upon_dawn wrote:
Bumbar wrote:
dawn_upon_dawn wrote:[

ima ih koja su nevjerovatna, njih nekoliko, pa ih citam kad mi je lose. zaista, hvala im :)

heh ti si super...ja ih ne mogu citati ni kad sam dobro... :roll:
he he, pa eto... sacuvala sam nekoliko od osoba za koje jos uvijek mislim da su dobri ljudi i da su me iskreno voljeli, pa ono... kad je sve crno, stvarno me oraspoloze, iako ni ja vise ne volim njih na taj nacin :)
a ona koja nisam mogla citati ni kad sam dobro - kanta, baby :D:D:D
hehe...sacuvala sam i ja od osobe koju sam voljela...samo sto mene sjebava to jos uvijek... :roll:
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#83

Post by Amazonka27 »

evo, sjetih se jednog "pisma" kojeg sam dobila od jednog bivseg dragog koji je odselio u Italiju. Ustvari, to nije bilo pismo, nego mi je lik poslao kasetu (audio kasetu) na kojoj se snjimao kako cita pismo. Sve je lijepo to uradio....red recenica pa pjesma...pa tako citava A strana od 60 min.
Nebi to bilo ni upola smjesno da odabir muzike nije bio SINAN SAKIC. i jednom je upao u sred pjesme i rekao "moj je zivot tuzna prica, zato slusam Sinana Sakica" eto od citavog tog audio pisma sam zapamtila ovaj stih :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#84

Post by anais_nin »

lady midnight wrote:ja i ne spomenuh ona pisma shto su dolazila meni :D
josh uvijek na top-listi mojih klasika: neki tip kojeg sam vidjela jednom-dvaput u zhivotu, nekako se dochepao moje adrese i sad pishe pismo, chovjek je negdje na pochetku tridesetih (ja tad josh desetak godina mladja :D), ubija patetika ko da si me tokmakom odvalio...ali najgore shto je on na pozadini lista ocrtao svoju ruku :D:D i preko nje napisao "ova ruka putuje da se s tobom druguje " :lol: :lol: :lol: :lol:
a odmah pored toga dodao i pod uglom od 45 stepeni "ko ti ovako koso pishe, taj te voli ponajvishe" :lol: :lol: :lol:

ja se odvalila... nisam mogla doci sebi od smijeha, i kako ja lezhim na podu i valjam se, moji starci uzimaju ono pismo i chitaju...on po djavlu stavio neku svoju sliku... a kad su se oni pocheli smijati - tek tad je krenulo...kazhe meni stari "sine moj, jeste da je on ruzhan, jeste da je star za tebe, jeste da je glup.... ali ako ti njega volish...." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
to se on malkice za*ebunio, kontao ti jos u osnovnoj :lol: :D

nego nosi te djavo sta mi uradi, citav dan hodam okolo i sastavljam neka fiktivna pisma u glavi nekim ne-fiktivnim tipovima :lol: :D stid me ovde postavljat, prozivace i mene ko i tebe zbog ABCede :lol: :lol: :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#85

Post by anais_nin »

Saian wrote:
anais_nin wrote:
je l to nije bilo domaceg buta na jelovniku kad si isao vecerat? :D
jes bio je moj kad su one isle vecerat :D :D :D
znaci ti ne narucujes, nego samo bivas narucen :D :lol: :lol: :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#86

Post by anais_nin »

danas wrote:
Bumbar wrote:
danas wrote: ne boj se bona, ko ce normalan njihA dirat :D :D

koga jednom zmije ujedale :oops: :D taj i u jogurt pushe :lol:

:lol: :lol:
sam u jamu :D :D pada :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :D

samo se vi za*ebajite, kad vas Herka sve redom oglodje vidjecemo kom obojci kom opanci :lol: :lol: :lol: a kome but :lol: :lol: :lol: :D
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#87

Post by Zhaba »

maccarona wrote:
lady midnight wrote:
Saian wrote: ihr steht also auf die harte tour :D :D :D
manchmal, aber nur manchmal haben frauen....:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=vVquGQ1hgWY
jaaaaaaaaaaa! kratz mich, beiß mich, gib mir tiernamen :D :D :D :-) :-) :-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#88

Post by Bumbar »

anais_nin wrote:
danas wrote:
Bumbar wrote:
:lol: :lol:
sam u jamu :D :D pada :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :D

samo se vi za*ebajite, kad vas Herka sve redom oglodje vidjecemo kom obojci kom opanci :lol: :lol: :lol: a kome but :lol: :lol: :lol: :D
:lol: pa bona ja herke branim :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#89

Post by Saian »

anais_nin wrote:
Saian wrote:
anais_nin wrote:
je l to nije bilo domaceg buta na jelovniku kad si isao vecerat? :D
jes bio je moj kad su one isle vecerat :D :D :D
znaci ti ne narucujes, nego samo bivas narucen :D :lol: :lol: :lol:
sve je to pitanje point of view-a anais :D :D :D , jel chasha polupuna il poluprazna :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#90

Post by anais_nin »

Saian wrote:
anais_nin wrote:
Saian wrote: jes bio je moj kad su one isle vecerat :D :D :D
znaci ti ne narucujes, nego samo bivas narucen :D :lol: :lol: :lol:
sve je to pitanje point of view-a anais :D :D :D , jel chasha polupuna il poluprazna :D :D
kod mene uvijek polupuna :D kod tebe? :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#91

Post by anais_nin »

Bumbar wrote: :lol: pa bona ja herke branim :D :D
ti si se greskom nasla na gornjoj hrpi :D :lol: :D
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#92

Post by peanuth »

sad mi je drago sto nikad nisam pisao pisma..

pokvarene ste.. :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#93

Post by anais_nin »

peanuth wrote:sad mi je drago sto nikad nisam pisao pisma..

pokvarene ste.. :D
sto smo bolan pokvarene? :roll: :D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#94

Post by Bumbar »

anais_nin wrote:
Bumbar wrote: :lol: pa bona ja herke branim :D :D
ti si se greskom nasla na gornjoj hrpi :D :lol: :D
pa gledam ja...odmah mi se ono....0,000000002% krvi hercegovacke pobunilo... :D :lol:
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#95

Post by lady midnight »

anais_nin wrote:
nego nosi te djavo sta mi uradi, citav dan hodam okolo i sastavljam neka fiktivna pisma u glavi nekim ne-fiktivnim tipovima :lol: :D stid me ovde postavljat, prozivace i mene ko i tebe zbog ABCede :lol: :lol: :lol:
shuti, ne pitaj shta uradih sama sebi :D kako hodam okolo, sve naglas recitujem shta bi IM :D sad sve rado zbiberila :lol: no, i mene stid spopao, valjalo bi se preci na neko drugo pismo :lol: taman kineski da nauchim :lol:
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#96

Post by peanuth »

anais_nin wrote:
peanuth wrote:sad mi je drago sto nikad nisam pisao pisma..

pokvarene ste.. :D
sto smo bolan pokvarene? :roll: :D
to moze samo zensko..sa tudjom mukom se igrat :D
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#97

Post by Zhaba »

peanuth wrote:
anais_nin wrote:
peanuth wrote:sad mi je drago sto nikad nisam pisao pisma..

pokvarene ste.. :D
sto smo bolan pokvarene? :roll: :D
to moze samo zensko..sa tudjom mukom se igrat :D
uh kako slaze i ziv osta :shock: :shock:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#98

Post by anais_nin »

peanuth wrote:
anais_nin wrote:
peanuth wrote:sad mi je drago sto nikad nisam pisao pisma..

pokvarene ste.. :D
sto smo bolan pokvarene? :roll: :D
to moze samo zensko..sa tudjom mukom se igrat :D
eno vazda ja kriva :oops: :D al' sto sve zene prozivas :D :lol: sram te bilo....kolektivna krivica? :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#99

Post by anais_nin »

lady midnight wrote:
anais_nin wrote:
nego nosi te djavo sta mi uradi, citav dan hodam okolo i sastavljam neka fiktivna pisma u glavi nekim ne-fiktivnim tipovima :lol: :D stid me ovde postavljat, prozivace i mene ko i tebe zbog ABCede :lol: :lol: :lol:
shuti, ne pitaj shta uradih sama sebi :D kako hodam okolo, sve naglas recitujem shta bi IM :D sad sve rado zbiberila :lol: no, i mene stid spopao, valjalo bi se preci na neko drugo pismo :lol: taman kineski da nauchim :lol:
a da nas dvije pomjesamo nasu abecedu? manje ce izgleda onako na gomili, a kad se na dvije dijeli :lol: :lol: :lol: :D

odoh ja jos malo shkrabat u glavi, kad ne smijem po papiru :oops: :-)
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#100

Post by lady midnight »

UPDATE ***UPDATE

kao u medjuvremenu priznatom ekspertu za ljubavna pisma :D:D chesto se desi da mi se za savjet obrate osobe kada pishu dotichna, ili - kao u ovom sluchaju - kada prime pisma, odnosno email, odnosno pp itd. itd... koja su u najmanju ruku, malchice....zbunjujuca :D

u prilogu jedno (najgore gramatichke i pravopisne greshke su ispravljene od strane lektora, tj, mene :D) za koje ja sebi uzimam pravo da ga nazovem

BISERNA NISKA


odmah na pocetku da napomenem (ovo ti volis reci kad mi se obracas:): ja sam sad strasno pjan i da ti ovo vjerovatno nikad ne bi trijezan napisao (1) ali ne mogu vise trpjeti. uvjek si sa svima dobra samo mene nikad ne vidis izmisljas sto razloga da me odjebes, a ja znam da je to samo za to sto ti nisam zanimliv. ti si svacija princeza, svi te vole i otimaju se za mrvu tvoje paznje (2). a ja sam mis i ti mene nevidis. to je logicno, ja nisam lijep kao saian, ni sarmantan kao zoom, ni duhovit kao sogan, ni nedokuciv kao black, ni samozatajan koa rikardo reis, a ni seljacina ko bosmen,(3) sto bi se ti sa mnom zamarala? odgovoris ti uvjek na poruku ali to meni nije dovoljno. mozda i nisam dovoljno pismen za tebe ali nisam ni glup ni skucen, samo dugo zivim vani pa sam zaboravio. mozda moj angazman na forumu ne odaje klasu intelektualca ali nisam ni u pola plitak kako se predstavljam. citam i knjige i idem u pozorisste. :D (4)

hocu svaki dan da se cujemo, da mi pricas o cemu razmisljas kad spava grad.(5) hocu da znam sta ti prolazi krou glavu dok gledas ono sto kazes da najvise volis, a sto ja mrzim iz dna duse, da se uvijerim da si toplo i milo bice i ida je ova (...) maska samo maska. hocu da znam sta mu sapuces na uho dok vodis ljubav s njim.(6) hocu da znam kako to volis raditi. (7) ti si moja bolest, (8 ) da ti i to priznam. ovisan sam o tvojim komentarima i pratim te u stopu. imam poseban folder gdje drzim sve o tebi. i onu sliku s koje me tako milo gledas. nemoj sad odmah galamiti, posteno sam se namucio da dodjem do nje. (9) PREDIVNA SI!!!!!!! raspametio sam se kad sam vidjeo kosu (10) i ona dva divna oblutka koja si pokusala sakriti pod djemperom. stvorena si da te obozavam kako ne shvatas to vise :(

nemoj sad misliti da to ima veze sa slikom, obozavao bih te i da si ruzna ko ponoc :)

A, ja...

nisam se seksao 15-20 dana.(11) a i to zadnji put sto jesam volio bih da nisam. jesi li se ti ikad seksala s nekim samo radi seksa? ja ne mislim da jesi, tebi to ne treba. nisam imao duse da je odbijem, bas je zagrizla za mene. (12)

grozno je probuditi se kraj necije plave kose (13) a znati da te pojebala iz pogresnih pobuda. znaj da sam cijelo vrijeme samo na tebe mislio. ponavljao u glavi tvopje ime kao mantru i molio se bogu da mi ne izleti na glas. do kad cu te moliti da me stavis na msn. lazes da ga nemas a zaboravljas da ja imam sve tvoje postpve (...) - i njega (14) mrzim ali potajno i ne samo zbog toga sto si njemu dala msn a meni nisi. jesam se zaljubio ali nisam glup (15) i vidim neke stvari :) nemoj ni pokusavati da poreknes kad znam za sigurno.

nemoj se cuditi sto ti sad sve odjednom spominjem, sad je sve ili nista :) (16) odlucio sad da ovaj email ne potpisem, mislim da ces i sama sabrati 2 i 2. ti si moja pametnica, zato te ja i volim ovoliko. (17) nisam vjerovao da je to moguce ali meni se desilo. priroda mog posla je takva da uocavam stvari, a ti si ovdje jedna od rijetkih za koju sam sto procentno siguran da je tacno onakva kakva se predstavlja. (18) ti si draga moja cista pobuna materije (19) i ja bih ti umro pod nogama kad god zaustis.

eto (...) moja mila (ah, da, ja te ne smijem tako zvati...., galamila si na mene zbog toga ali nisam primjetio da si ikad na z66 zagalamila ;) (20)

prepio sam, otrovacu se zbog tebe, idem te slatko sanjati, vilo moja :)

pozdrav i ljubim ti lijepe okice :)


-----------------------------------


(1) lazhe sto-posto
(2) pi pi pi pi pi...
(3) naravno da nije nishta od ovoga... evo sve, ali kako ce bosmen reagovati na ovo :lol: :lol:
(4) nachitan neki :-)
(5) kad grad zasoe, ludjaci ustaju :-)
(6) e, ovdje se vec priblizhavamo suhtini poruke...
(7) vidi pod (6)
(8) jedna od mnogih :roll:
(9) a ovo je uzhas
(10) vjerovatno i mnogo prije toga
(11) ali sigurno drka pred monitorom
(12) ma ko u jabuku rumenu
(13) ovdje bih se chak i slozhila :D
(14) ovo se odnosi na zooma :D:D
(15) mozhda sam lud, ali nisam glup
(16) sigurno drzhi kakvu lubanju u ruci...
(17) nek mi josh neko rijech progovori o tome kako se zhene zaljubljuju na nevidjeno preko neta :x
(18 ) iako misli a ona nosi masku :-) sigurno je takva kakvom se predstavlja :-)
(19) ovo bi moglo biti i poetichno....
(20) zoom, ti si ovom trn u oku :lol: :lol:

i da dodam sad ozbiljno: ja bih tako rado zheljela da vjerujem da je ovo jedini psihopata na forumu, ali nazhalost sumnjam u to.
Last edited by lady midnight on 07/11/2007 01:13, edited 1 time in total.
Locked