love letters

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#26

Post by lady midnight »

maccarona wrote: lady, dBd se udala :D :shock: :D
ne psuj, sram te bilo :D:D:D:D
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#27

Post by maccarona »

lady midnight wrote:
maccarona wrote: lady, dBd se udala :D :shock: :D
ne psuj, sram te bilo :D:D:D:D
i tebe sad tako prepadaju :? :D :D :D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#28

Post by lady midnight »

maccarona wrote:
lady midnight wrote:
maccarona wrote: lady, dBd se udala :D :shock: :D
ne psuj, sram te bilo :D:D:D:D
i tebe sad tako prepadaju :? :D :D :D
ma mene ti tako proklinju odavno :D:D pu, pu...ne ureklo se :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#29

Post by Amazonka27 »

Draga Amazonko 1/2,
poslije zivota, nestalo ti je i rijeci. Nevidis smisao ni ljepotu ni u jednom slovu ljubavne abecede. Neke koje si voljela, danas si im i imena zaboravila. Citas dnevnik iz srednje i zapitas se: ko je ovo jebo te?Jesil ti ikog voljela bona? Ili si zamsilila neke ideale u svom zivotu i voljela samo onda kada si osjecala sigurnost i stabilnost pored te osobe? Zasto si u zivotu izabrala da budes intelektualac kad si romanticar u dusi. Neide to tako. Trebala si se sa 16 udati za onog iz Lepenice i sad bi imala djecu u skolskoj klupi, svakog jutra na stolu svjezeg pomuzenog mlijeka, lijepu suncem obojenu kožu sa akcije kupljena sijena, zivotinjsko carstvo u avliji...ali jok...hoces ti u intelektualce...pa zaglibi, sa jednog fakulteta na drugi...bez stalnog posla, bez kuceta i macheta...jaranice ti se sikiraju oko kupovine knjiga za svoju djecu...a ti..gdje si ti ? Mastas o idealima i o tome kako je muski svijet pokvaren...kao da si to tek danas skontala, trazis mr. savrsenog a ni sama nisi savrsena. Sta hoces ti? Potaknu me na svo ovo razmishljanje jedan gospodin kojeg sretoh na autobuskoj...rece mi: "postoje 2 vrste ljudi, oni sa malim srcem i oni sa velikim srcem. Oni sa velikim srcem uvijek vole, a oni sa malim uvijek nastoje da budu voljeni". Nisi mu nista rekla...jer te je bilo stid priznati da si ti covjek sa malim srcem...Sebicna si. Poraze tesko podnosis...ustvari...nikako ih ne podnosis...dobijas nagon za osvetom...hoces da unistis sve i svakog oko sebe...a za nekoliko godina i imena im zaboravis...I nek imas sad tu blokadu emocija. Nek si to sto jesi i gdje jesi. Ne mozes graditi nista, dok ne izgradis samu sebe. Osudjena si na sebicnost i na krivljenje drugih za svoje padove, a uspjeh pripisujes uvjek samo sebi. Al u prkos svemu...ja tebe volim. zato cu ti pomoci da istrajes u svojim cilejvima i da se posvetis samo sebi. Poraditi na tvojoj karijeri, na tvojim ciljevima ka uspjehu...svi drugi bi te sputavali i usporavali.Zivot je jedan...zivi ga. Ne trosi ni snagu ni suze na one koji su te ma i ruzno pogledali. Ti si samostalna zena i netreba ti muska ruka da bi te hranila. Bolje i sam a sretan, nego s nekim i zivjeti u strahu.
love,
Amazonka 2/2
patrius
Posts: 1953
Joined: 14/11/2006 16:01
Location: Brcko

#30

Post by patrius »

"Sam a sretan" :? hm...
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#31

Post by Zhaba »

maccarona wrote:napokon jedna normalna tema na ovom podforumu :D :-) lady, dBd se udala :D :shock: :D

nemam talenta za pisanje :oops: tako da ja sve saspem u lice :D:D i plus :oops: osjecam se bolje :D:D

a dobijate li fine sms porukice??? :D mene svake godine , 14. februara i za rodjendan :oops: obraduje :oops:

"crkni!!" :D :D

eto, ima malo veze sa temom :D
:lol: :lol: :lol: macci :kiss:

lady i ti ih nabroja draga :-)
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#32

Post by dacina_curica »

lady m, odlicna tema :kiss: (ja te necu "kleti" k'o macca obecavam :D)

Nikad nisam pisala ljubavna pisamca (znala sam ponekad napisati neki mrzak e-mail :oops: , ali komunikacija "u zivo" mi najbolje ide od ruke :-)
maccarona wrote:a dobijate li fine sms porukice??? :D mene svake godine , 14. februara i za rodjendan :oops: obraduje :oops:

"crkni!!" :D :D
macco draga zar i tebi? :oops: :-) :lol: ....Ja sam svojevremeno redovno za 8. Mart dobijala telefonski poziv oko 5-6 ujutru i na drugoj strani zice vazda jedna te ista pijana budala i preglasno "Mrzim te" "crkni" "sta si ti meni uradila" (ta mi je vazda bila najdraza :-) ) bla, bla.....Ja spustim slusalicu, zove ponovo.....i tako satima :-) :-) :-) Sve dok staroj jednom nije dopizdilo (da prostite) i nije podigla slusalicu :D :D :D (oooo, I love my mom :D ).....
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#33

Post by anais_nin »

maccarona wrote:napokon jedna normalna tema na ovom podforumu :D :-) lady, dBd se udala :D :shock: :D

nemam talenta za pisanje :oops: tako da ja sve saspem u lice :D:D i plus :oops: osjecam se bolje :D:D

a dobijate li fine sms porukice??? :D mene svake godine , 14. februara i za rodjendan :oops: obraduje :oops:

"crkni!!" :D :D

eto, ima malo veze sa temom :D
u nase doba e-mail i SMS se preoteli ulogu pisama....pa se pika...ali zato sve vise cijenim pisma kao i one rijetke osobe koje se nakane da napisu ono starinsko, obicno, rukom :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#34

Post by danas »

sad ste me fakat zadeverale, moram iskopat moju kolekciju :D :D sad mi se takooooo citaju.... :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#35

Post by anais_nin »

danas wrote:sad ste me fakat zadeverale, moram iskopat moju kolekciju :D :D sad mi se takooooo citaju.... :lol: :lol: :lol: :lol:
ja dio svoje nosala po svijetu, tako da je makar jedna kutija ostala u mostaru :D :lol:

a sa jednim bivsim koji je zivio u NYC sam se dopisivala po starinski i pored e-maila, citavih godinu dana veze....kad smo raskinuli spakovala sam ta pisma, kao i isprintane mailove, zajedno sa vecinom poklona koje sam dobila od njega, oblijepila to sve fino i nisam je od tada dirala (vise od 8 godina :lol:)....sad sve mjerkam kutiju i kontam hocu li to ikad raspakovat :roll: :oops:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#36

Post by danas »

anais_nin wrote:
danas wrote:sad ste me fakat zadeverale, moram iskopat moju kolekciju :D :D sad mi se takooooo citaju.... :lol: :lol: :lol: :lol:
ja dio svoje nosala po svijetu, tako da je makar jedna kutija ostala u mostaru :D :lol:

a sa jednim bivsim koji je zivio u NYC sam se dopisivala po starinski i pored e-maila, citavih godinu dana veze....kad smo raskinuli spakovala sam ta pisma, kao i isprintane mailove, zajedno sa vecinom poklona koje sam dobila od njega, oblijepila to sve fino i nisam je od tada dirala (vise od 8 godina :lol:)....sad sve mjerkam kutiju i kontam hocu li to ikad raspakovat :roll: :oops:
ma bona, moja mater je iznijela ta pisma iz sarajava :-) nikad se nisam usudila pitat je jel' ih i citala -- garant jeste :shock: :shock: :x: :-? :D ali fakat su strava, i ovaj jedan ima sva moja pa se to moze fino sklopiti u podobru knjigu :-) :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#37

Post by pitt »

eee blago vama :D:D Cuj mejlove printala :D:D aman zaman :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#38

Post by anais_nin »

pitt wrote:eee blago vama :D:D Cuj mejlove printala :D:D aman zaman :-)
ljubav nije pura :oops: :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#39

Post by anais_nin »

danas wrote:
anais_nin wrote:
danas wrote:sad ste me fakat zadeverale, moram iskopat moju kolekciju :D :D sad mi se takooooo citaju.... :lol: :lol: :lol: :lol:
ja dio svoje nosala po svijetu, tako da je makar jedna kutija ostala u mostaru :D :lol:

a sa jednim bivsim koji je zivio u NYC sam se dopisivala po starinski i pored e-maila, citavih godinu dana veze....kad smo raskinuli spakovala sam ta pisma, kao i isprintane mailove, zajedno sa vecinom poklona koje sam dobila od njega, oblijepila to sve fino i nisam je od tada dirala (vise od 8 godina :lol:)....sad sve mjerkam kutiju i kontam hocu li to ikad raspakovat :roll: :oops:
ma bona, moja mater je iznijela ta pisma iz sarajava :-) nikad se nisam usudila pitat je jel' ih i citala -- garant jeste :shock: :shock: :x: :-? :D ali fakat su strava, i ovaj jedan ima sva moja pa se to moze fino sklopiti u podobru knjigu :-) :lol:
hoces li ti to objavljivati ili da ja idem kod mame ti na kafu, da mi ona preprica? :D :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#40

Post by danas »

anais_nin wrote:
danas wrote:
anais_nin wrote: ja dio svoje nosala po svijetu, tako da je makar jedna kutija ostala u mostaru :D :lol:

a sa jednim bivsim koji je zivio u NYC sam se dopisivala po starinski i pored e-maila, citavih godinu dana veze....kad smo raskinuli spakovala sam ta pisma, kao i isprintane mailove, zajedno sa vecinom poklona koje sam dobila od njega, oblijepila to sve fino i nisam je od tada dirala (vise od 8 godina :lol:)....sad sve mjerkam kutiju i kontam hocu li to ikad raspakovat :roll: :oops:
ma bona, moja mater je iznijela ta pisma iz sarajava :-) nikad se nisam usudila pitat je jel' ih i citala -- garant jeste :shock: :shock: :x: :-? :D ali fakat su strava, i ovaj jedan ima sva moja pa se to moze fino sklopiti u podobru knjigu :-) :lol:
hoces li ti to objavljivati ili da ja idem kod mame ti na kafu, da mi ona preprica? :D :lol:
ma sinoc sam ih trazila, ko zna gdje sam ja to zaturila :-) :-) :-) moram ovoga i pitat za moja pisma, hocemo da iskopiramo jedno drugom sve pa da imamo hronoloski sastavljeno sve (pisma i odgovore, a ne samo jednu stranu... :D :D ma kakva mama, nije ona to nista skontala, sve je to bila neka egzistencijalna suplja, zabiberena sa floydom i fantomom slobode...
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#41

Post by rikardoreis »

Saian wrote:
rikardoreis wrote:jel' te kasnije ikad iko nasmijao kao ja? mene nije niko kao ti (ima ovih nekih forumasa, al' to ti je neki sasvim drugi svijet :D )
Salko? Shiljak? Hattab 72? :D :D :D

ja kad skontam i da hocu ne mogu svima napisat', moje znanje madjarskog i cheshkog je bez pretjerivanja nikakvo, na slovenskom bih mozda i nesto sklepo :D :D :D, a u zhivotu samo jednom napisah ljubavno pismo, al podugo i poteshko :-) :-) :oops: :run:
salkan je ok, a tu drugu dvojicu ne znam...jos uvijek sam guster ovdje :D

pravi si srednjoeuropejac, prosiri te vidike :D ...pa da zapjevamo u kakvoj gostilni na granici s austrijom :D :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#42

Post by rikardoreis »

maccarona wrote:napokon jedna normalna tema na ovom podforumu :D :-) lady, dBd se udala :D :shock: :D

nemam talenta za pisanje :oops: tako da ja sve saspem u lice :D:D i plus :oops: osjecam se bolje :D:D

a dobijate li fine sms porukice??? :D mene svake godine , 14. februara i za rodjendan :oops: obraduje :oops:

"crkni!!" :D :D

eto, ima malo veze sa temom :D
sms je u dobra doba zamijenio nekadasnja pisma, pises cesce, a pomanje :D

sto 14.februara? to je dan oslobodjenja mostara od fasista...jes' to ti bila s mehom trbonjom kad je ujah'o u grad na celu pobjednicke povorke :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#43

Post by anais_nin »

rikardoreis wrote:
maccarona wrote:napokon jedna normalna tema na ovom podforumu :D :-) lady, dBd se udala :D :shock: :D

nemam talenta za pisanje :oops: tako da ja sve saspem u lice :D:D i plus :oops: osjecam se bolje :D:D

a dobijate li fine sms porukice??? :D mene svake godine , 14. februara i za rodjendan :oops: obraduje :oops:

"crkni!!" :D :D

eto, ima malo veze sa temom :D
sms je u dobra doba zamijenio nekadasnja pisma, pises cesce, a pomanje :D

sto 14.februara? to je dan oslobodjenja mostara od fasista...jes' to ti bila s mehom trbonjom kad je ujah'o u grad na celu pobjednicke povorke :D :D
:lol: :lol: :lol: samo se ti zezaj, nekima jos uvijek 14.02 znaci prvo to, pa tek onda bilo koji drugi praznik :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#44

Post by anais_nin »

Saian wrote:
rikardoreis wrote:jel' te kasnije ikad iko nasmijao kao ja? mene nije niko kao ti (ima ovih nekih forumasa, al' to ti je neki sasvim drugi svijet :D )
Salko? Shiljak? Hattab 72? :D :D :D

ja kad skontam i da hocu ne mogu svima napisat', moje znanje madjarskog i cheshkog je bez pretjerivanja nikakvo, na slovenskom bih mozda i nesto sklepo :D :D :D, a u zhivotu samo jednom napisah ljubavno pismo, al podugo i poteshko :-) :-) :oops: :run:
je l to nije bilo domaceg buta na jelovniku kad si isao vecerat? :D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#45

Post by FFK as Lucy01 »

Last edited by FFK as Lucy01 on 10/10/2007 19:22, edited 2 times in total.
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#46

Post by anais_nin »

Lucy01 wrote:Ja nema pisama :D jer sam melodramaticna, pa na kraju veze tetralno spalim svu korespondenciju :D :D ako je za zapalit, a ako nije (pokloni i to :D ) sta cu, moram da zadrzim.... :D

Od poruka sam uglavnom primala telefonske :D

Primjer 1:
- Osoba A: "joj da znas ko te zove, sad bi spustila slusalicu"
- Ja: "znam, G****"
- Osoba A: "mislis onaj zgodni, mrki tip sa Slatine sto si snjim hodala 1.5"
- Ja: "nije, nego onaj garib sto sam na njega potrosila godinu i po svog zivota".

Primjer 2:

Zvoni telefon. Mama se javi. Preblijedi zena al' ne rece nista.
Opet zvoni. Ja se javljam. Moj bivsi, njegov glas: "dabogda morala brijat brkove i bradu citavog zivota".
Pitam ja mater, jel' joj muski glas rek'o nesto za brijanje...kaze jest :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :D jao jao lucinda :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#47

Post by danas »

lucynda je iskusna sa telefonom :lol: :lol: :lol:
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#48

Post by dacina_curica »

Lucy01 wrote:Primjer 2:

Zvoni telefon. Mama se javi. Preblijedi zena al' ne rece nista.
Opet zvoni. Ja se javljam. Moj bivsi, njegov glas: "dabogda morala brijat brkove i bradu citavog zivota".
Pitam ja mater, jel' joj muski glas rek'o nesto za brijanje...kaze jest :lol: :lol:
aaaaaaaaaaaj lucinda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oplakah
King Kikapu
Posts: 1162
Joined: 11/08/2005 09:56
Location: hrasno brdo

#49

Post by King Kikapu »

Amazonka27 wrote:Draga Amazonko 1/2,
poslije zivota, nestalo ti je i rijeci. Nevidis smisao ni ljepotu ni u jednom slovu ljubavne abecede. Neke koje si voljela, danas si im i imena zaboravila. Citas dnevnik iz srednje i zapitas se: ko je ovo jebo te?Jesil ti ikog voljela bona? Ili si zamsilila neke ideale u svom zivotu i voljela samo onda kada si osjecala sigurnost i stabilnost pored te osobe? Zasto si u zivotu izabrala da budes intelektualac kad si romanticar u dusi. Neide to tako. Trebala si se sa 16 udati za onog iz Lepenice i sad bi imala djecu u skolskoj klupi, svakog jutra na stolu svjezeg pomuzenog mlijeka, lijepu suncem obojenu kožu sa akcije kupljena sijena, zivotinjsko carstvo u avliji...ali jok...hoces ti u intelektualce...pa zaglibi, sa jednog fakulteta na drugi...bez stalnog posla, bez kuceta i macheta...jaranice ti se sikiraju oko kupovine knjiga za svoju djecu...a ti..gdje si ti ? Mastas o idealima i o tome kako je muski svijet pokvaren...kao da si to tek danas skontala, trazis mr. savrsenog a ni sama nisi savrsena. Sta hoces ti? Potaknu me na svo ovo razmishljanje jedan gospodin kojeg sretoh na autobuskoj...rece mi: "postoje 2 vrste ljudi, oni sa malim srcem i oni sa velikim srcem. Oni sa velikim srcem uvijek vole, a oni sa malim uvijek nastoje da budu voljeni". Nisi mu nista rekla...jer te je bilo stid priznati da si ti covjek sa malim srcem...Sebicna si. Poraze tesko podnosis...ustvari...nikako ih ne podnosis...dobijas nagon za osvetom...hoces da unistis sve i svakog oko sebe...a za nekoliko godina i imena im zaboravis...I nek imas sad tu blokadu emocija. Nek si to sto jesi i gdje jesi. Ne mozes graditi nista, dok ne izgradis samu sebe. Osudjena si na sebicnost i na krivljenje drugih za svoje padove, a uspjeh pripisujes uvjek samo sebi. Al u prkos svemu...ja tebe volim. zato cu ti pomoci da istrajes u svojim cilejvima i da se posvetis samo sebi. Poraditi na tvojoj karijeri, na tvojim ciljevima ka uspjehu...svi drugi bi te sputavali i usporavali.Zivot je jedan...zivi ga. Ne trosi ni snagu ni suze na one koji su te ma i ruzno pogledali. Ti si samostalna zena i netreba ti muska ruka da bi te hranila. Bolje i sam a sretan, nego s nekim i zivjeti u strahu.
love,
Amazonka 2/2
draga amazonko, reko bih tio sta ti treba i sta ti fali al bi me moglo banovat pa necu :D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#50

Post by lady midnight »

ja i ne spomenuh ona pisma shto su dolazila meni :D
josh uvijek na top-listi mojih klasika: neki tip kojeg sam vidjela jednom-dvaput u zhivotu, nekako se dochepao moje adrese i sad pishe pismo, chovjek je negdje na pochetku tridesetih (ja tad josh desetak godina mladja :D), ubija patetika ko da si me tokmakom odvalio...ali najgore shto je on na pozadini lista ocrtao svoju ruku :D:D i preko nje napisao "ova ruka putuje da se s tobom druguje " :lol: :lol: :lol: :lol:
a odmah pored toga dodao i pod uglom od 45 stepeni "ko ti ovako koso pishe, taj te voli ponajvishe" :lol: :lol: :lol:

ja se odvalila... nisam mogla doci sebi od smijeha, i kako ja lezhim na podu i valjam se, moji starci uzimaju ono pismo i chitaju...on po djavlu stavio neku svoju sliku... a kad su se oni pocheli smijati - tek tad je krenulo...kazhe meni stari "sine moj, jeste da je on ruzhan, jeste da je star za tebe, jeste da je glup.... ali ako ti njega volish...." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Locked