love letters

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#176

Post by zmijaIzmaj »

a da se odlucimo hocemo li ovdje secirati konkretno pismo ili cemo se baviti analogijama...hocemo li pomoci "djevojci koja se totalno shebala" ili cemo raspravljati o zlostavljanju zena...jedna od rijetkih tema pod cijim sam teskim dojmom bila jedan period je tema o zlostavljanju doktorice jasminke, i tu sam dala svoje misljenje...
moj savjet je ignorisanje, ocigledno ga nije bilo dovoljno


odgovoris ti uvjek na poruku
:roll:
konkretan savjet koji se moze primijeniti ovdje..ne zelim da se bavim analogijama...
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#177

Post by danas »

Lucy01 wrote:
rikardoreis wrote:
pitt wrote: jos imam malo od onomad sto si mi donjela :D:D:D
pitte, meni je Lucy sumnjiva :Du pismu se spominju dva divna oblutka :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

@danas
nayebala si kad saznam kome si dala sliku :lol: :lol: :lol: :lol:
hajde ba, da je ko vidio tvoju sliku znao bi da nisu 'divni' :lol: :lol: :lol: :lol:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#178

Post by FFK as Lucy01 »

black wrote:
Lucy01 wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol:

@danas
nayebala si kad saznam kome si dala sliku :lol: :lol: :lol: :lol:
lafo nayebala si ..a brkovi ti se smiju :D cim su oblutci pominju..:D
Evo mog stalkera :lol: :lol: :lol: :lol:

Pitte, znas li ti da nos raste kad se laze :D :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#179

Post by pitt »

Lucy01 wrote:
Pitte, znas li ti da nos raste kad se laze :D :D
fizicki nemoguce....vise :D:D:D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#180

Post by danas »

Minnela wrote:Zar ima i ovakvih psihickih slucajeva na forumu :? :roll: ...Ja mislila mi svi fini :roll: :D

MERe li se znati nick tog forumasa :D... da znamo koga se trebamo cuvati :roll: :D
aha fini :D :D

ja se vazda sjetim one mahnite maye, kad kaze -- vamo svi fini, a svi na pp traze pi*ke :-) :-) :-)
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#181

Post by FFK as Lucy01 »

danas wrote:
Minnela wrote:Zar ima i ovakvih psihickih slucajeva na forumu :? :roll: ...Ja mislila mi svi fini :roll: :D

MERe li se znati nick tog forumasa :D... da znamo koga se trebamo cuvati :roll: :D
aha fini :D :D

ja se vazda sjetim one mahnite maye, kad kaze -- vamo svi fini, a svi na pp traze pi*ke :-) :-) :-)
Joj sjecam se Maye kraljice :lol: :lol: do suza sam se smijala :lol:

Ne znam samo ako koja i odluci da im da preko PP kako ce to izvest' :roll: :D....da nije gluho bilo, pocela era virtuelnog sehsa :lol: :lol:
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#182

Post by black »

Lucy01 wrote:
black wrote:
Lucy01 wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol:

@danas
nayebala si kad saznam kome si dala sliku :lol: :lol: :lol: :lol:
lafo nayebala si ..a brkovi ti se smiju :D cim su oblutci pominju..:D
Evo mog stalkera :lol: :lol: :lol: :lol:

Pitte, znas li ti da nos raste kad se laze :D :D
umal' ne lanu :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#183

Post by danas »

Minnela wrote:
danas wrote:
Minnela wrote:Zar ima i ovakvih psihickih slucajeva na forumu :? :roll: ...Ja mislila mi svi fini :roll: :D

MERe li se znati nick tog forumasa :D... da znamo koga se trebamo cuvati :roll: :D
aha fini :D :D

ja se vazda sjetim one mahnite maye, kad kaze -- vamo svi fini, a svi na pp traze pi*ke :-) :-) :-)
zato se ja ni sa kim i ne dopisujem :oops: :D ..sto je sigurno,sigurno je :D
pa iz ovog gore primjera, ne bih rekla bas ni da se ova sa oblutcima dopisivala... :-) jer za stalkanje je potrebno jedno... :roll:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#184

Post by FFK as Lucy01 »

black wrote:
Lucy01 wrote:
black wrote: lafo nayebala si ..a brkovi ti se smiju :D cim su oblutci pominju..:D
Evo mog stalkera :lol: :lol: :lol: :lol:

Pitte, znas li ti da nos raste kad se laze :D :D
umal' ne lanu :D
Samo probaj :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#185

Post by anais_nin »

Minnela wrote:
danas wrote:
Minnela wrote:Zar ima i ovakvih psihickih slucajeva na forumu :? :roll: ...Ja mislila mi svi fini :roll: :D

MERe li se znati nick tog forumasa :D... da znamo koga se trebamo cuvati :roll: :D
aha fini :D :D

ja se vazda sjetim one mahnite maye, kad kaze -- vamo svi fini, a svi na pp traze pi*ke :-) :-) :-)
zato se ja ni sa kim i ne dopisujem :oops: :D ..sto je sigurno,sigurno je :D
da sta slucajno ne uleti :lol: :lol: :lol: :D u neznanju :-)
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#186

Post by Saian »

nekom pametnijem od mene bi se uchinilo da ovo pisamce :D polarizira totalno i to na "posiljaoce" i na "primatelje" :D :D :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#187

Post by rikardoreis »

Saian wrote:nekom pametnijem od mene bi se uchinilo da ovo pisamce :D polarizira totalno i to na "posiljaoce" i na "primatelje" :D :D :D
ti suti, ne razmisljaj :D tvoje je samo da budes (ostanes) lep :D :D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#188

Post by FFK as Lucy01 »

rikardoreis wrote:
Saian wrote:nekom pametnijem od mene bi se uchinilo da ovo pisamce :D polarizira totalno i to na "posiljaoce" i na "primatelje" :D :D :D
ti suti, ne razmisljaj :D tvoje je samo da budes (ostanes) lep :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: vala....kvari si imidz dzaba 8-)
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#189

Post by kolega »

anais_nin wrote:da sta slucajno ne uleti :lol: :lol: :lol: :D u neznanju :-)
mozda pticica. :)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#190

Post by danas »

Minnela wrote:
anais_nin wrote:
Minnela wrote: zato se ja ni sa kim i ne dopisujem :oops: :D ..sto je sigurno,sigurno je :D
da sta slucajno ne uleti :lol: :lol: :lol: :D u neznanju :-)
ma naravno :-) ..ionako se na ovom forumu ne zna ni ko pije ni ko placa :D ..svi se sa svima takare :-) :D ...a kad se zakace jedni s drugima,onda pocne javno prozivanje i ismijavanje :-) ...
ma nije valjda :oops: dje bi to bilo... :oops: :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#191

Post by anais_nin »

Minnela wrote:ma jok..pricinjava mi se ... :roll:
zato najbolje prodju ovi sto se takare iza kulisa :lol: :lol: :lol: daleko od forumskih ociju :oops: :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#192

Post by Saian »

rikardoreis wrote:
Saian wrote:nekom pametnijem od mene bi se uchinilo da ovo pisamce :D polarizira totalno i to na "posiljaoce" i na "primatelje" :D :D :D
ti suti, ne razmisljaj :D tvoje je samo da budes (ostanes) lep :D :D
sta me usutkujes :D :D :D sumNJiv si mi :D :D :D riki :D , iako vjerujem da bi za sebe izabro bolji epitet da si ti, cuj samozatajan :D :D :D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#193

Post by zmijaIzmaj »

joj vas :D smijete se, a djevojka se shebala :D :D sto joj je lik reko da je obozava :D :D
nekom pametnijem od mene bi se uchinilo da ovo pisamce Very Happy polarizira totalno i to na "posiljaoce" i na "primatelje" Very Happy Very Happy Very Happy
:D istina ... samo sto su te uloge naizmjenice, pa kad budes posiljalac i neko ti to objavi javno, onda se nemoj buniti kad te proglase state enemy no.1 :D nije bitno sto ne kazu ko je...analogija :D :D kad bi ti neko sliku objavio, a precuto da si to ti, vjerovatno bi ti bilo svejedno :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#194

Post by anais_nin »

Minnela wrote:zar ima i takvih :shock: :? ..hajd' fino :-)
ma ne znam :D SHpekuliram :oops: :D ja se ionako ne znam takariti, ja samo znam jUBAVna pisma pisat :-) :D bez patologije naravno :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#195

Post by danas »

zmijaIzmaj wrote:joj vas :D smijete se, a djevojka se shebala :D :D sto joj je lik reko da je obozava :D :D
obozava??? :?

rekao joj je maltene da drka na njenu sliku...
rekao joj je da mrzi njenog muza/momka i sve one sa kojima je ona dobra...
rekao joj je da je prati u stopu...
rekao joj je da hoce da zna kako se ona voli jebavat...

i tako dalje, i tako duze... :roll: osobi koju ocito ne poznaje dobro...

'obozavanje'... jah... svaki stalker kaze da je on 'samo' voli... :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#196

Post by anais_nin »

zmijaIzmaj wrote:joj vas :D smijete se, a djevojka se shebala :D :D sto joj je lik reko da je obozava :D :D
nekom pametnijem od mene bi se uchinilo da ovo pisamce Very Happy polarizira totalno i to na "posiljaoce" i na "primatelje" Very Happy Very Happy Very Happy
:D istina ... samo sto su te uloge naizmjenice, pa kad budes posiljalac i neko ti to objavi javno, onda se nemoj buniti kad te proglase state enemy no.1 :D nije bitno sto ne kazu ko je...analogija :D :D kad bi ti neko sliku objavio, a precuto da si to ti, vjerovatno bi ti bilo svejedno :D
moram priznati da sam stvarno iznenadjena kolicinom zabave koju ti pronalazis u ovome :roll: ne vidim da je lady_midnight bilo kojim potezom ugrozila neciju privatnost ovde, ni jedne od ukljucenih strana, a posebno ne privatnost jos uvijek anonimnog pacijenta (mada moze komotno veceras da prestane da spava, jer mu garantujem da nece ostati anoniman dugo, pa cemo vidjeti koliko uziva kad neko drugi namakne njegovu sliku i adresu :D :D :D :D samo da dodam ovo nije prijetnja, ovo je obecanje :oops:).....
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#197

Post by zmijaIzmaj »

obozava??? :?

rekao joj je maltene da drka na njenu sliku... maltene... gdje je to reko..a i da je tako, onda su svi "citaoci" playboya manijaci
rekao joj je da mrzi njenog muza/momka i sve one sa kojima je ona dobra...jesi ikad bila ljubomorna??
rekao joj je da je prati u stopu...da, imas search prema autoru :D
rekao joj je da hoce da zna kako se ona voli jebavat...hmmm, and?

i tako dalje, i tako duze..

nemoj sad misliti da to ima veze sa slikom, obozavao bih te i da si ruzna ko ponoc :)

idem te slatko sanjati, vilo moja :)

ne kazem da je ono pismo predivno ljubavno pismo :D ali lik se zaljubio i to reko...i to se ismijava ...
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#198

Post by zmijaIzmaj »

anais_nin wrote:
zmijaIzmaj wrote:joj vas :D smijete se, a djevojka se shebala :D :D sto joj je lik reko da je obozava :D :D
nekom pametnijem od mene bi se uchinilo da ovo pisamce Very Happy polarizira totalno i to na "posiljaoce" i na "primatelje" Very Happy Very Happy Very Happy
:D istina ... samo sto su te uloge naizmjenice, pa kad budes posiljalac i neko ti to objavi javno, onda se nemoj buniti kad te proglase state enemy no.1 :D nije bitno sto ne kazu ko je...analogija :D :D kad bi ti neko sliku objavio, a precuto da si to ti, vjerovatno bi ti bilo svejedno :D
moram priznati da sam stvarno iznenadjena kolicinom zabave koju ti pronalazis u ovome :roll: ne vidim da je lady_midnight bilo kojim potezom ugrozila neciju privatnost ovde, ni jedne od ukljucenih strana, a posebno ne privatnost jos uvijek anonimnog pacijenta (mada moze komotno veceras da prestane da spava, jer mu garantujem da nece ostati anoniman dugo, pa cemo vidjeti koliko uziva kad neko drugi namakne njegovu sliku i adresu :D :D :D :D samo da dodam ovo nije prijetnja, ovo je obecanje :oops:).....
ok...razapnite ga do kraja...ako jeste manijak, ljubim vam stope...ako nije :-)

i gdje pominje da je on doso do njene adrese?
pozdrav i ljubim ti lijepe okice :)
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#199

Post by lady midnight »

zmijaIzmaj wrote:joj vas :D smijete se, a djevojka se shebala :D :D sto joj je lik reko da je obozava :D :D
nekom pametnijem od mene bi se uchinilo da ovo pisamce Very Happy polarizira totalno i to na "posiljaoce" i na "primatelje" Very Happy Very Happy Very Happy
:D istina ... samo sto su te uloge naizmjenice, pa kad budes posiljalac i neko ti to objavi javno, onda se nemoj buniti kad te proglase state enemy no.1 :D nije bitno sto ne kazu ko je...analogija :D :D kad bi ti neko sliku objavio, a precuto da si to ti, vjerovatno bi ti bilo svejedno :D
koja shteta samo da se stalkeri nikad ne obracaju ovakvima kao zmija, koje su ochito voljne i kojima je potrebno...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#200

Post by anais_nin »

zmijaIzmaj wrote:obozava??? :?

1. rekao joj je maltene da drka na njenu sliku... maltene... gdje je to reko..a i da je tako, onda su svi "citaoci" playboya manijaci
2. rekao joj je da mrzi njenog muza/momka i sve one sa kojima je ona dobra...jesi ikad bila ljubomorna??
3. rekao joj je da je prati u stopu...da, imas search prema autoru :D
4. rekao joj je da hoce da zna kako se ona voli jebavat...hmmm, and?

i tako dalje, i tako duze..

5. nemoj sad misliti da to ima veze sa slikom, obozavao bih te i da si ruzna ko ponoc :)

idem te slatko sanjati, vilo moja :)

ne kazem da je ono pismo predivno ljubavno pismo :D ali lik se zaljubio i to reko...i to se ismijava ...
1. zmijo draga kako je isto uclaniti se anonimno na jedan ovakav forum i slikati se gola za playboy???? :roll: valjda zena koja se slika gola za playboy to radi svjesna cinjenice da ce nakon toga neko drkati na tu sliku.....ja prva ne dodjoh na ovaj forum s tim ocekivanjem....

2. ljubomoran NA STA? :roll: u kojem svijetu je normalno biti ljubomoran na momka/muza osobe koju nikad ocima nisi vidio??? :roll: sama cinjenica da je izabran glagol "mrziti" u datom slucaju meni izaziva okretanje u stomaku....ali naravno, mozda je on od onih ljudi kojima ta rijec ne implicira nista nego se baca okolo eto tek tako....

3. da li je uopste bitno gdje i kuda je prati? njegova paznja je ocigledno nezeljena...to samo po sebi bi trebalo biti dovoljno....a meni je dovoljna cinjenica da on toliko energije ulaze da bi pronasao podatke o njoj, da uprati s kim ona prica, koga ima na MSNu, da se najezim od glave do pete :roll:

4. no comment

5. izgleda da su se pojmovi romantike i zaljubljivanja drasticno promjenili,a da ja to ne upratih :roll:
Locked