Love at first sight

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
T-pain
Posts: 420
Joined: 20/05/2008 16:39

#1 Love at first sight

Post by T-pain »

Pozdrav, ima jedna djevojka koju sam upoznao sad radeci na izborima koji su iza nas. I ono svidjela mi se pravo jos prvog dana kad sam je vidio , ljubav na prvi pogled tacnije. Tog kobnog prvog dana,bio sam sa njom i jos par drugih osoba na nekim pripremama za izbore i tu smo malo neso pricali druzi tamo vmao, nista specijalno. Cijelo to vrijeme sam imo osjecaj ko da mi je tona na prsima. Osjecao sam se fenomenalno. Poslije toga dodem kuci onako sav veso, bacim se u krevet i razmliljam, ono jedva cekam sljedeci dan da je opet vidim kako bi joj reko nesto ili mozda pokusao reci nesto konkretno. I tako cijelu noc nisam mogo zaspati, mislio sam o tome...Drugi dan jos gori, nisam imo 2 minuta slobodnog vremena, cijelo vrijeme smo se vrtili nsesto pisali brojali znte kako to vec ide da ne duzim. I opet nista cijelo vrijeme prica se smao vritila oko posla. Znao sam kako se zove, alli prezime nisam znao pa sam to sazno tek drugo vece i pronasao sam je na fb poslo req. al kako vidim profil je vec neko vrijeme neaktivan. Sad evo proslo par dana budim se rano slabo se hranim nemam volje ni za sta. Djevojka mi se dopala ko ni jedna druga. Bila haj da kazem 1000 % po mom ukusu, kad bi je opisivao mhm ne znam odakle bi poceo. Djevojka sa stavom, prelijepa i za razliku od drugih inteligenta, itd. Oduzi se ovo...
Sad veze nemam sta da radim, cekam, sjedim nista se ne desava. Kad bi bar slucajno naletio na nju ponovo bi se rodio, pozvo na fuka i lagnao pa vidio kako bi se stvari odvijale, ovako ko lampa! HELP HELP !!
Djevojka za pozeljeti !
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#2 Re: Love at first sight

Post by avetinja »

Ako je glasala za SDA ženi je. :mrgreen:
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#3 Re: Love at first sight

Post by dinooh »

avetinja wrote:Ako je glasala za SDA ženi je. :mrgreen:
Bjezi od SDP.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#4 Re: Love at first sight

Post by Muhamed Đakmić »

avetinja wrote:Ako je glasala za SDA ženi je. :mrgreen:
Počnem čitati prvi post i u glavi mi se nametne isti odgovor, i taman kontam da ga napišem, kad vidim da si ti već napisao :D

:bih: :bih:
T-pain
Posts: 420
Joined: 20/05/2008 16:39

#5 Re: Love at first sight

Post by T-pain »

dinooh wrote:
avetinja wrote:Ako je glasala za SDA ženi je. :mrgreen:
Bjezi od SDP.

Nista od ponudjenog :P
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#6 Re: Love at first sight

Post by Stoner »

Pa šta ti hoćeš sad?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#7 Re: Love at first sight

Post by Muhamed Đakmić »

Hoće opravdanje što nije na vrijeme muda imao :D :D

Ne brini, zovnut ćeš sljedeću takvu :D
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#8 Re: Love at first sight

Post by avetinja »

Čekaj sljedeće izbore, pa možda je i sretneš. Ali pošto nije glasala za SDA ne vjerujem da ćeš je sresti. :mrgreen:
T-pain
Posts: 420
Joined: 20/05/2008 16:39

#9 Re: Love at first sight

Post by T-pain »

avetinja wrote:Čekaj sljedeće izbore, pa možda je i sretneš. Ali pošto nije glasala za SDA ne vjerujem da ćeš je sresti. :mrgreen:
**** i sef i stanicu !
User avatar
Aquatic B
Posts: 166
Joined: 09/04/2010 00:21

#10 Re: Love at first sight

Post by Aquatic B »

Pa jesi li ostvario ikakav kontakt? Je li ti se obratila, dala do znanja da si joj makar malo zanimljiv? Imate li nekih zajedničkih prijatelja? :-)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#11 Re: Love at first sight

Post by sheilak »

Muhamed Đakmić wrote:Hoće opravdanje što nije na vrijeme muda imao :D :D

Ne brini, zovnut ćeš sljedeću takvu :D
pa da. a sad ima i iskustva s tim. :D
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#12 Re: Love at first sight

Post by irac300 »

Pa zovi je na kafu dok je sve friško, jbg, nemaš ništa od čekanja. Ako te otkanta, bar znaš da si pokušao.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#13 Re: Love at first sight

Post by Henry Chinaski »

irac300 wrote:Pa zovi je na kafu dok je sve friško, jbg, nemaš ništa od čekanja. Ako te otkanta, bar znaš da si pokušao.
Nipošto. Čekaj da skupiš za BMW i 7 dana u Nici. Bez toga nemoj ni pokušavati...
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#14 Re: Love at first sight

Post by ćiribiribela »

irac300 wrote:Pa zovi je na kafu dok je sve friško, jbg, nemaš ništa od čekanja. Ako te otkanta, bar znaš da si pokušao.
Vala bas.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#15 Re: Love at first sight

Post by dobar osjecaj »

T-pain wrote:Pozdrav, ima jedna djevojka koju sam upoznao sad radeci na izborima koji su iza nas. I ono svidjela mi se pravo jos prvog dana kad sam je vidio , ljubav na prvi pogled tacnije. Tog kobnog prvog dana,bio sam sa njom i jos par drugih osoba na nekim pripremama za izbore i tu smo malo neso pricali druzi tamo vmao, nista specijalno. Cijelo to vrijeme sam imo osjecaj ko da mi je tona na prsima. Osjecao sam se fenomenalno. Poslije toga dodem kuci onako sav veso, bacim se u krevet i razmliljam, ono jedva cekam sljedeci dan da je opet vidim kako bi joj reko nesto ili mozda pokusao reci nesto konkretno. I tako cijelu noc nisam mogo zaspati, mislio sam o tome...Drugi dan jos gori, nisam imo 2 minuta slobodnog vremena, cijelo vrijeme smo se vrtili nsesto pisali brojali znte kako to vec ide da ne duzim. I opet nista cijelo vrijeme prica se smao vritila oko posla. Znao sam kako se zove, alli prezime nisam znao pa sam to sazno tek drugo vece i pronasao sam je na fb poslo req. al kako vidim profil je vec neko vrijeme neaktivan. Sad evo proslo par dana budim se rano slabo se hranim nemam volje ni za sta. Djevojka mi se dopala ko ni jedna druga. Bila haj da kazem 1000 % po mom ukusu, kad bi je opisivao mhm ne znam odakle bi poceo. Djevojka sa stavom, prelijepa i za razliku od drugih inteligenta, itd. Oduzi se ovo...
Sad veze nemam sta da radim, cekam, sjedim nista se ne desava. Kad bi bar slucajno naletio na nju ponovo bi se rodio, pozvo na fuka i lagnao pa vidio kako bi se stvari odvijale, ovako ko lampa! HELP HELP !!
Djevojka za pozeljeti !
Za razliku od kojih drugih? Ti si imao priliku upoznati sve druge djevojke osim nje pa imas jako upuceno misljenje a i s njom si razgovarao dovoljno dugo i sadrzajno da znas koliko je stvarno inteligentna. :run:

Zazario si se od silnih nagadjanja. Zivot je prekratak, neki ljudi zive i posezu za svime sto im se ucini bitno u pravom trenutku a neki ovako nagadjaju danima i pusu balone ideja o nekim osobama koje su povrsno vidjeli par dana i grade kule od karata na osnovu nikakvih podataka. Iduci put djeluj u trenutku kad nesto pozelis. Niko te nece ubiti ako ga pristojno pozoves na kafu, posebno ne neko ko se potrudio da ostavi tako dobar utisak na tebe.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16 Re: Love at first sight

Post by supercali »

Ako ti nemas muda ja cu zavrsiti ovo oko kafe s njom :)
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#17 Re: Love at first sight

Post by kritichar »

nemate šanse, niste ista stranka
User avatar
MeSko Hz
Posts: 2157
Joined: 17/09/2014 13:34

#18 Re: Love at first sight

Post by MeSko Hz »

Pa ako ste po čitav dan sjedili blizu jedno drugog tokom izbora pa mogao si nešto poduzeti , ne moguće da si bio toliko natrpan poslom , trebao si tada napraviti prvi korak , npr. uzeti njen broj , sad ti je već teže , jer ne znaš kako uopšte išta o njoj saznati...
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#19 Re: Love at first sight

Post by Henry Chinaski »

MeSko Hz wrote:Pa ako ste po čitav dan sjedili blizu jedno drugog tokom izbora pa mogao si nešto poduzeti , ne moguće da si bio toliko natrpan poslom , trebao si tada napraviti prvi korak , npr. uzeti njen broj , sad ti je već teže , jer ne znaš kako uopšte išta o njoj saznati...
Čuj ne zna? Otvori temu, "Traži se cura sa glasačkog mjesta tog i tog", mi mu pomognemo oko potrage, smisli dobru priču i scenario. Onda skupi raju i realizuje ideju i eto priče na naslovnici Klix-a. Možda i na FACE.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#20 Re: Love at first sight

Post by kritichar »

obrati se CIK-u, oni će ti dati podatke
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#21 Re: Love at first sight

Post by Henry Chinaski »

kritichar wrote:obrati se CIK-u, oni će ti dati podatke
Traži odmah imovinski karton.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#22 Re: Love at first sight

Post by dust in the wind »

Henry Chinaski wrote:
kritichar wrote:obrati se CIK-u, oni će ti dati podatke
Traži odmah imovinski karton.
moj idol :-D
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#23 Re: Love at first sight

Post by crnoplavo »

T-pain wrote:Pozdrav,...Drugi dan jos gori, nisam imo 2 minuta slobodnog vremena, cijelo vrijeme smo se vrtili nsesto pisali brojali znte kako to vec ide da ne duzim. I opet nista cijelo vrijeme prica se smao vritila oko posla. Znao sam kako se zove, alli prezime nisam znao pa sam to sazno tek drugo vece i pronasao sam je na fb poslo req. al kako vidim profil je vec neko vrijeme neaktivan. Sad evo proslo par dana budim se rano slabo se hranim nemam volje ni za sta.

Sad veze nemam sta da radim, cekam, sjedim nista se ne desava. Kad bi bar slucajno naletio na nju ponovo bi se rodio, pozvo na fuka i lagnao pa vidio kako bi se stvari odvijale, ovako ko lampa! HELP HELP !!

:-)
:-)




:lol:
























:-)




:lol:
User avatar
MeSko Hz
Posts: 2157
Joined: 17/09/2014 13:34

#24 Re: Love at first sight

Post by MeSko Hz »

Henry Chinaski wrote:
MeSko Hz wrote:Pa ako ste po čitav dan sjedili blizu jedno drugog tokom izbora pa mogao si nešto poduzeti , ne moguće da si bio toliko natrpan poslom , trebao si tada napraviti prvi korak , npr. uzeti njen broj , sad ti je već teže , jer ne znaš kako uopšte išta o njoj saznati...
Čuj ne zna? Otvori temu, "Traži se cura sa glasačkog mjesta tog i tog", mi mu pomognemo oko potrage, smisli dobru priču i scenario. Onda skupi raju i realizuje ideju i eto priče na naslovnici Klix-a. Možda i na FACE.
Učinilo mi se da je on napisao da ne zna , ups :licka:
Post Reply