loša mjesta za izać u sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

stella_sa
Posts: 489
Joined: 17/10/2005 21:36

#26

Post by stella_sa »

mrzim sva sminkerska mjesta (citaj central, malco, sos...)
zivjeli sloga, korner! mozes dubiti na glavi, doci u najgorim farmerkama, mozes i da se ne sminkas a niko nece reci tobe jarabi
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#27

Post by edu »

stella_sa wrote:mrzim sva sminkerska mjesta (citaj central, malco, sos...)
zivjeli sloga, korner! mozes dubiti na glavi, doci u najgorim farmerkama, mozes i da se ne sminkas a niko nece reci tobe jarabi
mogu te samo pohvaliti sto se ne sminkas.. :D :D :D
thumb
Posts: 30
Joined: 06/09/2005 13:27

#28

Post by thumb »

Sve kafane pocevsi od Bazena,Central,oni kafici u Villa Parku,Pikolo na Grbavici.......... :x
harmonija
Posts: 9
Joined: 03/08/2005 08:26

#29

Post by harmonija »

Ne dirajte mi markiiii :x , koji dani su tu propijeni uffff kad se samo sjetim
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#30

Post by edu »

interesantno je da u isti kos stavljamo i central i bazene..i tog bicakcica i royal..nismo mi krivi sto u te objekte izlaze isti ljudi..u jednim ih vidis do ponoci u drugim su od ponoci..i brzo se adaptiraju na promjenu muzike..a i nema puno razlike izmedju punjabi mc - the mundian to bach keee Rahiiiiiiiiii-ahhh i..recimo selmine - kakvo tijelo selma ima..

ps. bio sam nekoliko puta u centralu.. :D ..i jednom na bazenima.. :D :D ..sve sama elita..sto bi rekao edo..upozn'o sam zvijezde i laznu elitu..isti su u sarajevu..zagrebu i splitu..i bi u pravu...
Skvidji
Posts: 278
Joined: 04/02/2005 20:24
Location: sector "T" till 3PM after 3PM till 8AM I'm at sector "G"
Contact:

#31

Post by Skvidji »

''JEL ME NEKO TRAŽIO ?'' :)
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#32

Post by Zox »

Jako cijenim mjesta poput Clou, Marki i onaj kafic S gdje se svako malo neko izbode nozem jer su to JEDINA mjesta gdje mozes otici u 4 ujutru.
Da nema tih mjesta, nocni zivot bi u glavnom gradu zavrsavao vikendom u pola 2.
(kafic S je onaj sa pikadom :D)
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#33

Post by Saian »

tempora wrote:Hamo tj Clou rules!

nema friske djetetine s'ljuljel
:D :D :D :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#34

Post by Saian »

Zox wrote:Jako cijenim mjesta poput Clou, Marki i onaj kafic S gdje se svako malo neko izbode nozem jer su to JEDINA mjesta gdje mozes otici u 4 ujutru.
Da nema tih mjesta, nocni zivot bi u glavnom gradu zavrsavao vikendom u pola 2.
(kafic S je onaj sa pikadom :D)
odista, oko dva, tri kad te taman vile pochnu nosat, uvijek mozhes kod Hame otic da ne idesh kuci za mraka :D :D :D, kad upadnem oko pola sedam ujutro kuci i na mamino pitanje: "Pa gdje si dosad?" izustim u najfinijoj mentalnoj rastresenosti, jedino logichno sto mi se u tom trenutku uchini :"Cheko tramvaj." hamino radno vrijeme tek tada dobije na na tezhini :D
zili
Posts: 656
Joined: 10/02/2003 00:00

#35

Post by zili »

jao, odakle S iskopa :lol:
krash!
Posts: 3
Joined: 04/11/2005 01:39

#36

Post by krash! »

gdje je Clou ? :?
Semiramida
Posts: 311
Joined: 15/09/2005 14:03
Location: Sarajevo

#37

Post by Semiramida »

Kad smo kod loših mjesta: Rock Teatar je rupa (iako mi je bio jako drag tokom studentskih dana), Sloga je rupa, Clou (gdje nikad nisam bila) je vrlo vjerovatno takođe rupa. Kafići u "Villi" su odron (čtaj "efekat staklene bašte"). Onaj kafić kod Reska, na Ciglanama, nekoć jako drag - e i to je smeće, jer mu ne valja ni gazda ni konobari. Gogo isto tako. SOS je malo modernija rupa, al' tamo se uvijek vraćam. Nikad nisam zašla u novu Kinemu, al' ona je stara bila ekstra mjesto (isključivo zbog raje i muzike). Central je katastrofa, od muzike, preko posjetilaca, pa do kafe. Jedino mu pozicija valja. Onaj City pub je toliko zamračen da je to strahotno. Galerija (kod Rake) nije loša, al' mi Rako ide na nerve. Delikatesna radnja iliti Izlog - nije loša. Oskar mi je nice place, samo što tamo ima dosta čika, oženjenih i neoženjenih i dosta mladih koje čekaju zadnje vozove. :) Aquarius mi je drago mjesto. Bičakčić nije loš (al' nisam ni tamo bila mnogo puta). Boemi - odron. Kod Vojvode - odron. Bazeni, Royal - nisam bila. Bosna, onaj restoran na Ilidži - ni tamo nisam bila. Nisam bila ni u Plavoj prizmi (Avaz): gadi mi se. U Aqvu sam išla prvih pola godine od otvaranja i to su bili derneci i po. Poslije se tamo nakotilo svega i svacega, pa godinama tamo nisam ni zavirila.

Eto, kad se sve uzme, lakše je bilo postaviti pitanje, gdje je dobro izaci u grad...
alek
Posts: 2837
Joined: 11/08/2004 17:34

#38

Post by alek »

Zox wrote:S je onaj sa pikadom :D
:lol: :lol: otimaj ga od zaborava :D
Cika:Bon:Bon
Posts: 2
Joined: 30/10/2005 04:23
Location: sarajevo
Contact:

#39

Post by Cika:Bon:Bon »

iskreno da vam kazem najbolje je u "diskoteci" SG! :lol:
štzngrm
Posts: 401
Joined: 16/03/2005 14:43

#40

Post by štzngrm »

najbolje je u jagodi na marijin dvoru, a ne kontaju ljudi
broj1
Posts: 41
Joined: 14/11/2005 16:20

#41

Post by broj1 »

štzngrm wrote:najbolje je u jagodi na marijin dvoru, a ne kontaju ljudi
:lol: jest' jest' kad krenes iz Vrazove da s mirom zapalis do tramvajske ....
al' ima jos jedan bolji...selma na kovacicima... :lol: :lol:
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#42

Post by Pooll »

thumb wrote:Sve kafane pocevsi od Bazena,Central,oni kafici u Villa Parku,Pikolo na Grbavici.......... :x

:oops: tako je :D
Chopper_Horrace wrote:bicapcic, boemi, duke, cijela strosmajerova, aqua...mogao bi ovako u nedogled....
Grrrrr... mrzim te izloge :x :x :x :x ni u ludilo ne posjecujem istaaaa
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#43

Post by Celicna_saka »

Deliikatesna radnja ubjedljivo (jebem ga ko mu dade tako ime), tolika kolicina pozeraja nije vidjena jos od najboljih dana Piramide/Bugatija.
Post Reply