Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#16926 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by tovarish »

MTV wrote:Ne znam kako da ti odgovorim to bi vidio tek kad bi te spojili po ocitanju sa routera. Tako da postoji sansa da si daleko.
Meni 2011 kad su prikljucivali Alfa net paket (bile brzine 2 Mbps pa 4 Mbps) rekli losa parica jedva smo nasli.
Danas fura 50 Mbps sa 2 HD resivera na kojima ide po 2 HD kanala.
Opticko ostrvo mi je na cosku zgrade.
Znaci da trazim od njih da prvo ocitaju stanje,pa da me onda prikljucuju?
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#16927 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

tovarish wrote:Znaci da trazim od njih da prvo ocitaju stanje,pa da me onda prikljucuju?
Najbolje ti je da nazoves i to ih pitas moze li tako. :) Mi smo prikljucivali prvo alfa net da vidimo kakav je net (HSov je tada opasno zaje....) pa smo onda presli na integrisani paket. Tada nije uopste bilo ugovora na 12-24 mjeseca pa si mogao otkazat i sutra dan.
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#16928 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by tovarish »

MTV wrote:
tovarish wrote:Znaci da trazim od njih da prvo ocitaju stanje,pa da me onda prikljucuju?
Najbolje ti je da nazoves i to ih pitas moze li tako. :) Mi smo prikljucivali prvo alfa net da vidimo kakav je net (HSov je tada opasno zaje....) pa smo onda presli na integrisani paket. Tada nije uopste bilo ugovora na 12-24 mjeseca pa si mogao otkazat i sutra dan.
:thumbup:

Hvala puno.

A koliki je minimum brzine parice?

S obzirom da je brzina interneta 25 megabita,a televizija cini mi se uzima oko 5-6 mega bita,pretpostavljam oko 30 do 35 megabita bi trebao biti minimum.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#16929 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

tovarish wrote: :thumbup:

Hvala puno.

A koliki je minimum brzine parice?

S obzirom da je brzina interneta 25 megabita,a televizija cini mi se uzima oko 5-6 mega bita,pretpostavljam oko 30 do 35 megabita bi trebao biti minimum.
Otprilike 4 Mbps i manje za SD kanal i 8 Mbps za HD kanal.
25 Mbps + 8 Mbps = 33 Mbps bi trebalo biti minimalno za Logo Duo+ Ako je parica u redu mogao bi ocitavati i 30 Mbps sa HD kanalom jer oni uvijek odvrnu malo vise jer i sami znaju kakve su parice i gubitci na mrezi.
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#16930 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by tovarish »

MTV wrote:
tovarish wrote: :thumbup:

Hvala puno.

A koliki je minimum brzine parice?

S obzirom da je brzina interneta 25 megabita,a televizija cini mi se uzima oko 5-6 mega bita,pretpostavljam oko 30 do 35 megabita bi trebao biti minimum.
Otprilike 4 Mbps i manje za SD kanal i 8 Mbps za HD kanal.
25 Mbps + 8 Mbps = 33 Mbps bi trebalo biti minimalno za Logo Duo+ Ako je parica u redu mogao bi ocitavati i 30 Mbps sa HD kanalom jer oni uvijek odvrnu malo vise jer i sami znaju kakve su parice i gubitci na mrezi.
Jos jednom, hvala.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#16931 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

tovarish wrote:Jos jednom, hvala.
Nema na cemu. :)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#16932 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by beni-bu-man »

MTV wrote:
tovarish wrote:Jos jednom, hvala.
Nema na cemu. :)
jes jes kod mene nikad nije ispod 27 Mbps :mrgreen: Logo Duo+
Naslovnica
Posts: 27904
Joined: 20/03/2013 15:38

#16933 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Naslovnica »

tovarish wrote:
MTV wrote:Ne znam kako da ti odgovorim to bi vidio tek kad bi te spojili po ocitanju sa routera. Tako da postoji sansa da si daleko.
Meni 2011 kad su prikljucivali Alfa net paket (bile brzine 2 Mbps pa 4 Mbps) rekli losa parica jedva smo nasli.
Danas fura 50 Mbps sa 2 HD resivera na kojima ide po 2 HD kanala.
Opticko ostrvo mi je na cosku zgrade.
Znaci da trazim od njih da prvo ocitaju stanje,pa da me onda prikljucuju?
Ja sam prvo bio na BH Telecomu (davnih dana). Konekcija je bila rock solid. Išla preko telefonske parice. Onda sam prešao na ELOB (koaksijalni), zaista nije bilo nekih problema da mogu da se sjetim. Zatim smo prešli na LoL, najviše zbog ponude tv kanala. U početku je bilo super, kasnije se pokvarilo. Koristimo istu paricu koju smo koristili i sa BH Telecom-om, ali je pouzdanost i kvalitet konekcije zaista loš. Nekoliko puta sam mijenjao STB zbog stalnog smrzavanja i resetovanja istog, vraćao se na početne postavke i datum 01.01.2000 i slične stvari. Dolazio i tehničar nekoliko puta, sve uredu s paricom. Snimalica veoma bugovita i frustirajuće nepouzdana. Nikada nismo obnovili ugovor s LoL-om, na onom smo starom Trio paketu, jer je u njemu bilo uključeno 15KM telefona koji iskoristimo za pozive vani. Niti jedan od ovih novih paketa nema tu opciju, zato nismo ništa novo niti potpisivali.
Kontao sam se prešaltati na Telemach, ali mi žena ne da ( :mrgreen: ), ka'e da je isto njesra i da se i Telemach korisnici žale na njih isto kao i ja na LoL. Na BH Telecom nekako ne bih iz principa.
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#16934 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by tovarish »

beni-bu-man wrote:
MTV wrote:
tovarish wrote:Jos jednom, hvala.
Nema na cemu. :)
jes jes kod mene nikad nije ispod 27 Mbps :mrgreen: Logo Duo+
I jesil' zadovoljan uslugom?
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#16935 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by tovarish »

Naslovnica wrote:
tovarish wrote:
MTV wrote:Ne znam kako da ti odgovorim to bi vidio tek kad bi te spojili po ocitanju sa routera. Tako da postoji sansa da si daleko.
Meni 2011 kad su prikljucivali Alfa net paket (bile brzine 2 Mbps pa 4 Mbps) rekli losa parica jedva smo nasli.
Danas fura 50 Mbps sa 2 HD resivera na kojima ide po 2 HD kanala.
Opticko ostrvo mi je na cosku zgrade.
Znaci da trazim od njih da prvo ocitaju stanje,pa da me onda prikljucuju?
Ja sam prvo bio na BH Telecomu (davnih dana). Konekcija je bila rock solid. Išla preko telefonske parice. Onda sam prešao na ELOB (koaksijalni), zaista nije bilo nekih problema da mogu da se sjetim. Zatim smo prešli na LoL, najviše zbog ponude tv kanala. U početku je bilo super, kasnije se pokvarilo. Koristimo istu paricu koju smo koristili i sa BH Telecom-om, ali je pouzdanost i kvalitet konekcije zaista loš. Nekoliko puta sam mijenjao STB zbog stalnog smrzavanja i resetovanja istog, vraćao se na početne postavke i datum 01.01.2000 i slične stvari. Dolazio i tehničar nekoliko puta, sve uredu s paricom. Snimalica veoma bugovita i frustirajuće nepouzdana. Nikada nismo obnovili ugovor s LoL-om, na onom smo starom Trio paketu, jer je u njemu bilo uključeno 15KM telefona koji iskoristimo za pozive vani. Niti jedan od ovih novih paketa nema tu opciju, zato nismo ništa novo niti potpisivali.
Kontao sam se prešaltati na Telemach, ali mi žena ne da ( :mrgreen: ), ka'e da je isto njesra i da se i Telemach korisnici žale na njih isto kao i ja na LoL. Na BH Telecom nekako ne bih iz principa.
I meni je moja usadila bubicu u uho vezano za prekide.Ja bio skoro odlucio,kad ce ona a sta ako bude prekidalo.

I eto ja sad dosadjujem vama. :mrgreen:
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#16936 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

@Naslovnica odkad im je grom sprzio opremu na podrucju Otoke, Cengic Vile i Hrasna meni snimalica nikad bolja. :thumbup:
A i ocitanje na routeru nikad manje onih gresaka. Jedina mana sto na resiverima kad se resetuju pise 00:00 01.01.2000. pa moras jos jednom resetovat. A i mana je par nenastimanih kanala koji zezaju.
Da napomenem nisam na Alipasinu i kod mene je vrlo stabilna usluga.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#16937 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by beni-bu-man »

tovarish wrote:
I jesil' zadovoljan uslugom?

Da, presao sa telemacha na LoL-u :mrgreen:
Tir Anasazi
Posts: 10
Joined: 02/02/2012 14:09

#16938 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Tir Anasazi »

Ja sam u B fazi, vec godinama na Logosoftu na Quadro paketu (60/6). Prije toga bio kratko na Telemachu i poslao ih u pm jer nema neljubaznije i gore bande, iako mi je haver bio tehnicki direktor tamo. Na Telekom ne mogu iz ubjedjenja jer, kontra njihovom sloganu, "idu zadnji i daju najmanje".

LOL Internet mi je uvijek bio odlican (moguce je da je do parice i da mi je cvoriste blizu u Nerkeza Smailagica) i tu sam prezadovoljan, a o supportu ne treba rijeci trositi, javljaju se likovi u tri ujutro ako treba. Bilo je par štucavica s TV-om pa su promijenili Amino HD u ovan MAG reciever misleci da je do toga, s tim da se problem u cjelosti tek rjesio kada su zamijenili onaj bijeli Zyxel router koji je valjda dao svoje nakon x godina i stavili novi router (opet Zyxel) koji jede malu djecu.

Ono s cim nisam isto bio zadovoljan jeste bila WiFi konekcija, ail i to se rjesilo s novim routerom, a posebno nakon sto sam zbavio ozbiljne Powerline WiFi adaptere, tako da sad u koju god uticnicu i koju god sobu da ubodem adapter WiFi mi je gotovo bez gubitka u odnosu na LAN (Meteor i Speedtest mjere oba 64 / 6,5).

Quadro sam inace uzeo iskljucivo da bih i mobilni telefon ukljucio u paket pa sam prenio broj sa Telekoma.

Sve u svemu ja prezadovoljan, ali me nervira sto odanvno , ima mislim par godina, niti jedan operater nije znacajnije dizao brzine ili spustao cijene. Prije je ta konkurencija bila zustrija i bolja za nas korisnike.
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#16939 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by tovarish »

Tir Anasazi wrote:Ja sam u B fazi, vec godinama na Logosoftu na Quadro paketu (60/6). Prije toga bio kratko na Telemachu i poslao ih u pm jer nema neljubaznije i gore bande, iako mi je haver bio tehnicki direktor tamo. Na Telekom ne mogu iz ubjedjenja jer, kontra njihovom sloganu, "idu zadnji i daju najmanje".

LOL Internet mi je uvijek bio odlican (moguce je da je do parice i da mi je cvoriste blizu u Nerkeza Smailagica) i tu sam prezadovoljan, a o supportu ne treba rijeci trositi, javljaju se likovi u tri ujutro ako treba. Bilo je par štucavica s TV-om pa su promijenili Amino HD u ovan MAG reciever misleci da je do toga, s tim da se problem u cjelosti tek rjesio kada su zamijenili onaj bijeli Zyxel router koji je valjda dao svoje nakon x godina i stavili novi router (opet Zyxel) koji jede malu djecu.

Ono s cim nisam isto bio zadovoljan jeste bila WiFi konekcija, ail i to se rjesilo s novim routerom, a posebno nakon sto sam zbavio ozbiljne Powerline WiFi adaptere, tako da sad u koju god uticnicu i koju god sobu da ubodem adapter WiFi mi je gotovo bez gubitka u odnosu na LAN (Meteor i Speedtest mjere oba 64 / 6,5).

Quadro sam inace uzeo iskljucivo da bih i mobilni telefon ukljucio u paket pa sam prenio broj sa Telekoma.

Sve u svemu ja prezadovoljan, ali me nervira sto odanvno , ima mislim par godina, niti jedan operater nije znacajnije dizao brzine ili spustao cijene. Prije je ta konkurencija bila zustrija i bolja za nas korisnike.
Super.

Ja sam u Nerkeza Smailagica isto,tacno preko puta Binga.

Jesil' i ti negdje blizu?
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#16940 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by drndalo »

Evo mene ko padobranca vrlog... Vidim spominju se parice telefonske, pa bi to onda znacilo (valjda) da je LOL tu sa xDSLom ? Zar nisu oni svojevremeno razvlacili svoju infrastrukturu i po Alipasinom ? Mislio sam da je teh. to vodjeno slicno kao Telemah, koaksijalni kablovi stubistem...?

Bice da sam fulio cca. 12 godina...? :mrgreen:

Poceo sam razmisljati o zamjeni Telemaha, Telecom necu, pa gledam sta nudi LOL... Ne cini mi se da se bas slomise trudeci se da nove privuku....
The BEN10
Posts: 7569
Joined: 19/09/2011 09:03

#16941 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by The BEN10 »

Tir Anasazi wrote: Ono s cim nisam isto bio zadovoljan jeste bila WiFi konekcija, ail i to se rjesilo s novim routerom, a posebno nakon sto sam zbavio ozbiljne Powerline WiFi adaptere, tako da sad u koju god uticnicu i koju god sobu da ubodem adapter WiFi mi je gotovo bez gubitka u odnosu na LAN (Meteor i Speedtest mjere oba 64 / 6,5).
Tir Anasazi wrote:Sve u svemu ja prezadovoljan, ali me nervira sto odanvno , ima mislim par godina, niti jedan operater nije znacajnije dizao brzine ili spustao cijene. Prije je ta konkurencija bila zustrija i bolja za nas korisnike.
Paša moj, sa tim brzinama nama na BH Telecomu se činite kao da ste u drugoj galaksiji. :D

Btw - meni najviše smeta nedostatak SK na LOL-u. Ali haman da se to neće riješiti u dogledno vrijeme...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#16942 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by beni-bu-man »

drndalo wrote:Evo mene ko padobranca vrlog... Vidim spominju se parice telefonske, pa bi to onda znacilo (valjda) da je LOL tu sa xDSLom ? Zar nisu oni svojevremeno razvlacili svoju infrastrukturu i po Alipasinom ? Mislio sam da je teh. to vodjeno slicno kao Telemah, koaksijalni kablovi stubistem...?

Bice da sam fulio cca. 12 godina...? :mrgreen:

Poceo sam razmisljati o zamjeni Telemaha, Telecom necu, pa gledam sta nudi LOL... Ne cini mi se da se bas slomise trudeci se da nove privuku....
nisu koaksijalni kablovi stubistem, barem kod mene u Hrasnom...

ja sam presao sa TM na LoL, islo mi je na pimpek sto sve moguce kanala parcaju da bi se naplacivali, te stabilnost interneta poslije 8 navece, pa poludi ih vise zavti oko toga, jest da mi je sad na LoL manja brzina al zato znatno stabilnija, ne pamtima kad sam imao prekid
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#16943 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

drndalo wrote:Evo mene ko padobranca vrlog... Vidim spominju se parice telefonske, pa bi to onda znacilo (valjda) da je LOL tu sa xDSLom ? Zar nisu oni svojevremeno razvlacili svoju infrastrukturu i po Alipasinom ? Mislio sam da je teh. to vodjeno slicno kao Telemah, koaksijalni kablovi stubistem...?

Bice da sam fulio cca. 12 godina...? :mrgreen:

Poceo sam razmisljati o zamjeni Telemaha, Telecom necu, pa gledam sta nudi LOL... Ne cini mi se da se bas slomise trudeci se da nove privuku....
VDSL2 je u pitanju. Jesu razvlacili su svoju optiku od Breke do Ilidze i Dobrinje. Optika kako kazu ide do ulaza u haustor i onda se kace na telefonske parice.
Moze od sada optika do korisnickog uredjaja al samo ako hocete paket od 1Gbps. To znaci busenje haustora, zidova itd. A to sve treba dobro platiti.
„Optički internet do svakog korisničkog uređaja“ je strateški cilj koji smo postavili za naredni period.Svaki drugi je samo internet! Upoznajte Super internet/Uber internet, internet pristup nove generacije.

Više informacija na 033 931 900 ili na prodajnim mjestima Logosofta.

Vaš Logosoft
http://www.logosoft.ba/news/f3c7d83ca39 ... g-surfanja

Za nadati se da ce ove Logo Light, Duo, Trio i Quatro nekad prebaciti na optiku.

Ovo pise ako te slucajno interesuje i TV
A osnovni paket sadrzi ove kanale (na stranici pisu i mpeg4 to mpeg2 varijante za SD resivere, razlog je taj sto su listu na resiveru spojili sa listom na stranici):

Osnovni Paket

1 - BHT 1 HD
2 - BHT 1 SD
3 - FTV
4 - RTRS
5 - RTRS PLUS
6 - TVSA HD
7 - TV Alfa
8 - Hayat
9 - Hayat HD
10 - Pink BH
11 - OBN
12 - TV1
13 - Face TV
14 - Face TV HD
15 - Hayat Plus
16 - Al Jazeera Balkans
17 - Al Jazeera Balkans HD
18 - RTV Vogošća
19 - BN TV
20 - BN BiH HD
21 - City TV
22 - ATV Banja Luka
23 - ELTA 1 HD
24 - RTV Zenica HD
25 - RTVTK
26 - TV Slon Extra
27 - TV KISS
28 - OSM TV
29 - MTV Igman
30 - Televizija 5 HD
31 - HRT 1
32 - HRT 2
33 - HRT 3
34 - HRT 4
35 - RTL Televizija
36 - RTL 2 HR
37 - RTL Kockica
38 - RTL Living
39 - RTS 1
40 - RTS 2
41 - RTS Svet
42 - RTS Drama
43 - RTS Trezor
44 - RTS Kolo
45 - RTS Život
46 - RTS Muzika
47 - RTCG
48 - K::CN Kopernikus 1
49 - K::CN Music 2
50 - K::CN Svet+ 3
51 - Happy TV
52 - Srpska naučna televizija
53 - EDU TV
54 - TV1000
55 - TV1000 (-1)
56 - Comedy Central Extra
57 - DIVA
58 - FilmBox Plus
59 - FilmBox Extra HD
60 - Cinema TV
61 - Film Klub
62 - AXN
63 - AMC Channel
64 - Fox
65 - Fox Movies Channel
66 - Fox Life
67 - Fox Crime
68 - Epic Drama HD
69 - Cinestar TV
70 - Cinestar Action
71 - Sci Fi
72 - Sci Fi (-1)
73 - Discovery Channel
74 - Discovery Channel (-1)
75 - Animal Planet
76 - TLC Balkans
77 - ID
78 - History Channel
79 - National Geographic Channel
80 - Nat Geo Wild
81 - Viasat Nature
82 - Viasat History
83 - Viasat Explorer
84 - 24Kitchen
85 - Travel Channel
86 - Fine Living Network
87 - Minimax
88 - Nickelodeon
89 - Nick jr.
90 - Cartoon Network
91 - Boomerang
92 - Disney Channel
93 - Tiji HD
94 - Hayatovci HD
95 - Baby TV
96 - Arena Sport 1 SRB
97 - Arena Sport 1 HR
98 - Arena Sport 1
99 - Arena Sport 2
100 - Arena Sport 3
101 - Arena Sport 4
102 - Eurosport
103 - Eurosport 2
104 - Eurosport 2 (-1)
105 - Extreme Sports Channel
106 - Hayat Folk
107 - Hayat Music
108 - DM SAT
109 - BN Music
110 - Pink Music
111 - Pink Music 2
112 - Mezzo TV
113 - MTV Europe
114 - MTV Dance
115 - MTV Rocks
116 - MTV Hits
117 - VH1
118 - VH1 Classic
119 - MTV Live HD
120 - Kanal 6 HD
121 - VIP HD
122 - A1 Balkan HD
123 - Deutsche Welle
124 - Sky News
125 - CNN International
126 - Russia Today
127 - Russia-24
128 - RTR-Planeta
129 - TRT Türk
130 - TRT World HD
131 - Al Jazzera English HD
132 - RTL
133 - RTL II
134 - VOX
135 - Sat.1
136 - ProSieben
137 - Kabel 1
138 - Fashion TV
139 - Pink Ha Ha
140 - Pink LOL
141 - Pink Action
142 - Pink Thriller
143 - Pink Crime & Mystery
144 - Pink Movies
145 - Pink Romance
146 - Pink Premium
147 - Pink Sci Fi & Fantasy
148 - Pink Film
149 - Pink Family
150 - Pink Comedy
151 - Pink Reality
152 - RTV Pink
153 - Pink 2
154 - Pink 3 Info
155 - Pink M
156 - Pink Kids
157 - Pink Super Kids
158 - Pink Style
159 - Pink Show
160 - Pink Soap
161 - Pink World
162 - Pink Zabava
163 - City Play
164 - Bravo Music
165 - Pink Folk 2
166 - Pink Hits
167 - Pink Hits 2
168 - Pink Pedia
169 - Pink BH
170 - BHT HD - V1
171 - BHT HD - V2

Spisak Plus, HD, FilmBox i Cinestar Premiere HD paketa je tacan.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#16944 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Samo ne kontan što im je ista cijena Logo Trio+ i Quadro paketa
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#16945 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:Samo ne kontan što im je ista cijena Logo Trio+ i Quadro paketa
Logo Trio+ brzi internet nema mobilne.
Logo Quatro sporiji internet ima mobilne.
TV paketu su koliko vidim isti.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#16946 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:Samo ne kontan što im je ista cijena Logo Trio+ i Quadro paketa
Logo Trio+ brzi internet nema mobilne.
Logo Quatro sporiji internet ima mobilne.
TV paketu su koliko vidim isti.
Sve to stoji vidio sam, al baš nigdje veze ista cijena
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#16947 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by tovarish »

Pristali iz Logosofta da prvo izmjere parice. :kiss:
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#16948 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Fino :)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#16949 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by beni-bu-man »

tovarish wrote:Pristali iz Logosofta da prvo izmjere parice. :kiss:
normalo, dodju ludi po dogovoru, sto mi se svidja kod njih jer su u bobu tacni ako odredis termin 12:30 nema da kasne kao na telemachu danima,,,,

provjere sve instaliciju blablabla i idemo dalje
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#16950 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by tovarish »

beni-bu-man wrote:
tovarish wrote:Pristali iz Logosofta da prvo izmjere parice. :kiss:
normalo, dodju ludi po dogovoru, sto mi se svidja kod njih jer su u bobu tacni ako odredis termin 12:30 nema da kasne kao na telemachu danima,,,,

provjere sve instaliciju blablabla i idemo dalje
Ako je tako,onda su bas super.
Post Reply