Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#1 Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by ProgramskiJezik »

kao sto naslov kaze, interesuje me misljenje ovih ljudi. Da li stvarno mislite da nam je bolje sa SDA na vlasti i da li stvarno mislite da je vama bolje dok su oni na vlasti? Iskreno me zanima misljenje
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#2 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci nemaju nikakvog direktnog hajra od iste a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovo

Post by Hajvan »

Ovo i mene zanima...
dodao bih - nisu u stranci i nemaju nikakvog direktnog hajra od iste...
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#3 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by YouAreMyDestiny »

Riječ je ljudima sa niskim koeficijentom inteligencije, koji misle da su svi, koji nisu za SDA, zapravo prikriveni četnici.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21559
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#4 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by MarlboroGold »

Zato sto SDA sebe predstavlja braniocem Bosnjaka i sto smatraju da su ekskluzivni predstavnici istog i da sve sto rade upravo rade u interesu Bosnjaka. Pa onda ona prica da je SDA odbranila BiH i sve ostalo. Uz to i jaka veza sa IZ koju koriste za vlastite potrebe. Ima tu mnostvo faktora... ovo su prvi kojih sam se sjetio.
batara
Posts: 1183
Joined: 24/01/2014 23:31

#5 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by batara »

Zato sto je alternativa SDA goli kurac
baglama
Posts: 986
Joined: 13/11/2010 16:09

#6 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by baglama »

Lako se je vama zajebavati i otvarati teme :skoljka: :-)
U mene pola famelije glasa za SDA i sejdu komsica,
a druga pola obitelji za HDZ i onog velezovca sa Radobolje.
Da sam normalan poludio bih. :run:
Nije ovo zajebancija na zalost ,ovo je istina.
Sta reci koju posluku porati.
Leon16v
Posts: 5772
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#7 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by Leon16v »

klix wrote: 09/09/2021 10:26 Riječ je ljudima sa niskim koeficijentom inteligencije, koji misle da su svi, koji nisu za SDA, zapravo prikriveni četnici.
:thumbup:

Nisi musliman ako ne glasaš za SDA, takav mindset
baglama
Posts: 986
Joined: 13/11/2010 16:09

#8 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by baglama »

Lako se je vama zajebavati i otvarati teme :skoljka: :-)
U mene pola famelije glasa za SDA i sejdu komsica,
a druga pola obitelji za HDZ i onog velezovca sa Radobolje.
Da sam normalan poludio bih. :run:
Nije ovo zajebancija na zalost ,ovo je istina.
Sta reci koju posluku porati.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#9 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by Impressum »

zato sto im je direktor firme u SDA i pod pritiskom su od strane istog
poznajem covjeka koji je , pored toga sto on glasa za gadove, morao vrbovati ljude da glasaju kako bi sacuvao posao
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#10 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by ProgramskiJezik »

klix wrote: 09/09/2021 10:26 Riječ je ljudima sa niskim koeficijentom inteligencije, koji misle da su svi, koji nisu za SDA, zapravo prikriveni četnici.
Mislim i ja dobijam taj vajb, ono ili si sa nama ili protiv nas. Nema druge alternative. Sama njihova politika "pljuvanja" drugih pokazuje o kakvim se ljudima rade da bi prodali sve kako bi dosli na vlast. Neko istupi iz SDA, slijedi pljuvanje i optuzbe od strane onih skojim je do jucer sjedio na kafama.
Last edited by ProgramskiJezik on 09/09/2021 10:37, edited 1 time in total.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32134
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#11 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by Bobi »

baglama wrote: 09/09/2021 10:35 Lako se je vama zajebavati i otvarati teme :skoljka: :-)
U mene pola famelije glasa za SDA i sejdu komsica,
a druga pola obitelji za HDZ i onog velezovca sa Radobolje.
Da sam normalan poludio bih. :run:
Nije ovo zajebancija na zalost ,ovo je istina.
Sta reci koju posluku porati.
Boli te kurac :lol:
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#12 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by ProgramskiJezik »

Impressum wrote: 09/09/2021 10:35 zato sto im je direktor firme u SDA i pod pritiskom su od strane istog
poznajem covjeka koji je , pored toga sto on glasa za gadove, morao vrbovati ljude da glasaju kako bi sacuvao posao
ovo mi je uvijek misterija bila, cuo sam price o tome al nisam nikad vidio u praksi, znaci fkt provjeravaju listice da li si glasao za njih?

Mozda sam ja glup al kako ljudi dopustaju to sebi jebte
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21559
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#13 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by MarlboroGold »

baglama wrote: 09/09/2021 10:34 Lako se je vama zajebavati i otvarati teme :skoljka: :-)
U mene pola famelije glasa za SDA i sejdu komsica,
a druga pola obitelji za HDZ i onog velezovca sa Radobolje.
Da sam normalan poludio bih. :run:
Nije ovo zajebancija na zalost ,ovo je istina.
Sta reci koju posluku porati.
Kod mene nema onih koji glasaju za SDA koliko znam, ali ima onih koji glasaju za HDZ, a s druge strane uglavnom za SDP, Nasu Stranki i Komsica. Pa kad se familija skupi i neko spomene politiku i kad otvore dusu... 🙈
baglama
Posts: 986
Joined: 13/11/2010 16:09

#14 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by baglama »

Bobi wrote: 09/09/2021 10:37
baglama wrote: 09/09/2021 10:35 Lako se je vama zajebavati i otvarati teme :skoljka: :-)
U mene pola famelije glasa za SDA i sejdu komsica,
a druga pola obitelji za HDZ i onog velezovca sa Radobolje.
Da sam normalan poludio bih. :run:
Nije ovo zajebancija na zalost ,ovo je istina.
Sta reci koju posluku porati.
Boli te kurac :lol:
:lol: :thumbup:
najgore je sto je ovo istina, i kad ti zakokodacu u isti glas njih petero nema sanse da im ista objasnis.
Onda ja zavrsim i kazem malo nas je al* smo govna. :bih: :bih: :lol: :lol:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5593
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#15 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by azurna_obala »

Jer igraju na sigurno, radije će dati glas SDA, nego nekome drugo i rizikovati nešto novo/drugačije ...da ne kažem bolje.

Naučili tako, navike se teško mijenjaju.
baglama
Posts: 986
Joined: 13/11/2010 16:09

#16 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by baglama »

MarlboroGold wrote: 09/09/2021 10:40
baglama wrote: 09/09/2021 10:34 Lako se je vama zajebavati i otvarati teme :skoljka: :-)
U mene pola famelije glasa za SDA i sejdu komsica,
a druga pola obitelji za HDZ i onog velezovca sa Radobolje.
Da sam normalan poludio bih. :run:
Nije ovo zajebancija na zalost ,ovo je istina.
Sta reci koju posluku porati.
Kod mene nema onih koji glasaju za SDA koliko znam, ali ima onih koji glasaju za HDZ, a s druge strane uglavnom za SDP, Nasu Stranki i Komsica. Pa kad se familija skupi i neko spomene politiku i kad otvore dusu... 🙈
Fala ti Boze(Allahu )nisam sam
broj dva
Posts: 4538
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#17 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by broj dva »

Cuj zasto ? 20 - 50 maraka svake 4 godine, jos sok i sendvic nekad bude. Jazuk je glasat za dzaba ovako ima fajda nekog kad glasas.
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#18 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by erentedia »

baglama wrote: 09/09/2021 10:35 Lako se je vama zajebavati i otvarati teme :skoljka: :-)
U mene pola famelije glasa za SDA i sejdu komsica,
a druga pola obitelji za HDZ i onog velezovca sa Radobolje.
Da sam normalan poludio bih. :run:
Nije ovo zajebancija na zalost ,ovo je istina.
Sta reci koju posluku porati.
Blago se tebi, možeš sjediti na dvije stolice a da te niko poprijeko ne gleda.
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#19 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by erentedia »

...
Last edited by erentedia on 09/09/2021 11:14, edited 1 time in total.
baglama
Posts: 986
Joined: 13/11/2010 16:09

#20 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by baglama »

Dobro bi bilo da te svi ne gledaju poprijeko.
A oni tepaju jedno drugom,a ja ko Haso klempo u Teheranu
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#21 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by seoBIH »

Znas kako kazu, ako neko hoce da se opeče, pusti ga, ma i pomozi mu. Tako i ja, kada vec 30 godina svi zele SDA, zasto ne bih dao glas jos dodatne 4 godine. Zato glasamo za sda :bih:
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#22 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by erentedia »

baglama wrote: 09/09/2021 10:59 Dobro bi bilo da te svi ne gledaju poprijeko.
A oni tepaju jedno drugom,a ja ko Haso klempo u Teheranu
Iskoristi oboje.
baglama
Posts: 986
Joined: 13/11/2010 16:09

#23 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by baglama »

erentedia wrote: 09/09/2021 11:02
baglama wrote: 09/09/2021 10:59 Dobro bi bilo da te svi ne gledaju poprijeko.
A oni tepaju jedno drugom,a ja ko Haso klempo u Teheranu
Iskoristi oboje.
Jes da oni mene ne jamaju sa onom uzmi brava dok je vruc
baglama
Posts: 986
Joined: 13/11/2010 16:09

#24 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by baglama »

Samo da ne Ispadne spam ali niko od ovih mojih nije u SDA, za ove latine ne garantujem,ali i oni su za one sa malo tamnijim
Kosuljama
User avatar
Truba
Posts: 81614
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#25 Re: Ljudi koji nisu u SDA stranci a glasaju za SDA, zasto? [samo ozbiljni odgovori]

Post by Truba »

privatna stvar svake osobe

al nemoj kukat što nema autobusa i ostale infrastruktre
Post Reply