ljubomora

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#26

Post by pitt »

Ivy wrote:Jašta je neg ljubomoran, pogotovo na internet. Kad oduzmem i saberem jedine i najgore svađe su bile zbog interneta, emaila i IM-a, te SMS-a. A dugogodišnja veza! Užas :x

ps. ja nisam ljubomorna sekunde!
vazda si bila......tukla se sa ostalim curicama :D:D
User avatar
lejlica
Posts: 388
Joined: 27/06/2002 00:00

#27

Post by lejlica »

upravo mi propala dugogodisnja veza, izmedju ostalog i zbog njegove ljubomore... :roll: :(
WirelessGirl
Posts: 57
Joined: 31/03/2006 12:54

#28

Post by WirelessGirl »

Poprilično sam ljubomorna, ali uglavnom držim za sebe te stvari, koliko mogu:) Ipak, mislim da sam rijetko bez razloga bila ljubomorna. I svi, koga znam, koji su ljubomorni, rijetko su bez razloga ljubomorni. Naravno ne znam nikoga onako da je "lud", ali ove sitne ljubomore. Kao da su druge strane podsvjesno davale "signale"...A naravno ima i do nesigurnosti :roll:
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#29

Post by Shoshana »

pitt wrote:sta vas briga......vi ste udate zene :D:D
Bolan Pitte, ako su udate - nisu bolesne :shock: :D

A, za ljubomoru, nisam, i ne trpim ni pomisao na ljubomornog partnera. Kad bi mi muz rekao da nesto ne mogu, ja bih se, cini mi se potukla s njim - da se izborim za svoje pravo :oops:

Ali prava ne treba ni zloupotrebljavati. Ma kako vam se neke stvari cinile naivne i bezveze, prije nego sto nesto uradite zapitajte se kako bi se vi osjecali da vas partner uradi istu stvar.
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#30

Post by maccarona »

pitt wrote:ko pseto sam ljubomoran.......mada krijem koliko mogu :D:D ne branim nista tako kao te hairlije, samo ne zelim da budem jebena stranka na kraju. Samo kazem fino znas kakav sam, sta volim -sta ne volim, prije nesto ucinis samo se zamisli sekundu kako bih ja na to reagovao da znam....ako mislis da nema problema....siroko ti polje. :D
ti si bolesno ljubomoran :D katastrofa :D ccc pa to je pa ccccc :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#31

Post by urbanagerila »

maccarona wrote:
pitt wrote:ko pseto sam ljubomoran.......mada krijem koliko mogu :D:D ne branim nista tako kao te hairlije, samo ne zelim da budem jebena stranka na kraju. Samo kazem fino znas kakav sam, sta volim -sta ne volim, prije nesto ucinis samo se zamisli sekundu kako bih ja na to reagovao da znam....ako mislis da nema problema....siroko ti polje. :D
ti si bolesno ljubomoran :D katastrofa :D ccc pa to je pa ccccc :D
Osnovna razlika izmedju muskaraca i zena je u shvatanju stvari sto se vidi i u ovom slucaju ... za tebe bolesno ljubomoran za mene istancano pravedan i posten .... :D Nemojte mi na pitta .... :D
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#32

Post by maccarona »

urbanagerila wrote:
maccarona wrote:
pitt wrote:ko pseto sam ljubomoran.......mada krijem koliko mogu :D:D ne branim nista tako kao te hairlije, samo ne zelim da budem jebena stranka na kraju. Samo kazem fino znas kakav sam, sta volim -sta ne volim, prije nesto ucinis samo se zamisli sekundu kako bih ja na to reagovao da znam....ako mislis da nema problema....siroko ti polje. :D
ti si bolesno ljubomoran :D katastrofa :D ccc pa to je pa ccccc :D
Osnovna razlika izmedju muskaraca i zena je u shvatanju stvari sto se vidi i u ovom slucaju ... za tebe bolesno ljubomoran za mene istancano pravedan i posten .... :D Nemojte mi na pitta .... :D
ups jos jedan :D ccccc :D
ali kao sto rekoh...... :D
in medias res
Posts: 220
Joined: 06/09/2006 15:07

#33

Post by in medias res »

ma ljubomora ( ali mala doza) je cak i pozeljna.........ne znam stvarno nikoga kome takva mala doza ne godi.....ono cisto da ti se da do znanja.....
sve ostalo......nije dobro......[/quote]
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#34

Post by Tesssa »

in medias res wrote:ma ljubomora ( ali mala doza) je cak i pozeljna.........ne znam stvarno nikoga kome takva mala doza ne godi.....ono cisto da ti se da do znanja.....
sve ostalo......nije dobro......
upravo tako! Mala doza bas prija.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#35

Post by mamica papucarka »

dinchy84 wrote:
in medias res wrote:ma ljubomora ( ali mala doza) je cak i pozeljna.........ne znam stvarno nikoga kome takva mala doza ne godi.....ono cisto da ti se da do znanja.....
sve ostalo......nije dobro......
upravo tako! Mala doza bas prija.
prija nasoj sujeti :)
izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#36

Post by izblajhana »

da budem iskrena, znam biti prilicno ljubomorna :D jedino sto to ne pokazujem, a i brzo me prodje :D :D
inace, generalno ne volim ljubomorne scene tipa gdje si bila, sta si radila, niti mi tako sto imponira...ako neko nema povjerenja u mene, onda i ne treba biti sa mnom
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#37

Post by pitt »

Shoshana wrote:
pitt wrote:sta vas briga......vi ste udate zene :D:D
Bolan Pitte, ako su udate - nisu bolesne :shock: :D

A, za ljubomoru, nisam, i ne trpim ni pomisao na ljubomornog partnera. Kad bi mi muz rekao da nesto ne mogu, ja bih se, cini mi se potukla s njim - da se izborim za svoje pravo :oops:

Ali prava ne treba ni zloupotrebljavati. Ma kako vam se neke stvari cinile naivne i bezveze, prije nego sto nesto uradite zapitajte se kako bi se vi osjecali da vas partner uradi istu stvar.
tetka-techo :D:D:D------o tome i ja govorim. Nikad ni pomislio nisam da nekom branim nesto. Nisu bolesne al su antacbl :D:D:D
macco.......mos' misliti kakav sam :D:D:D Odmah nikab nabacujem :D:D:D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#38

Post by mamica papucarka »

Pit, ali mi udate ti bas mozemo najbolji savjet dati :D
Zato, ti nama fino kazi, a mi cemo cuvat tajnu :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#39

Post by urbanagerila »

Tako s njima treba, bjazzzi, bjaaazi jakako nikab ili nikako drugacije ... :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#40

Post by urbanagerila »

mamica 31 wrote:Pit, ali mi udate ti bas mozemo najbolji savjet dati :D
Zato, ti nama fino kazi, a mi cemo cuvat tajnu :D
Ima tu jos nas za savjetnike ... mojne mi zenskog misljenja .... :D
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#41

Post by Latina »

....siroko ti polje. :D
...sto je samo vrsta pjesnicke slobode :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#42

Post by mamica papucarka »

urbanagerila wrote:
mamica 31 wrote:Pit, ali mi udate ti bas mozemo najbolji savjet dati :D
Zato, ti nama fino kazi, a mi cemo cuvat tajnu :D
Ima tu jos nas za savjetnike ... mojne mi zenskog misljenja .... :D
bolje mu je od palikuce da trazi savjet, nego... :D

De ba Pittt :D :D :D
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#43

Post by Latina »

izblajhana wrote: ...ako neko nema povjerenja u mene, onda i ne treba biti sa mnom
Ovo lako funkcionira u teoriji... :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#44

Post by urbanagerila »

Mamice pale su teske rijeci !!! :D Zar da o braku prica neko ko ima vise sati za kompom nego u odgoju vlastitog djeteta ..... ma daaaajte molim vas :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#45

Post by mamica papucarka »

Latinica wrote:
izblajhana wrote: ...ako neko nema povjerenja u mene, onda i ne treba biti sa mnom
Ovo lako funkcionira u teoriji... :D
e jest vala. Dok se dodje do povjereeeenjaaaaaa :D Nece to preko noci :oops: :wink: (predpostavljam da je ovaj smajli sa sljivom na oku :D )
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#46

Post by mamica papucarka »

urbanagerila wrote:Mamice pale su teske rijeci !!! :D Zar da o braku prica neko ko ima vise sati za kompom nego u odgoju vlastitog djeteta ..... ma daaaajte molim vas :D
gerilac, ovo su teske rijeci :oops:
I ti ces nam bas davat savjete :D E kuku :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#47

Post by urbanagerila »

Ako treba i sa sljivom sve za dobrobit zajednice kakva ljubomora kad mora da slusa .... :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#48

Post by urbanagerila »

mamica 31 wrote:
urbanagerila wrote:Mamice pale su teske rijeci !!! :D Zar da o braku prica neko ko ima vise sati za kompom nego u odgoju vlastitog djeteta ..... ma daaaajte molim vas :D
gerilac, ovo su teske rijeci :oops:
I ti ces nam bas davat savjete :D E kuku :D
A svaka mi je zlatna moras priznati znam da je ponekad tesko i da ego ne dozvoljava ali onako objektivno ....zar nisam u pravu??? :D
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#49

Post by Latina »

mamica 31 wrote: Dok se dodje do povjereeeenjaaaaaa :D Nece to preko noci :oops: :wink:
Ali ako ga imas - imas sve .

p.s. ovo o "sljivama" nisam razumjela.
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#50

Post by Zhaba »

pa ako mi da razlog sam naravno ljubomorna
Post Reply