ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#51 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by mIRCerka »

Tesssa wrote:kako se pretezno zaboravlja? :D
martini po martini ....
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#52 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by anais_nin »

mIRCerka wrote:
Tesssa wrote:kako se pretezno zaboravlja? :D
martini po martini ....

ja sam mislila da se tako obicno "sjeca" :lol: :lol: :lol: :D "ih i tako sam ja onda 40 i neke.........." :lol: :lol: :D
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#53 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by Šeherzada »

Imam kolegu koji zaista izgleda fantasticno.Ali druzba je druzba-sluzba je sluzba.Ne preferiram to,meni je dovoljno da g vidim i to je sve.
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#54 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by ljubav_aha »

aida05 wrote:Imam kolegu koji zaista izgleda fantasticno.Ali druzba je druzba-sluzba je sluzba.Ne preferiram to,meni je dovoljno da g vidim i to je sve.
svaki slucaj je poseban,ponekad slican,ali uvijek drugaciji
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#55 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by mIRCerka »

anais_nin wrote:
mIRCerka wrote:
Tesssa wrote:kako se pretezno zaboravlja? :D
martini po martini ....

ja sam mislila da se tako obicno "sjeca" :lol: :lol: :lol: :D "ih i tako sam ja onda 40 i neke.........." :lol: :lol: :D

"Pijem da je zaboraviiiiiiiiim,
al zelja se veca stvaraaaaaaaaa"
User avatar
profi25
Posts: 117
Joined: 15/01/2008 16:17
Location: welt

#56 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by profi25 »

ja imam kolegicu kojoj stalno grudi vire, koja se saginje samo tako kada nesto dohvacaaaa :D
zove me na kafu i donosi sendvice, nudi cigaretama iako ja ne pusim, kaze ona ce me nauciti i moli me maznim glasom "haaaajd jednu sa mnoooooom" uh :-) :-) :-)
na kraju nista nece sa mnom... sve ostaje na tome... ocaj zivi :shock: :shock: :shock:
ne znam sta vi zene hocete da postignete ovom ljubaznoscu...kako to da tumacim :? :?
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#57 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by Lesli Eldridž »

Ja joj ne bi oprostio. Treba to dobro iz...ti :D
User avatar
profi25
Posts: 117
Joined: 15/01/2008 16:17
Location: welt

#58 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by profi25 »

haha pa zanm ja da treba :D :lol: :lol:
ali kada je vozim kuci nakon posla odjenom se uozbilji i nema nista :razz:
kaze nece zbog kolega, jer imali bi problema na poslu :(
a ona je inace u vezi, ali stalno mi se zali na svog momka cccccc :zoka:
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#59 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by Lesli Eldridž »

profi25 wrote:haha pa zanm ja da treba :D :lol: :lol:
ali kada je vozim kuci nakon posla odjenom se uozbilji i nema nista :razz:
kaze nece zbog kolega, jer imali bi problema na poslu :(
a ona je inace u vezi, ali stalno mi se zali na svog momka cccccc :zoka:
Pa ne morate zajedno izaći na vrata i firme i odmah u auto. Ona malo ranije, ti poslije 10 minuta, pokupiš je kolima na skrovitom mjestu, pravo kući, izjebeš je i mirna bosna. VIDIŠ DA SE ŽALI NA MOMKA, ZNAČI HOĆE PROMJENU. Sve bi one da se j... samo neće da se zna :D
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#60 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by neprilagodjena »

Ja na jednom odjeljenju imam 5 muskaraca :-) od kojih mi dvojica mogu biti mladji brat,jedan
mi moze biti djed,jedan je ozenjen mojom najboljom kolegicom a ovog zadnjeg :run: :run:
User avatar
Bonnie-Clydova mala
Posts: 706
Joined: 26/01/2007 09:06
Location: Texas

#61 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by Bonnie-Clydova mala »

neprilagodjena wrote:Ja na jednom odjeljenju imam 5 muskaraca :-) od kojih mi dvojica mogu biti mladji brat,jedan
mi moze biti djed,jedan je ozenjen mojom najboljom kolegicom a ovog zadnjeg :run: :run:

Koliko mlađi brat? Ako je u godinu dvije, tri-četiri...Meggle puter - na svu sreću :D

E stvarno si neprilagođena situaciji :-)
Poduzetnik :)
Posts: 49
Joined: 15/04/2008 10:33

#62 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by Poduzetnik :) »

pa, ukoliko niko ne sazna nikome nece ni smetat , jal sex je normalna pojava hem bila to sa koleginicom sa posla ili sa konobaricom u nekom fast foodu
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45196
Joined: 29/12/2005 01:20

#63 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by jeza u ledja »

profi25 wrote:haha pa zanm ja da treba :D :lol: :lol:
ali kada je vozim kuci nakon posla odjenom se uozbilji i nema nista :razz:
kaze nece zbog kolega, jer imali bi problema na poslu :(
a ona je inace u vezi, ali stalno mi se zali na svog momka cccccc :zoka:
:shock:

Ovo zvuci isto kao moj slucaj. :shock:

Kad smo se upoznali ono bili smo raja, mene uopste nije interesovala, mada je, ono, khm, vrlo 'izdasna' i svi se vrte oko nje. U to vrijeme oboje smo bili u vezi i tako s vremenom jedno drugom se zalili na probleme u istoj. I onda, ja raskinuo sa svojom, a ova je istog trena pocela da mi se nabacuje. Prvo kao kroz zajebanciju, a onda nogama ispod stola na sastancima (ne serem majke mi, pred sefom i direkorima :D ), pa non stop na rucak, pa onda 'vatanje' na njenom stolu, protivpozarnom stubistu, u garazi, ko kakvi tinejdzeri, i onda je odvedem kuci a ona sve cool. Poslije mi je rekla da je od pocetka imala 'thing for me'. I cijelo vrijeme eto ona ce kao raskinuti s momkom, pravi joj probleme i ovako i onako. Uglavnom, nakon jednog happy hour zavrsio sam kod nje, ali i to je bilo bezveze pravo, sve hocu necu daj nedaj. Uglavnom nakon toga meni puko film, vidim ja da ona nece raskidati sa svojim momkom, da joj je nesto, a ne zna ni sta, a i skonto sam da mi se jednostavno ne svidja kao osoba. Od tada , a eto to je bilo prije vise od pola godine, ona i ja jedva progovorimo jednu rijec u prolazu. Jos uvijek je s tim momkom (mada po njenom ispadalo tada bilo je kao ma nema buducnosti sa njim i sl.) Srecom ne radimo vise na istom projektu tako da prakticno nemam dodira sa njom, mada sjedi eto odmah do mene (dijeli nas zid 'cubicla', ne znam kako se to na nasem zove). U stvari ona svaki put mene pozdravi sa srdacnim osmjehom, imam osjecaj da bi htjela nesto vise opet, ali sta cu joj ja...
Steta eto jer smo bili pravo dobri prijatelji.. :-?
User avatar
profi25
Posts: 117
Joined: 15/01/2008 16:17
Location: welt

#64 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by profi25 »

ma najgore je to kada daje znake i kao hoce.. pa onda odjenom se povuce :roll:
cini se da je nju strah da se ne sazna i kao htjela bi a nesto je koci cccccc :x
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#65 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by anais_nin »

Lesli Eldridž wrote:Sve bi one da se j... samo neće da se zna :D
:shock: :shock: :shock: :? :-?
Crvena Tifoza
Posts: 10585
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#66 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by Crvena Tifoza »

jeza u ledja wrote:
profi25 wrote:haha pa zanm ja da treba :D :lol: :lol:
ali kada je vozim kuci nakon posla odjenom se uozbilji i nema nista :razz:
kaze nece zbog kolega, jer imali bi problema na poslu :(
a ona je inace u vezi, ali stalno mi se zali na svog momka cccccc :zoka:
:shock:

Ovo zvuci isto kao moj slucaj. :shock:

Kad smo se upoznali ono bili smo raja, mene uopste nije interesovala, mada je, ono, khm, vrlo 'izdasna' i svi se vrte oko nje. U to vrijeme oboje smo bili u vezi i tako s vremenom jedno drugom se zalili na probleme u istoj. I onda, ja raskinuo sa svojom, a ova je istog trena pocela da mi se nabacuje. Prvo kao kroz zajebanciju, a onda nogama ispod stola na sastancima (ne serem majke mi, pred sefom i direkorima :D ), pa non stop na rucak, pa onda 'vatanje' na njenom stolu, protivpozarnom stubistu, u garazi, ko kakvi tinejdzeri, i onda je odvedem kuci a ona sve cool. Poslije mi je rekla da je od pocetka imala 'thing for me'. I cijelo vrijeme eto ona ce kao raskinuti s momkom, pravi joj probleme i ovako i onako. Uglavnom, nakon jednog happy hour zavrsio sam kod nje, ali i to je bilo bezveze pravo, sve hocu necu daj nedaj. Uglavnom nakon toga meni puko film, vidim ja da ona nece raskidati sa svojim momkom, da joj je nesto, a ne zna ni sta, a i skonto sam da mi se jednostavno ne svidja kao osoba. Od tada , a eto to je bilo prije vise od pola godine, ona i ja jedva progovorimo jednu rijec u prolazu. Jos uvijek je s tim momkom (mada po njenom ispadalo tada bilo je kao ma nema buducnosti sa njim i sl.) Srecom ne radimo vise na istom projektu tako da prakticno nemam dodira sa njom, mada sjedi eto odmah do mene (dijeli nas zid 'cubicla', ne znam kako se to na nasem zove). U stvari ona svaki put mene pozdravi sa srdacnim osmjehom, imam osjecaj da bi htjela nesto vise opet, ali sta cu joj ja...Steta eto jer smo bili pravo dobri prijatelji.. :-?

Imaš vrlo loš osjecaj. Stvar je u tom' što bi ti zelio nešto više.
Ehhh kako je grozno vidjeti ove bez iskustva kako upuštaju u ovakve prilike.
Cuj ti ceko da ona raskine s' momkom. :lol: :roll:
Trebaš naci definiciju izraza "no strings attached", pa se tek upuštati u takve prilike.

Ehhh Boze Boze.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45196
Joined: 29/12/2005 01:20

#67 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by jeza u ledja »

Crvena Tifoza wrote:
jeza u ledja wrote:
profi25 wrote:haha pa zanm ja da treba :D :lol: :lol:
ali kada je vozim kuci nakon posla odjenom se uozbilji i nema nista :razz:
kaze nece zbog kolega, jer imali bi problema na poslu :(
a ona je inace u vezi, ali stalno mi se zali na svog momka cccccc :zoka:
:shock:

Ovo zvuci isto kao moj slucaj. :shock:

Kad smo se upoznali ono bili smo raja, mene uopste nije interesovala, mada je, ono, khm, vrlo 'izdasna' i svi se vrte oko nje. U to vrijeme oboje smo bili u vezi i tako s vremenom jedno drugom se zalili na probleme u istoj. I onda, ja raskinuo sa svojom, a ova je istog trena pocela da mi se nabacuje. Prvo kao kroz zajebanciju, a onda nogama ispod stola na sastancima (ne serem majke mi, pred sefom i direkorima :D ), pa non stop na rucak, pa onda 'vatanje' na njenom stolu, protivpozarnom stubistu, u garazi, ko kakvi tinejdzeri, i onda je odvedem kuci a ona sve cool. Poslije mi je rekla da je od pocetka imala 'thing for me'. I cijelo vrijeme eto ona ce kao raskinuti s momkom, pravi joj probleme i ovako i onako. Uglavnom, nakon jednog happy hour zavrsio sam kod nje, ali i to je bilo bezveze pravo, sve hocu necu daj nedaj. Uglavnom nakon toga meni puko film, vidim ja da ona nece raskidati sa svojim momkom, da joj je nesto, a ne zna ni sta, a i skonto sam da mi se jednostavno ne svidja kao osoba. Od tada , a eto to je bilo prije vise od pola godine, ona i ja jedva progovorimo jednu rijec u prolazu. Jos uvijek je s tim momkom (mada po njenom ispadalo tada bilo je kao ma nema buducnosti sa njim i sl.) Srecom ne radimo vise na istom projektu tako da prakticno nemam dodira sa njom, mada sjedi eto odmah do mene (dijeli nas zid 'cubicla', ne znam kako se to na nasem zove). U stvari ona svaki put mene pozdravi sa srdacnim osmjehom, imam osjecaj da bi htjela nesto vise opet, ali sta cu joj ja...Steta eto jer smo bili pravo dobri prijatelji.. :-?

Imaš vrlo loš osjecaj. Stvar je u tom' što bi ti zelio nešto više.
Ehhh kako je grozno vidjeti ove bez iskustva kako upuštaju u ovakve prilike.
Cuj ti ceko da ona raskine s' momkom. :lol: :roll:
Trebaš naci definiciju izraza "no strings attached", pa se tek upuštati u takve prilike.

Ehhh Boze Boze.

Nigdje ne napisa da sam je 'cekao' da raskine, mozda si ti to tako pogresno shvatio, ali jebiga malo si nadobudan.

Imas li jos kakvih simpaticnih savjeta? Evo izvadio sam notes i olovku. :kiss:

PS: Ovo me podsjeti, neki dan klinjo od prijateljice, jedva mu deset godina, mi poceo pricati kako ima novu(?!) curu ali misli da je neiskusna u vezama. :shock: :-) :lol:
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#68 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by irfan2 »

jeza u ledja wrote: Nigdje ne napisa da sam je 'cekao' da raskine, mozda si ti to tako pogresno shvatio, ali jebiga malo si nadobudan.
jesi, napisao si...
....Uglavnom nakon toga meni puko film, vidim ja da ona nece raskidati sa svojim momkom...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#69 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by anais_nin »

irfan2 wrote:
jeza u ledja wrote: Nigdje ne napisa da sam je 'cekao' da raskine, mozda si ti to tako pogresno shvatio, ali jebiga malo si nadobudan.
jesi, napisao si...
....Uglavnom nakon toga meni puko film, vidim ja da ona nece raskidati sa svojim momkom...
covjek zeli da kaze da nije "cekao" :D tj da je bilo djidji midji tj konkretno su se zanimali u medjuvremenu, al njemu nije bilo do igranja skrivaca :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#70 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by ljubav_aha »

[quote="jeza u ledjaNigdje ne napisa da sam je 'cekao' da raskine, mozda si ti to tako pogresno shvatio, ali jebiga malo si nadobudan. [/quote]

sta znaci gore podebljana rijec :lol: iz koje je mahale :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45196
Joined: 29/12/2005 01:20

#71 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by jeza u ledja »

irfan2 wrote:
jeza u ledja wrote: Nigdje ne napisa da sam je 'cekao' da raskine, mozda si ti to tako pogresno shvatio, ali jebiga malo si nadobudan.
jesi, napisao si...
....Uglavnom nakon toga meni puko film, vidim ja da ona nece raskidati sa svojim momkom...
Kazem puko mi film jer mi je dojadilo smucati se s njom po raznoraznim stubistima i garazama i happy hourima, mada u sustini ja neko vrijeme nisam ni htio nista vise od toga. Jebote ja nisam ni registrovao to sto ona ima momka, (mada znao sam naravno da ima neko, jer mi je non stop pricala o tome kako ce raskinuti sa njim i blabla). Medjutim u jednom trenutku (kad se nadjes u njenom krevetu a vidis da nju grize savjest) skontas pazi fakat ili cemo dalje kao odrasli ljudi ili necemo nikako. Skontas da ti vise ne odgovara takvo nedefinisano stanje i onda neces vise da se uopste bakces s tim. Nista ja tu nisam 'cekao'. 'Cekanje' podrazumijeva da ja sad sjedim i cekam dok se ona odluci :-) , a mislim, ono, nidje veze........ ko zna, mozda da je neka super macka mozda bi i cekao. :lol: Ni u jednom trenutku nisam ja nju pitao 'hej bona, haj de bogati hos raskinut vise sa hajvanom?', vec je to uvijek samo dolazilo s njene strane. Ja sam sam skontao kako stoje stvari jer nemam neko pretjerano pouzdanje u zenske (i uopste ljudske) deklaracije osjecanja. Popricali smo jedan dan kratko ja joj rekao ne mogu vise da se zajebavam i cao.
Sve se to odvijalo u stvari u pozadini mog raskida sa bivsom, do koje mi je mnogo vise bilo stalo i s kojom nisam imao razjasnjene odnose (a ni sad nemam :roll: , pa tako ako cete me vec zajebavati radi neke zeMske... :D , al to je druga prica )....uglavnom iz danasnje perspektive kad skontam ova s posla mi je bila, kako to Ameri kazu 'rebound', kad ne razmisljas bas puno sta i kako nego eto daj sta das samo da ne razmisljas o onoj od ranije. :-?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45196
Joined: 29/12/2005 01:20

#72 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by jeza u ledja »

ljubav_aha wrote:[quote="jeza u ledjaNigdje ne napisa da sam je 'cekao' da raskine, mozda si ti to tako pogresno shvatio, ali jebiga malo si nadobudan.
sta znaci gore podebljana rijec :lol: iz koje je mahale :lol:[/quote]

Iz rijecnika srpskohrvatskog.
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#73 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by otherside »

Koja slucajnost ...eto i ja sam zensko :D al' fakat mi nikad nece biti jasni ti zenski prenosi tipa losa mi veza pa daj da poguram malo sujetu flertovanjem...a sto da ne malo djidji-midji... ajoooj sto me pere savjest sad....ipak sam u vezi... a nije ni ovaj za odbacit'... ma neeee... momak me voli samo nije u formi ovih dana.... al sad sam maca... ipak mozda grijesim....
Uh....zaboli me glava... ne zamjerite na konfuziji :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#74 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by anais_nin »

otherside wrote:Koja slucajnost ...eto i ja sam zensko :D al' fakat mi nikad nece biti jasni ti zenski prenosi tipa losa mi veza pa daj da poguram malo sujetu flertovanjem...a sto da ne malo djidji-midji... ajoooj sto me pere savjest sad....ipak sam u vezi... a nije ni ovaj za odbacit'... ma neeee... momak me voli samo nije u formi ovih dana.... al sad sam maca... ipak mozda grijesim....
Uh....zaboli me glava... ne zamjerite na konfuziji :D

:lol: :lol: :lol: :thumbup: ma garant kontaju od viska glava ne boli :oops: :lol: :D
User avatar
dushmanka_sa
Posts: 2094
Joined: 15/03/2008 03:22
Location: ...Gdje mi je srce...tu mi je dom...

#75 Re: ljubav/seks sa poslovnim kolegom/icom

Post by dushmanka_sa »

Ako svoje emocije preneses na posao, pushish foru definitivno.
Ali ako mozes da razgranicis ono sto radis u slobodno vrijeme i ono sto radis na poslu, i da eventualni problemi sa partnerom/kolegom ne uticu na tvoje poslovne obaveze, onda OK.
Ako ces se posvadjati sa partnerom i doci na posao da zahebavas kolegu, onda ne ide... Trpi posao, a to nikome ne ide u prilog.
Post Reply