Ljubav preko neta...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#51

Post by _MaYa_ »

:) wrote:mayo, ljubavi... :(
oprosti mi...ljut sam na samog sebe :x eto, imas jedan samar gratis kad me sretnes :( jadan ja :(

ustvari nikad te nisam ni htio povrijediti vec ti objasniti neke stvari... kroz ironiju i cinizam, sto je naravno sranje metoda... narocito kad su zene u pitanju

u svakom slucaju, oprosti
hmmm ne trebas mi nista objasnjavati, ovakva sam kakva sam...

oprosteno ti je, :roll:
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#52

Post by sicky »

Gazz wrote:
zmijaIzmaj wrote:samo cu da se :) s nostalgijom i kazem da moze da bude predivno...ljubav je to...i ti susreti i odlasci... :) ... :) ...
Bilo je to prije više od 4 godine... Prvi put došla na chat... Počeli komunicirati... i nevjerovatno... ja se zaljubila.... izašli... i bili 3 godine skupa, samo nažalost/nasreću nismo ostali... :sad:

ali desila se ljubav i to velika...

pa ako neko kaze da je besmisleno ili nemoguće, debelo laže....
hajd ba ja sam se cak i razvela preko neta :-)
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#53

Post by horns&drums »

Siki, je l' to onaj sto nije znao plivati i bio alergican na macke? :D
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#54

Post by krava »

greska
Jaskor
Posts: 107
Joined: 16/09/2004 18:46
Location: Teska industrija u provinciji

#55

Post by Jaskor »

Daj ba pisite vezano za temu, a nemojte se dopisivati preko ove teme! Autor teme...
hijena Suzy
Posts: 1
Joined: 26/01/2005 17:28
Location: sarajevo

#56 Re: Ljubav preko neta...

Post by hijena Suzy »

Jaskor wrote:Prije cetiri mjeseca upoznao sam jednu djevojku koja nije iz mog grada. Preciznije upoznali smo prije vise od pola godine, a prije cetiri mjeseca poceli smo aktivni kontakt, koji u odlicnom odnosu jos uvijek traje.. Kazem Hvala Bogu! Ja i ona smo se toliko zavoljeli da je to za nevjerovati.. Ja sam se vec zaljubio u nju, a ona kaze da sam iz njenog grada bila bi skroz zaljubljena, a ovako kaze: Malo! Kad nekome kazes: Ja sam se zaljubio u djevojku koju sam upoznao na netu, koju sam samo vidio slikom, on ce reci nisi normalan kakvo je to zaljubljivanje, kakva je to ljubav?

Sta vi mozete reci na sve ovo?
Je li ovo ispravna stvar sto sam se zaljubio, vjerovali ili ne u djevojku, kojoj sam cuo glas, vidio je putem slike i nista vise??

Hey Jaskor...ja sam nova ovdje!
imam istu istuaciju kao ti...i ja se pitam sta cu :-? sad jel to ljubav nije ljubav...hmhmhm!ma ako ti je dobro onda-go for it! 8-) pa ako je sudjeno,bit ce nesto! :P nadam se da ti i ta cura bar pricate isti jezik..jer kod mene je sve na engleskom!!! :D sve u svemu,zeznuta situacija,al se iskreno nadam da ce upalit...i meni i tebi!pa sretno!!! :D
I jos nesto...nema ti u ljubavi ispravno ili neispravno!(sve je na krivo :razz: ) pa ne mozes ti birati u koga ces se zaljubiti,zar ne?!!eh..ko i izmisli ovaj internet.... :( hahaha!
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#57

Post by pitt »

Ako je ko zainteresovan, ja pricam i nas i engleski pa ako je kome do zaljubljivanja nek se javi. U obzir dolaze samo ozbiljne ponude od atraktivnih dama. Rodni list i 2 slike obavezni. :D:D

Over and out :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#58

Post by pitt »

Jarane, godine lete a ja se nisam jos skucio. Zar treba cedan da umrem? :( :-? :?
cowboy
Posts: 358
Joined: 07/12/2003 00:00

#59

Post by cowboy »

Šeha wrote:Jao Pitt, da ces ovako nisko pasti... Stvarno od tebe nisam ocekivao :) :) :)
Fakat Pitt, sta je rec'?
vuk
Posts: 47
Joined: 17/01/2005 03:19

#60

Post by vuk »

Šeha wrote:
pitt wrote:Jarane, godine lete a ja se nisam jos skucio. Zar treba cedan da umrem? :( :-? :?
I da hoces umrijeti cedan vise ne mozes :D :D :D
I prestani maslati curicama s foruma da si fin :) :-)
:-) :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#61

Post by pitt »

Fino bogami, vi prevarili i priveli curice pa sad meni sjebajete concept. :D:D bas ste neki... :D
cowboy
Posts: 358
Joined: 07/12/2003 00:00

#62

Post by cowboy »

Šeha wrote:
pitt wrote:Jarane, godine lete a ja se nisam jos skucio. Zar treba cedan da umrem? :( :-? :?
I da hoces umrijeti cedan vise ne mozes :D :D :D
I prestani maslati curicama s foruma da si fin :) :-)

:lol: :lol: :lol: Cuj "cedan" :lol: :lol: :lol: Gdje li samo taj izraz iskopa?? :lol: :lol: :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#63

Post by pitt »

Bogami ja za takog deliju vazim u mahali svojoj :D:D:D
vuk
Posts: 47
Joined: 17/01/2005 03:19

#64

Post by vuk »

pitt wrote:Bogami ja za takog deliju vazim u mahali svojoj :D:D:D
A ljutis se kad rekoh da si ultra namazan. :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#65

Post by pitt »

Ne ljutim al sam ti rekao da to nije za siru javnost :D
onaaaaa
Posts: 200
Joined: 02/05/2007 10:30

#66

Post by onaaaaa »

pitt wrote:Jarane, godine lete a ja se nisam jos skucio. Zar treba cedan da umrem? :( :-? :?
:D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#67

Post by lady midnight »

pitt wrote:Ako je ko zainteresovan, ja pricam i nas i engleski pa ako je kome do zaljubljivanja nek se javi. U obzir dolaze samo ozbiljne ponude od atraktivnih dama. Rodni list i 2 slike obavezni. :D:D

Over and out :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ajme pitt, koji shuk :D:D:D:D:D ja ovo ekshumiranje ne bih oprostila :D:D:D
rina*
Posts: 257
Joined: 07/05/2007 10:48

#68

Post by rina* »

Jel' jos cedan ?

:D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#69

Post by Bumbar »

:D :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
pausenclown
Posts: 126
Joined: 06/12/2007 23:01

#70

Post by pausenclown »

hocel se ko zabavljat :D onako preko neta :D
ako te iznerviram :D samo na iksic :D i voilá :D :D :D
_mandrak_
Posts: 13
Joined: 14/03/2008 19:16

#71 Re: Ljubav preko neta...

Post by _mandrak_ »

Jaskor wrote:Prije cetiri mjeseca upoznao sam jednu djevojku koja nije iz mog grada. Preciznije upoznali smo prije vise od pola godine, a prije cetiri mjeseca poceli smo aktivni kontakt, koji u odlicnom odnosu jos uvijek traje.. Kazem Hvala Bogu! Ja i ona smo se toliko zavoljeli da je to za nevjerovati.. Ja sam se vec zaljubio u nju, a ona kaze da sam iz njenog grada bila bi skroz zaljubljena, a ovako kaze: Malo! Kad nekome kazes: Ja sam se zaljubio u djevojku koju sam upoznao na netu, koju sam samo vidio slikom, on ce reci nisi normalan kakvo je to zaljubljivanje, kakva je to ljubav?

Sta vi mozete reci na sve ovo?
Je li ovo ispravna stvar sto sam se zaljubio, vjerovali ili ne u djevojku, kojoj sam cuo glas, vidio je putem slike i nista vise???
To je iskushenje... :lol:

Ovaj,i ja se se jednom daaavnooo tako isto zaludjivala,no zaljubila sam se tek onda kad sam tu istu osobu i live upoznala i vidjala se s njom narednih par godina par puta godishnje.
No,kako je prolazilo vremne,sve vishe sam osecala neku teskobu i gushenje.Jer,delili su nas kilometri sumorni i sva ta moja ljubav i strast obostrana odolela je jednom.Onda kad vishe niasam mogla podneti da nije tu kad me gushi mrak,nije tu da kad u tishini s njim zelim momenat melanholije podeliti.I,nije tu kad svaki momenat nove zore i zalazak sunca s njim podeliti zelim.

Za ljubav ljubav je ipak vishe potrebno od chitanih redova i isprichanih rechi...potrebni su dodiri koji i svojim cutanjem umeju vishe reci...

I tako...ja se odljubila :)
Ali,chesto ga se setim(kad ovaj me moj napi*di) :lol:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3651
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#72 Re: Ljubav preko neta...

Post by anex »

.....eeeeehhhh....

davi znate u kakvim samja problemima....

cccc.....
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#73 Re: Ljubav preko neta...

Post by Leonid Breznjev »

anex wrote:.....eeeeehhhh....

davi znate u kakvim samja problemima....

cccc.....
ako budes nastavio sa otvaranjem tema o Fify necemo ni saznati! pogledaj u kasike! :D :sax:
Post Reply