Ljubav preko neta...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

tuberan_1
Posts: 43
Joined: 22/07/2006 08:21
Location: STASEVICA

#101 Re: Ljubav preko neta...

Post by tuberan_1 »

.
Last edited by tuberan_1 on 25/02/2012 10:15, edited 1 time in total.
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#102 Re: Ljubav preko neta...

Post by ljubav_aha »

tuberan_1 wrote:
ljubav_aha wrote:
tuberan_1 wrote:svi su nesto upoznali prije 4 mjeseca,koja slucajnost.ma moze garant ba samo da se covjek malo strpi,a kod nas je bilo tako da sto je vrijeme proticalo kod nje je ljubav se topila i topila,kao svadjamo se tamo vamo,a dok smo bili skupa nismo se nijednom posvadjali,samo sto je ona osjetljiva jako i senzualna,pa kontala da necemo uspjeti i olako se predala.

mozda se jednostavno predomislila,to sam uradila nekoliko puta
volio bih da sam i sam tako kozekventan.zavidim ti.eki predomislila...
tuberan_1 , predosmislila sam se na vrijeme,jer posljedice mogu biti katastrofalne,i jer sam dovoljno iskrena prema sebi i drugima

tacno je da zelim upoznati nekoga na licu mjesta,ne preko net-a,ali nije losa opcija,ali samo kao sredstvo upoznavnaja,bez fletovanja i cyber seksa tokom cijele godine
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3651
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#103 Re: Ljubav preko neta...

Post by anex »

...pored ovako rasnih bosanaca oni traze nekakve portugalce...brazilce...kazachstance..... :bih:





:run:
User avatar
Amela
Posts: 153
Joined: 10/05/2002 00:00

#104 Re: Ljubav preko neta...

Post by Amela »

I sta bi, ko se na kraju spari preko neta.... i da fercera, ali ne mjeseci nego godina. Konkretni primjeri? :oops: I dokazi po mogucnosti. :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#105 Re: Ljubav preko neta...

Post by ljubav_aha »

anex wrote:...pored ovako rasnih bosanaca oni traze nekakve portugalce...brazilce...kazachstance..... :bih:





:run:
ma ne trazimo iskljucivo strance,ali ako je prilika odlican,zasto ne :-D
User avatar
ODVRATAN_i_GADAN
Posts: 1039
Joined: 27/01/2003 00:00

#106 Re: Ljubav preko neta...

Post by ODVRATAN_i_GADAN »

Amela wrote:I sta bi, ko se na kraju spari preko neta.... i da fercera, ali ne mjeseci nego godina. Konkretni primjeri? :oops: I dokazi po mogucnosti. :D
Jeli dovoljno cetiri godine braka ili trba da odapnes sa nekim da bi bio adekvatan dokaz? Ha? Ha? Ha?Ha?

Kao dokaz prilazem radnu knjizicu i uredno uplaceno socijalno i staz!
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3651
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#107 Re: Ljubav preko neta...

Post by anex »

ODVRATAN_i_GADAN wrote:
Amela wrote:I sta bi, ko se na kraju spari preko neta.... i da fercera, ali ne mjeseci nego godina. Konkretni primjeri? :oops: I dokazi po mogucnosti. :D
Jeli dovoljno cetiri godine braka ili trba da odapnes sa nekim da bi bio adekvatan dokaz? Ha? Ha? Ha?Ha?

Kao dokaz prilazem radnu knjizicu i uredno uplaceno socijalno i staz!


hahahahahhahahah..........
User avatar
Amela
Posts: 153
Joined: 10/05/2002 00:00

#108 Re: Ljubav preko neta...

Post by Amela »

ODVRATAN_i_GADAN wrote:
Amela wrote:I sta bi, ko se na kraju spari preko neta.... i da fercera, ali ne mjeseci nego godina. Konkretni primjeri? :oops: I dokazi po mogucnosti. :D
Jeli dovoljno cetiri godine braka ili trba da odapnes sa nekim da bi bio adekvatan dokaz? Ha? Ha? Ha?Ha?

Kao dokaz prilazem radnu knjizicu i uredno uplaceno socijalno i staz!
Zasto odmah defanzivno napadacki? :oops: Samo pitam, kako da izgradim sopstveni stav ako ne znam kako to fercera. :D A rekla bih da je jednostavnije na tudjim greskama se uciti. :oops:

Cetiri godine - dovoljan dokaz. :)
User avatar
ODVRATAN_i_GADAN
Posts: 1039
Joined: 27/01/2003 00:00

#109 Re: Ljubav preko neta...

Post by ODVRATAN_i_GADAN »

Amela wrote:
ODVRATAN_i_GADAN wrote:
Amela wrote:I sta bi, ko se na kraju spari preko neta.... i da fercera, ali ne mjeseci nego godina. Konkretni primjeri? :oops: I dokazi po mogucnosti. :D
Jeli dovoljno cetiri godine braka ili trba da odapnes sa nekim da bi bio adekvatan dokaz? Ha? Ha? Ha?Ha?

Kao dokaz prilazem radnu knjizicu i uredno uplaceno socijalno i staz!
Zasto odmah defanzivno napadacki? :oops: Samo pitam, kako da izgradim sopstveni stav ako ne znam kako to fercera. :D A rekla bih da je jednostavnije na tudjim greskama se uciti. :oops:

Cetiri godine - dovoljan dokaz. :)
Takticki gledano to je 3-5-2 i ako imas brze igrace prerasta u napadacku 3-3-4 ili u defanzivnu 5-3-2

Maaaaa kada sa nekim stupis u kontakAt preko neta donese ti rasterecenost i znatizelju. Rasterecenost je jer mu ili njoj ne gledas u oci kada komuniciras (jako korisno stidljivim, nesigurnim i labilnim osobama), vrijeme za razmisljanje sto u normalnoj komunikaciji uglavnom nemas, a znatizelja je jer mozes mastati do besvjesti tj. razvijati mozdane vijuge! Naravno, sve to je beskorisno ako sa tim nekim u relativno kratkom periodu ne stupis u direktni kontakAt! U suprotnom dobijas patnju! Dakle, bo BITI to!

P.S. Ucenje na tudjim greskama je LAZA jer se najPREboljIJe uci na vlastitim! tudja rana ne boli ili tacnije samo malo boli!
User avatar
River_isle
Posts: 1122
Joined: 08/08/2006 08:06
Location: @home

#110 Re: Ljubav preko neta...

Post by River_isle »

anex wrote:...pored ovako rasnih bosanaca oni traze nekakve portugalce...brazilce...kazachstance..... :bih:

:run:
postoji neka teroija o slobodnijim i manje slobodnim djeojkama...ne bih da ju iznosim jer bih mogla nekoga uvrijediti...helem... ta slicna teorja postoji kod pomenutih nacija oba spola... dakle... 2+2
a i tamo nekog enriquea necu sresti u tranvaju a nece ga ni moj momak upoznati (ako znam sakriti dobro-a znam :lol: :lol: :lol: )
ljubav preko neta? ne da vjerujem, ne da je moguce... za pozelit :p
User avatar
NijeNego
Posts: 200
Joined: 09/04/2008 18:31

#111 Re: Ljubav preko neta...

Post by NijeNego »

Upoznala sam svog muza preko neta :)

Deset puta vise snage,povjerenja, strpljenja i razumjevanja, i teski, bolni rastanci svakog puta kad se sretnete i taj susret dodje kraju, ali vrijedi :thumbup:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#112 Re: Ljubav preko neta...

Post by ljubav_aha »

stvrano treba imati jajca pa naci ljubav preko neta,ja ih nemam,jedino ako mojapotencijalna buduca net-ljubav zeli da se preseli kod mene :D
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#113 Re: Ljubav preko neta...

Post by Šeherzada »

River_isle wrote: ljubav preko neta? ne da vjerujem, ne da je moguce... za pozelit :p
:lol: :lol: :lol:
Tesnim
Posts: 159
Joined: 18/01/2008 21:17

#114 Re: Ljubav preko neta...

Post by Tesnim »

nisam mogla izdrzati, a da se ne javim..... :-D
jaskor sve je moguce :D

ja sam u vezi preko neta vec skoro 7 godina :shock: i napokon udajem se ovog ljeta aBd :-)

eto samo da ti kazem da je i takvo nesto moguce, a onaj ko sumnja, pa Boze moj sta mi tu mozemo..... ali istina je da je to pravo tesko i da covjek zaista treba da se trudi da takvo nesto uspije.

u svakom slucaju puno srece ti zelim.... i to moze uspjeti ukoliko oboje uistinu zelite da uspije....
Tesnim
Posts: 159
Joined: 18/01/2008 21:17

#115 Re: Ljubav preko neta...

Post by Tesnim »

hijena Suzy wrote:
Jaskor wrote:Prije cetiri mjeseca upoznao sam jednu djevojku koja nije iz mog grada. Preciznije upoznali smo prije vise od pola godine, a prije cetiri mjeseca poceli smo aktivni kontakt, koji u odlicnom odnosu jos uvijek traje.. Kazem Hvala Bogu! Ja i ona smo se toliko zavoljeli da je to za nevjerovati.. Ja sam se vec zaljubio u nju, a ona kaze da sam iz njenog grada bila bi skroz zaljubljena, a ovako kaze: Malo! Kad nekome kazes: Ja sam se zaljubio u djevojku koju sam upoznao na netu, koju sam samo vidio slikom, on ce reci nisi normalan kakvo je to zaljubljivanje, kakva je to ljubav?

Sta vi mozete reci na sve ovo?
Je li ovo ispravna stvar sto sam se zaljubio, vjerovali ili ne u djevojku, kojoj sam cuo glas, vidio je putem slike i nista vise??

Hey Jaskor...ja sam nova ovdje!
imam istu istuaciju kao ti...i ja se pitam sta cu :-? sad jel to ljubav nije ljubav...hmhmhm!ma ako ti je dobro onda-go for it! 8-) pa ako je sudjeno,bit ce nesto! :P nadam se da ti i ta cura bar pricate isti jezik..jer kod mene je sve na engleskom!!! :D sve u svemu,zeznuta situacija,al se iskreno nadam da ce upalit...i meni i tebi!pa sretno!!! :D
I jos nesto...nema ti u ljubavi ispravno ili neispravno!(sve je na krivo :razz: ) pa ne mozes ti birati u koga ces se zaljubiti,zar ne?!!eh..ko i izmisli ovaj internet.... :( hahaha!
ma nista strasno...naviknes se za par dana i na kraju nemas pojma na kojem jeziku pricas :D
User avatar
sanjex
Posts: 154
Joined: 16/01/2008 11:09
Location: Tuzla

#116 Re: Ljubav preko neta...

Post by sanjex »

Amela wrote:I sta bi, ko se na kraju spari preko neta.... i da fercera, ali ne mjeseci nego godina. Konkretni primjeri? :oops: I dokazi po mogucnosti. :D
Moj brat, fercera dvije godine, dokaz : beba Dino :)
User avatar
Mickany
Posts: 39
Joined: 18/03/2008 18:09

#117 Re: Ljubav preko neta...

Post by Mickany »

Najlakse se zaljubiti preko neta.Haj se ti ovako zaljubi u zivo(u istu osobu).To je nesto... :mrgreen:
Bilo je slucajeva,zapricamo se,isti grad,pa ko je,tam-vam,kad ono....hajd cao!Nebi ga inace pogledala a ovamo se nahvali,ja kontam neka licnost. :|

Ja se i sad sjetim nekih tipova s kojima sam se cula 1-2 put.Nikad mi toliko izljeva ljubavi muz nije reko za ove 4 godine braka. :cry:
Pa zato potpisujem ovo:
Ali,chesto ga se setim(kad ovaj me moj napi*di)
:thumbup:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#118 Re: Ljubav preko neta...

Post by ljubav_aha »

Mickany wrote:Najlakse se zaljubiti preko neta.Haj se ti ovako zaljubi u zivo(u istu osobu).To je nesto... :mrgreen:
Bilo je slucajeva,zapricamo se,isti grad,pa ko je,tam-vam,kad ono....hajd cao!Nebi ga inace pogledala a ovamo se nahvali,ja kontam neka licnost. :|

Ja se i sad sjetim nekih tipova s kojima sam se cula 1-2 put.Nikad mi toliko izljeva ljubavi muz nije reko za ove 4 godine braka. :cry:
Pa zato potpisujem ovo:
Ali,chesto ga se setim(kad ovaj me moj napi*di)
:thumbup:
:thumbup: :lol: ;-)
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#119 Re: Ljubav preko neta...

Post by pici »

ma samo se vi sPARUJTE preko neta :D meni nista dok ja to ne vidim i ne napipam,a onda mozemo pricat i o galaksijama ako hoces :D ......kasnije malo poslije "First contact" :D :skoljka:
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#120 Re: Ljubav preko neta...

Post by pesak »

ja evo, cekam ljubavnika sa neta...ali ne javlja se..vara me sa jednom sa neta... :lol:
trag_u_pijesku...
Posts: 98
Joined: 28/03/2008 16:20
Location: Sahara

#121 Re: Ljubav preko neta...

Post by trag_u_pijesku... »

ljubav_aha wrote:stvrano treba imati jajca pa naci ljubav preko neta,ja ih nemam,jedino ako mojapotencijalna buduca net-ljubav zeli da se preseli kod mene :D
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#122 Re: Ljubav preko neta...

Post by ljubav_aha »

trag_u_pijesku... wrote:
ljubav_aha wrote:stvrano treba imati jajca pa naci ljubav preko neta,ja ih nemam,jedino ako mojapotencijalna buduca net-ljubav zeli da se preseli kod mene :D
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
deal :-D
User avatar
Jaz
Posts: 6
Joined: 15/04/2008 19:32

#123 Re: Ljubav preko neta...

Post by Jaz »

Moguće je itekako. Upoznala sam prije tačno godinu dana tako momka iz druge države, tačnije nama susjedne. Dopisivali smo se dugo, jednostavno postane ti ta osoba dio svakodnevice, zna o tebi više nego ostale osobe u stvarnom životu. Onda smo se vidjeli nakon 9 mjeseci. Bila sam kod njega nekoliko dana. Šta da ti kažem, najljepši dani u životu. Međutim kad sam došla kući, sve je bilo previše i onda sam prekinula kontakte. Jebiga premladi za vezu na daljinu, još ozbiljniju. Fali mi i sad, ono 9 mj. nije malo, ali eto, proći će vremenom. Nadam se.:) Ovo sve sam napisala, pokušavajući ti objasniti da su te stvari jako osjetljive, da se lako zaljubiš i navučeš, ali teško popustiš. Zato moj savjet je da se udaljite polako, ako nije puno kasno. Sretno. :wink:
trag_u_pijesku...
Posts: 98
Joined: 28/03/2008 16:20
Location: Sahara

#124 Re: Ljubav preko neta...

Post by trag_u_pijesku... »

ljubav_aha wrote:
trag_u_pijesku... wrote:
ljubav_aha wrote:stvrano treba imati jajca pa naci ljubav preko neta,ja ih nemam,jedino ako mojapotencijalna buduca net-ljubav zeli da se preseli kod mene :D
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
deal :-D
:kiss: :-) :-) :-)
LoverLady
Posts: 9
Joined: 06/02/2008 20:09
Location: Sarajevo

#125 Re: Ljubav preko neta...

Post by LoverLady »

Jaskor wrote:Prije cetiri mjeseca upoznao sam jednu djevojku koja nije iz mog grada. Preciznije upoznali smo prije vise od pola godine, a prije cetiri mjeseca poceli smo aktivni kontakt, koji u odlicnom odnosu jos uvijek traje.. Kazem Hvala Bogu! Ja i ona smo se toliko zavoljeli da je to za nevjerovati.. Ja sam se vec zaljubio u nju, a ona kaze da sam iz njenog grada bila bi skroz zaljubljena, a ovako kaze: Malo! Kad nekome kazes: Ja sam se zaljubio u djevojku koju sam upoznao na netu, koju sam samo vidio slikom, on ce reci nisi normalan kakvo je to zaljubljivanje, kakva je to ljubav?

Sta vi mozete reci na sve ovo?
Je li ovo ispravna stvar sto sam se zaljubio, vjerovali ili ne u djevojku, kojoj sam cuo glas, vidio je putem slike i nista vise???


Ja i moj decko smo se upoznali preko neta i zaljubili se i evo masala 10 mjeseci i 1 dan smo skupa sta vise zaprosio me preko neta i spremni smo na taj korak akoBogda ubrzo:D sve je moguce ... :thumbup: :thumbup: sretno
Post Reply