Ljubav preko neta...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Jaskor
Posts: 107
Joined: 16/09/2004 18:46
Location: Teska industrija u provinciji

#1 Ljubav preko neta...

Post by Jaskor »

Prije cetiri mjeseca upoznao sam jednu djevojku koja nije iz mog grada. Preciznije upoznali smo prije vise od pola godine, a prije cetiri mjeseca poceli smo aktivni kontakt, koji u odlicnom odnosu jos uvijek traje.. Kazem Hvala Bogu! Ja i ona smo se toliko zavoljeli da je to za nevjerovati.. Ja sam se vec zaljubio u nju, a ona kaze da sam iz njenog grada bila bi skroz zaljubljena, a ovako kaze: Malo! Kad nekome kazes: Ja sam se zaljubio u djevojku koju sam upoznao na netu, koju sam samo vidio slikom, on ce reci nisi normalan kakvo je to zaljubljivanje, kakva je to ljubav?

Sta vi mozete reci na sve ovo?
Je li ovo ispravna stvar sto sam se zaljubio, vjerovali ili ne u djevojku, kojoj sam cuo glas, vidio je putem slike i nista vise???
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#2

Post by Toozla »

e jebiga....bolje da ti ne kazem nista....naljutices se :roll:
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#3

Post by :) »

Da sam na tvom mjestu, ne bih se toliko "primao":)

mozda te neki jaran zajebavao, dao curi da se javi... :-)

na kraju ispade da si se zaljubio u druga :lol:
traktor
Posts: 47
Joined: 11/01/2005 03:41
Location: sarajevo

#4

Post by traktor »

sunday@morning wrote:ne znam sta bih rekla na ovo...sve moze biti divno i krasno samo ako se te dvije osobe koje su se recimo upoznale preko Neta sto prije vide, znaci da se ne odugovlaci susret jer se pocne idealizirati...

ja znam da i danas dan volim jednog momka nakon vise od 3 godine, i dan danas mi nije jasno zasto nisam usjela reci ono sto osjecam (ali sve) ...valjda sto sma se bojala da me ne povrijedi ili da odem kod njega barem na kratko i vidim da li bismo mogli funkcionisati i da li se ja njemu zaista svidjam...

svako ko vam kaze da su to gluposti i da to ne moze uspjeti laze, to moze biti najljepse zivotno iskustvo jer je razlicito od svakodnevnog...samo je potrebno da se oboje zrtvuju, ali ne moze tako u nedogled...znaci ako ste spremni ostaviti sve zbog nje/njega...i ako zaista vjerujete u vasu ljubav ne treba pretjerano razmisljati,

i jos nesto, ponos je lijepa stvar ali vam moze upropastiti tu ljubav kao i svaku dr ''normalnu'' vezu

takodjer ne smijete biti egoisti kakva sam ja bila uvijek ''ne, ja ne mogu napustiit fax ili ne mogu napustiti posao, pa ovdje mi je sve'' itd....trebate procijeniti dobro, sta je najbolje da li da se vi preselite kod nje/njega ili on kod vas...treba izvagati bolje mogucnosti...

eto, valjda ce nekome nesto od ovoga koristiti mada nema nekog pravila...ovdje su moguce svakakve sheme...covjek sam mora izabrati sta je najbolje za njega.samo da ne bude prekasno

PS. Zox drzim vam fige i vec ti zavidim na onom adrenalinu i feelingu kad cekas posljednjih 5 min do susreta..uhh
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... sc&start=0
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#5 Re: Ljubav preko neta...

Post by _MaYa_ »

Jaskor wrote:Prije cetiri mjeseca upoznao sam jednu djevojku koja nije iz mog grada. Preciznije upoznali smo prije vise od pola godine, a prije cetiri mjeseca poceli smo aktivni kontakt, koji u odlicnom odnosu jos uvijek traje.. Kazem Hvala Bogu! Ja i ona smo se toliko zavoljeli da je to za nevjerovati.. Ja sam se vec zaljubio u nju, a ona kaze da sam iz njenog grada bila bi skroz zaljubljena, a ovako kaze: Malo! Kad nekome kazes: Ja sam se zaljubio u djevojku koju sam upoznao na netu, koju sam samo vidio slikom, on ce reci nisi normalan kakvo je to zaljubljivanje, kakva je to ljubav?

Sta vi mozete reci na sve ovo?
Je li ovo ispravna stvar sto sam se zaljubio, vjerovali ili ne u djevojku, kojoj sam cuo glas, vidio je putem slike i nista vise???

:lol: isti slucaj, upoznali smo se prije nesto vise od godinu dana, od tog trenutnkakad smo imali prvi chat, bas smo se zaljubili...:) ja sam pukla ono puklaaa koooo :) (sta ono puca dobro :D ) i tako smo mi pricali i ...jamu kazem da me nazove da idemo na chat, za slucaj da ja zaspem i ostavim mu broj mog fona,i tako sam ja zaspala a on me nazvao...i culi smo se i glasovno i tako smo funkcionirali, onda smo postali zeljni da se cujemo...pa smo se prikopcali na vioce chat...ali to see brate nije isplatilo, zivjela samnocu a spavala danju kao sto i sad radim, ali drugo je ono kad ti s nekim...ma kao da si bio vani pa iscrpljen. znali smo se napiti pjevati :) izjavljivati ljubav jedni drugima doduse malo rijedje nego onako ali ej... :D slusali smo muziku i isto smo se osjecali ...ustvari ja sam poludjela...vise za njim nego on zamnom...

ono...nekako sam vise osjecajna, pa sam lezala i mastala kako cemo se naci i ljubiti :) :lol: :lol: :lol: i svasta ali to senije desilo, zapravo on nije bio uporan a ni ja nesto posebnoo

sad se to oteglo na 1 godinu a i vise, ono cujemose redovno, doduse par puta smo se gadno posvadjali :( vezano za neke sjebane stavove ali proslo je i to sad vlada harmonija...ko da smo u braku :D fujj

onda, :) sad ja vise nisam toliko nalozena na njega jer sam vidjela sliku i skuzila da je lik totalna suprotnost odmene, a on kad je vidiomene bio je jako razocaran, jer jevaljda occekivao neku mega giga s velikim sisurinama il sta...no brzo ga topustilo i opet me idealizira...

zna se gadno napiti i nazvat me ujutro i onako me probudi...i iskreno ono perverzno iskreno mi izjavljuje ljubav dere se i urla damevoli da ne moze izdrzati vise...tolko se dere da cujem eho u pozadini...

zasto se ne sretnemo? on kuje neke planove da idemo na neka velika putovanja(ocito imalocve...jer ja stvarno nemam a i imam neke druge planove) i masta o tome putovanju7 a ja negovorim da nisam za to jer mi nekako ga zao...mislim volim ja njega stvarno ali nekako ossjecam il da ce se on naloziti namene a ja necu na njega kaosto i sad nisam nesto posebno ili da necemo nikako...ni jedno ni drugo...a ono 3 ne smijem ni uzeti u obzir...

ne znamtj ne vidim kako bi mogli finkcionirati jer postoji jos bar najmanje 5 stvari koje nas onemogucuju u toj vezi

ako na ljeto skupim muda otici cu do njega, il cemo otici bar dva dana na more...pa kud puklo, al nekako me strah nemam pojma...

:( ali ej super mi je kad se neko lozi na mene sva sam u oblacima:) odmah se i ja lozim bas fino...zajebancija

evo bas sam mu pozelila laku noc i dala ogromnu pusu :) tepamo si ko velki :lol:
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#6

Post by violentjack »

:) wrote:Da sam na tvom mjestu, ne bih se toliko "primao":)

mozda te neki jaran zajebavao, dao curi da se javi... :-)

na kraju ispade da si se zaljubio u druga :lol:
Moguce je :D :D
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#7 Re: Ljubav preko neta...

Post by FortunaBela »

Jaskor wrote:Prije cetiri mjeseca upoznao sam jednu djevojku koja nije iz mog grada. Preciznije upoznali smo prije vise od pola godine, a prije cetiri mjeseca poceli smo aktivni kontakt, koji u odlicnom odnosu jos uvijek traje.. Kazem Hvala Bogu! Ja i ona smo se toliko zavoljeli da je to za nevjerovati.. Ja sam se vec zaljubio u nju, a ona kaze da sam iz njenog grada bila bi skroz zaljubljena, a ovako kaze: Malo! Kad nekome kazes: Ja sam se zaljubio u djevojku koju sam upoznao na netu, koju sam samo vidio slikom, on ce reci nisi normalan kakvo je to zaljubljivanje, kakva je to ljubav?

Sta vi mozete reci na sve ovo?
Je li ovo ispravna stvar sto sam se zaljubio, vjerovali ili ne u djevojku, kojoj sam cuo glas, vidio je putem slike i nista vise???
Ma ti si ba samo opčinjen... :)
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#8

Post by sunday_morning »

pa dobro traktore, dje bas ovo nadje?¨ :-?

vidis sad je jan. 2005 - vremena su se promijenila. tako kazu ''Neki to vole vruce'' - teska vremena..
mačak u čizmama
Posts: 1189
Joined: 17/03/2004 09:18

#9

Post by mačak u čizmama »

sve je moguće... :)
GiGo_08
Posts: 1
Joined: 21/01/2005 23:49
Location: Kakanj

#10

Post by GiGo_08 »

Pozdrav za sve koji me poznaju i koji me ne poznaju naravno :D Pa joj ljudi vi samo pricate o losom sta moze bit da je ova veza stvarno ozbiljna...vi odma mozda je drug,da nepricam...stvarno bezze to,ja imam neki dobar osjecaj,da nije nikakva fora i da ce ovo sve dobro zavrsiti,a vi negativci pricajte sta hocete.....
farky
Posts: 1607
Joined: 28/07/2004 17:18
Location: Sarajevo

#11 Re: Ljubav preko neta...

Post by farky »

Jaskor wrote:Prije cetiri mjeseca upoznao sam jednu djevojku koja nije iz mog grada. Preciznije upoznali smo prije vise od pola godine, a prije cetiri mjeseca poceli smo aktivni kontakt, koji u odlicnom odnosu jos uvijek traje.. Kazem Hvala Bogu! Ja i ona smo se toliko zavoljeli da je to za nevjerovati.. Ja sam se vec zaljubio u nju, a ona kaze da sam iz njenog grada bila bi skroz zaljubljena, a ovako kaze: Malo! Kad nekome kazes: Ja sam se zaljubio u djevojku koju sam upoznao na netu, koju sam samo vidio slikom, on ce reci nisi normalan kakvo je to zaljubljivanje, kakva je to ljubav?

Sta vi mozete reci na sve ovo?
Je li ovo ispravna stvar sto sam se zaljubio, vjerovali ili ne u djevojku, kojoj sam cuo glas, vidio je putem slike i nista vise???
izbjegavam davati savjete ali ne mogu da odolim sad.. sto prije se nadjite.. tek kad budete jedno pored drugog znacete na cemu ste.. ovo sve dosad je samo iluzija.. vidjeli ste slike.. i sad zamisljate.. a stvari mogu biti potpuno suprotne.. bas kao sto maya kaze.. sretno..
stelium
Posts: 438
Joined: 28/05/2004 18:57
Location: malta

#12

Post by stelium »

Ove MaYe da nema,trebalo bi je izmisliti! :-)
Koji post :lol: :lol: .
suncokret
Posts: 125
Joined: 27/03/2004 22:49

#13

Post by suncokret »

Te ljubavi preko neta su obicno idealizirane, ali ne mora biti slucaj.
ja sam imala jednu slicnu situaciju, koja je pocela preko chata, u sustini je bila samo zabava, i glupo je zavrsila.
Bolje ti je da se ne nadas previse barem dok se ne upoznas s njom, jer tada moze ispasti nesto sasvim drugo od onog cemu si se nadao.
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#14

Post by hananah »

Lijepo je jedno vrijeme, i naravno ako vodi tome da se upoznate. Ako ne vodi nicemu onda je samo gubljenje vremena. Bila sam u situaciji da sam nekoga zavoljela preko neta. Upoznali smo se, i nije mi bilo nimalo drugacije, niti su osjecanja bila manja, dapace. Net nam je omogucio da upoznamo dusu jedno drugoga. No, nesto na one duge staze pola godine, godinu, i vise samo net to treba bataliti.
Jer - ljubav nije paradajz, mada ponekad jeste upravo to.
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#15

Post by micika »

Sve je moguce,al' ne bih ti preporucila :D :D kako smo se Manijak i ja zavoljeli preko neta :D :D a sad ga nema ni da mi rodjendan cestita :D :D evo sve mi suze niz ledja idu :D
xilon
Posts: 9
Joined: 07/12/2004 14:39

#16

Post by xilon »

Bori se za ono što želiš i ne slušaj nikoga. Sretno!
red illusion
Posts: 26
Joined: 26/10/2004 04:39

#17

Post by red illusion »

Sve je to lijepo, krasno, interesantno, nepoznato, a najvise od svega idealizirano. Mozda zvuci surovo, ali je najcesce istinito. Meni se desila slicna stvar a zavrsilo je ovako: za vrijeme kad mi nije telefonirao i slao mailove i kad nisam satima boravila na chatu, kad mi nije pisao cestitke i razglednice koje su stizale sedmicno iz druge zemlje (ne tako daleke) itd itd ... ( tako sve nekih 8 mjeseci) on je drugoj skuckao dijete i ozenio se.
Kako romanticno :)
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#18

Post by Gazz »

zmijaIzmaj wrote:samo cu da se :) s nostalgijom i kazem da moze da bude predivno...ljubav je to...i ti susreti i odlasci... :) ... :) ...
Bilo je to prije više od 4 godine... Prvi put došla na chat... Počeli komunicirati... i nevjerovatno... ja se zaljubila.... izašli... i bili 3 godine skupa, samo nažalost/nasreću nismo ostali... :sad:

ali desila se ljubav i to velika...

pa ako neko kaze da je besmisleno ili nemoguće, debelo laže....
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#19

Post by violentjack »

:-D :-D Maya se zaljubila u svoju patku preko neta :wink: :oops:
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#20

Post by bug »

nije moguce, san iz kojeg se brzo probudis 8)
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#21

Post by horns&drums »

Gazz wrote:Bilo je to prije više od 4 godine... Prvi put došla na chat... Počeli komunicirati... i nevjerovatno... ja se zaljubila.... izašli... i bili 3 godine skupa, samo nažalost/nasreću nismo ostali... :sad:
Zans i ti Gazzo Image rasplakati Image covjeka Image Image Image
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#22

Post by bug »

pa meni se place smao ako si ti bio taj :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#23

Post by horns&drums »

Ma jok ljubavi, jedinu dugu vezu koju priznajem je ova sto imam s tobom :D :D :D
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#24

Post by Gazz »

horns&drums wrote:
Gazz wrote:Bilo je to prije više od 4 godine... Prvi put došla na chat... Počeli komunicirati... i nevjerovatno... ja se zaljubila.... izašli... i bili 3 godine skupa, samo nažalost/nasreću nismo ostali... :sad:
Zans i ti Gazzo Image rasplakati Image covjeka Image Image Image
cijenim tvoju suosjecajnost :D

bRezobraznice :x budi malo empatican :roll: :D
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#25

Post by bug »

ma on je simpatican, to mu je dovoljno :D
Post Reply