ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
tanana33
Posts: 98
Joined: 11/10/2011 11:16

#51 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by tanana33 »

Zelena Carapa wrote:
tanana33 wrote:Sad recite da SVI koji su u vezi, nikad ne chataju, samo gledaju u partnera i to je to:) A ako chataju, bas ce priznati momku/djevojci "ej danas sam bas chatala s nekakvim cool tipom, malo da ubijem dosadu na poslu"ma jasta ce to iko reci;)
Nismo svi isti. Ja u principu ne radim nista sto ne zelim da on meni uradi. Jednostavno :)
ž

Sreca pa nismo svi isti;) Evo ja imam vezu, sve je sjajno i bajno, ne bih ga nikad prevarila, ali da chatam chatam vala, volim da upoznajem zanimljive i interesatne ljude...i ne vidim sta ima lose u tome:)
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#52 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Zelena Carapa »

ako ni tvoj dragi ne misli da ima ista lose u tome onda problem ne postoji ;) i dalje vam je sve sjajno i bajno :)
tanana33
Posts: 98
Joined: 11/10/2011 11:16

#53 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by tanana33 »

dječak sa šibicama wrote:Flertovanje je ajmo reci ok, to svako radi, svakom godi, da se ne lazemo... ali ova mala flertuje sa bivsim deckom, i to tipom sa kojim se dogovorila da ce se uzeti u 28 godini, ovo ono :D ocito nije bila mala ljubav... malo mi je to..... previse. Nije bas nevin flert.

Znam po... recimo, bliskoj osobi, koja je u braku i sve to, ali cesto na FB kontaktira bivseg decka, a i u momentima slabosti kao da zali sto se udala za osobu B, a ne za osobu A (tog bivseg decka)

Takav dojam sticem.

Ja to nebi nazvao flertom, po meni je to puno vise od toga. Zato bi mozda trebao razgovarati sa njom. Ako nista, da budes na cisto sa situacijom. Mozuda stvarno nije nista, ali ovako dok ne znas, grist ce te sumnja.
Znaci...nema komuniciranja s bivisim/om....a o kafi da ni ne spominjem :-) :-) :-)
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#55 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by niko_niko_kao_ja »

vicious2 wrote:
:thumbup:

zna House. 8-)
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#56 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by (ne)forumas »

nista ostavi joj limun pored racunara
kada te bude pitala sta ce joj limun pored racunara
reci joj da ga zagrize kad' se dopisuje sa bivsim kako bi skinula osmijeh sa lica
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#57 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by vicious2 »

niko_niko_kao_ja wrote:
vicious2 wrote:
:thumbup:

zna House. 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40711
Joined: 29/06/2011 23:39

#58 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by dječak sa šibicama »

tanana33 wrote:
Znaci...nema komuniciranja s bivisim/om....a o kafi da ni ne spominjem :-) :-) :-)
Ma ne, ja se trenutno osvrcem na uvodni post.

Decko ocito ima sumnje, pa neka ih otkloni. to je sve.

A komunicirati sa bivsim, ne vidim zasto ne. To je neka druga tema.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#59 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Zelena Carapa »

po meni sve mozes ako to ne radis krishom :D e ako krijes, zapitaj se zasto krijes i zasto to uopce radis...not good ;)
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#60 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Ne voli te, a prije svega ne postuje te, ako joj nije dobro s tobom treba da ti kaze, ovako je obicna hinja. Ako je pitas izgovor ce biti da je sve zayebancija ali nije, ona zayebava tebe. To taslacenje po FB i mimo njega ti moze uraditi samo ko te ne voli i ko je s tobom da nije sam. I da, znam da je to poslije koju godinu veze jako tesko prihvatiti. Znam i da ces ti prihvatiti odgovor da je to zayebancija, i bori se ako mislis da treba, ali nista nemoj da te iznenadi. 4 godine veze su vrijeme za "ili, ili" .....
bambi:)
Posts: 133
Joined: 28/04/2010 17:57

#61 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by bambi:) »

(ne)forumas wrote:nista ostavi joj limun pored racunara
kada te bude pitala sta ce joj limun pored racunara
reci joj da ga zagrize kad' se dopisuje sa bivsim kako bi skinula osmijeh sa lica
:lol: :lol: :lol:
najbolji
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#62 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by male_okice »

mislim da je vrijeme da imate 1 ozbiljan razgovor narocito ako planirate uskoro vjencanje (tako sam barem iz tvog posta skontala). Ne slazem se time sto si citao njene poruke, ali isto se ne slazem ni sa njenim ponasanjem. Ok mi je sto ima kontakt sa bivsim ako su se razisli normalno, ako su halalili sto se halaliti mora onda ok, ali to sto ona npr sa bivsim prica i o tebi i dopusta njemu sale na tvoj racun tipa: udaj se za mene sta ce ti on, mi je malo ruzno s njene strane. Isto tako sam skontala da ti nisi znao da se ona dopisuje sa njim (sto mi malo smrdi ako ona stvarno nista ne krije), niti da ide sa cikom iz kablovske na kafu tako da je krajnje vrijeme da sjednes sa njom i popricas. Kazes kako to izgleda tebi i kako se ti osjecas-mozda se previse uljuljala u sigurnost vase veze pa misli hajd malo flerta sa strane nece skoditi...ali u svakom slucaju mislim da je vrijeme da porazgovaras sa njom i vidis sta se zapravo dogadja.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#63 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Kinaski »

Taj fb ce nekom doci glave
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#64 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by niko_niko_kao_ja »

187 wrote:Taj fb ce nekom doci glave
fb je mnogima dosao glave, ali sreca pa postoji inace bi recimo postavljac teme saznao za sve tek kad bi mu se draga udala za tog bivseg decka :-)
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#65 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Kinaski »

niko_niko_kao_ja wrote:
187 wrote:Taj fb ce nekom doci glave
fb je mnogima dosao glave, ali sreca pa postoji inace bi recimo postavljac teme saznao za sve tek kad bi mu se draga udala za tog bivseg decka :-)
Neke stvati je bolje ne znati , svi mi chatamo :)
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#66 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by male_okice »

187 wrote:Taj fb ce nekom doci glave
fb je samo sredstvo...da nema fb-a koristilo bi se nesto drugo...
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#67 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by niko_niko_kao_ja »

187 wrote:
niko_niko_kao_ja wrote:
187 wrote:Taj fb ce nekom doci glave
fb je mnogima dosao glave, ali sreca pa postoji inace bi recimo postavljac teme saznao za sve tek kad bi mu se draga udala za tog bivseg decka :-)
Neke stvati je bolje ne znati , svi mi chatamo :)
pa ko voli zivjeti u neznanju nek' izvoli, a ko hoce da sazna hvala Bogu ima nacina :wink:
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#68 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Tacno tako,ja sam ili glupa ili ovog svog bas volim, jer na FB mi je chat uvijek i uvijek iskljucen a medju prijateljima imam samo ljude koje i poznajem i poprilicno cesto se vidjam sa njima, koje i on zna. Nikad nije pokazao nikakav oblik ljubomore da bi mu bilo krivo da chatam (mozda on mene ne voli :D ) ali iz nekog postovanja ne idem ni na rucak na pauzi nikad sa jednim kolegom, obicno nas bude vise, jer moze me vidjeti neko ko ne zna da mi je to kolega.....vjerovatno, ustvari sigurno, pretjerujem ali ne zelim da uopste ima razloga da sumnja.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#69 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Kinaski »

Pa da , ali nikad nije toliko ljubomore bilo . Zasto si joj lajkao sliku , zasto si komentarisao ovo ono ... Jebo to , briste svog partnera sa fejsa moj vam je savjet :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#70 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Kinaski »

niko_niko_kao_ja wrote: pa ko voli zivjeti u neznanju nek' izvoli, a ko hoce da sazna hvala Bogu ima nacina :wink:
Ipak ja mislim da se nikad necu vezati za samo jednu osobu , fucc that . Tako da me previse i ne zanima jel se ona dopisuje sa nekim .
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#71 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by niko_niko_kao_ja »

187 wrote:
niko_niko_kao_ja wrote: pa ko voli zivjeti u neznanju nek' izvoli, a ko hoce da sazna hvala Bogu ima nacina :wink:
Ipak ja mislim da se nikad necu vezati za samo jednu osobu , fucc that . Tako da me previse i ne zanima jel se ona dopisuje sa nekim .
to je ipak tvoj izbor, i ti radi kako zelis, ali ima ljudi koji zele da se vezu samo za jednu osobu i ne zele da im ta osoba bilo sta radi iza ledja. jer kako neko vec rece nije problem u tom dopisivanju, problem je sto se to krije, a kad neko nesto krije znaci da je i sam svjestan da to sto radi nije ok. :roll:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#72 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Kinaski »

niko_niko_kao_ja wrote:
187 wrote:
niko_niko_kao_ja wrote: pa ko voli zivjeti u neznanju nek' izvoli, a ko hoce da sazna hvala Bogu ima nacina :wink:
Ipak ja mislim da se nikad necu vezati za samo jednu osobu , fucc that . Tako da me previse i ne zanima jel se ona dopisuje sa nekim .
to je ipak tvoj izbor, i ti radi kako zelis, ali ima ljudi koji zele da se vezu samo za jednu osobu i ne zele da im ta osoba bilo sta radi iza ledja. jer kako neko vec rece nije problem u tom dopisivanju, problem je sto se to krije, a kad neko nesto krije znaci da je i sam svjestan da to sto radi nije ok. :roll:
Pa ne krije , mozda nece da ga zamara sitnicama :) hahahahahah
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#73 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by niko_niko_kao_ja »

187 wrote: Pa ne krije , mozda nece da ga zamara sitnicama :) hahahahahah


ma jasta, to ona sve za njegovo dobro, da se on beze ne sikira. :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#74 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Kinaski »

A on ovdje frku napravio , kako ga nije stid . :D :D
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#75 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Samprotivsviju »

A sta ukkoliko su taj radnik i bivsi.............ista osoba :shock: :shock:
Post Reply