ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#276 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Ghost_Rider_XXX »

Odosmo sa teme, a cura u ozbiljnim problemima.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#277 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by burek_in_space »

BIONA wrote:joj da je meni uci u fb od mog dragog, da vidim sta se tamo kuha! Ima li ko kakav prijedlog ? :)
Ne brini, vara te sigurno. :)

:mrgreen:
miikiica
Posts: 15
Joined: 26/04/2011 18:50

#278 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by miikiica »

Majke mi ljudi, ja shvatam da je vama smijesno, i meni je bilo dok sam druge teme citala, ali meni je zaista tesko... Volim ga svim srcem, zelim biti sa njim, jedino sam se sa njim mogla zamisliti, a sad imam osjecaj da ja njega uopste ne poznajem, i koliko god se on sada kajao, preklinjao za jos jednu saansu, molio, kumio, plakao, i priznajem jeste sam je rekao priznao sve, nikada ne bih ni saznala da niej rekao, ali toga se najvise bojim, uvijek ce postojati crv sumnje, nikad mu vise necu vjerovati, koliko god on dobar bio itd... Sada mi dao sve moguce sifre, sve je rekao, kao zeli od pocetka itd, kao voli on mene, ne moze bez mene, kao milion puta mi je htio reci, ali se bojao itd... Ja zelim da mu vjerujem, znam da cete reci da sam budala, nakon svega - prevariti me sa najboljom drugaricom- ali zaista kada bih znala da mi to vise nikada nece uciniti kao sto govori ( ali mu nazalost sad nista ne vjerujem, moze pricat mami svojoj) oprostila bih mu.... :(
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#279 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by BIONA »

Mikice imas pp
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#280 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by kockica_kockica »

Muskarci koji patoloski lazu i varaju su jednostavno takvi.. patoloski lazovi i patoloski prevaranti...
On je tebe prevario s nekim...
Sutra ce tu s kojom je varao prevariti sa nekom drugom....
I taj ciklus se iznova i iznova ponavlja....
I koja god kaze da ce ga promijeniti je za mene glupaca i navina cura jer tu nema mijenjanja...

Ima onih koji se ozene pa varaju zene.. imaju ljubavnice.. pa ljubavnicu varaju sa nekom trecom... i vracaju se opet zeni .... i kad ih se otkrije onda placu, mole, kunu se u sve i svasta da to nece vise nikad uraditi... lazu.. prvom prilikom kada mu se ukaze mogucnost prevarit ce...

Sto se tice zena... patoloske lazljivice i prevarantice... isto kao i muski... nikad ne mogu biti vjerne nekome do kraja.. ako nista ona mora barem flertovati makar tu ne bilo nicega.. samo da se osjeca pozeljnom i seksi.. to meni nikad nije bilo jasno a zensko sam...

Jedina razlika u zrtvama rogova jeste ta sto muskarci rijetko kada mogu preci preko cinjenice da ga je zena prevarila... rijetko se mire sa tim i prelaze preko toga, nisu osjetljivi na suze i kojekavo zaklinjanje u vjecnu vjernost i ljubav. Za razliku od zena koje znaju da ih vara, i da ce ih opet prevariti, i znaju da je to zaklinjanje kukanjava i plac dio folklora muskog i one opet popustaju...
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#281 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Not My Idea »

@miikiica
Po meni su 2 razloga sto ti je to sve priznao svojom voljom.
1. Zeli da raskinete ali zeli da ti budes ta koja ce ostaviti.
2. Covjek se iskreno pokajao i zeli nesto ozbiljno-brak s tobom a zeli da on krene bez lazi.

E sad, kako god nije dobro. On te prevario na sve moguce nacine (fizicki, emotivno, lazima...) i sad dodje kao gospodin i kaze Oprosti i prebaci loptu na tebe.
I da ti oprostis, vasa veza nece vise bit ista. Doduse, mozda za par godina. Mozda ti se sad ne cini tako al je cudo kako ljudi brzo zaborave i predju preko stvari za koje su bili sigurni da nece nikad.

U svakom slucaju, sretno ti bilo. Necu ti govorit sta da radis jer si ti vec odlucila, u suprotnom ne bi ni razmisljala kamoli otvarala temu i...navodila dobre strane vase veze i razloge za ne prekinuti.
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3361
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#282 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Dupli_skalp »

najbolje ti je :run:
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#283 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by 6.april »

NE razumijem zašto ti je sada to rekao.
Zašto čekati toliko dugo?
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#284 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Mr.Penguin »

6.april wrote:NE razumijem zašto ti je sada to rekao.
Zašto čekati toliko dugo?
mozda je poceo ici u dzamiju :D
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#285 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by 6.april »

Možda je konačno naletio na neku koja će dotičnoj sve ispričati.
miikiica
Posts: 15
Joined: 26/04/2011 18:50

#286 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by miikiica »

On zeli da se mi uzmemo, zaista zeli, ja da hocu tj. da sam htjela odmah na pocetku mi bismo bili u braku, medjutim ja zelim prvo fax zavrsiti itd pa onda... Rekao mi je da je to uradio da bi sebi dokazao da on to moze, samo kao zato... nije vise mogao sutjeti( bar tako tvrdi) pa mi je sve rekao, grizla ga savjest... ja znam da ta cura meni to nikada ne bi rekla, jer ona meni i dalje glumi da mi je prijateljica... znam da ne bi ni saznala da mi on to nije rekao... stvarno sam zbunjena, zaista jesam, zelim da mu oprostim, a bojim se da to opet nece uciniti... a ja to zaista opet ne bih mogla ponovo prozivljavati, ovo mi je dovoljno...

isto tako znam da kada bih ga vidjela u gradu sa drugom djevojkom, a vidjet cu ga jer sam iz manjeg grada, da bih crkla... to je u slucaju da ne budemo vise zajedno... znam kolko bi mi billo tesko, mnogo toga smo prosli zajedno, i godine su tu, a i poslije nekada kada prodjem pored njega, mislim da cu se pitat da li mu ista vise znacim, da li misli na mene, sta bi bilo da sam mu oprostila...

p.s. Jeste kreno u dzamiju... :lol:
Last edited by miikiica on 09/03/2012 13:14, edited 1 time in total.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#287 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Ghost_Rider_XXX »

Pa onda mu nemoj oprostiti i riješen problem.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#288 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by plain vanilla »

miikiica wrote:
p.s. Jeste kreno u dzamiju... :lol:
onda se udaj, da makar budes prva zena :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#289 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Not My Idea »

miikiica wrote:On zeli da se mi uzmemo, zaista zeli, ja da hocu tj. da sam htjela odmah na pocetku mi bismo bili u braku, medjutim ja zelim prvo fax zavrsiti itd pa onda... Rekao mi je da je to uradio da bi sebi dokazao da on to moze, samo kao zato... nije vise mogao sutjeti( bar tako tvrdi) pa mi je sve rekao, grizla ga savjest... ja znam da ta cura meni to nikada ne bi rekla, jer ona meni i dalje glumi da mi je prijateljica... znam da ne bi ni saznala da mi on to nije rekao... stvarno sam zbunjena, zaista jesam, zelim da mu oprostim, a bojim se da to opet nece uciniti... a ja to zaista opet ne bih mogla ponovo prozivljavati, ovo mi je dovoljno...

p.s. Jeste kreno u dzamiju... :lol:
i takav covjek planira brak? tj. vec je mogao bit u braku? :-?

nek vam je sretno.
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#290 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by BIONA »

De malo pocisti taj inbox, imas opet poruku :)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#291 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by ladyblue18 »

Ja ev samo da dignem temu i kazem da nije obrisana. :oops: :D
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#292 ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by opa22 »

ajme ne da mi se sve citati nego je li bio happy end jesu li jos skupa sta je on rekao sta ona sta je on uradiio xd


evo vidim sad je mikica na redu

vjetojatno ga dovoljno dobro poznajes da znas da li bi on tebi oprostio da si ti njega s best friendom prevarila....ja vjerujem da te voli al ne bih prijevaru nikad oprostio, i ja sam svoju bivsu prevario i bila mi je spremna oprostiti ali ja nisam mogao biti vise u vezi sa njom jer znam da bi svaka svadja bila ti si mene prevario i da mi nikad ne bi vjerovala, a i kao vecina muzijaka vjerojatno bih je opet prevatio kad bi mi se ukazala prilika koliko hod da sam ju volio, grubo al istinito

Sent from my iPhone
ActionWoman
Posts: 639
Joined: 03/06/2011 17:04

#293 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by ActionWoman »

opa22 wrote:ajme ne da mi se sve citati nego je li bio happy end jesu li jos skupa sta je on rekao sta ona sta je on uradiio xd


evo vidim sad je mikica na redu

vjetojatno ga dovoljno dobro poznajes da znas da li bi on tebi oprostio da si ti njega s best friendom prevarila....ja vjerujem da te voli al ne bih prijevaru nikad oprostio, i ja sam svoju bivsu prevario i bila mi je spremna oprostiti ali ja nisam mogao biti vise u vezi sa njom jer znam da bi svaka svadja bila ti si mene prevario i da mi nikad ne bi vjerovala, a i kao vecina muzijaka vjerojatno bih je opet prevatio kad bi mi se ukazala prilika koliko hod da sam ju volio, grubo al istinito

Sent from my iPhone
vaki si naki si
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#294 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by azurna_obala »

Ljudi koji vole i sigurni si u svoju ljubav prema toj osobi ne varaju...bar ja to tako doživljavam
Inače...sama pomisao i razmišljanje o tome i planiranje prevare, za mene je izdaja, pa prevara...ne vjerujem u kajanje i izvinjenja nakon prevare, jer da si volio ne bi prevario, a kamoli tražio oprost. To su dvolične osobe.

Nego, ti njega pozdravi i produži dalje...i zdravo đaci :run:
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#295 ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by opa22 »

pa ne znam zasto se vi cure uopce opterecivate tim pitanjem da li oprostiti ili ne, bolje par mjeseci patiti, nego se udati za nekoga kome ne vjerujes i svaki dan si postavljati pitsnje da li me opet vara


Sent from my iPhone
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#296 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by azurna_obala »

opa22 wrote:pa ne znam zasto se vi cure uopce opterecivate tim pitanjem da li oprostiti ili ne, bolje par mjeseci patiti, nego se udati za nekoga kome ne vjerujes i svaki dan si postavljati pitsnje da li me opet vara


Sent from my iPhone

A to inače muškarci nemaju ovih dilema.. :shock:, to vas ne varaju?'
Nisam znala da su žene tako divne...pa ne varaju, blago vama :lol: :lol: :lol:
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#297 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by opa22 »

naravno da varaju, ali rijetko koji muskarac to oprosti
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#298 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Not My Idea »

jel mi se ovo prikazuje tema? :zoka: :D
Post Reply