ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#176 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by theTruePath »

remover wrote:hvala svima na odg, na kojekavim sugestijama itd itd :)
sve uzeo u razmatranje.. :)

uglavnom... sad za sad necu nista ciniti... necu frku da stvram, necu uzbuni da dizem.. nije mi vrijedno toga...
sad smo pricali na tel,ona me nazvala (iako trebamo sad da se nadjemo ugradu) malo manje od 2h... toliko smijeha, ljubavi.. preko tel mi daje, salje..

ne daje mi nikakvog povoda (sto se tice emocija, da se tu sta projjenilo, u ponasanju, mazenju itd) da odpocnem bilo kakvu pricu..

sad za sad necu nista ciniti.. da vidim kako ce se odviti..
mada crv u meni proradio.. jbg..

kako god, volim je... ali NE i corav od ljubav.. drzim pod okom.. i zasteko sam sifru od fb acc-a, da se razumijemo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bolje provjeriti, nego najebati.. hehehe :)

ajde pozz raja,
odoh s dragom u grad
Prijatelju ne znam kako mozes gledati i praviti se da nista nije bilo,a ona ti iza ledja pita bivseg(dakle ONA njega ne on nju) da idu na kafu :run:


svako ima svoje
asafinho
Posts: 128
Joined: 13/04/2009 01:39

#177 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by asafinho »

Paša moj dobri i posteni kakav sam ti i sam,koliko imas godina ?
User avatar
Tvrdokorna mrlja
Posts: 4203
Joined: 04/10/2011 23:45

#178 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Tvrdokorna mrlja »

jebaji ga sad,na piso opet :D
cucamonga
Posts: 529
Joined: 29/06/2011 09:30

#179 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by cucamonga »

nek nadje i on sebi neku prijateljicu i to je to - nek trpa objema :mrgreen: :dance: :dance: :dance: :thumbup: :oops:
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#180 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by donja_crtica »

neki ljudi su mazohisti.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#181 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Troll_Happens »

TheGodfather001 wrote:
madnessa wrote:Iz bilo kojih razloga može doći do zahlađenja. Možete biti u idealnoj vezi, ali da djevojka iz svojih nekih razloga osjeća potrebu za promjenom ili jednostavno ima previše problema i ne razaznaje sasvim ok. Doduše možda je shvatila da nema te stvari zbog koje bi ti nju ostavio, pa malo krenula fursata, opustila se... Šta god da je, mi ovdje možemo samo nagađati, jedini razlog je da smireno porazgovaraš s njom o tome i da joj daš granice. Bojim se da, ako sada ne reaguješ na ovo, to može uzeti i ozbiljniji oblik. To je sve igra ispitivanja granica...

I nemoj misliti da vezi ne mora biti kraj kada se ovakve stvari otkriju, ali jasno posložene granice i otvoren razgovor mogu učvrsititi vezu. Žene, a i muškarci, vole osjećaj kada osvajaju i zavode. Osoba s kojom smo u vezi, za koju znamo da je uvijek tu za nas, da je vazda dostupna prestane biti izazov. Jedan od razloga zašto većina žena vole "loše momke" jeste to što u podsvijesti znaju da ga moraju iznova zavoditi i to unosi adrenalin u vezu.
Nije valjda da je zenama ovo jedini izazov u zivotu?? i sta znaci "los momak"?
Mislim da je veci izazov zadrzati normalnog decka pored sebe, nego naci nekog "loseg momka", a kojih je pun grad i koji ce je nogirati cim nadje mladju, ljepsu, sa boljim atributima.
Doduse, srecom pa smo svi razliciti i ne dijelimo iste "izazove".
eto nek nadje delalica juniora hahaha pa nek je on zavodi :) da joj adrenalin poraste.. samo se moze desiti da se ne probudi :mrgreen:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#182 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by pustopoljina »

remover wrote:Heeellooo dragi ljudi :)

Ev jedno pitanje, mozda glupo, mozda.. ko ce ga znati :D 8)

U vezi sam malo duze od 4god, super sve ide, hvala Bogu.. s vremena na vrijeme bude svadja, al nista strasno.. stinice..

Nismo usli u taj period monotonije, navike u vezi (po meni)..

Stvar je u tome, da je moja draga..(prije mjesec) jedne vecer bila "kod kuce".. i nije mi se javljala jedno 2-3h (zvao sam je, trebala mi nesta).. ja konto ona spava :)
kad ona zove poslije, kaze bila na kafi sa jednim radnikom sto im je dosao da razvede internet itd.. (kaze nije htio pare da uzme, pa da mu se zafali i otisla na kafu s nji.. i nije ponijela mobitel :? :? ) al haj.. bilo proslo.. malo se prepirali i ok je..

prije 2 noci je bila kod mene, vecera ovo ono, ja pravio veceru, ona je u medjuvremena bila za kompom /fb/..
i kad je otisla vidio sam da se nije izlogovala sa fb acca (nisam joj nikad provjeravao to, niti sam znao sifru, niti me je interesovalo).. al eto tu noc mi djavo nije dao mirao, pa sam joj malo fb pregledao.. poruke itd..
i nasao sam jednu poruku sto se noc prije dopisivala sa bivsim momkom.. kako su nekad bili zajedno(u srednjoj skoli, mada uvijek kad se sretno, ljubakaju se, carkaju itd..), kako su imali dogovor da se vjencaju u 28god (sad nam je 28god, na ljeto bi trebala biti svadba :D ).. pa onda se kao "udvaraju" jedno drugom.. on joj pise: ti mene vise ne volis, od kad si TOG momka nasla ona: odakle ti to, kako si to vidio itd.. sjecas li se nasih dogovora..
cisto malo udvaranje itd..
onda mu ona pise da su mogli na kafu.... al nema kao kad na kafu, vec da ona navrati do njega (u firmu) bla bla..

nisam joj nista rekao da sam to vidio, da sam procitao... mislim nista strasno to nije(ili??)

naravno, ona mi nije rekla za to dopisivanje...

sa dje pitanje, jel imam razlog za brigu.. ili samo da iskuliram ovo..
neJmam pojma sta je ciniti... :)

et, ak neko ima kakav prijedlog, savjet.. pistolj.. sta vec.. heheh :)

:sax:
cija svadba treba biti na ljeto? vasa ili ta njihova teoretska sa punih 28 godina?
ako je vasa...mozda se ona necka, mozda je uhvatila prpa i sad provjerava na sve strane da sta ne propusta...
znam nekoliko cura koje su pred samu svadbu napravile glupost...ne znaju ni one zasto...jedna se pijana ljubila sa likom kojeg je prvi put vidjela, mladji od nje skoro 10 godina...i onda ode i isprica to buducem...mislim da su vec sedam godina u braku :skoljka:
znam i likova koji su nasli drugu kad se vec znao termin njihovog vjencanja...jedan je toj drugoj i dijete napravio i ozenio se s njom, umjesto sa prvom curom...i dan danas zove prvu curu...
sve je vise takvog svijeta, trta, boji se vezati za poprave i onda tako udaraju naslijepo oko sebe.
a ako nije vasa svadba zakazana na ljeto...imate 28, hodate 4 godine...preispitaj se kuda vodi ta veza, da nije corsokak, pa skontaj kuda dalje...
ActionWoman
Posts: 639
Joined: 03/06/2011 17:04

#183 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by ActionWoman »

Ne daj da te iko levati, a ona, cim komunicira s bivsim ili bilo kojim drugim, tebe ne postuje. Da si sto godina sa njom, sutni to od sebe. Nadji nekoga ko te postuje i voli. Govorim ti iz licnog iskustva.
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#184 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by PalaSa Marsa »

Neka nemojte ljudi moji, odkud znate da ga levati? :roll: :zoka:
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#185 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by (ne)forumas »

ActionWoman wrote:Ne daj da te iko levati, a ona, cim komunicira s bivsim ili bilo kojim drugim, tebe ne postuje. Da si sto godina sa njom, sutni to od sebe. Nadji nekoga ko te postuje i voli. Govorim ti iz licnog iskustva.
naravno novoj ljubavi ne zaboravi staviti pojas nevinosti i obavezno brnjicu na usta jer ako se ne moze zegat moze ne do bog nekom positipu, pa eto bolje sprijeciti nego lijeciti..
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#186 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by velikibrnjo »

Misljenja sam da je na ovoj temi veliki broj forumasa preCerao s savjetima tipa da je odmah nogira
Meni to njeno caskanje s bivsim ne zvuci tako strasno, mozda je cista dosada i malo joj imponuje sve to posto se uljuljkala ovamo u vezu
E sad ovaj iz kablovske, mozda je iz pristojnosti otisla na kafu s njim al haj ga znaj
Eto to mi je jedino cudno, ali da je sta mutila ne bi mu rekla da je kahvenisala s doticnim
Nego fino bi bilo da forumasi ne savjetuju covjeka da napravi stvar poslijek kojih nema nazad
Treba s njom u cetiri oko pa kom opanci kom obojci ili kako se to vec kaze :D
User avatar
Tvrdokorna mrlja
Posts: 4203
Joined: 04/10/2011 23:45

#187 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Tvrdokorna mrlja »

zeli da te ucini ljubomornim.
zato te slagala da je bila s tim kebl gajem,dok je vjerovatno sjedila kuci.
i zato ti je ostavila neodlogavan fb.
ceka neku tvoju reakciju,kojom bi pokazao da nisi ravnodusan na te stvari,jer revidira sve u glavi prije braka.
trebao bi joj pokazati da ti je stalo,biti temperamentniji i malo se trznuti.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11511
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#188 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by japin_mutapi »

.
Last edited by japin_mutapi on 07/01/2016 20:11, edited 1 time in total.
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#189 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Haj' dosta ste ga kajlali, sad nek odluci sta hoce i nek' javi sta je odlucio :-D
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#190 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Melodicni »

Nesto mu kurbani padaju na pamet :)
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#191 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by pustopoljina »

Tvrdokorna mrlja wrote:zeli da te ucini ljubomornim.
zato te slagala da je bila s tim kebl gajem,dok je vjerovatno sjedila kuci.
i zato ti je ostavila neodlogavan fb.
ceka neku tvoju reakciju,kojom bi pokazao da nisi ravnodusan na te stvari,jer revidira sve u glavi prije braka.
trebao bi joj pokazati da ti je stalo,biti temperamentniji i malo se trznuti.

ma da...nemoj iskulirati, jer ce onda skontati da ti nije ni stalo...
vjeruj, neko ko je bitch, ne bi 4 godine cekala da pocne sarati, ili bi cekala dok se ne uda :lol:
ljudi u sa dugogodisnjim bracnim stazom godinama saraju i kriju uspjesno, a zive u istoj kuci sa mozem/zenom, da ona to ne moze sakriti...niti bi bila glupa sa tvog kompa pricati...samo hoce da ti pokaze da je i drugi hoce, i da se malo trznes.
User avatar
illuminated
Posts: 999
Joined: 01/10/2007 19:52
Location: BI-DE

#192 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by illuminated »

...uhhh....

kvota na opstanak veze ko na nerijesno u kosarci....jedno 15 minimalno.

PS
ne vjerujem da ce razgovor ista dobro donijeti...ako je neka bitch, jos bi mogao nastradati "zbog spijunaze".

sve beneficije joj ukini odmah. vecere, pokloni...sve ukini. ako bas neces da raskines odmah.
pocni da ostavljas mobitel kuci, izadji s drugaricom...na kafu....otvori oci.
privremeno (ili zauvijek, vidjecemo) zaboravi bilo kakvu buducost s njom.

na kraju to puchi, ustvari puklo je vec. a to za cable guy je smijesno....
jedan moj iskusni prijatelj kaze:
treba nac takvu zenu, da se ne brines sta ce uraditi ako je ostavis na samo sa svojom djecom.....
tvoja nije ta.

PS2.
pade mi na pamet brz test.

reci joj da obrise tu osobu sa fb ili da obrise tebe.

ako pocne da se prepire, opire....ali duze od 5-10 min...ili ne daj Boze odbije,
..jasno ti je koliko znacis ti i tvoja ljubav.
Last edited by illuminated on 17/12/2011 12:24, edited 1 time in total.
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#193 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by PalaSa Marsa »

Joj drzavo Indijo. :roll:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#194 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by pustopoljina »

ljudi moji...ako vi tako cijenite pamet nekoga s kim ste 4 godine, ako je to svo vase povjerenje...bolje vam je elektricnu narukvicu staviti na "voljeno" bice. ne znam kako mozete spavati u takvoj neizvjesnosti.
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#195 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Zovem se Zelena »

illuminated wrote: PS2.
pade mi na pamet brz test.

reci joj da obrise tu osobu sa fb ili da obrise tebe.

ako pocne da se prepire, opire....ali duze od 5-10 min...ili ne daj Boze odbije,
..jasno ti je koliko znacis ti i tvoja ljubav.
:roll: ou maj gad :mrgreen:
Ako išta mrzim u odnosu dvoje ljudi to su uslovljavanja... Čuj nek obriše tebe ili njega?! Ljudiiiiiiiii, nisu djeca, imaju skoro po 30 godina u guzici. I sad da se igraju do koga ti je više stalo. Frajer koji je u stanju tako nešto reći svojoj djevojci je ili infantilan ili strašno nesiguran u sebe prije svega! A da ne govorim o tome kako ne razmišlja da je u njenom životu bilo osoba i prije njega! Šta sad? Kad sretnem na ulici bivšeg momka ne smijem ga pozdraviti da se sadašnji ne bi osjetio ugroženim ili šta?

Nego, kako bi sinoć na dejtu sa dragom? To mene interesuje :mrgreen:

Majku mu ovdje sve Djevice i Djevci MArije :mrgreen:
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#196 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Samprotivsviju »

Zovem se Zelena wrote:
illuminated wrote: PS2.
pade mi na pamet brz test.

reci joj da obrise tu osobu sa fb ili da obrise tebe.

ako pocne da se prepire, opire....ali duze od 5-10 min...ili ne daj Boze odbije,
..jasno ti je koliko znacis ti i tvoja ljubav.
:roll: ou maj gad :mrgreen:
Ako išta mrzim u odnosu dvoje ljudi to su uslovljavanja... Čuj nek obriše tebe ili njega?! Ljudiiiiiiiii, nisu djeca, imaju skoro po 30 godina u guzici. I sad da se igraju do koga ti je više stalo. Frajer koji je u stanju tako nešto reći svojoj djevojci je ili infantilan ili strašno nesiguran u sebe prije svega! A da ne govorim o tome kako ne razmišlja da je u njenom životu bilo osoba i prije njega! Šta sad? Kad sretnem na ulici bivšeg momka ne smijem ga pozdraviti da se sadašnji ne bi osjetio ugroženim ili šta?

Nego, kako bi sinoć na dejtu sa dragom? To mene interesuje :mrgreen:

Majku mu ovdje sve Djevice i Djevci MArije :mrgreen:
Ne razumijem te Illuminated...

I kad bi ga izbrisala...opet se moze dopisivati putem privatnih poruka...na fb nemoras biti prijatelj sa nekim da bi se dopisivali putem PM'a :roll:
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#197 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by smak »

otisla sa likom iz kablovske na kafu kojeg je tek tad upoznala, plus jos nije ponijela mobitel... to kod mene ne bi moglo proci, nema sanse...
to sa bivsim sto se dopisuje, koji ce joj Qrac bivsi na fb i to jos dopisuje se sa njim... il ona njeg jos voli il ima neki interes od bivseg, a da te ona voli i postuje, ona bi to sve odjebala...

prevarila te 99% !!!


ps
mogu li je ja dodati na fb, pa ako te prevari sa mnom ja cu ti sve reci :D
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#198 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Melodicni »

Sa_dy wrote:Bem mu vise ni s kim ne mozes ni na kafu otici, a da nije odmah prevara. :cry: :-)
Sa dy draga nije ona otisla sa nekim starim drugom nego sa totalnim anonimusom koji razvodi internet.
Da je moja ko balu je otrest
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#199 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by smak »

Sa_dy wrote:Bem mu vise ni s kim ne mozes ni na kafu otici, a da nije odmah prevara. :cry: :-)

prevara nego sta :D
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#200 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Melodicni »

Sa_dy wrote:
Melodicni wrote:Sa dy draga nije ona otisla sa nekim starim drugom nego sa totalnim anonimusom koji razvodi internet.
Da je moja ko balu je otrest
I da je otisla i sa starim drugom, isto bi bilo.... :roll:
Zavisi.Nisam bas za to da mi zena hoda na kafu sa nekim novo upoznatim tipovima.ako ima nekog starog havera koji datira jos od prije mene onda je to koliko toliko ok.
Al rekoh dok je kurbana bice mesa i vune
Post Reply