ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
remover
Posts: 155
Joined: 25/05/2003 00:00
Contact:

#1 ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by remover »

Heeellooo dragi ljudi :)

Ev jedno pitanje, mozda glupo, mozda.. ko ce ga znati :D 8)

U vezi sam malo duze od 4god, super sve ide, hvala Bogu.. s vremena na vrijeme bude svadja, al nista strasno.. stinice..

Nismo usli u taj period monotonije, navike u vezi (po meni)..

Stvar je u tome, da je moja draga..(prije mjesec) jedne vecer bila "kod kuce".. i nije mi se javljala jedno 2-3h (zvao sam je, trebala mi nesta).. ja konto ona spava :)
kad ona zove poslije, kaze bila na kafi sa jednim radnikom sto im je dosao da razvede internet itd.. (kaze nije htio pare da uzme, pa da mu se zafali i otisla na kafu s nji.. i nije ponijela mobitel :? :? ) al haj.. bilo proslo.. malo se prepirali i ok je..

prije 2 noci je bila kod mene, vecera ovo ono, ja pravio veceru, ona je u medjuvremena bila za kompom /fb/..
i kad je otisla vidio sam da se nije izlogovala sa fb acca (nisam joj nikad provjeravao to, niti sam znao sifru, niti me je interesovalo).. al eto tu noc mi djavo nije dao mirao, pa sam joj malo fb pregledao.. poruke itd..
i nasao sam jednu poruku sto se noc prije dopisivala sa bivsim momkom.. kako su nekad bili zajedno(u srednjoj skoli, mada uvijek kad se sretno, ljubakaju se, carkaju itd..), kako su imali dogovor da se vjencaju u 28god (sad nam je 28god, na ljeto bi trebala biti svadba :D ).. pa onda se kao "udvaraju" jedno drugom.. on joj pise: ti mene vise ne volis, od kad si TOG momka nasla ona: odakle ti to, kako si to vidio itd.. sjecas li se nasih dogovora..
cisto malo udvaranje itd..
onda mu ona pise da su mogli na kafu.... al nema kao kad na kafu, vec da ona navrati do njega (u firmu) bla bla..

nisam joj nista rekao da sam to vidio, da sam procitao... mislim nista strasno to nije(ili??)

naravno, ona mi nije rekla za to dopisivanje...

sa dje pitanje, jel imam razlog za brigu.. ili samo da iskuliram ovo..
neJmam pojma sta je ciniti... :)

et, ak neko ima kakav prijedlog, savjet.. pistolj.. sta vec.. heheh :)

:sax:
remover
Posts: 155
Joined: 25/05/2003 00:00
Contact:

#2 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by remover »

a joj, tek skonta koliko sam napisao :( :(

sorry ko bude citao, znam da je puno :P :P
User avatar
likce
Posts: 1045
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#3 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by likce »

Brate batali to,goni od sebe!Vidis da ti svalera ispred nosa,pa pogledaj malo samo realno,ako te voli ako joj je stalo do tebe zasto onda to radi sa bivsim!Mozda te drzi u rezervi,ako ne uspije sa ovim onda ce sa tobom,nemoj je smatrati sveticom i gledati nevino,ne bi ona to meni uradila,nije ona takva, ma uradice ti i nije svetica!

Dobro,mozda je ovo i do mene,trenutno zivim u fazi zivota kada sam razocaran i zivim po principu daj mi,znam da imas!
Ali bez obzira dobro razmisli!
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#4 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by *zena21 »

radi li joj internet :? :D
User avatar
despina
Posts: 492
Joined: 16/02/2009 13:13

#5 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by despina »

ovo meni liči na zajebanciju iza tvojih leđa.... čuj ti mene ne voliš od kada imaš tog novog :?
šta ga ima voliti? i ona mu se ko nešto pravda....valjda je bivši...u mojoj prošloj dugoj vezi (bila je duža od tvoje) sam imala isto ta sranja sa porukama na fb, ja sam izigravala istražitelja, čačkala mu po stvarima, provaljivala šifre za mail i fb i uspostavilo se da sam imala razlog za nepovjerenje.
na tvom mjestu bih joj rekla šta mi smeta... ako se stvarno misliš ženiti, moraš rasčistiti stvari koje te muče. nije lijepo čitati tuđe poruke, ali bolje to, nego ispasti budala.
User avatar
rootba
Posts: 111
Joined: 14/09/2011 12:40

#6 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by rootba »

Ne znam drug, ja bih je pitao da li se mozda cuje sa bivsim ili ne , mislim da ne skonta da si je provjeravao , ako bude lagala, lijepo joj kazes da znas sve i jbga .. kako bude , jbo tu djevojku koju nakon 4god. ti laze da se cuje sa BIVSIM.. a ti se jos pitas da li da joj kazes....

Pozdrav, :) :run:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#7 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Not My Idea »

uh :-)
sto se tice tog sto joj je razvodio internet- jest mi malo cudno sto je otisla na kafu s nekim ko joj je dosao odradit nesto za sto je placen. al ko ce znat, mozda se znaju pa popili kafu. al opet, malo ljudi negdje ode a da zaboravi mobitel

ovaj bivsi...e jbga tu je vec zapetljano. sad ti i da hoces ne mozes nista pitat jer si joj caprkao na profilu (sto je narusavanje privatnosti, jel?!)
nista ne mozes pitat, nista ne mozes dokazat. a kopka te...

sta mislis da popricas s njom o vasoj vezi opcenito, ima li monotonije, zeli li neke promjene itd al ne da navalis nego neki "spontani" razgovor?!
i nesto konam...mozda je ona namjetno ostavila ulogovan fejs, da bi ti vidio to :-?
ovako na prvu, ona zvuci sumnjivo mada ti nisi naveo nista konkretno i vise informacija pa da mi mozemo nesto tvrdit

kako god, pokusaj finim razgovorm i sretno
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#8 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by atko »

@remover ... tvoj problem moras rjesiti ti ... tvoje pisanje mi se cini kao da nije spamanje i trolanje po forumu ... zato jedan i jedini iskreni savjet ... skloni napisano sa foruma ... sad ce svi da uzivaju da caprkaju po najsocnijim detalima bez zelje da pomognu ... skoro svi :wink:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#9 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Cholina_Lokica »

Halal Huso mater :D
User avatar
krompir i riza
Posts: 3766
Joined: 11/07/2010 18:31

#10 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by krompir i riza »

A da popričaš s njom otvoreno? Pa kud puklo da puklo.
Meni lično bi to smetalo ali ti najbolje poznaješ svoju djevojku i vaš odnos.

I dobro ti atko reče, sad će se sijaset njih sjatiti da useru temu i palamude bez ikakve želje da pomognu..
User avatar
despina
Posts: 492
Joined: 16/02/2009 13:13

#11 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by despina »

Not My Idea wrote: ovaj bivsi...e jbga tu je vec zapetljano. sad ti i da hoces ne mozes nista pitat jer si joj caprkao na profilu (sto je narusavanje privatnosti, jel?!)
nista ne mozes pitat, nista ne mozes dokazat. a kopka te...

mislim da je veći problem način njenog dopisivanje nego njegovo čeprkanje :D
ja bih pitala, bez ustručavanja
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#13 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Cholina_Lokica »

krompir i riza wrote:A da popričaš s njom otvoreno? Pa kud puklo da puklo.
Meni lično bi to smetalo ali ti najbolje poznaješ svoju djevojku i vaš odnos.

I dobro ti atko reče, sad će se sijaset njih sjatiti da useru temu i palamude bez ikakve želje da pomognu..
Ma sta ba smetalo, kod mene bi bez price glave letile okolo :D
User avatar
žulijan asanž
Posts: 1907
Joined: 02/09/2011 15:23
Location: šveCki akciJoni

#14 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by žulijan asanž »

dok daje dobro je. sta ima veze sto se na fejzbuku dopisuje. samo nek daje. čim prestane davat batali.
cucamonga
Posts: 529
Joined: 29/06/2011 09:30

#15 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by cucamonga »

žulijan asanž wrote:dok daje dobro je. sta ima veze sto se na fejzbuku dopisuje. samo nek daje. čim prestane davat batali.
mudre rijeci :mrgreen:
User avatar
krompir i riza
Posts: 3766
Joined: 11/07/2010 18:31

#16 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by krompir i riza »

Cholina_Lokica wrote:
krompir i riza wrote:A da popričaš s njom otvoreno? Pa kud puklo da puklo.
Meni lično bi to smetalo ali ti najbolje poznaješ svoju djevojku i vaš odnos.

I dobro ti atko reče, sad će se sijaset njih sjatiti da useru temu i palamude bez ikakve želje da pomognu..
Ma sta ba smetalo, kod mene bi bez price glave letile okolo :D
eufemiziram, da me na banuju zbog propagiranja nasilja :D
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#17 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by 6.april »

Sprema se na prekid. Vrlo je vjerovatno da ni ona sama nije toga svjesna do kraja.

When a love comes to an end, weaklings cry, efficient ones instantly find another love, and the wise already have one in reserve.
Oscar Wilde
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#18 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Zelena Carapa »

Mozes se pomiriti s tim da nece izaci na dobro i cekati kraj ili mozes inicirati razgovor s njom i vjerovatno malo ubrzati isti. Cini mi se da ces se iznenaditi onim sto ti ima reci. :roll:
Iz svega sto si napisao moze se zakljuciti da je njoj vasa veza definitivno monotona. Dok ti kuhas ona na FB, umjesto s tobom izlazi sa slucajnim internet tehnicarem (bez mobitela), o ljubavi prica sa BIVSIM momko pored sadasnjeg. Smrdi mi na dosadu...
remover
Posts: 155
Joined: 25/05/2003 00:00
Contact:

#19 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by remover »

Ne znam sta da vam kazem..

pricekat cu koji dan, da vidim sta i kako ce se desiti.. pa cu je pitati sta i kako..

volim je...

al definitivno necu dopustiti da me pravi budalom, da mi rogove iza ledja...

fkt ne znam..

zbunjen sam..
jer sve je tako dodro islo.. ljubav, zaljubljenost.. harmonija..
al eto.. taj zadnji mjesec je bio... :evil: :evil:
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#20 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by 6.april »

Nečim si je razočarao pa je djevojka počela sebi tražiti "selameta" negdje drugo.
User avatar
žulijan asanž
Posts: 1907
Joined: 02/09/2011 15:23
Location: šveCki akciJoni

#21 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by žulijan asanž »

samo ti trpaj još dok možeš s ovom. ništa ne brini, doći će druga. sve su one iste. :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#22 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Cholina_Lokica »

6.april wrote:Nečim si je razočarao pa je djevojka počela sebi tražiti "selameta" negdje drugo.
Jadna ona, spotakla se i pala na tudji k**** slucajno, i tako nekoliko puta :-) :lol:
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#23 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by 6.april »

Ne mora značiti da ga je prevarila. Možda samo traži novog.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#24 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by Cholina_Lokica »

A ne daj Boze sjesti i ljudski popricati o svemu... Dje ces to
Last edited by Cholina_Lokica on 16/12/2011 11:46, edited 1 time in total.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#25 Re: ljubav&povjerenje nakon 4god veze.. wtf??!

Post by HAVANA »

Pušiona haveru,pušiona... :roll:
Post Reply