Ljubav poslije 13 godina

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Capajebo
Posts: 20755
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#26 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by Capajebo »

Jebiga, puno modernije, otvorenije i liberalnije zvuci get to know nego upoznati/upoznavanje. Fensi smensi 8-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66215
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#27 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by _BataZiv_0809 »

13 godina od predskolskog. :hm:

Imas moju paznju.

Pratim temu. :caocao:
User avatar
Zaitsev
Posts: 1937
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#28 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by Zaitsev »

Ako je bila voljna dati ti prije 13 godina, voljna je i sad. IŠČI namah!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#29 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by insomnia78 »

Sta je get to know sunce ti poljubim
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#30 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by Mutivoda »

insomnia78 wrote:Sta je get to know sunce ti poljubim
:lol:

a ev' pokušavamo definisat :mrgreen:
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#31 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by esmasaric »

Ja prvi put čujem za to.... [emoji53] [emoji52]
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by insomnia78 »

Ev' sad nesto kontam da se razvedem ne bih znao naci novu. Ne znam sta je Otaj Know-How
Kud' ću, đe ću
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#33 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by Samprotivsviju »

insomnia78 wrote:Ev' sad nesto kontam da se razvedem ne bih znao naci novu. Ne znam sta je Otaj Know-How
Kud' ću, đe ću
Valjda izlazis sa curom sexate se isprobavate poze, fatate, ljubite, idete na more, planinarenje, rostiljanje....ali niste u vezi, jer ona nije jos emotivno spremna na takav extreman poduhvat :D
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#34 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by esmasaric »

Ali ljudi ulaze u veze nespremni za njih...mislim... Zato i svaka veza ne završi brakom.

Ako je djevojka spremna da ti da sve osim svojih emocija...onda ih i nema. [emoji53]


Ja ću na kraju s mačkama završiti. Ovi novi trendovi sve više i više komplikovaniji.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#35 Re: RE: Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by insomnia78 »

Samprotivsviju wrote:
insomnia78 wrote:Ev' sad nesto kontam da se razvedem ne bih znao naci novu. Ne znam sta je Otaj Know-How
Kud' ću, đe ću
Valjda izlazis sa curom sexate se isprobavate poze, fatate, ljubite, idete na more, planinarenje, rostiljanje....ali niste u vezi, jer ona nije jos emotivno spremna na takav extreman poduhvat :D
Image
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#36 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by Mutivoda »

esmasaric wrote:Ali ljudi ulaze u veze nespremni za njih...mislim... Zato i svaka veza ne završi brakom.
zato ima ova nova faza. :mrgreen: predveza :mrgreen:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#37 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by Nepass »

Ako nije upalilo prije 13 gofina nece ni sad. Trazi drugu
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#38 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by bersK »

UPDATE: Jučer sam otišao sa svojima u taj isti restoran i dok nas je usluživala, počela da mi se nabacuje sa nekim glupim načinima i ja sam gledao samo da ostanem hladan, jer mi je vise bilo ofirno. Oblijetala je oko mene svako malo. Ako prodje pored mog stola, najmanje me potapse po ledjima. Hladnocom sam je odbio od svih pokusaja. Poslije sam je iskritikovao na viberu ali ne bas toliko, nego vec kroz neku zajebanciju, pa je pocela kasnije pricati kako me voli i gotivi. Mislim da ona osjeca nesto prema meni. Danas izlazimo i 80% sam siguran da cu je pitati za vezu. Eto toliko, samo da vam se javim.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#39 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by ho oponopono »

...pa super još ti olakšala a ti bezze dumaš...pojebi i ostavi...jer ona već voli pobogu...sad kad navali da imate izvod iz MKV... :pisnula: i :pisnuo:
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#40 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by Truba »

Samprotivsviju wrote:
insomnia78 wrote:Ev' sad nesto kontam da se razvedem ne bih znao naci novu. Ne znam sta je Otaj Know-How
Kud' ću, đe ću
Valjda izlazis sa curom sexate se isprobavate poze, fatate, ljubite, idete na more, planinarenje, rostiljanje....ali niste u vezi, jer ona nije jos emotivno spremna na takav extreman poduhvat :D
:| :| :| :| sa je ba ovo tito dragi
ja sam mislio od poljupca da ste u vezi :sax:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by muha_sa »

bersK wrote:Dakle situacija je ovakva,

Jučer dok sam sjedio u jednom restoranu, prepoznala me je cura koja je sa mnom išla u predškolsko i vidio sam da tu radi ko konobarica. Eh, onda smo pričali koliko smo mogli, pitao sam je za broj i sve to, na kraju smo se pozdravili na šta je ona bila malo iznenađena. Trenutno smo počeli priču preko vibera al ništa specijalno.

Znači osobu nisam vidio 13 godina i ona mene, recimo, dobro zna. Meni se ona pomalo sviđa, a nisam odavno bio u vezama, pa bih želio da pitam jednu stvar. Kada bismo izašli jednom do dvaput u narednih 5-6 dana, planirao sam je pitati za vezu i nešto razmišljam da nije prebrzo, a s druge strane razmisljam da to uradim dok je jos "zagrijana". Sta vi mislite? Jel moguce dobiti pozitivan odgovor nakon toga i toliko malo vremena?
slobodno odmah pitaj
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#42 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by tr_ba »

muha_sa wrote:
bersK wrote:Dakle situacija je ovakva,

Jučer dok sam sjedio u jednom restoranu, prepoznala me je cura koja je sa mnom išla u predškolsko i vidio sam da tu radi ko konobarica. Eh, onda smo pričali koliko smo mogli, pitao sam je za broj i sve to, na kraju smo se pozdravili na šta je ona bila malo iznenađena. Trenutno smo počeli priču preko vibera al ništa specijalno.

Znači osobu nisam vidio 13 godina i ona mene, recimo, dobro zna. Meni se ona pomalo sviđa, a nisam odavno bio u vezama, pa bih želio da pitam jednu stvar. Kada bismo izašli jednom do dvaput u narednih 5-6 dana, planirao sam je pitati za vezu i nešto razmišljam da nije prebrzo, a s druge strane razmisljam da to uradim dok je jos "zagrijana". Sta vi mislite? Jel moguce dobiti pozitivan odgovor nakon toga i toliko malo vremena?
slobodno odmah pitaj
prvo ti njega zabi,pa onda pitaj.
User avatar
Zaitsev
Posts: 1937
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#43 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by Zaitsev »

tr_ba wrote:
muha_sa wrote:
bersK wrote:Dakle situacija je ovakva,

Jučer dok sam sjedio u jednom restoranu, prepoznala me je cura koja je sa mnom išla u predškolsko i vidio sam da tu radi ko konobarica. Eh, onda smo pričali koliko smo mogli, pitao sam je za broj i sve to, na kraju smo se pozdravili na šta je ona bila malo iznenađena. Trenutno smo počeli priču preko vibera al ništa specijalno.

Znači osobu nisam vidio 13 godina i ona mene, recimo, dobro zna. Meni se ona pomalo sviđa, a nisam odavno bio u vezama, pa bih želio da pitam jednu stvar. Kada bismo izašli jednom do dvaput u narednih 5-6 dana, planirao sam je pitati za vezu i nešto razmišljam da nije prebrzo, a s druge strane razmisljam da to uradim dok je jos "zagrijana". Sta vi mislite? Jel moguce dobiti pozitivan odgovor nakon toga i toliko malo vremena?
slobodno odmah pitaj
prvo ti njega zabi,pa onda pitaj.
100% ! To je jedino ispravno rješenje ! Ali eto, momak je emotivan, treba i to shvatiti. Valjda će i zabiti nakon još 13 godina...
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#44 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by tendzera »

S neba pa u rebra!
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#45 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by tr_ba »

prvo ti njega zabi,pa onda pitaj.[/quote]

100% ! To je jedino ispravno rješenje ! Ali eto, momak je emotivan, treba i to shvatiti. Valjda će i zabiti nakon još 13 godina...[/quote]

imao sam djevojku,ona 19-20 god. a ja 22-3,i smuntam je ja da je opalim,kada je doslo do toga,ona legla na krevet,al fakat legla,ko meit,odlozila se,ja upri,udri,ona nista,jadnica,nista,prepala se,a nisam nija bio sada rocco sifredi,uglavnom flop,i danas kada se sjetim suze me obliju...
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#46 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by bersK »

prvo ti njega zabi,pa onda pitaj.
100% ! To je jedino ispravno rješenje ! Ali eto, momak je emotivan, treba i to shvatiti. Valjda će i zabiti nakon još 13 godina...
imao sam djevojku,ona 19-20 god. a ja 22-3,i smuntam je ja da je opalim,kada je doslo do toga,ona legla na krevet,al fakat legla,ko meit,odlozila se,ja upri,udri,ona nista,jadnica,nista,prepala se,a nisam nija bio sada rocco sifredi,uglavnom flop,i danas kada se sjetim suze me obliju...

Dodjes da postavis temu i da dobijes odg na pitanje, pa pocne prica o sexualnim iskustvima.
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#47 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by Mutivoda »

jesi je probušio od muke i bacio?
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#48 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by tr_ba »

Mutivoda wrote:jesi je probušio od muke i bacio?
hahahhah,dobra,dobra...
al fakat je haman pa isto bilo.
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#49 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by tr_ba »

bersK wrote:
prvo ti njega zabi,pa onda pitaj.
100% ! To je jedino ispravno rješenje ! Ali eto, momak je emotivan, treba i to shvatiti. Valjda će i zabiti nakon još 13 godina...
imao sam djevojku,ona 19-20 god. a ja 22-3,i smuntam je ja da je opalim,kada je doslo do toga,ona legla na krevet,al fakat legla,ko meit,odlozila se,ja upri,udri,ona nista,jadnica,nista,prepala se,a nisam nija bio sada rocco sifredi,uglavnom flop,i danas kada se sjetim suze me obliju...

Dodjes da postavis temu i da dobijes odg na pitanje, pa pocne prica o sexualnim iskustvima.
drug,to je bilo iskustvo iz veze,a ne samo neko obicno sexualno iskustvo

sretnoo.
User avatar
FAP mashina
Posts: 469
Joined: 04/10/2008 16:53
Location: Dolina glupana

#50 Re: Ljubav poslije 13 godina

Post by FAP mashina »

djana77 wrote: U ljubavi tražiti i čekati neke garancije,sigurnost u osjećaje,ne znam,sve je to nekako pretjerano.
P
u ljubavi svi su gresni, prezivece samo srecni :mrgreen:
Post Reply