Ljubav kad predjes tridesetu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
vedderedi
Posts: 1002
Joined: 20/09/2004 12:50

#26

Post by vedderedi »

teletrader wrote:
vedderedi wrote:
teletrader wrote:Skorpijo 75:

Ja sam '76 pa da ti mozhda prezentujem musko stanoviste:
Kod nas (mada ne kazhem da nema mozhda i nepopravljivih romanticara)
ugalvnom ne klecaju vise koljenja,a nije nam nesto ni do toga da nam klecaju.
Meni je bitno da se slazhem sa tom osobom,naravno doza hemije se podrazumjeva bez nje nema nicega....
Mozhda s godinama postajemo lijeni,ali vecini onih koje ja znam (a koji su 30+) se ne oblijece 3-4 mjeseca oko djevojke,nema tu nekog zavlacenja nego se igra direktno i posteno...
Poznajem i nekoliko djevojaka,ne bih bas da upotrijebim izraz "starih cura" koje se lagano cak priblizhavaju 40 i daju se podjeliti u 2 grupe:
One koje i dan-danas cekaju "premiju" i da im muskarac njihovog zhivota pokuca na vrata..
I one koje su se zadovoljile onim sto se nudilo,pa su popustile udvaranjima momaka za kojima nisu poludile "na prvu" i vremenom i njih zavolile...
Vecina ovih prvih ce nastaviti cekati...
Ove druge ce valjda zasnovati porodicu i vidjeti da je to sasvim druga kvaliteta zhivota...
Dobro si ovo srocio! :thumbup:
Jeli Vedderedi predstavnica njezhnijeg spola pa se slazhe ili istomisljenik iz muskog tabora? :D
Istomisljenik. 8-)
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#27

Post by black »

mama29 wrote:meni jedino smeta ova recenica "popustile udvaranjima momaka u koje se nisu zaljubile na prvu"
prijateljima uvijek kazem "pusti da do kraja upoznas osobu".
100 puta sam cula recenice poput "nije on moj tip", i to osobe konstatuju, poslije jedne ili dvije kafe od po sat- dva u kaficu... :roll: :roll: :roll:
Nedaj ti Boze izac na trecu, jer pa lik nema crnu kosu i zelene oci :D
e bas tako mother.. :-) dodushe ja jesam taman sa maslinastim ocima ali et.. :oops: :D :P
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#28

Post by kriticarka_nikova »

Ja sam cula da klecanje koljenja uvijek moze da te iznenadi bez obzira na godine,spol i proslost :-)

Lijepo :)
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#29

Post by zena21 »

rumenko wrote:ima ovde izgleda dosta ...."mojih brojeva"....ja sam kont'o da su ovde sve puteri....zene su najbolje izmedju 30 i 40....jest ono da je izmedju 20-30 ono nekako tvrdje i elasticnije....ali starke znaju sta hoce :D ....sa njima se moze i pricati za razliku od ovih 20+....

:thumbup:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#30

Post by ztluhcs »

:)
Last edited by ztluhcs on 12/05/2006 14:51, edited 1 time in total.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#31

Post by ztluhcs »

rumenko wrote:ali starke znaju sta hoce :D ....sa njima se moze i pricati za razliku od ovih 20+....
ali starke znaju ¹ta hoæe (ne prièaju puno) :D ....sa njima se mo¾e i prièati za razliku od ovih 20+....

Eh idemo sad pogledati ove reèenice opet :D :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#32

Post by mamica papucarka »

black wrote:
mama29 wrote:meni jedino smeta ova recenica "popustile udvaranjima momaka u koje se nisu zaljubile na prvu"
prijateljima uvijek kazem "pusti da do kraja upoznas osobu".
100 puta sam cula recenice poput "nije on moj tip", i to osobe konstatuju, poslije jedne ili dvije kafe od po sat- dva u kaficu... :roll: :roll: :roll:
Nedaj ti Boze izac na trecu, jer pa lik nema crnu kosu i zelene oci :D
e bas tako mother.. :-) dodushe ja jesam taman sa maslinastim ocima ali et.. :oops: :D :P
znaci, ni ove puterice vise nece tamnokose sa maslinastim ocima :D
Dze ba zapelo? Da nisi poceo celavit :)
Jesi li pod mahanom :P
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#33

Post by mamica papucarka »

kriticarka_nikova wrote:Ja sam cula da klecanje koljenja uvijek moze da te iznenadi bez obzira na godine,spol i proslost :-)

Lijepo :)
more ako te motor udari dok cekas na pjesackom :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#34

Post by zena21 »

Ma dajte ljudi. Pa gdje vam je mladost. 30 ++++ najbolje godine. :D :D :D
remake
Posts: 369
Joined: 17/03/2006 14:28

#35

Post by remake »

teletrader wrote:Skorpijo 75:

Ja sam '76 pa da ti mozhda prezentujem musko stanoviste:
Kod nas (mada ne kazhem da nema mozhda i nepopravljivih romanticara)
ugalvnom ne klecaju vise koljenja,a nije nam nesto ni do toga da nam klecaju.
Meni je bitno da se slazhem sa tom osobom,naravno doza hemije se podrazumjeva bez nje nema nicega....
Mozhda s godinama postajemo lijeni,ali vecini onih koje ja znam (a koji su 30+) se ne oblijece 3-4 mjeseca oko djevojke,nema tu nekog zavlacenja nego se igra direktno i posteno...
Poznajem i nekoliko djevojaka,ne bih bas da upotrijebim izraz "starih cura" koje se lagano cak priblizhavaju 40 i daju se podjeliti u 2 grupe:
One koje i dan-danas cekaju "premiju" i da im muskarac njihovog zhivota pokuca na vrata..
I one koje su se zadovoljile onim sto se nudilo,pa su popustile udvaranjima momaka za kojima nisu poludile "na prvu" i vremenom i njih zavolile...
Vecina ovih prvih ce nastaviti cekati...
Ove druge ce valjda zasnovati porodicu i vidjeti da je to sasvim druga kvaliteta zhivota...

Hvala teletraderu, ovo moze posluziti kao pouka i nama, djevojkama koje smo u ranim dvadesetim (24? rane? valjda) :?
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#36

Post by black »

mama29 wrote:
black wrote:
mama29 wrote:meni jedino smeta ova recenica "popustile udvaranjima momaka u koje se nisu zaljubile na prvu"
prijateljima uvijek kazem "pusti da do kraja upoznas osobu".
100 puta sam cula recenice poput "nije on moj tip", i to osobe konstatuju, poslije jedne ili dvije kafe od po sat- dva u kaficu... :roll: :roll: :roll:
Nedaj ti Boze izac na trecu, jer pa lik nema crnu kosu i zelene oci :D
e bas tako mother.. :-) dodushe ja jesam taman sa maslinastim ocima ali et.. :oops: :D :P
znaci, ni ove puterice vise nece tamnokose sa maslinastim ocima :D
Dze ba zapelo? Da nisi poceo celavit :)
Jesi li pod mahanom :P
ma puterice mi i dosadjuju a ja sam 30+ :D jok ba celaviti bas obratno, cupo sam :oops: :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#37

Post by mamica papucarka »

Onda suti i uzivaj :)
ja pozelila da neko zamnom vikne "seko, seko- svaka cast" :lol:
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#38

Post by teletrader »

mama29 wrote:meni jedino smeta ova recenica "popustile udvaranjima momaka u koje se nisu zaljubile na prvu"
prijateljima uvijek kazem "pusti da do kraja upoznas osobu".
100 puta sam cula recenice poput "nije on moj tip", i to osobe konstatuju, poslije jedne ili dvije kafe od po sat- dva u kaficu... :roll: :roll: :roll:
Nedaj ti Boze izac na trecu, jer pa lik nema crnu kosu i zelene oci :D
Mozhda sam ja izuzetak,ali ja sam uvijek smatrao da muski padaju na izgled
a zhene na neku pricu,karizmu,sarm..
Ako ti je ba neko ruzh.. pardon "naporan za gledat' u sebe" neces ni jednom izaci sa tom osobom,ako postoji doza fizicke dopadljivosti onda ces mu/joj (ako si pametan/pametna) dati manevarskog prostora...
Moja sadasnja draga ima onako pazh frizuru,a to meni nikad nije bilo nesto cool...Ali sam odmah presao preko toga kada sam vidio neke njene druge osobine.. Znaci nije se uklopila u sablon,ali sam ja sablon prilagodio njoj..
Jeste me jednom u sali pitala sta bi uradio da se na kratko osisa kao Sinead O'Connor nekada davno:
Ja,posto sam fino diplomatsko dijete,sam odgovorio:
"Fino otisao da spavam na podu i shlajfo ga dok ti ne poraste na prihvatljivu duzhinu" Sta cu kad mi je kratka kosa off
Prilagodio shablon ali ga nisam potpuno ukinuo... :D
:-?
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#39

Post by mamica papucarka »

i mom muzu je kratka kosa off, ali sam se ja osisala :D I svidjelo mu se :D
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#40

Post by teletrader »

mama29 wrote:i mom muzu je kratka kosa off, ali sam se ja osisala :D I svidjelo mu se :D
Ma stariji covjek pa mu se bas ne spava na podu :D
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#41

Post by idic »

Do 25 godina voliš i zaljubljuješ se bezrezervno, bez ikakvih zadnjih misli i kalkulacija, od 25 - do 30 voliš pametno, ne zalijećeš se u veze koje su unaprijed osuđene na propast i izbirljiviji si kod izbora partnera. Kad pređeš 30-te zahtjevi su sve viši, a nudi ti se manje. Većina tvojih vršnjaka je već u braku ili stabilnim vezama. Mislim da je sexsualni život, bar kod žena bolji što su starije jer su iskusnije, samosvjesnije i znaju šta hoće i ne pristaju na manje od toga. :)
Na početku braka je ludo i nezaboravno volite se kad i gdje stignete, kad dođu djeca onda malo zapostvite međusobne kontakte i posvetite se djeci. Kad djeca počnu odrastati onda se ponovo vraćate jedno drugom. Zato treba biti malo strpljiv dok ne prođe ova kriza. :-)
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#42

Post by tigris »

heh........kad se stari panj upali :oops: :D :D kazu kad zena predje tricu sva je pomamna :-) :D :D jos ako je u mladosti isla na sport :D nema opustanja :-) :D :D .............a muski polako opadaju........i taman se tu negdje savrseno uklope....ona pomamna :D on svjestan ...da se koplje blizi posljednjim pogodcima :? (bez vijagre :D ) ...koristi se svaka prilika :D 8-) i tako ljubav opet plane :-) :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#43

Post by mamica papucarka »

tigris wrote:heh........kad se stari panj upali :oops: :D :D kazu kad zena predje tricu sva je pomamna :-) :D :D jos ako je u mladosti isla na sport :D nema opustanja :-) :D :D .............a muski polako opadaju........i taman se tu negdje savrseno uklope....ona pomamna :D on svjestan ...da se koplje blizi posljednjim pogodcima :? (bez vijagre :D ) ...koristi se svaka prilika :D 8-) i tako ljubav opet plane :-) :D :D
a sta je sa djecom? Obicno dodju oko nase 3 banke :oops:
mislis da je zena pomamna kada cijeli dan trci oko djece,a nocu spava na rate :D
Lisac
Posts: 1348
Joined: 16/04/2004 09:22

#44

Post by Lisac »

pomami se kad djeca dovoljno narastu da sama trche :D :D ali onda pivski trbuh koji je u medjuvremenu uzeo maha kod muzhijaka :D i nije tako zamaman :D :D
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#45

Post by micika »

rumenko wrote:ima ovde izgleda dosta ...."mojih brojeva"....ja sam kont'o da su ovde sve puteri....zene su najbolje izmedju 30 i 40....jest ono da je izmedju 20-30 ono nekako tvrdje i elasticnije....ali starke znaju sta hoce :D ....sa njima se moze i pricati za razliku od ovih 20+....

:shock: :D
Znaci rumenko :sad: nista od nas :D :D :D
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#46

Post by tigris »

kako ? a sabahudin? :D prilikom ispracaja supruga na posao :-) :D ako je spavanje na rate.... znaci da je na porodiljskom tako da ima cijeli dan na raspolaganju :oops: :D a i trcanje oko kids dobro dodje protiv opustanja :-) :D
Max.Cherry
Posts: 610
Joined: 07/10/2004 19:05

#47

Post by Max.Cherry »

vala meni klecaju kad trefim pravu... doduse fali mi koji mjesec do 3-0.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#48

Post by mamica papucarka »

tigris wrote:kako ? a sabahudin? :D prilikom ispracaja supruga na posao :-) :D ako je spavanje na rate.... znaci da je na porodiljskom tako da ima cijeli dan na raspolaganju :oops: :D a i trcanje oko kids dobro dodje protiv opustanja :-) :D
jojjjj izjaveeeeeeeeeeeee :-) :zzzz: :skoljka:
Tigris, sta ti je :?
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#49

Post by tigris »

ne znam.... :roll: mozda malcice :D pojednostavljujem :D :D al znam da se zene pomame :D :D sta mislis sto momci vole starije? :roll: :( :(

ugl. poslje 30 -te bitno je da se ne zapostave halteri :D i mnoge druge sitnice koje vam znace ili su znacile prije 30-te 8-) :D i onda ce biti i ljubavi ......i pokoji leptiric 8-) :-) :D

bolje? :D :skoljka:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#50

Post by mamica papucarka »

ne znam da vole starije :-)
Nego, upravo sam zavrsila sa citanjem knjizicu (bas je knjizica) koja se zove Za vas 30. rodjendan i blago receno, razocarana sam.
Jest da sam saznala sta je koji knjizevnik, filozof... postigao do 30 +, ali je knjiga takooooo povrsno napisana :shock:
Razmisljam da se bacim na pisanje knjige :oops:
Post Reply