Dizane cijene i ega

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#376 Re: Dizane cijene i ega

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:Uzeti u obzir opšte profile žene i muškarca.
Sve mane (pogotovo) i vrline.
Onda će biti lakše objasniti stvari o kojima se priča na ovoj temi.
Garantujem da je mnogima ovo drugo (virtuelno) ja i da u stvarnom životu uopšte nisu takve osobe.
Bolje i to nego da budu poput onih iz filma Hostel, ovamo porodica, fin posao, osmjeh....i onda plate da bi mučili i ubijali druge ljude.
Ovo je uglavnom harmless, ok, bude povrijeđenih ega, oštrih startova, ali u principu, sve se završava na nekoj generalizaciji.
Ko to sebi objasni, ne bi trebalo puno da ga pogađa.
Ok, ako se sa nekim već znaš i privatno, pa piše, recimo, nešto što te ono baš iznenađuje, to je malo drugačije, ali anonimni nick....meh :P
:thumbup:
Ja to svako malo ponavljam. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#377 Re: Dizane cijene i ega

Post by Ramzess Veliki »

JThomas wrote:onaj ko ima pare, društveni položaj i vlast uvijek je, otkad postoji društvo, koristio druge ljude za zadovoljavanje svojih raznih potreba. i to nije samo za ovog podforuma, čak nije ni primarno. a onaj ko nema pare, društveni položaj i vlast - jebiga, za njega i nije realna tema vodati mladu dobru koku od 25 godina ako je njemu 50... :-D
Sto si se to ti okrenuo protiv mene? :sad:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#378 Re: Dizane cijene i ega

Post by Ramzess Veliki »

mad_max_ba wrote:
zoomba wrote:Triconja


Sta sve necu ispasti ovde :D

A sve se ovo i desava , vajcu se brkati zena :lol:
ma nije problem čak ni brkata žena

problem je žena sa adamovom jabukom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Neki bi rekli nije poslije duze robije ...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#379 Re: Dizane cijene i ega

Post by supercali »

Tomahawk11 wrote:
supercali wrote: Pa jaje isto
Otkud? Kako?
Pa jebala ptica pticu
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#380 Re: Dizane cijene i ega

Post by Tomahawk11 »

supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:
supercali wrote: Pa jaje isto
Otkud? Kako?
Pa jebala ptica pticu
KOja ptica, ako je jaje starije?
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#381 Re: Dizane cijene i ega

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:Uzeti u obzir opšte profile žene i muškarca.
Sve mane (pogotovo) i vrline.
Onda će biti lakše objasniti stvari o kojima se priča na ovoj temi.
Garantujem da je mnogima ovo drugo (virtuelno) ja i da u stvarnom životu uopšte nisu takve osobe.
Bolje i to nego da budu poput onih iz filma Hostel, ovamo porodica, fin posao, osmjeh....i onda plate da bi mučili i ubijali druge ljude.
Ovo je uglavnom harmless, ok, bude povrijeđenih ega, oštrih startova, ali u principu, sve se završava na nekoj generalizaciji.
Ko to sebi objasni, ne bi trebalo puno da ga pogađa.
Ok, ako se sa nekim već znaš i privatno, pa piše, recimo, nešto što te ono baš iznenađuje, to je malo drugačije, ali anonimni nick....meh :P
Ovo boldirano je problem. Ovo ne kontam nikako, zašto glumiti nešto što nisi. To ne kontam ni u stvarnom svijetu koji obiluje glumcima. Valjda zato što sam ja potpuna suprotnost tome, meni je nejasno da neko troši vrijeme na stvaranje alter-ega, čitavog alternativnog života i sl. :shock:

Ne pogađa mene ništa lično, i ne može me pogoditi, ne uklapam se u date opise. Više me opće konstatacije i opisi "izbace iz takta" :roll:. Naročito, kad u stvarnosti čujem nešto skroz suprotno... :|
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#382 Re: Dizane cijene i ega

Post by zoomba »

Euridika wrote:
SaraFina wrote:Ocrnjuju nego šta.
:kiss: ja volim tvoje postove, wewine, hadžincine, pukičine..itd. Mada ne pratim teme gdje pišete svakodnevno. Ali kad naletim, rado vas pročitam. Ne sjećam se da ste ikome lošu rekle. Naprotiv!
Zato moja podrška da budete uvjek tu pozitivne, sretne i drage! I da prepišem koji recept usput i savjet od vas!
:-D
Hvala puno na podršci, i ja stalno gledam i prepisujem wewine, hadžinicine i pukičine recepte (i ubacim ponekad i nešto svoje). :D
Znam da nisi ovdje često i žao mi je iskreno što je tako i što je veliki broj žena odustao od ovog dijela foruma. Biću možda malo i zajedljiva, pa reći da su bile 'otjerane', tj. da su odustale zbog stalne borbe s muškima ovdje. Zato je PF i umro... :roll:
I ja povremeno navratim na gornje PF i pročitam, samo rjeđe pišem. Politiku ne pratim dovoljno da bih o njoj mogla argumentirano pisati, a ne volim davati ozbiljne komentare ni na jednu temu o kojoj ne znam barem dio informacija iz prve ruke. Zato se rjeđe susretnemo u dopisivanju.
Nije sve tako naivno , ja licno znam neke a necu ih imenovati , sve fol zrtve a vamo obarali forume i pravili klanove , jednoumlje, osudjivanje , ko im nije isao niz dlaku nije im ni valjao, ego i sujeta , itd... al necu dalje o tome jer nije vrijeme ni mjesto, nisam od jucer ovde znam ko se fino zna upakovati i podjoniti :D

A svakako cu traziti da se kljuca ova tema :mrgreen:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#383 Re: Dizane cijene i ega

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:
supercali wrote:
Tomahawk11 wrote: Otkud? Kako?
Pa jebala ptica pticu
KOja ptica, ako je jaje starije?
zano sam ja da ću potegnuti i ovu raspravu

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#384 Re: Dizane cijene i ega

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote: Ovo boldirano je problem. Ovo ne kontam nikako, zašto glumiti nešto što nisi. To ne kontam ni u stvarnom svijetu koji obiluje glumcima. Valjda zato što sam ja potpuna suprotnost tome, meni je nejasno da neko troši vrijeme na stvaranje alter-ega, čitavog alternativnog života i sl. :shock:

Ne pogađa mene ništa lično, i ne može me pogoditi, ne uklapam se u date opise. Više me opće konstatacije i opisi "izbace iz takta" :roll:. Naročito, kad u stvarnosti čujem nešto skroz suprotno... :|
Ja kontam.
Ljudi imaju potrebu da budu nešto drugo.
Evo npr. fb profili, i sad ide, bijesno auto, ključevi, Marlboro, votka, viski, štajaznam.....a ovamo, u realnosti, znaš da je taj i taj go ko lipa i da se sliko u jaranovom autu, da je to bio neki best ever izlazak u par mjeseci, a radi se o nekom Bachusu i sl.
Ili druga strana, šminka, krpice, slike fol neki Monaco, plaže, putovanja, raja se slika ispred slika, gdje se dovelo do savršenstva da stvarno tako izgleda.
Tako i forumske ličnosti....jednostavno, neko ima potrebu da se odrazi kao neko drugi....u stvarnosti je tiha, mirna, povučena osoba, na forumu agresivni grmalj koji ne da pardona nikom....sve je to super dok niko ne osjeća posljedice, dok nikom ne prijeti ili nedajbože koga fizički napadne.

Zato i nećeš u realnosti čuti dosta toga što pročitaš ovdje. Ovo je poput onih časopisa koji propagiraju 90-60-90, idealne težine, profile ličnosti....pravilo je da nema pravila, teorija i praksa se u putu nisu srele.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#385 Re: Dizane cijene i ega

Post by supercali »

Tomahawk11 wrote:
supercali wrote: Pa jebala ptica pticu
KOja ptica, ako je jaje starije?
Ptica dodo sta ja znam koja ptica ako je koka mutirala
Ti neces izgleda da procitas ili da shvatis da je prica o koki i jajetu a ne o drugim pticama
Jaje je starije i sve ostale ptice ranije su nebitne
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#386 Re: Dizane cijene i ega

Post by Euridika »

zoomba wrote:Nije sve tako naivno , ja licno znam neke a necu ih imenovati , sve fol zrtve a vamo obarali forume i pravili klanove , jednoumlje, osudjivanje , ko im nije isao niz dlaku nije im ni valjao, ego i sujeta , itd... al necu dalje o tome jer nije vrijeme ni mjesto, nisam od jucer ovde znam ko se fino zna upakovati i podjoniti :D

A svakako cu traziti da se kljuca ova tema :mrgreen:
Čula sam za jedan ovakav primjer, nick sličan mom... :lol: :lol: :lol: ... nisam ja, majke mi! :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#387 Re: Dizane cijene i ega

Post by zoomba »

Tomo ko je nadlezan ako ti nije sta vidi nek zakljuca ovo :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#388 Re: Dizane cijene i ega

Post by Tomahawk11 »

mad_max_ba wrote: zano sam ja da ću potegnuti i ovu raspravu

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ubiće nas zoomba, trolamo mu temu :(
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#389 Re: Dizane cijene i ega

Post by zoomba »

Euridika wrote:
zoomba wrote:Nije sve tako naivno , ja licno znam neke a necu ih imenovati , sve fol zrtve a vamo obarali forume i pravili klanove , jednoumlje, osudjivanje , ko im nije isao niz dlaku nije im ni valjao, ego i sujeta , itd... al necu dalje o tome jer nije vrijeme ni mjesto, nisam od jucer ovde znam ko se fino zna upakovati i podjoniti :D

A svakako cu traziti da se kljuca ova tema :mrgreen:
Čula sam za jedan ovakav primjer, nick sličan mom... :lol: :lol: :lol: ... nisam ja, majke mi! :D
Ma svega je bilo samo zeludac da ti se digne..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#390 Re: Dizane cijene i ega

Post by Tomahawk11 »

zoomba wrote:Tomo ko je nadlezan ako ti nije sta vidi nek zakljuca ovo :thumbup:
Nisam.
Mogu reći da zaključaju, ali koliko vidim, nije niko nadležan....ljubav na forumu je free :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#391 Re: Dizane cijene i ega

Post by Tomahawk11 »

supercali wrote: Ptica dodo sta ja znam koja ptica ako je koka mutirala
Ti neces izgleda da procitas ili da shvatis da je prica o koki i jajetu a ne o drugim pticama
Jaje je starije i sve ostale ptice ranije su nebitne
jah
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#392 Re: Dizane cijene i ega

Post by mad_max_ba »

supercali wrote: Ptica dodo sta ja znam koja ptica ako je koka mutirala
Ti neces izgleda da procitas ili da shvatis da je prica o koki i jajetu a ne o drugim pticama
Jaje je starije i sve ostale ptice ranije su nebitne
Tomo
Ono što respo želi da kaže, u ovom slučaju jeste da je jaje sneseno od strane nekog reptila (hajd da kažemo krokodila) i iz tog jajeta je niknula koka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#393 Re: Dizane cijene i ega

Post by zoomba »

Tomahawk11 wrote:
supercali wrote: Ptica dodo sta ja znam koja ptica ako je koka mutirala
Ti neces izgleda da procitas ili da shvatis da je prica o koki i jajetu a ne o drugim pticama
Jaje je starije i sve ostale ptice ranije su nebitne
jah
Kljucaj ako mozes :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#394 Re: Dizane cijene i ega

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote: Ovo boldirano je problem. Ovo ne kontam nikako, zašto glumiti nešto što nisi. To ne kontam ni u stvarnom svijetu koji obiluje glumcima. Valjda zato što sam ja potpuna suprotnost tome, meni je nejasno da neko troši vrijeme na stvaranje alter-ega, čitavog alternativnog života i sl. :shock:

Ne pogađa mene ništa lično, i ne može me pogoditi, ne uklapam se u date opise. Više me opće konstatacije i opisi "izbace iz takta" :roll:. Naročito, kad u stvarnosti čujem nešto skroz suprotno... :|
Ja kontam.
Ljudi imaju potrebu da budu nešto drugo.
Evo npr. fb profili, i sad ide, bijesno auto, ključevi, Marlboro, votka, viski, štajaznam.....a ovamo, u realnosti, znaš da je taj i taj go ko lipa i da se sliko u jaranovom autu, da je to bio neki best ever izlazak u par mjeseci, a radi se o nekom Bachusu i sl.
Ili druga strana, šminka, krpice, slike fol neki Monaco, plaže, putovanja, raja se slika ispred slika, gdje se dovelo do savršenstva da stvarno tako izgleda.
Tako i forumske ličnosti....jednostavno, neko ima potrebu da se odrazi kao neko drugi....u stvarnosti je tiha, mirna, povučena osoba, na forumu agresivni grmalj koji ne da pardona nikom....sve je to super dok niko ne osjeća posljedice, dok nikom ne prijeti ili nedajbože koga fizički napadne.

Zato i nećeš u realnosti čuti dosta toga što pročitaš ovdje. Ovo je poput onih časopisa koji propagiraju 90-60-90, idealne težine, profile ličnosti....pravilo je da nema pravila, teorija i praksa se u putu nisu srele.
Šta da ti kažem, ja sam promašena ličnost, još nisam izmislila alter-ego... :lol: :lol: :lol:
Samo da kažem, od danas me ne poznajete, odoh sad na FB da pobacam neke slike s filterima i da se namontiram na plažu na Baliju... :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#395 Re: Dizane cijene i ega

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:
zoomba wrote:Tomo ko je nadlezan ako ti nije sta vidi nek zakljuca ovo :thumbup:
Nisam.
Mogu reći da zaključaju, ali koliko vidim, nije niko nadležan....ljubav na forumu je free :D
Ovaj PF nema moderatora odavno. O'zone ponekad naleti...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#396 Re: Dizane cijene i ega

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote: Šta da ti kažem, ja sam promašena ličnost, još nisam izmislila alter-ego... :lol: :lol: :lol:
Samo da kažem, od danas me ne poznajete, odoh sad na FB da pobacam neke slike s filterima i da se namontiram na plažu na Baliju... :D
Traži od Rame da ti kakvih slika pošalje :thumbup: :mrgreen:

zoomba, ne m'rem :|
Pitaću, nek ključaju ako ko hoće može.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#397 Re: Dizane cijene i ega

Post by mad_max_ba »

motaj računare
gasi kablove

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#398 Re: Dizane cijene i ega

Post by triconja »

supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:
supercali wrote: Pa jebala ptica pticu
KOja ptica, ako je jaje starije?
Ptica dodo sta ja znam koja ptica ako je koka mutirala
Ti neces izgleda da procitas ili da shvatis da je prica o koki i jajetu a ne o drugim pticama
Jaje je starije i sve ostale ptice ranije su nebitne
Sta je starije, pa logicno jednocelijski organizmi. Pa onda visecelijski pa onda primitivni oblici zivota pa onda plivaci (nesto kao ribe ali nisu ribe) pa onda ribe i vodozemci pa onda moze bit da je i jaja tu bilo. :lol: :lol: :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#399 Re: Dizane cijene i ega

Post by supercali »

Ja cu biti moderator ovdje
Svako ko pise ovdje dnevno bi morao naposati neku fantaziju u sexu ili iskustvo :mrgreen:
Ako prica o necemu slikovito samo dokaze uvazavam i sl :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#400 Re: Dizane cijene i ega

Post by triconja »

supercali wrote:Ja cu biti moderator ovdje
Svako ko pise ovdje dnevno bi morao naposati neku fantaziju u sexu ili iskustvo :mrgreen:
Ako prica o necemu slikovito samo dokaze uvazavam i sl :mrgreen:
Kakve fantazije, volim citati stripove od japanaca (mange), valjda je to to. :oops:
Post Reply