Ljetovanje u Turskoj

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Daz
Posts: 220
Joined: 08/02/2018 12:14

#576 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by Daz »

P308 wrote:Bio sam ja u Fame otelu (3*) i Fame Park hotelu (4*) u Kemeru, nedaleko od Goynuka. S obzirom da pripadaju istoj grupaciji hotela, vjerujem da je i ponuda slicna. Sve je jako dobro. Ne ocekuj neki pretjerani luskuz, ali da ces uzivati - hoces sigurno!
Super! Zbog male bebe zelimo u Kemer, blize je aerodromu, a i zbog toga preferiramo juni, zbog vrucina.

Nekako su se fame hoteli nametnuli kao prvi izbor. Neki veliki luksuz ne trazimo, samo malo mira i tisine..
Daz
Posts: 220
Joined: 08/02/2018 12:14

#577 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by Daz »

mO k3 wrote:
Daz wrote:Samo jos jedno pitanje? Da li je neko bio u hotelu fame residence goynuk? Hotel od 4 zvjezdice. Iskustva?

Hvala i lp!
holidaycheck ...

Bas sam se bacio na slicne stranice..tripadvisor i booking.com..
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#578 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by Irm@ »

Daz wrote:
P308 wrote:Bio sam ja u Fame otelu (3*) i Fame Park hotelu (4*) u Kemeru, nedaleko od Goynuka. S obzirom da pripadaju istoj grupaciji hotela, vjerujem da je i ponuda slicna. Sve je jako dobro. Ne ocekuj neki pretjerani luskuz, ali da ces uzivati - hoces sigurno!
Super! Zbog male bebe zelimo u Kemer, blize je aerodromu, a i zbog toga preferiramo juni, zbog vrucina.

Nekako su se fame hoteli nametnuli kao prvi izbor. Neki veliki luksuz ne trazimo, samo malo mira i tisine..
mi smo bili u Fame Residence bas u centru Kemera.. divan hotel.. a lanac je to vjerujem da je i taj koji ste gledali isto odlican.. svakako pogledaj reviews na Trip Advisor
vanjki
Posts: 1787
Joined: 26/10/2006 17:37

#579 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by vanjki »

Daz wrote:
P308 wrote:Bio sam ja u Fame otelu (3*) i Fame Park hotelu (4*) u Kemeru, nedaleko od Goynuka. S obzirom da pripadaju istoj grupaciji hotela, vjerujem da je i ponuda slicna. Sve je jako dobro. Ne ocekuj neki pretjerani luskuz, ali da ces uzivati - hoces sigurno!
Super! Zbog male bebe zelimo u Kemer, blize je aerodromu, a i zbog toga preferiramo juni, zbog vrucina.

Nekako su se fame hoteli nametnuli kao prvi izbor. Neki veliki luksuz ne trazimo, samo malo mira i tisine..

mislim da dosta raje ide u hotele Crystal Deluxe u Kemeru. Svi kazu d aje bolji od lanca Fame!
Daz
Posts: 220
Joined: 08/02/2018 12:14

#580 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by Daz »

vanjki wrote:
Daz wrote:
P308 wrote:Bio sam ja u Fame otelu (3*) i Fame Park hotelu (4*) u Kemeru, nedaleko od Goynuka. S obzirom da pripadaju istoj grupaciji hotela, vjerujem da je i ponuda slicna. Sve je jako dobro. Ne ocekuj neki pretjerani luskuz, ali da ces uzivati - hoces sigurno!
Super! Zbog male bebe zelimo u Kemer, blize je aerodromu, a i zbog toga preferiramo juni, zbog vrucina.

Nekako su se fame hoteli nametnuli kao prvi izbor. Neki veliki luksuz ne trazimo, samo malo mira i tisine..

mislim da dosta raje ide u hotele Crystal Deluxe u Kemeru. Svi kazu d aje bolji od lanca Fame!

Samo Kemer dolazi u obzir. Pa cemo pogledati i ovaj lanac hotela! Vidim da ne trenutno najbolja ponuda u golden toursa iz Tuzle.
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#581 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by van Basten »

Kusadasi, Bodrum, Marmaris... Kakvi su oni za porodicnog odmora? Vidim pocele agencije i za ta mjesta nuditi chartere
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#582 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by Maraschino »

van Basten wrote:Kusadasi, Bodrum, Marmaris... Kakvi su oni za porodicnog odmora? Vidim pocele agencije i za ta mjesta nuditi chartere
Kusadasi bio, fenomenalno. Prije par godina.

https://www.google.nl/search?q=kusadasi ... 03#imgrc=_

U blizini nesto fantasticno za djecu a i odrasle. :D

Image

Jedino sto se slijece u Izmir i transfer busom 1-1,5h voznje.

Nigdje nisam naisao na vise ljudi sa nasih prostora kao tamo. Iz Srbije, BiH, C.Gore ma odsvuda. Sve neki biznismeni(agencije, zlatare, butici)
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#583 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by van Basten »

Maraschino wrote:
van Basten wrote:Kusadasi, Bodrum, Marmaris... Kakvi su oni za porodicnog odmora? Vidim pocele agencije i za ta mjesta nuditi chartere
Kusadasi bio, fenomenalno. Prije par godina.

https://www.google.nl/search?q=kusadasi ... 03#imgrc=_

U blizini nesto fantasticno za djecu a i odrasle. :D

Image

Jedino sto se slijece u Izmir i transfer busom 1-1,5h voznje.

Nigdje nisam naisao na vise ljudi sa nasih prostora kao tamo. Iz Srbije, BiH, C.Gore ma odsvuda. Sve neki biznismeni(agencije, zlatare, butici)
beton je hotel fakat... preko koje agencije ste isli i koliko vas je doslo ako nije tajna? moze i na pp
ahasoho
Posts: 225
Joined: 04/04/2012 11:22

#584 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by ahasoho »

...
Last edited by ahasoho on 09/11/2021 10:18, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#585 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by mO k3 »

Bio sam u Tr dosta puta i nikada nismo isli u isti hotel do prije dvije godine gdje cemo i ove godine na odmor treci put po redu a to je u hotelu tui blue palm garden ...
LikeLike
Posts: 1923
Joined: 10/09/2013 15:59

#586 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by LikeLike »

mO k3 wrote:Bio sam u Tr dosta puta i nikada nismo isli u isti hotel do prije dvije godine gdje cemo i ove godine na odmor treci put po redu a to je u hotelu tui blue palm garden ...
U kojem mjestu se nalazi hotel i koliko si placao po osobi?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#587 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by mO k3 »

LikeLike wrote:
mO k3 wrote:Bio sam u Tr dosta puta i nikada nismo isli u isti hotel do prije dvije godine gdje cemo i ove godine na odmor treci put po redu a to je u hotelu tui blue palm garden ...
U kojem mjestu se nalazi hotel i koliko si placao po osobi?
10 Dana 2600 euro mjesto je manavgat nas 4
LikeLike
Posts: 1923
Joined: 10/09/2013 15:59

#588 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by LikeLike »

mO k3 wrote:
LikeLike wrote:
mO k3 wrote:Bio sam u Tr dosta puta i nikada nismo isli u isti hotel do prije dvije godine gdje cemo i ove godine na odmor treci put po redu a to je u hotelu tui blue palm garden ...
U kojem mjestu se nalazi hotel i koliko si placao po osobi?
10 Dana 2600 euro mjesto je manavgat nas 4
Koliko raje transport od aerodroma do hotela?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#589 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by mO k3 »

Zavisi koliko pokupi gostiju i dok ih podijeli po hotelima ... od 1-2 sata
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#590 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by P308 »

Kad se sjetim jedine godine iz Antayle krenuli u Alanyu autobusom u 22 sata a u sobu usli u 4 ujutro. :D Put trajao do beskonacnosti plus soba nije bila spremna na vrijeme pa smo na recepciji cekali vise od sat vremena. Od tada zaobilazim Alanyu u sirokom luku iako ima najpovoljnije cijene.
Daz
Posts: 220
Joined: 08/02/2018 12:14

#591 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by Daz »

Zdravo! Da li ima kakvih informacija o povoljnijim ponudama agencija za Tursku? Sve je skocilo najmanje 30%..sada ne znam ko uzima pare..turci ili agencije?!
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#592 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by saale »

Daz wrote:Zdravo! Da li ima kakvih informacija o povoljnijim ponudama agencija za Tursku? Sve je skocilo najmanje 30%..sada ne znam ko uzima pare..turci ili agencije?!
Pogledaj ponudu kod Golden toursa iz tuzle, ja cu vjerovatno preko njih uplatit Alanyu :wink:
vanjki
Posts: 1787
Joined: 26/10/2006 17:37

#593 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by vanjki »

Sve je to u pet deka. Ja sam isao preko Fibule jer znam da su profesionalni a jos imas chartere iz Sarajeva. Iskreno uppoređivao sam sve agencije i nema tu neke velike razlike
LikeLike
Posts: 1923
Joined: 10/09/2013 15:59

#594 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by LikeLike »

Jel bio neko u GRAND HABERU ili Salimi? Kakva su iskustva?
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#595 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by agent_zero »

Ima li neko da je bio u Kušadasiju? :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#596 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by Maraschino »

Sta te interesuje?
Meni je bilo super. 8-)
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#597 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by agent_zero »

Maraschino wrote:Sta te interesuje?
Meni je bilo super. 8-)
Pa za početak u kojem si hotelu bio, kakve su plaže, kakav je grad inače i tako to.

O ostalom ćemo otom potom. :)
Naslovnica
Posts: 27640
Joined: 20/03/2013 15:38

#598 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by Naslovnica »

Nisam ljubomoran, samo konstatujem da imamo pravo puno forumaša kojima nije problem dati 3500-5000 KM za 7-10 dana odmora.
:shock:
Kod mene radimo i žena i ja, relativno dobre plae, ali ne mogu dobaciti ni približno za takav "luksuz".
:roll:
sabanss
Posts: 4544
Joined: 13/08/2006 11:20

#599 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by sabanss »

Naslovnica wrote:Nisam ljubomoran, samo konstatujem da imamo pravo puno forumaša kojima nije problem dati 3500-5000 KM za 7-10 dana odmora.
:shock:
Kod mene radimo i žena i ja, relativno dobre plae, ali ne mogu dobaciti ni približno za takav "luksuz".
:roll:
Forum nije reprezentativan uzorak niti u jednom smislu.

Da Bog da svi imali za odmor makar u Turskoj i to da nam bude platiti kao Dancima - dvije, tri dnevnice. Amin :D
Naslovnica
Posts: 27640
Joined: 20/03/2013 15:38

#600 Re: Ljetovanje u Turskoj

Post by Naslovnica »

sabanss wrote:
Naslovnica wrote:Nisam ljubomoran, samo konstatujem da imamo pravo puno forumaša kojima nije problem dati 3500-5000 KM za 7-10 dana odmora.
:shock:
Kod mene radimo i žena i ja, relativno dobre plae, ali ne mogu dobaciti ni približno za takav "luksuz".
:roll:
Forum nije reprezentativan uzorak niti u jednom smislu.

Da Bog da svi imali za odmor makar u Turskoj i to da nam bude platiti kao Dancima - dvije, tri dnevnice. Amin :D
:thumbup:
Post Reply