Ljetovanje u Grčkoj - 2012

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
DeyAnbRe

Ljetovanje u Grčkoj - 2012

Post by DeyAnbRe » 17/03/2012 23:00

Pozdrav svjema.

Ovako, planiram sa drustvom da idem na more pa jedna od mogucih destinacija je i grcka. Interesuje me da li neko zna kakvo je stanje u grckoj sada posto prosle godine su bili neki nemiri, pa problemi sa turistima u to vrijeme, itd. Da li se stanje popravilo?

Takodje me zanima koja su mjesta u grckoj jeftinija, jer mi bi isli samo da odemo :D nebitno gdje. Za smjestaj bi nam trebalo samo eto da imamo negdje da prespavamo pa gledamo da bude sto jeftinije a sto vise para da nam ostane za zajebanciju, izlaske itd. Da li je sigurno ici na slijepo? Mislim da kada dodjemo tamo da trazimo smjestaj.

Isto me interesuju bus linije iz Banja Luke ili Doboja za Grčku, i kolika je otprilike cijena povratne karte?
Isli bi nekad u Julu ili Avgustu.

Aj hvala unaprijed svim dobrim dusama koje pomognu sa informacijama i savjetima.

zahvalan

Re: Ljetovanje u Grčkoj - 2012

Post by zahvalan » 17/03/2012 23:56

zasto ne Ljetovanje u Turskoj ? Nemas problema s Nemirima a i cini mi se ljepse je

Bar se meni na slikama cini tako ;-)

DeyAnbRe

Post by DeyAnbRe » 19/03/2012 23:33

Nista ne hvali turskoj, rado bi otiso dole ali muka je autobusom ako uopste i imaju linije za dole a skupo nam je avionom. Uglavnom tu smo za neke destinacije: crna gora, hrvatska ili grcka. sve preporuke su dobrodosle :)

janje_

Post by janje_ » 20/03/2012 14:22

ja sam konto ove godine obiteljski tamo negdje oko soluna, halkidiki ili kako se vec zove ta rivijera.. autom, preko beograda, makedonije.. negdje prije ulaza u grcku nasuti pun rezervar i gledati da takav ostane svaki dan u grckoj (neki moji prijatelji su bili dobro zaglavili prosle godine ostavsi bez goriva i na kraju su ga placali ko u ratu, 20 eura litar)..

Post Reply