ljetovanje hrvatska

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
husejnagic
Posts: 20
Joined: 02/06/2008 17:51

#51 Re: ljetovanje hrvatska

Post by husejnagic »

pregledao sam evo, hvala na linku... naizgled kada pogledam izgleda odlicno omis npr. morao sam jer pise 10eura po osobi :-D , ali na kraju kada ja izracunam 10 dana on mi izbaci 371 eura :x ... prevare ima, jbg da prostite... 10 dana x 20 eura zar nije 200 a ne 371... :skoljka:
dalmatinka wrote:
husejnagic wrote:A ETO KAZI MI AKO IMA JEFTINIJIE... MORAM SE DERATI :-) :run:

http://www.adriatica.net/private/main_hr.htm

Pogledaj na desnoj strani kad otvoriš pod "Hot Offer"
User avatar
vee-jay
Posts: 8741
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#52 Re: ljetovanje hrvatska

Post by vee-jay »

husejnagic wrote:pregledao sam evo, hvala na linku... naizgled kada pogledam izgleda odlicno omis npr. morao sam jer pise 10eura po osobi :-D ali na kraju kada ja izracunam 10 dana on mi izbaci 371 eura :x ... prevare ima, jbg da prostite... 10 dana x 20 eura zar nije 200 a ne 371... :skoljka:
Evo malo reklame: ako nekoga interesuje otok Hvar -> znam vise apartmana u malom prelijepom seocu Vrboska koji stvarno nisu skupi, a kao sto vec negdje napisah: ljudi su Bosanci pa tako da radije iznajmjljuju "svojima".

Vrboska je stvarno prekrasna. Evo jedan Flickr-link:
http://www.flickr.com/search/?q=vrboska

Koga interesuje, nek napise pa cu vam dati tel.broj.
Image
Image
Image
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#53 Re: ljetovanje hrvatska

Post by Neelix »

ja ne kontam potrebu ljudi da ne srecu poznate face kad odu na more :? ja se svaki put obradujem kad sretnem nekog poznatog, a u makarskoj ljetujem :) sto ste nedruzeljubivi, jel problem stat 5 min s nekim i rec zdravo, kako si, sta ima :?

kako su ljudi dvolicni :roll:
husejnagic
Posts: 20
Joined: 02/06/2008 17:51

#54 Re: ljetovanje hrvatska

Post by husejnagic »

nit je dvolicnost nit je sta... ako sam cijelu godinu u gradu i cijelu godinu gledam iste face, zasto ne bi mogao biti na moru miran od svega... a ne da i na moru moram izlaziti s tim ljudima jer sam pristojan i necu da odbijam poznanike, zato je bolje izbjeci ih... svako svoje ima... i opet ako moze da se vrati na temu a to je smjestaj a ne na gluposti obicne...
Neelix wrote:ja ne kontam potrebu ljudi da ne srecu poznate face kad odu na more :? ja se svaki put obradujem kad sretnem nekog poznatog, a u makarskoj ljetujem :) sto ste nedruzeljubivi, jel problem stat 5 min s nekim i rec zdravo, kako si, sta ima :?

kako su ljudi dvolicni :roll:
venus doom
Posts: 194
Joined: 10/03/2008 23:00
Location: tu negdje

#55 Re: ljetovanje hrvatska

Post by venus doom »

vee-jay wrote:Evo malo reklame: ako nekoga interesuje otok Hvar -> znam vise apartmana u malom prelijepom seocu Vrboska koji stvarno nisu skupi, a kao sto vec negdje napisah: ljudi su Bosanci pa tako da radije iznajmjljuju "svojima".
@vee-jay, mene interesuje jel mozes dati broj tel :)
User avatar
vee-jay
Posts: 8741
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#56 Re: ljetovanje hrvatska

Post by vee-jay »

venus doom wrote:
vee-jay wrote:Evo malo reklame: ako nekoga interesuje otok Hvar -> znam vise apartmana u malom prelijepom seocu Vrboska koji stvarno nisu skupi, a kao sto vec negdje napisah: ljudi su Bosanci pa tako da radije iznajmjljuju "svojima".
@vee-jay, mene interesuje jel mozes dati broj tel :)
poslah ti na pp
:-D :thumbup:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#57 Re: ljetovanje hrvatska

Post by ljubav_aha »

husejnagic wrote:nit je dvolicnost nit je sta... ako sam cijelu godinu u gradu i cijelu godinu gledam iste face, zasto ne bi mogao biti na moru miran od svega... a ne da i na moru moram izlaziti s tim ljudima jer sam pristojan i necu da odbijam poznanike, zato je bolje izbjeci ih... svako svoje ima... i opet ako moze da se vrati na temu a to je smjestaj a ne na gluposti obicne...
Neelix wrote:ja ne kontam potrebu ljudi da ne srecu poznate face kad odu na more :? ja se svaki put obradujem kad sretnem nekog poznatog, a u makarskoj ljetujem :) sto ste nedruzeljubivi, jel problem stat 5 min s nekim i rec zdravo, kako si, sta ima :?

kako su ljudi dvolicni :roll:

husejnagic ,bravo
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#58 Re: ljetovanje hrvatska

Post by Neelix »

izvinjavam se na offtopicu, ali ja stvarno ne kontam sta je to lose u sretanju poznatih faca? nisam vidio objasnjenje zasto je to nesto negativno?

evo da doprinesem temi:

http://www.makarska-croatia.com/privatni/index.php
husejnagic
Posts: 20
Joined: 02/06/2008 17:51

#59 Re: ljetovanje hrvatska

Post by husejnagic »

niko nije rekao da je to presudno ali ako 11 mjeseci :-) gledam ista lica u gradu pozeljna :) ili :-? nepozeljna meni ne bitno onda zasto ne bih otisao sjevernije npr. vodice ili primosten gdje ima nasih ali manje naravno a i provod mi je bolji obzirom da sam ljubitelj elektronske muzike... i dajte vise s ovim pitanjima, svako rekoh ima svoje misljenje... (pepe postao playmaker) :lol: :lol: :lol:
Neelix wrote:izvinjavam se na offtopicu, ali ja stvarno ne kontam sta je to lose u sretanju poznatih faca? nisam vidio objasnjenje zasto je to nesto negativno?

evo da doprinesem temi:

http://www.makarska-croatia.com/privatni/index.php
venus doom
Posts: 194
Joined: 10/03/2008 23:00
Location: tu negdje

#60 Re: ljetovanje hrvatska

Post by venus doom »

vee-jay wrote:
venus doom wrote:
vee-jay wrote:Evo malo reklame: ako nekoga interesuje otok Hvar -> znam vise apartmana u malom prelijepom seocu Vrboska koji stvarno nisu skupi, a kao sto vec negdje napisah: ljudi su Bosanci pa tako da radije iznajmjljuju "svojima".
@vee-jay, mene interesuje jel mozes dati broj tel :)
poslah ti na pp
:-D :thumbup:
primila, hvala velika :-D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#61 Re: ljetovanje hrvatska

Post by Neelix »

husejnagic wrote:niko nije rekao da je to presudno ali ako 11 mjeseci :-) gledam ista lica u gradu pozeljna :) ili :-? nepozeljna meni ne bitno onda zasto ne bih otisao sjevernije npr. vodice ili primosten gdje ima nasih ali manje naravno a i provod mi je bolji obzirom da sam ljubitelj elektronske muzike... i dajte vise s ovim pitanjima, svako rekoh ima svoje misljenje... (pepe postao playmaker) :lol: :lol: :lol:
nema razloga naravno da ne odes u vodice, primosten, ako ti se svidja grad, ako ti je provod bolji, naravno da ces otici tamo. ali izbjegavati neko mjesto zato sto ima dosta poznatih ljudi mi je .... :shock: nidje veze :) (ima lik na forumu sto za Pirla tvrdi da je krilni igrac :D )
husejnagic
Posts: 20
Joined: 02/06/2008 17:51

#63 Re: ljetovanje hrvatska

Post by husejnagic »

pogledao, primosten sve po 24,5eura po osobi, nema ispod... :|
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#64 Re: ljetovanje hrvatska

Post by semmy »

a da promjenis destinaciju ako ti cijena igra toliku ulogu...
husejnagic
Posts: 20
Joined: 02/06/2008 17:51

#65 Re: ljetovanje hrvatska

Post by husejnagic »

heheheh, mah ne igra toliku :shock: ali stavio sam na stranici postavljenoj sobe da trazi i izbacilo mi je najpovoljnije 24,5 :? :? :? po osobi, soba ne apartman, mislim previse... sve do :dance: 15 :dance: po osobi se moze prihvatiti...
semmy wrote:a da promjenis destinaciju ako ti cijena igra toliku ulogu...
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#66 Re: ljetovanje hrvatska

Post by dalmatinka »

husejnagic wrote:heheheh, mah ne igra toliku :shock: ali stavio sam na stranici postavljenoj sobe da trazi i izbacilo mi je najpovoljnije 24,5 :? :? :? po osobi, soba ne apartman, mislim previse... sve do :dance: 15 :dance: po osobi se moze prihvatiti...
semmy wrote:a da promjenis destinaciju ako ti cijena igra toliku ulogu...
Ma reci ti meni za koji period tražiš? Imaš perioda kad možeš na licu mjesta naći jeftinije ili spustiti službenu cijenu, ali ako se odnosi na sredinu i kraj 7. i početak 8. mjeseca - zaboravi. Onosno najkritičniji period ti je od prvog vikenda u 7. mjesecu do 15. 08.
husejnagic
Posts: 20
Joined: 02/06/2008 17:51

#67 Re: ljetovanje hrvatska

Post by husejnagic »

dalmatinka wrote:
husejnagic wrote:heheheh, mah ne igra toliku :shock: ali stavio sam na stranici postavljenoj sobe da trazi i izbacilo mi je najpovoljnije 24,5 :? :? :? po osobi, soba ne apartman, mislim previse... sve do :dance: 15 :dance: po osobi se moze prihvatiti...
semmy wrote:a da promjenis destinaciju ako ti cijena igra toliku ulogu...
Ma reci ti meni za koji period tražiš? Imaš perioda kad možeš na licu mjesta naći jeftinije ili spustiti službenu cijenu, ali ako se odnosi na sredinu i kraj 7. i početak 8. mjeseca - zaboravi. Onosno najkritičniji period ti je od prvog vikenda u 7. mjesecu do 15. 08.

a trazim bas tako ali smatram da se mozi naci po 30 eura dan, soba!? od nekog 21.07 pa ne znam tacno koliko desetak ili petnaest dana....
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#68 Re: ljetovanje hrvatska

Post by dalmatinka »

Može se naći po toj cijeni, jedini ti je problem što nećeš po toj cijeni naći na željenoj destinaciji. Imaš trend zadnjih godina (ali definitivno nije za mlade ljude) iznajmljivanje apartmana u dalmatnskoj zagori gdje vlada seoski mir, a do plaže ljudima treba 10-15 min vožnje i puno je jeftinije. Ali ubit će te dosada.
husejnagic
Posts: 20
Joined: 02/06/2008 17:51

#69 Re: ljetovanje hrvatska

Post by husejnagic »

ma dobro, polako odustajem od trezanja internetom s toga kada odem nesto i nadjem, tako sam i prosle godine pa smo djevojka i ja platili 35 eura po danu, manji apartman, 5-10 metara od mora na glavnom setalistu u primostenu, valjda bude isti i ove godine slobodan jer mi je prejak bio... ah seoski turizam, bice vremena kad se ostari i za njega...
dalmatinka wrote:Može se naći po toj cijeni, jedini ti je problem što nećeš po toj cijeni naći na željenoj destinaciji. Imaš trend zadnjih godina (ali definitivno nije za mlade ljude) iznajmljivanje apartmana u dalmatnskoj zagori gdje vlada seoski mir, a do plaže ljudima treba 10-15 min vožnje i puno je jeftinije. Ali ubit će te dosada.
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#70 Re: ljetovanje hrvatska

Post by dalmatinka »

husejnagic wrote:ma dobro, polako odustajem od trezanja internetom s toga kada odem nesto i nadjem, tako sam i prosle godine pa smo djevojka i ja platili 35 eura po danu, manji apartman, 5-10 metara od mora na glavnom setalistu u primostenu, valjda bude isti i ove godine slobodan jer mi je prejak bio... ah seoski turizam, bice vremena kad se ostari i za njega...
dalmatinka wrote:Može se naći po toj cijeni, jedini ti je problem što nećeš po toj cijeni naći na željenoj destinaciji. Imaš trend zadnjih godina (ali definitivno nije za mlade ljude) iznajmljivanje apartmana u dalmatnskoj zagori gdje vlada seoski mir, a do plaže ljudima treba 10-15 min vožnje i puno je jeftinije. Ali ubit će te dosada.
To ti je najbolja opcija, znam iz iskustva da se uvijek nađe. Ovo nisam shvatila da li je po sobi ili po osobi
http://www.jakov-turcinov-murter.com/HR ... tia_hr.htm
husejnagic
Posts: 20
Joined: 02/06/2008 17:51

#71 Re: ljetovanje hrvatska

Post by husejnagic »

dalmatinka wrote:
husejnagic wrote:ma dobro, polako odustajem od trezanja internetom s toga kada odem nesto i nadjem, tako sam i prosle godine pa smo djevojka i ja platili 35 eura po danu, manji apartman, 5-10 metara od mora na glavnom setalistu u primostenu, valjda bude isti i ove godine slobodan jer mi je prejak bio... ah seoski turizam, bice vremena kad se ostari i za njega...
dalmatinka wrote:Može se naći po toj cijeni, jedini ti je problem što nećeš po toj cijeni naći na željenoj destinaciji. Imaš trend zadnjih godina (ali definitivno nije za mlade ljude) iznajmljivanje apartmana u dalmatnskoj zagori gdje vlada seoski mir, a do plaže ljudima treba 10-15 min vožnje i puno je jeftinije. Ali ubit će te dosada.
To ti je najbolja opcija, znam iz iskustva da se uvijek nađe. Ovo nisam shvatila da li je po sobi ili po osobi
http://www.jakov-turcinov-murter.com/HR ... tia_hr.htm
e hvala, poslao sam neke upite pa cu vidjeti sto ce mi odgovoriti...
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#72 Re: ljetovanje hrvatska

Post by Pasiflora »

Murter je definitivno fenomenalan :thumbup:
sigicalo
Posts: 257
Joined: 31/08/2006 16:33
Location: Sarajevo

#73 Re: ljetovanje hrvatska

Post by sigicalo »

Ima li neko neki broj za smjestaj u bristu...treba mi soba za 2 osobe, sto blize plazi to bolje. Hvala
User avatar
spanc777
Posts: 109
Joined: 16/06/2008 13:47
Location: Sarajevo

#74 Re: ljetovanje hrvatska

Post by spanc777 »

raja ima li ko kakav smjestaj da preporuci u baskim vodama? da nije pretjerano skup xD


PLZZZZ:)
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#75 Re: ljetovanje hrvatska

Post by karanana »

vee-jay, slike izgledaju super. shibni mi na pp te brojeve telefona za ovo mjesto sa slika. doduse ne vidim plazu, ali siguran sam da je i plaza fina. reci mi da li u ovo mjesto dolazi trajekt i iz kojeg grada na obali trajekt krece?
Post Reply