ljetovanje hrvatska

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
zlatarsa
Posts: 63
Joined: 03/06/2008 22:16

#101 Re: ljetovanje hrvatska

Post by zlatarsa »

KID wrote:Moja preporuka... BASKA VODA...
Ja već 5 godina idem u BV...
Extra... za sve tipove odmora...
za ona koji vole da spavaju, derneče, bave se sportom... ima baš sve...
Ako koga interesuje stavim i jedan broja telefona...

Image
Moze li cijena i broj tel . 2 plus 1
User avatar
KID
Posts: 607
Joined: 10/03/2007 20:29

#102 Re: ljetovanje hrvatska

Post by KID »

zlatarsa wrote:
KID wrote:Moja preporuka... BASKA VODA...
Ja već 5 godina idem u BV...
Extra... za sve tipove odmora...
za ona koji vole da spavaju, derneče, bave se sportom... ima baš sve...
Ako koga interesuje stavim i jedan broja telefona...

Image
Moze li cijena i broj tel . 2 plus 1

Evo ti link.. http://www.baskavoda.hr/privatni.php?lang=HR
User avatar
zlatarsa
Posts: 63
Joined: 03/06/2008 22:16

#103 Re: ljetovanje hrvatska

Post by zlatarsa »

Hvala! :-)
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#104 Re: ljetovanje hrvatska

Post by Salko sto je u vodu skako »

KID wrote:Moja preporuka... BASKA VODA...
Ja već 5 godina idem u BV...
Extra... za sve tipove odmora...
za ona koji vole da spavaju, derneče, bave se sportom... ima baš sve...
Ako koga interesuje stavim i jedan broja telefona...

Image
evo sam definitivno odlucio :dance: idem u baske vode :dance:
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#105 Re: ljetovanje hrvatska

Post by Alkos »

Hajmo ideje za ljetovanje ove godine u susjednoj nam drzavi?! :)
Prosle godine sam bio u Orascu, nekoliko kilometara od Dubrovnika i prezadovoljan sam - lijepe plaze, mirno mjestasce, ubilo se za odmora i punjenja baterija, dobar smjestaj... Jeste da je smjestaj malo poskup (valjda razlog tomu je blizina Dubrovnika??) i da do najblizeg restorana ili plaze treba autom, ali od mene prolazna ocjena!

Ima li neko preporuciti neko slicno mjesto za odmora za ovu godinu?! :)
DZONPI
Posts: 1115
Joined: 03/05/2009 14:19

#106 Re: ljetovanje hrvatska

Post by DZONPI »

Nakon dugo godina odlucim se ovo ljeto da idem u istru tj,Porec.Eto da vidim i to cudo,a i oni Poljaci i Cesi mi malo dodijali ,ufurali se dole po makarskoj revijeri a ja im zvake i vegetu donosio nekad davno.E sad ako je neko bio u Porecu nek malo nasvrlja kako je tamo,koja je najbolja plaza,izlasci i te fore.
to je to
Posts: 323
Joined: 13/07/2008 00:45

#107 Re: ljetovanje hrvatska

Post by to je to »

Mene interesuje Peljesac - plaža sa dosta hlada (zbog djece) . Ima li neko prijedlog?
veselaa
Posts: 1
Joined: 04/06/2009 18:55

#108 Re: ljetovanje hrvatska

Post by veselaa »

Hey ljudi, upravo sam se vratila sa predljetovanja.
Preko prijatelja smo saznali za neke apartmane u Baškoj Vodi, koji kroz 6 mjesec daju neke ogromne popuste, pa je nas 5 ljetovalo za 25€ po danu. I ne apartmani nisu neka rupa, nego su stvarno prekrasni.
trajektman
Posts: 1
Joined: 01/11/2009 17:13

#109 Re: ljetovanje hrvatska

Post by trajektman »

karanana wrote:vee-jay, slike izgledaju super. shibni mi na pp te brojeve telefona za ovo mjesto sa slika. doduse ne vidim plazu, ali siguran sam da je i plaza fina. reci mi da li u ovo mjesto dolazi trajekt i iz kojeg grada na obali trajekt krece?
da bi bili informirani o trajektima na jadranu idite na http://www.trajekti.info/
igorbar
Posts: 5
Joined: 29/12/2009 19:22

#110 Re: ljetovanje hrvatska

Post by igorbar »

Evo ja supruga i mala beba od 2 godine bili smo u Gonaru na otoku Rabu i bilo nam je predivno. Pjescane plaze, plicak do koljena 50m, raj za djecu mozete ih ostaviti bez brige da ce im se sto dogoditi, cijena je bila osrednja, ali za ono sto smo dozivili nije puno. Apartmani gdje smo bili su dosta dobri, a najbolje je to sto gazda svaku vecer casti goste iz jednog apartmana ribljom vecerom.
igorbar
Posts: 5
Joined: 29/12/2009 19:22

#111 Re: ljetovanje hrvatska

Post by igorbar »

Nemam slike pa sam vam gore stavio link na stranice od apartmana i tamo ima nekih slika, ali u zivo je puno bolje, jedan dan smo isli sa camcem malo dalje na kupanje i vidjeli smo dupine, njih 20-ak i bili medu njima oko 2 sata. Htjeli smo se ubiti jer nismo imali fotoaparat nego samo mobitel pa su slike lose ispale
ena000
Posts: 26
Joined: 02/12/2009 12:12

#112 Re: ljetovanje hrvatska

Post by ena000 »

jeli neko bio u bolu,,, potreban mi je apartman za 4 osobe,,, ako neko ima broj ili e mail od nekoga,,,,,da neidem preko agencije,,,, hvala unaprijed
User avatar
vee-jay
Posts: 8724
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#113 Re: ljetovanje hrvatska

Post by vee-jay »

ena000 wrote:jeli neko bio u bolu,,, potreban mi je apartman za 4 osobe,,, ako neko ima broj ili e mail od nekoga,,,,,da neidem preko agencije,,,, hvala unaprijed
ja ti mogu ponuditi apartman za 4 osobe na hvaru :D , ako ti se ide na bol mozes svakodnevno sa brodicama i katamaranom a ako ne, lezis na plazi i gledas bol :wink:
ena000
Posts: 26
Joined: 02/12/2009 12:12

#114 Re: ljetovanje hrvatska

Post by ena000 »

ihihhihi, hvala,,,, ali ja bi na bol.... i to nas je samo 3
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#115 Re: ljetovanje hrvatska

Post by jasko__ »

Ajd da malo oživimo temu

Gdje idete ove godine na ljetovanje u Hrvatskoj...dodijala mi C.Gora pa hoću ove godine malo do Hrvatske..uglavnom tražim mjesto gdje ima puno prirodnog hlada (zbog djece)...al da su iole normalne cijene (da se ne plaća tuš na plaži i tako to :D )

Imate li kakvih preporuka???
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#116 Re: ljetovanje hrvatska

Post by dust in the wind »

jasko__ wrote:Ajd da malo oživimo temu

Gdje idete ove godine na ljetovanje u Hrvatskoj...dodijala mi C.Gora pa hoću ove godine malo do Hrvatske..uglavnom tražim mjesto gdje ima puno prirodnog hlada (zbog djece)...al da su iole normalne cijene (da se ne plaća tuš na plaži i tako to :D )

Imate li kakvih preporuka???
pa za te potrebe ti podgora nije nimalo losa.
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#117 Re: ljetovanje hrvatska

Post by jasko__ »

dust in the wind wrote:
jasko__ wrote:Ajd da malo oživimo temu

Gdje idete ove godine na ljetovanje u Hrvatskoj...dodijala mi C.Gora pa hoću ove godine malo do Hrvatske..uglavnom tražim mjesto gdje ima puno prirodnog hlada (zbog djece)...al da su iole normalne cijene (da se ne plaća tuš na plaži i tako to :D )

Imate li kakvih preporuka???
pa za te potrebe ti podgora nije nimalo losa.
Nisam nikad bio u Podgori...moglo bi se uzet u razmatranje, thanks
Još neko?? :thumbup:
neki
Posts: 6684
Joined: 17/02/2005 07:57

#118 Re: ljetovanje hrvatska

Post by neki »

plaze u podgori bas i nisu bogate prirodnim hladom..
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#119 Re: ljetovanje hrvatska

Post by Mr.Who »

neki wrote:plaze u podgori bas i nisu bogate prirodnim hladom..
Bio sam prije dvije godine.Nema puno hlada i čini mi se da se tamo nije ništa promjenilo u zadnjih 30 godina.Bilo mi je bezze.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#120 Re: ljetovanje hrvatska

Post by dust in the wind »

Mr.Who wrote:
neki wrote:plaze u podgori bas i nisu bogate prirodnim hladom..
Bio sam prije dvije godine.Nema puno hlada i čini mi se da se tamo nije ništa promjenilo u zadnjih 30 godina.Bilo mi je bezze.
ne znam hhehe. ja kao da nisam bila prije 7 dana pa vidjela. imaju puno vise prirodnog hlada nego gradac koji je ultra popularan. plaze su sire puno. I vise je plaza u igri...a gradac ultra popularan, a nikakav.
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#121 Re: ljetovanje hrvatska

Post by jasko__ »

Mr.Who wrote:
neki wrote:plaze u podgori bas i nisu bogate prirodnim hladom..
Bio sam prije dvije godine.Nema puno hlada i čini mi se da se tamo nije ništa promjenilo u zadnjih 30 godina.Bilo mi je bezze.
Dajte neki drugi prijedlog...ako vam nije mrsko i teško :D
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#122 Re: ljetovanje hrvatska

Post by dust in the wind »

brele su ti okej I pune hlada, ali ne znam jel to okej za tvoj budžet. nemjerljivo su skuplje.
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#123 Re: ljetovanje hrvatska

Post by jasko__ »

http://www.dalmacija-zaostrog.com/?t=G2&pg=4

Ima li ko iskustva sa ovim kompleksom??
ekseks
Posts: 200
Joined: 16/06/2011 08:50

#124 Re: ljetovanje hrvatska

Post by ekseks »

Može li neko svježije iskustvo za Promajnu?
Smještaj, Plaža, Objekti za večeru, piće...
U pitanju bračni parovi sa malom djecom...
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#125 Re: ljetovanje hrvatska

Post by wickerman »

jasko__

Dajte neki drugi prijedlog...ako vam nije mrsko i teško :D
Imas u Podgori hlada na desnoj plazi :D geografski prema Makarskoj, tamo ispred uljare i crkve ti je more-plaza-zidic-pa kafici ili restorani bez drveta. Inace dobro mjesto jer je ispod magistrale i blizu je more gdje god da si.
Mozes uvijek Baska Voda,ona je i veca i ima hlada ;)
Ja idem 18.07 - 25.7,30m od mora, 40€ apartman za dvoje: WC,klima,tv, usluga ciscenja apartmana svaki dan, i parking naravno ukljucen u cijenu.
Put preko Sirokog Brijega,Imotskog, Zagvozd i kroz tunel u Basko polje(20kn bio), ne moze vremenski krace se na more stici.
Cijene ugostiteljski objekata: pizzeria Papagaj(odmah na "rivi" desno pored kruznog toka),tocena piva 0.5l 10kn,nema jefitnije na Makarskoj rivijeri, restoran Galija 35kn Skusa. Inace cijene 45-60kn pizze, pice oko 15kn. Tako je bilo prije dvije godine, mogu ti reci jeli se sta promjenilo nakon 25.7.
Podgora mi se cinila po restoranima povoljnija,ali ne sad pretjerano,sto se cistoce plaze tice tu negdje, stim sto meni Baska voda izgleda sredjenije.
Prosle godine bio u Vodicama i one su super,smjestaj meni je bio super povoljan, ali preko stele(10€ po osobi), ali malo deru restorani i pica, na kraju mi izaslo isto koda sam bio bilo gdje. Piva recimo 18kn,pizza oko 50-70kn, skuse ni u jednom restoranu nisam nasao, najjeftnija Orada 80-90kn.
Post Reply