Ljekarsko za vozacku i posao

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mirella_08
Posts: 4
Joined: 10/10/2008 16:20

#1 Ljekarsko za vozacku i posao

Post by mirella_08 »

Proguglala - check
Pregledala forum - check
Potrebne informacije - nisam dobila


Naime, zanima me sljedece:

1. Potrebna dokumentacija i pregledi za dobijanje ljekarskog uvjerenja (B i C kategorija - ako se razlikuju).
Znaci, od papira koje sama moram ponijeti, do onih koje moram kupiti, do svih soba i specijalista kojima moram
pokucati na vrata.

2. Isto pitanje kao i pod 1., samo me zanima sve sto je potrebno za dobijanje ljekarskog uvjerenja za posao.


Unaprijed hvala svima...
djes_ba
Posts: 665
Joined: 25/08/2009 17:22

#2 Re: Ljekarsko za vozacku i posao

Post by djes_ba »

u sustini netrebaju ti nikakvi drugi dokumenti osim licne karte
za vozacku ako ides kod privatnika (npr SANASA )bude gotovo sve za pola sata
i oni te upute u koje sobe trebas ici samo uplati i to je to
mislim da nema neke razlike velike izmedju vozacke i i uvjerenja za posao osim u cjeni mislim da je razlika 15 KM
kad ides u drz.ustanovu (mUP-ova ambulanta) onda si duzna uzeti obrazac u trafici ,popuniti ga
i nosati obrazac iz jedne sobe u drugu uz dugotrajno cekanje jer je vazda tamo guzva
kod privatnika mnogo jednostavnije :D :D
hurmasica
Posts: 1002
Joined: 18/03/2011 08:51

#3 Re: Ljekarsko za vozacku i posao

Post by hurmasica »

odes u vrazovu, pitaj na recepciji da te upute u koju prostoriju da odes. POnesi 60 KM i bit ces gotova za pola sata. Ima lud doktor koji cim te pogleda zna sve o tebi, od tezine i visine do toga kakv ti je pritisak.
User avatar
stetoskop
Posts: 1358
Joined: 21/06/2010 18:12
Location: Pokraj Sarajeva
Grijem se na: Fujitsu 12llce
Vozim: Wartburg 353 karavan

#4 Re: Ljekarsko za vozacku i posao

Post by stetoskop »

Ja sam radio nedavno obadva u domu željezničara. Dobiješ dvoje papira, za posao i za vozački i obilaziš od ljekara do ljekara. Cijena za obadvoje je 85 KM, a da radiš jedno po jedno došlo bi 120.
Ovdje puno peglaju doktori i potrebno je oko 4 sata hodanja da se sve obavi. Došao u 8, a nalazi gotovi u 13 sati.
Možda ima još negdje da može obadvoje za manje para, raspitaj se, al' da brže ide.
mirella_08
Posts: 4
Joined: 10/10/2008 16:20

#5 Re: Ljekarsko za vozacku i posao

Post by mirella_08 »

Puno, puno hvala svima na trudu i informacijama... Nisam ni sumnjala da cu ovdje naci odgovore... A kazu google, "majka i otac" svih trazenja... :-D
lajkujMe
Posts: 12255
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#6 Re: Ljekarsko za vozacku i posao

Post by lajkujMe »

u mupu najbolje da ides tamo ne peglaju 8)
Post Reply