Ljekarsko uvjerenje za posao

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#26 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by spreca »

Sefket_Wayne wrote:Pozz,

gdje najbrze i najpovoljnije(neobavezno) mogu izvaditi ljekarsko uvjerenje za radni odnos ?
Pitas za London Berlin Sarajevo Tuzla Bihac....?
Sefket_Wayne
Posts: 2
Joined: 03/05/2018 01:16

#27 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by Sefket_Wayne »

hehe :D

Dobro pitanje,na to nisam obratio paznju.
By the way, snasao sam se
iBoy92
Posts: 56
Joined: 24/09/2017 14:01

#28 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by iBoy92 »

Treba da izvadim ljekarsko uvjerenje za posao, savjet neko, gdje mi je najblize u gradu? Inace sam iz Sarajeva.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#29 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by P308 »

iBoy92 wrote:Treba da izvadim ljekarsko uvjerenje za posao, savjet neko, gdje mi je najblize u gradu? Inace sam iz Sarajeva.
Ljekarsko u Sanasi (Grbavica) je 30 KM. Krv i urin, mjerenje pritiska i malo popricas sa doktorom (visina,tezina, imas li kakvih zdravstvenih problema, itd.). Za 15 minuta gotovo a mislim da nema nigdje jeftinije.
iBoy92
Posts: 56
Joined: 24/09/2017 14:01

#30 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by iBoy92 »

P308 wrote:
iBoy92 wrote:Treba da izvadim ljekarsko uvjerenje za posao, savjet neko, gdje mi je najblize u gradu? Inace sam iz Sarajeva.
Ljekarsko u Sanasi (Grbavica) je 30 KM. Krv i urin, mjerenje pritiska i malo popricas sa doktorom (visina,tezina, imas li kakvih zdravstvenih problema, itd.). Za 15 minuta gotovo a mislim da nema nigdje jeftinije.
Hvala puno na odgovoru!!! <3
User avatar
Capajebo
Posts: 20755
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#31 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by Capajebo »

Mimo Medical Hrasno... da si bez obje ruke i obje noge dobit ces papir da si radno sposoban za najteze fizicke poslove. 30 ili 40 KM.
08022013
Posts: 52
Joined: 25/07/2018 09:46

#32 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by 08022013 »

Capajebo wrote:Mimo Medical Hrasno... da si bez obje ruke i obje noge dobit ces papir da si radno sposoban za najteze fizicke poslove. 30 ili 40 KM.
Stvar je u tome da ne treba javno pisati ovakve stvari. Možeš ljude iz poliklinike dovesti u problem, a stvarno su super opcija u odnosu na sate hodanja po državnom domu zdravlja radi uvjerenja.
hurmasica
Posts: 1003
Joined: 18/03/2011 08:51

#33 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by hurmasica »

:sax:
Sefket_Wayne wrote:Pozz,

gdje najbrze i najpovoljnije(neobavezno) mogu izvaditi ljekarsko uvjerenje za radni odnos ?
08022013 wrote:
Capajebo wrote:Mimo Medical Hrasno... da si bez obje ruke i obje noge dobit ces papir da si radno sposoban za najteze fizicke poslove. 30 ili 40 KM.
Stvar je u tome da ne treba javno pisati ovakve stvari. Možeš ljude iz poliklinike dovesti u problem, a stvarno su super opcija u odnosu na sate hodanja po državnom domu zdravlja radi uvjerenja.
sanasa 30 KM...sve gotovo za cca pola sata. vade krv i urin
User avatar
nagibSA
Posts: 896
Joined: 19/10/2017 01:21

#34 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by nagibSA »

Kod nas na podrucju I. Sarajeva ne izdaju uvjerenja do daljnjeg. Osudjen sam na federaciju, kao da mi preporucise u DZ Lukavica, nesto na Grbavici, nisam zapamtio ime, mozda bas Sanasa...

Znaci tamo da idem, vidim i ovde se preporucuje? Spustim se niz Vrace iz pravca Lukavice i dole na ukljucenje Zagrebacke lijevo i tu je kao negdje...

Jedino ne znam da li uvazavaju uvjerenja sa privatnih klinika u drzavnim preduzecima, mislim ni nemam izbora.
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#35 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by Altsa »

nagibSA wrote:Kod nas na podrucju I. Sarajeva ne izdaju uvjerenja do daljnjeg. Osudjen sam na federaciju, kao da mi preporucise u DZ Lukavica, nesto na Grbavici, nisam zapamtio ime, mozda bas Sanasa...

Znaci tamo da idem, vidim i ovde se preporucuje? Spustim se niz Vrace iz pravca Lukavice i dole na ukljucenje Zagrebacke lijevo i tu je kao negdje...

Jedino ne znam da li uvazavaju uvjerenja sa privatnih klinika u drzavnim preduzecima, mislim ni nemam izbora.
Uvažavaju.
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#36 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by Altsa »

08022013 wrote:
Capajebo wrote:Mimo Medical Hrasno... da si bez obje ruke i obje noge dobit ces papir da si radno sposoban za najteze fizicke poslove. 30 ili 40 KM.
Stvar je u tome da ne treba javno pisati ovakve stvari. Možeš ljude iz poliklinike dovesti u problem, a stvarno su super opcija u odnosu na sate hodanja po državnom domu zdravlja radi uvjerenja.
i jos ih pljuje. e svasta.
lorente
Posts: 421
Joined: 20/07/2013 03:04

#37 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by lorente »

P308 wrote:
iBoy92 wrote:Treba da izvadim ljekarsko uvjerenje za posao, savjet neko, gdje mi je najblize u gradu? Inace sam iz Sarajeva.
Ljekarsko u Sanasi (Grbavica) je 30 KM. Krv i urin, mjerenje pritiska i malo popricas sa doktorom (visina,tezina, imas li kakvih zdravstvenih problema, itd.). Za 15 minuta gotovo a mislim da nema nigdje jeftinije.
Sta je sa Sanasom na Ilidzi? Ima li neko iskustva.. Prije smo isli u mimo medical, sada nas prebacili na Ilidzu.. Hoce li nas peglati ili ide brzo kao u mimo m.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#38 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by Gerro »

Pozdrav, gdje najbrže bude gotovo ovo ljekarsko uvjerenje za posao, bez puno peglanja ? I sta sve obuhvata ? Urin, davanje krvi, mjerenje pritiska ? Jel uključen EKG ili ?
Proposition Joe
Posts: 287
Joined: 10/03/2012 09:26

#39 Re: Ljekarsko uvjerenje za posao

Post by Proposition Joe »

Dizanje teme iz mrtvih...gdje je najlakše i najjeftinije uraditi ljekarski za posao u ovom vaktu? Za Sarajevo pitam, eventualno Lukavica
Post Reply