Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

MPayne3
Posts: 87
Joined: 06/07/2013 18:07

#78351 Re: Liverpool FC

Post by MPayne3 »

Ko god bude novi trener, i kakvu god novu taktiku dovede, ja bih samo volio da dovede potpuno novi napad za to. Ne mogu se više trpiti ove face koje mi zovemo napadačima. Nunez, Diaz, Salah, Gakpo, Jota imaju previše promašenih šansi, ostanemo li sa njima ukopat će se i naredna sezona.
convict
Posts: 2998
Joined: 10/02/2008 01:20

#78352 Re: Liverpool FC

Post by convict »

dembele wrote: 14/04/2024 17:01 Hajmo razmišljati pozitivno što bi rekao Mo Konjić :D
Ko zna zasto je ovo dobro, jos jedna od njegovih mudrolija.
User avatar
Ludzak
Posts: 5512
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#78353 Re: Liverpool FC

Post by Ludzak »

Neko reče Van Dijk najbolji štoper u ligi. Kako da ne.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40866
Joined: 21/05/2012 22:46

#78354 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jah eto, sad sve goli panj :run:
Peryton_
Posts: 1016
Joined: 04/11/2011 21:23
Location: Tuzla

#78355 Re: Liverpool FC

Post by Peryton_ »

Sto je najgore, ne mozes nikome sad prodati Nuneza, Gakpa, niti ce to oni uraditi. Nikakvo pojacanje necemo dobiti, pa tacno covjek se zapita. U sustini, nista ne mozemo ocekivati sve dok je vlasnicima Liverpool ipak drugi klub.
Sta ocekivati od kluba koji dopusti i trenera koji u pola sezone odluci objaviti da na kraju sezone ide iz kluba. Trebalo ga nabiti nogom odmah, ogromno nepostovanje.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25842
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#78356 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Iskreno treba i promjena, ovo ni na sta ne lici.
Ovako ekipa da ti energetski prazna bude na 7 utakmica do kraja je nonsens. Da ti 20minuta do kraja prvo stoperi razmjene 48 pasova i onda da naprijed ides je nedopustivo.
Nikakvog "uragana", nikakvog pritiska, prilike koje su se napravile su plod nekih odbijenih lopti, ne izradjenih akcija.

Prvi put cu reci da mi je drago i Klopp da ide i da promjena mora doci, mislim da on svakako ovoj ekipi nema vise sta novo ponuditi.

Ovoliko promasenih "praznih golova" u zivotu nisam vidio. Jota, Diaz, Darwin, Salah... Ma mater i sestre vam jebem u picku vise svima redom.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45522
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#78357 Re: Liverpool FC

Post by Chmoljo »

BHF_Manijak wrote: 14/04/2024 17:06 E kaze mentality monsters... E moji debili. Luzeri bili i ostali.

City i Pep su mentality monstersi, vi ste samo picke male.
Oni tempiraju formu za zadnja 3 mjeseca, Liverpool za Bozic. Glupaci.
Mozete ih mrziti, plastikom zvati, ali Pep je najjaci menadzer na svijetu i napravio je najdominantniju ekipu u historiji lige.

Ni ovaj broj propustenih sansi, precki, stativa nije slucajan. Par puta je nesreca, sve preko toga je i msnjak kvaliteta, prihvatite to.

Nunez nakon ove sezone definitivno nije igrac za Liverpoola. Salah je prelos. On vise nista ne moze 1 na 1.

Gorak utisak i posrase se na citavu sezonu. Picke nesposobne.
Kad se sjetim priglupe priče da je lako Pepu biti menadžer u Barceloni jer ima onakve igrače :lol:

Žao mi je Liverpoola. Poslije Barce najdraži strani klub.
User avatar
vaučer
Posts: 9221
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#78358 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ekipa je energetski prazna jer su zbog ozljeda neki igrači morali igrati non-stop. Bar toliko je jasno, nije nitko loše planirao sezonu. Ozljede se dese i onda netko mora igrati više a drugi se moraju vraćati u formu. Onaj period kad su djeca igrala je bio vrh, u jednom trenutku smo imali jaču postavu ozljeđenih nego spremnih. Ni jedan od druga dva tima nisu imali ni blizu toliko ozljeda, a Arsenal je igrao dosta manje utakmica.

Sve to sad dođe na naplatu.

Opustite se, gotovo je sad.
Laganu do kraja sezone guzati i onda se lagano iskopčati iz praćenja ovog cirkusa.

Mene bar naredne sezone apsolutno neće boliti kurac.
Pratit ću rezultate, ne mislim gledati ni blizu ovoliko utakmica.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25842
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#78359 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kompletan sedmicni i mjesecni raspored pravim naspram vasih utakmica, picka li vam materina vise bezobrazna, neaposobna.
Ono s 3 metra prazan gol ne moze pogodit, dan li vam jebem kad ste iz picke izasli.
User avatar
Mustang1
Posts: 28759
Joined: 29/12/2010 17:31

#78360 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

AmiĐa_Idriz wrote: 14/04/2024 17:17 Jah eto, sad sve goli panj :run:
Ali uvijek ovako. I nikad mi to nece biti jasno. To je za mene glory hunterizam. Dok ide dobri svi kad ne ide losi svi. Ne mogu ni zamisliti sta bi bilo da okrenu Atalantu.
BHF.a ne racunam on je vaik isti :D Ha 5:0 ha 0:5
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40866
Joined: 21/05/2012 22:46

#78361 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sudeći po Kloppu sad United je uništio ovu sezonu, prvo kroz kup pa onda u ligi. Previše im je to ušlo u glavu, i danas priča o tome.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40866
Joined: 21/05/2012 22:46

#78362 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:thumbup:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4338
Joined: 03/01/2010 10:41

#78363 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Sreća da nisam gledao. Vozio i ono pogledam ima li notifikacije da su dali gol i ne dočekah...
User avatar
ismar2215
Posts: 757
Joined: 08/09/2010 17:19

#78364 Re: Liverpool FC

Post by ismar2215 »

Ma dobro ne treba sad pricati da nista kurcu ne valja, da su svi kante, da treba 7 novih igraca itd... Po meni je ovo sve rezultat nesposobnosti Kloppa da ekipu ucini stabilnom. Nama je ludnica kompletna sezona, preokreti, precke, stative, haos opsti. Jbg to uzima energiju i u dijelu sezone kad moras biti miran, nemas ni mogucnosti ni snage za to. Jbg, na jednu stranu sve sto on donosi, strast, ljubav, energija, al to mora ici sa ovim. Nijednu sezonu nismo imali konstantu kao City sto ima. I nisu to pare njihove za transfere, a ni taktika, nego sposobnost Pepa da iskljuci emocije. Jbg, nadam se da ce Amorim znati to.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40866
Joined: 21/05/2012 22:46

#78365 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jedini krivci za ovo danas su Nunez, Jones i Salah. Kakav Klopp.
corave okice
Posts: 84
Joined: 28/07/2013 10:29

#78366 Re: Liverpool FC

Post by corave okice »

AmiĐa_Idriz wrote: 14/04/2024 18:18 Jedini krivci za ovo danas su Nunez, Jones i Salah. Kakav Klopp.
Jesu za danas, bar tako izgleda, promasili su bukvalno sve.
Ali hajmo sad staviti Kloppa, koji nema taktickih zamisli, osim jedne, ima harizmu i nafuravanje igraca da budu bolji nego sto jesu. Izgleda da je i to ispuhalo, ispuhao i on. Ja sam ovako bio nazivciran i sto su nisu onda sezonu zavrsili bez poraza, nego pali psihicki. Isto su i sad pali. Zajedno sa Klopponjom.Jebi ga Gakpo mu rjesenje za preokret, pa pokusavas 10 uakmica to. Jones se oporavio, vidio je da nije u formi, forsira ga...Na kraju njegova ljubav prema nekim igracima je katastrofalna posljedica za rezultat. Odbrana nezainteresovana konstantno, iz utakmice u utakmicu. Nekad mi se cini da ne zele da igraju jedni sa drugima(tu mislim na Virgila)...tako da je itekako i do kloppa. :run:
User avatar
East_side
Posts: 4046
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#78367 Re: Liverpool FC

Post by East_side »

AmiĐa_Idriz wrote: 14/04/2024 18:02 Sudeći po Kloppu sad United je uništio ovu sezonu, prvo kroz kup pa onda u ligi. Previše im je to ušlo u glavu, i danas priča o tome.
United je imao 3-4 "uspješne sezone" u proteklih 7-8 godina; uspio je 3-4 puta sjebati trofeje Liverpoolu.
A kad pucaju petarde od strane Redsa po Old Trafordu i sl, tad se bodovi prospu negdje drugdje...

Ovaj klub je pod nekim 'voodoo' ili ne znam ni ja više kakvim magijama :-)

Nešto mi previše često (da bi bilo slučajno) 'u knap' ostaju bez trofeja.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40866
Joined: 21/05/2012 22:46

#78368 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jeste sve je na hajc ostvario.
Plunkett
Posts: 1963
Joined: 01/06/2020 15:15

#78369 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Naletih da su LFC i newcastle zabili isto golova ove sezone ako se odbiju autogolovi, po 68 ali:
Liverpool je sutirao 179 puta vise :lol:
User avatar
ismar2215
Posts: 757
Joined: 08/09/2010 17:19

#78370 Re: Liverpool FC

Post by ismar2215 »

AmiĐa_Idriz wrote: 14/04/2024 18:39 Jeste sve je na hajc ostvario.
Ma Klopp je jedan od najvecih i najboljih trenera ikad. Nas mozda i najveci kad se sve uzme u obzir. Ja samo govorim o nacinu funkcionisanja i atmosferi u i oko kluba. Dobili smo mnogo mnogo. Dok sam ziv pamtit cu svaki preokret, nevjerovatnu strast, Klopp ce mi biti uzor. Ali sam se vala i umorio. Ni za sta ne bih mijenjao Kloppovu eru, ali stvarno sad zelim lika koji ce sto manje strasti unositi. Daj mi nekog flegmana malo, nek proda i Trenta ako zasluzi i ako mu se ne uklapa u taktiku, nek ne trpi nikog.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40866
Joined: 21/05/2012 22:46

#78371 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ja Kloppu danas zamjeram jedino što je predugo čekao sa Elliottom i Gakpom. Štaviše, Gakpo je možda trebao biti i starter.

Za sve ostalo, krivi su mi oni na koje se izdvaja skoro pola miliona funti na sedmičnom nivou, a provaljuju se ispred gola. Za onakve stvari se u pjetlićima sklekovi na terenu rade za kaznu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40866
Joined: 21/05/2012 22:46

#78372 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

I ja sam od Darwina odustao, ako želimo biti klub koji se bori za top 4 i izlazak u Europu okej, ako želimo biti klub koji se bori za titulu on ovdje nema šta tražiti. Za takvo nešto uzdati se u njegov liability je preskupa igrica.
User avatar
ismar2215
Posts: 757
Joined: 08/09/2010 17:19

#78373 Re: Liverpool FC

Post by ismar2215 »

AmiĐa_Idriz wrote: 14/04/2024 18:55 Ja Kloppu danas zamjeram jedino što je predugo čekao sa Elliottom i Gakpom. Štaviše, Gakpo je možda trebao biti i starter.

Za sve ostalo, krivi su mi oni na koje se izdvaja skoro pola miliona funti na sedmičnom nivou, a provaljuju se ispred gola. Za onakve stvari se u pjetlićima sklekovi na terenu rade za kaznu.
Ma jebo danas ko danas. Jest, nafulali su se, ali ocigledno je da su energetski ispražnjeni svi. Jbg, odigras s Unitedom 2:2 i to ti sjebe sezonu. To nije opravdano i klubu se ne smije to desiti. City ispadne u zadnjoj minuti protiv Reala i opet nista od lige prvaka po ko zna koji put, al u ligi opet poharaju. Nema emotivnog praznjenja, nema sjebavanja, igraju mozgom, ne srcem. Treba nam malo takav covjek na klupi, barem meni.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25842
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#78374 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma on je danas morao muda pokazati!
Po meni su izmjene jos na poluvremenu trebale biti Gakpo umjesto Salaha i zamjena Gakpo-Diaz za strane, Jota umjesto Darwina i Elliott umjesto Jonesa.

Ali valja opet stisnuti muda i Salaha klupirati.

Gakpo jako fina utakmica. Kako Jonesa spoji s golmanom... Ali retard...

Jota, Salah, Darwin, Jones ne izlaze mi sanse iz glave Allaha mi. Nevjerovatno dan te jebo.

Pokazite sad karakter prvo protiv Atalante picka vam materina. Jos nije nista gotovo, ali za dobar finis moraju prvo poginuti u cetvrtak!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40866
Joined: 21/05/2012 22:46

#78375 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Gubiće na poluvremenu i tamo.
Post Reply