Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
vaučer
Posts: 9192
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#77551 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

BHF_Manijak wrote: 17/03/2024 20:23 E jos samo ovo treba nakon ovakvog ispadanja, nebo im jebem i oblake mrtve.

Injury Updates from Jurgen #Klopp

- Luis #Diaz “felt his groin”
- Darwin #Nunez felt his hamstring although it is “hopefully not bad”
- Cody #Gakpo has “twisted his ankle
Ovo su ‘odjebite s prijateljskim’ ozljede.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#77552 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma ja cu mozdani dobit dsn im jebem Bogovi... E usrase mi dan, sedmicu, mjesec.

Kaze ginut cemo za Kloppa do jraja i obda ovo odigraju pozadi.
Najgora utakmica odbrambeno ove sezone ubjedljivo. Virgil jedini kako treba.

S Gomezom je ovo kurcina bila, jebem i njega i reprezentaciju. Bradley da je igrao od pocetka uzelo bi se ovo.

Darwin nula danas. Nista.

Ali kontre... Allahu jedan jedini na nebesima. Prvo Arsenal, sad ovo. Pa sta je ovo jebo te dan. Prije bilo najubojitije oruzje, sad se brukaju kontrama. Halo ba 5 na 2, pet na jebena dva igraca. Protiv Arsenala isto.
Ma mrs u picku materinu debilnu dan vam jebem svima.
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#77553 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

alaj crnjacite ko da smo iz lige prvaka ispali :-)

jedina bitna stvar kod ovog ispadanja je što je od uniteda i to me jedino malkice nervira. ali nebitno, nismo zaslužili igrom, a opet ko zna zbog čega je dobro da smo ispali
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#77554 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Lahku noc, jebem li vam majcine pickice.

User avatar
vaučer
Posts: 9192
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#77555 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ma nije dobro ali kad izvlačiš zečeve iz šešira ko na traci - moraš jednom izvući i govno. Bili su bolji, imali su more zicera, mi smo se kurčili pola sata u drugom dijelu umjesto da ih zakucamo kad su već odustali.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4349
Joined: 02/10/2013 18:36

#77556 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Hrpa nonsalancije u drugom dijelu, i pickast pristup kad su trebali zatvoriti utakmicu. U 28 kola dali 39 golova, nasima danas utrpase 4.

:twisted:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#77557 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Uz loseg Nuneza treba se spomenuti i losi Salah. Nadam se da ce se ova reprezentativna pauza iskoristit da stekne nekakvu rutinu opet, toga se bojim i kod Jote.
I protiv Citya nije bio Bog zna cemu, nikakva opasnost, danas isto tako 4-5 jako losih odluka. Na kraju krajeva i onaj gol jedva ugura od stativu, iako je samo igraca imao ispred.
Nije kritika, njegovo prisustvo znaci vise od bilo koga drugog, ali realno vidi se da je sjeban povredama.
Szoboszlai takodjer. Jebale su im povrede majku majcinu.

Ne ocekujem nista ni od Jote ni od Trenta ni od Jonesa. Tek kroz 4-5 utakmica nesto, a to je vec kraj sezone.
Nisu oni Kevin de Bruyne da se vrate i odmah dar-mar prave.
User avatar
vaučer
Posts: 9192
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#77558 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Jota se dosad odmah vraćao u instant formi.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1960
Joined: 13/07/2016 11:10

#77559 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

Nunez zasluzan za 2 gola, onaj sut kod Salahovog i asistencija Macu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#77560 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Kontre su nam presmjesne.
Gakpo od 3-4 moguca rjesenja ce uvijek odabrati najgore. Isto Nunez, isto Diaz, isto Salah...

Jedino sto mogu reci jeste da mi j ei drago sto je ovo otpalo iz kalendara. Realno previše je za desetkovan tim jos dvije teske utakmice ubaciti u finishu sezone. Iskihali bi na prvenstvu ili Euroligi, plus sto se ne bi zavrsile bez novih povreda (fizio/kondicioni tim je za otkaza nakon ove sezone).

Nije mi krivo ni sto je United. Bitno je da im se uzmu 3 boda u prvenstvu. Nek igraju polufinale FA, svakako nece dalje od njega.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#77561 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ja se tebi divim... Kako koji sat meni huja veca, stare mi polupao bih sve po kuci, ruku na sebe digao, ubio nekog...

Strasno kako mi sjebase sve. Za metak u celo.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#77562 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma da se ne lažemo, bilo bi mi drago da su prošli, ali kako nisu, razmišljam o tome i skontam da je to u stvari dobro za nastavak kampanje.
Plus otrežnjenje. Plus poraz se kad tad mora desiti, bolje ovdje nego u prvenstvu.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#77563 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Sto vise u glavi vrtim utakmicu, a vrtim je od sinoc od zavrsetka, Klopp je isto tako dobro dobro zajebao sa vodjenjem utakmice, a to niko nije spominjao.
Hajde krenes sa Gomezom desno pored zivog Bradleya, ali vodjenje i izmjene u drugom poluvremenu su za samara. Susta suprotnost od standarda ove sezone.

Vadis Robertsona, OK, nije nesto wow odigrao, ali je neko ko itetkako umara odbrambene i krila protivnicke ekipe i ono sto je jos vaznije - ogromno je rasterecenje Diazu. Sta Klopp radi, prebacuje ionako umornog Gomeza lijevo, ostavlja Diaza na vjetrometini, koji sam mora spartati gore-dole ostatak utakmice.
To sve pored zivog Tsimikasa. Mislim OK, usao je kasnije i Kostas, ali...

Zasto odmah nije kada je vadio Robertsona ubacio 2 svjeza beka, Tsimikasa i Bradleya, mislim da bi te izmjene rasteretile ekipu i pojacale kontre.
Onako je Diaz poginuo doslovno ostatak utakmice, a to je dobih 25-30minuta.
Za Gakpa je sve vec ispricano. Usudio bih se cak reci da bi puno produktivnija izmjena Danns bio, ukoliko se oporavio od potresa mozga.

Znam da je lahko biti general poslije bitke, ali izmjene su totalno nelogicne bile i usudio bih se reci da su okrenule vodu na mlin Uniteda.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4349
Joined: 02/10/2013 18:36

#77564 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Meni su od samog početka izgledali nekako prazni, nenaelektrizirani, za razliku od npr. ove zadnje europske tekme, gdje su ginuli. Doduše protiv slabijeg protivnika, ali se vidio pristup od prve sekunde.

Ja sam se nadao da će ginuti, naročito jer nema tekmi 2 sedmice, međutim bilo je kontra.

I ne kmečim ja nešto posebno, poraz mora doći kad-tad. Ali lakše bi mi bilo da su nas tuknuli 3-0, i ćao, doviđenja. Ovo je prva tekma ove sezone, da smo poraženi vlastitim oružjem, a to je želja, volja i nada do zadnje sekunde.
User avatar
vaučer
Posts: 9192
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#77565 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Uglavnom zaključak - završi posao na vijeme.
United doslovno odustao i prihvatio poraz od 60-te minute.
Samo jebiga mi nismo prihvatili pobjedu.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#77566 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

vaučer wrote: 18/03/2024 08:18 Uglavnom zaključak - završi posao na vijeme.
United doslovno odustao i prihvatio poraz od 60-te minute.
Samo jebiga mi nismo prihvatili pobjedu.
Bas meni drug govori sto smo zajedno gledali utakmicu, ma kaze pao je United, oni hodat vise ne mogu. Tako je i bilo, zato sam sinoc odmah nakon 2:2 i napisao da su vratili mrtvu ekipu u utakmicu. Isto je bilo sa Burnleyem u gostima, s tim sto su za razliku od sinoc, tu utakmicu dobili.

Imaju obicaj ove sezone da ne zavrse posao i jednostavno da vracaju ekipe u zivot. Ne bih cak rekao da je problem realizacije, koliko do odluka, pasova u posljednjoj trecini terena, gdje se komplikuje do picke materine! Pa koliko puta ove sezone smo vidjeli da kontru useru?!

Od nekada najubojitije kontre Evrope, doslo se do ovoga da izgledaju kao razjarena ceta kad idu na protivnika. Ali nekad su bili Mane, Bobby, Salah... Sad ovi ocito imaju ogromne probleme s kretnjom i otvaranjem prostora.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4349
Joined: 02/10/2013 18:36

#77567 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ma to mi i jeste krivo, probudili su mrtvog konja bez neke potrebe.

Samo kad vidim protivničke reakcije u 16ercu, natrčava na loptu i pljas pa šta bude, a naši moraju 3, 4 puta dirnuti, pogledati ima li kakva kombinacija i uvijek pogrešna odluka. Antony nije dao gol ima 100 godina, ali ga nama uvali :-?

Ovaj zadnji korner je stvarno amaterski odrađen, isto da smo gubili a ne imali egal za penale. Jebga, prosulo se mlijeko, ne može se više pokupiti, ali moramo komentirati :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#77568 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ovi ne mogu odigrati utakmicu jebenijeg intenziteta, da ne nastrada 5 igraca...
Nadam se otkazu kompletnog fitness tima. Ovo je gromorozno!

User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#77569 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Akinfenwa je rjesenje. Ne sam ali da bude tu. Onoliki covjek igro fudbala. Ali nikome to nece pasti na pamet.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#77570 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Odmori sine i saberi se...



Bolje da ste u ligi izgubili kod ovih smetljara, nego jucer. Kurca se napusite i danas, eto.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4349
Joined: 02/10/2013 18:36

#77571 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ne bih ja mijenjao polufinale kupa za ligasku pobjedu u ovoj situaciji Manijace. Finale ipak bih.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#77572 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Trofej je trofej. Jedna utakmica, kiks u ligi mozes nadoknaditi.
Ovako jucer ces kurcinu nadoknaditi...

E da Bog da se osjecali danima ovako k'o ja, majcice vam mile jebem. Ali jok, boli njih karina, odose dalje...
Last edited by BHF_Manijak on 18/03/2024 19:08, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#77573 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ja i dalje mislim da je bolje sto smo otpali.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1960
Joined: 13/07/2016 11:10

#77574 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

BHF_Manijak wrote: 18/03/2024 18:35 Trofej je trofej. Jedna utakmica, kiks u ligi mozes nadoknaditi.
Ovako jucer ces kurcinu nadoknaditi...

E da Bog da se osjecali danima ovako k'o ja, majcice vam mile jebem. Ali jok, boli njih karina, odose dalje...
Teze tebi sigurno nego Kloppu i igracima :lol:
Mozes nadoknaditi al‘ u jajima. Da si kiksao tu, City ili Arsenal uzima sve do kraja i onda bi bila prica fali nam taj bod samo, bolje da smo sve snage na ligu prebacili je*o vas FA kup obicni.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40846
Joined: 21/05/2012 22:46

#77575 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ružan je i gorak način na koji su ispali, ali da mi je neko pred početak utakmice rekao da se jedna mora izgubiti na Traffordu ove sezone birao bi ovu od jučer umjesto ligaške. Neka ih uzmu u aprilu, zaboravi ću da se igralo ovo sinoć.
Post Reply