Litvanija : BiH (drugi dio)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#26

Post by manijak1 »

Da, ali ako protivnički tim bude igrao vezanih nogu.
Što nije isključeno da će ih sami sebi svezati :D :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#27

Post by Stari »

Ja jos uvjek smatram da bi najbolje bilo ... da Srbiji sredimo slobodno mjesto u baraznom-doigravanju...jer tamo ce ih, isto k'o da gledam, cekati BiH-cki zapadni susjedi....a ta bi utakmica bila fina za pogledati...bez nervoze, bez sode bikarbone, bez tranexa, ansilana, apaurina i tako toga...isto k'o onomad 1991 ...Oni se tutku izmedju sebe ...a mi pripadnici bosanskohercegovackog naroda (sve tri vjeroispovjesti plus Jehovci, Adventisti, Hare Krisnovci, i ubojiti Ateisti) fino stojimo i gledamo. Kad u neka doba neko povika: "Pa ljudi sto stojimo?....sjedimo." :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#28

Post by car-x »

Stari wrote:Ja jos uvjek smatram da bi najbolje bilo ... da Srbiji sredimo slobodno mjesto u baraznom-doigravanju...jer tamo ce ih, isto k'o da gledam, cekati BiH-cki zapadni susjedi....a ta bi utakmica bila fina za pogledati...bez nervoze, bez sode bikarbone, bez tranexa, ansilana, apaurina i tako toga...isto k'o onomad 1991 ...Oni se tutku izmedju sebe ...a mi pripadnici bosanskohercegovackog naroda (sve tri vjeroispovjesti plus Jehovci, Adventisti, Hare Krisnovci, i ubojiti Ateisti) fino stojimo i gledamo. Kad u neka doba neko povika: "Pa ljudi sto stojimo?....sjedimo." :D
takve su mi tekme najdraze.. samo mi bude zao da oba tima ne mogu izgubit nikako..

a za vecerasnju tekmu sam opet optimista
0:0
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#29

Post by The_Fluid »

vecina kladionica daje podjednake sanse i Litvaniji i Bosni i Hercegovini da ce pobijediti, no najmanje vjerovatan omjer je nerijesen rezultat, we'll see
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#30

Post by Stari »

I ja sumnjam da ce biti nerjeseno...filozofija Litvanaca (osokoljena onom kriminalno losom igrom na Kosevu proljetos) ce vjerovatno biti pukovnik ili pokojnik. Nasi bi u toj situaciji mogli odigrati bunker-princip sa jednim sprinterom na centru da eventualno trci na duge lopte koje bi mogle iz tog bunkera doci, bilo kao odbijanci.... bilo kao presjecena dodavanja.

Bunker bi trebao , po meni biti postavljen malcice istureno, otprilke na pojasu koji se prostire od vrha polukruga na 16-tercu pa do 5-6 metara od centralnog kruga. Na taj nacin bi to jos uvjek bio bunker ...ali bi Litvancima bilo teze iskoristiti to sto su, sudeci po onoj Kosevskoj utakmici od proljetos, fakat bolji skakaci. Zbijanje u 16-erac i nabijanje lopte "u kuruze" treba pokusati izbjeci dok god je to moguce. To se radi samo zadnjih 10-ak minuta a i tada umjereno i kombinovano sa efektnim faulima na lijepom odstojanju, te simuliranjima povreda meniskusa i ahilove tetive (tu ulogu ostaviti Bolicu). Sprinter bi mogao biti Beslija ...ali ne znam da li je uopste u ekipi....alternativno Barbarez (ali on ce biti potrebniji u defanzivnom skoku )...no najvjrovatnije Bartolovic.

Kako dati gol ...ako ga primimo? Tazak zadatak, no ne i nemoguc jedna alternativa je ovakva:
Ako nam ga zabiju....pustiti ih da zabiju jos jedan...na taj nacin ih uhvatiti u klopku prividne spokojnosti i opustanja. Onda u 64 minuti sve staviti na kocku...i hitro napraviti trostruku izmjenu ....i sve prebaciti na fazon 4-3-3 ....Litvanci to nebi mogli dalje pratiti(od smijeha)...i primili 2-3 ko iz pi..e.

Sta raditi ako mi njima njega zabijemo prvi?....u slijedecem broju.
BigBoss
Posts: 334
Joined: 15/08/2004 12:02

#31

Post by BigBoss »

Kakav nerijesen rezultat, samo pobjeda. Pa makar ih morali isprovocirati. Pa ne pase ni njima nerijeseno, kakav nerijesen rezultat bice golova ko kise. :D :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#32

Post by Stari »

U slucaju da BiH reprezentacija povede....sa 1:0 onda

U slucaju da do vodjstva dodje u prvom poluvremenu .... gledati da se taj rezultat po svaku cijenu odrzi do pauze...po svaku cijenu....a to podrazumjeva potpuni bunker, nabijanje lopte "u kuruze", i kvalitetni i nekvalitetni fauli su dozvoljeni (ovi drugi su i pozeljni ukoliko je 100% da ni jedan sudija ne gleda u tom pravcu ) ...samo da se do pauze dodje sa vodjstvom 1:0.

Kad sudija svirne za poluvrijeme ....eh onda poslati preko mobilnog telefona poruku Razanauskasu da mu se zena kurva i to sa njegovim kolegom na lijevome krilu. To u kombinaciji s tim da zrtvujemo flastera na lijevokrilcu koji bi ga u nastavku igre na sve nacine pokusavao natjerati da se kezi ono ...bas kurvanjski. To donosi razdor u njihove navalne redove i u nastavku su pokidane sve komunikacije ....sto nasoj odbrani izmurenoj i desetkovanoj jos iz prvog poluvremena omogucava da se ponasa ko na treningu.


Sta cemo ako damo go u drugom poluvremenu... :-? ?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#33

Post by pitt »

zmijaIzmaj wrote:evo ubijam vrijeme do utakmice :D
jesi spremila kokica i pive? :D:D:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#34

Post by pitt »

zmijaIzmaj wrote:pive :? pu pu pu :D :D
Ok....onda cashu mlijeka :D:D:D
User avatar
Qler
Posts: 23598
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#35

Post by Qler »

pitt wrote:
zmijaIzmaj wrote:pive :? pu pu pu :D :D
Ok....onda cashu mlijeka :D:D:D
od hmelja :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#36

Post by pitt »

blek je rasista....pravi arijevac :D....sto nije cokoladno narucio :D:D:D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#37

Post by manijak1 »

Stari wrote:Ja jos uvjek smatram da bi najbolje bilo ... da Srbiji sredimo slobodno mjesto u baraznom-doigravanju...jer tamo ce ih, isto k'o da gledam, cekati BiH-cki zapadni susjedi....a ta bi utakmica bila fina za pogledati...bez nervoze, bez sode bikarbone, bez tranexa, ansilana, apaurina i tako toga...isto k'o onomad 1991 ...Oni se tutku izmedju sebe ...a mi pripadnici bosanskohercegovackog naroda (sve tri vjeroispovjesti plus Jehovci, Adventisti, Hare Krisnovci, i ubojiti Ateisti) fino stojimo i gledamo. Kad u neka doba neko povika: "Pa ljudi sto stojimo?....sjedimo." :D
Daleko najbolji post u Historiji Sa-x :D Stari moj duboki naklon :D još kad bi ovaj scenario bio ostvaren .................počinje himna .........jedna pa druga i eto :D 23 minut i 34 minut dajemo golove i tako ostaje :D
Settler
Posts: 873
Joined: 31/07/2005 17:07

#38

Post by Settler »

Ja organizacije i užasa - mi smo za njim Amerika. Čobani. :D
Dobojlija-YU
Posts: 30
Joined: 01/09/2005 02:11

#39

Post by Dobojlija-YU »

ovo sta radi BH TV je stvarno odlicno picka im mater sramota ih bilo.
breka
Posts: 211
Joined: 15/07/2005 21:08
Location: sjeverna hemisfera

#40

Post by breka »

pa ima li gdje prijenos na netu?
nasao sam neki ticker na litvanskom, ali ne razumijem ni rijeci osim bosnija atak ili tako stone ...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#41

Post by pitt »

Provjeri bh radio na netu.
Settler
Posts: 873
Joined: 31/07/2005 17:07

#42

Post by Settler »

NAMA NIKO NIŠTA NE MOŽE. :D :D :D 1:0
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#43

Post by hananah »

27. minut 1:0 za Bosnu i Hercegovinu, Barbarez :)
Settler
Posts: 873
Joined: 31/07/2005 17:07

#44

Post by Settler »

Settler wrote:NAMA NIKO NIŠTA NE MOŽE. :D :D :D 1:0
Pardon 0:1. :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#45

Post by manijak1 »

Zamalo da pogodim minutu :D :D :D :D prpa prpa prpa prpa :D za carinaše preko Drine :D :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#46

Post by Kwaheri »

masallah :D :D masallah
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#47

Post by pitt »

manijak1 wrote:Zamalo da pogodim minutu :D :D :D :D prpa prpa prpa prpa :D za carinaše preko Drine :D :D
Hajd mozda pogodis kad ce oni primiti gol od furije :D:D
BigBoss
Posts: 334
Joined: 15/08/2004 12:02

#48

Post by BigBoss »

Pa gdje gledate tekmu??? :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#49

Post by pitt »

BigBoss wrote:Pa gdje gledate tekmu??? :D
na srni :D
Dobojlija-YU
Posts: 30
Joined: 01/09/2005 02:11

#50

Post by Dobojlija-YU »

kako mogu da slusam bh radio preko inertneta dajte mi link
Post Reply