Link group d.o.o Sarajevo

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#1 Link group d.o.o Sarajevo

Post by dgL_ »

Postovanje forumasi....

Hitno mi treba bilo kakva info o ovoj firmi... Pokusavao sam tragati na njihovoj stranici i nasao sam neke stvari ali nikako mi nije jasna bransa, odnosno cim se konkretno bave? Navodno je Srbijanska firma, posluje u vise drzava BIH, madjarska, ukrajina, Srbija, cak i SAD navodno... Radi se o nekakvom poboljsanju obrazovnog sistema ITacademy , Bussines Acadamy ali cime se tacno bave nisam uspio saznati...

Takodje ako ima info kako stoje kod nas, kako placaju radnike i kakav je posao konkretno kod njih...

Hitno mi trebaju ove info i nez gdje da ih potrazim :(

Hvala unaprijed svima..
User avatar
arman1
Posts: 5343
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#2 Re: Link group d.o.o Sarajevo

Post by arman1 »

dgL_ wrote:Postovanje forumasi....

Hitno mi treba bilo kakva info o ovoj firmi... Pokusavao sam tragati na njihovoj stranici i nasao sam neke stvari ali nikako mi nije jasna bransa, odnosno cim se konkretno bave? Navodno je Srbijanska firma, posluje u vise drzava BIH, madjarska, ukrajina, Srbija, cak i SAD navodno... Radi se o nekakvom poboljsanju obrazovnog sistema ITacademy , Bussines Acadamy ali cime se tacno bave nisam uspio saznati...

Takodje ako ima info kako stoje kod nas, kako placaju radnike i kakav je posao konkretno kod njih...

Hitno mi trebaju ove info i nez gdje da ih potrazim :(

Hvala unaprijed svima..
Potraži ih na pofalićima, Nekakv IT akademija. Reklo bi se ubleha, ali .....
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#3 Re: Link group d.o.o Sarajevo

Post by dgL_ »

arman1 wrote:
dgL_ wrote:Postovanje forumasi....

Hitno mi treba bilo kakva info o ovoj firmi... Pokusavao sam tragati na njihovoj stranici i nasao sam neke stvari ali nikako mi nije jasna bransa, odnosno cim se konkretno bave? Navodno je Srbijanska firma, posluje u vise drzava BIH, madjarska, ukrajina, Srbija, cak i SAD navodno... Radi se o nekakvom poboljsanju obrazovnog sistema ITacademy , Bussines Acadamy ali cime se tacno bave nisam uspio saznati...

Takodje ako ima info kako stoje kod nas, kako placaju radnike i kakav je posao konkretno kod njih...

Hitno mi trebaju ove info i nez gdje da ih potrazim :(

Hvala unaprijed svima..
Potraži ih na pofalićima, Nekakv IT akademija. Reklo bi se ubleha, ali .....
Nije ubleha, ljudi dobro rade... Al kako placaju radnike je pitanje... Znam gdje su i to sve... Zanimaju me info iznutra...
Post Reply