Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#2126 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by phillie »

Ovi Irci mnogo lijep svijet, al brate baksuzi.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2127 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by Edin H. »

klosar pravi wrote:
A i smiješno je to kako se prsimo, dok nemamo puteve hljeba kako treba pola 50 posto mladih nezaposleno uostalom milion i 500 građana koji vole državu i opet ozbiljno kontamo da smo neki faktor u necemu..

Umjesto da smo na nebu zbog pobjeda protiv ovih ( kojih je više od nas u globalu ) koji su ispred nas u svakom pogledu o Austriji da ne pricam.. :D
Al' to je i car Bosne.
Malo nas je, ali stremimo samo vrhunskim dostignucima. :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 94405
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2128 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by Logovan »

phillie wrote:Ovi Irci mnogo lijep svijet, al brate baksuzi.
Pa slični smo im. :D
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#2129 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by Point. »

kiligonzales wrote:
Point. wrote:Ne mogu da vjerujem, tri pobjede, maksimalam broj bodova, jedan primljen gol i onda opet neki pričaju o nekim nafakama. Nas je sreća poslužila jedino u Belfastu gdje smo stvarno loše igrali ali protiv Austrije i večeras nismo uopšte lose igrali i ne kontam ovu priču. Dajte malo popustite musafa vam.
Point, svako ima pravo na svoje misljenje, ja sam reko da je najbolje od ove reprezentacije sto sa ne bas dobrom tj. losom igrom pobjedjuje. Ali ova igra nije za lige A, mislim zivi bili pa vidjeli.

U obje utakmice Irci su bez obzira na poraz bili dobar rival i nocas kao i u Belfastu ih sreca nije posluzila. Ali i tamo i ovdje od 4 gola koja smo im dali, dva su dosla greskama. U prvoj go Sarica, u drugoj prvi go Dzeke.

Onako kako su oni izgubili loptu nocas kod prvog gola, mi smo nekoliko puta u drugom poluvremenu kiksali kako nebi smjeli ispred sesnesterca, sto kratkim pasovima, losim primanjima lopte, sto na presing, sto na nemar pojedinaca, da ne govorim o kartonima koje smo dobili upravo radi toga i sad zamisli da je tu ekipa koja nije Sjeverna Irska, recimo jedan Portugal, Spanija, Italija ili neko vec iz lige A, sta bi bilo?

Odbrana je definitivno segment igre koji moramo popraviti.
Niko i ne očekuje da imamo igru Francuske ili Španije. Što se tiče odbrane, ovo je jedna nova reprezentacija, Šeha na golu, tu su Nastic, Todor i još neke novajlije naravno da će biti grešaka jer nisu uigrani a i novi su. Pa i kad je Spaha bio na vrhuncu imali smo greške ne samo mi, nego i većina reprezentacija. Kad se oporave Seo i Bičakčić biće to još bolje. Svi spominju neke 3 stative od kojih jedna odbijena od Zuke a slabo spominjete da je Džeko večeras mogao komotno poker zabiti, da je Pjanić dijelio lopte ko šakom i da su Vranješ i Šunjić bili odlični.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#2130 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by Herr Flick »

Logovan wrote:
phillie wrote:Ovi Irci mnogo lijep svijet, al brate baksuzi.
Pa slični smo im. :D
Bijeda ko i mi
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#2131 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by luckylaka »

north wrote:Ne kontam ove sto kao izmisljaju toplu vodu kad kazu ne mozemo sa A repkama se nositi..wau kakvo otkrice :oops: ..pa normalno da ne mozemo, svjestan je svako ko konta fudbal da smo limitirana ekipa za velike domete...sta ocekujete da se nosimo sa Spanijom, da Civic udara na Carvajala npr. :lol: ili da Zuka stavi u dzep Mbappea :mrgreen: ...Kenjamo bezveze, nas rang i jesu ekipe protiv ovih sjevernih iraca, Austrije, Turske i sl. ekipa a takvih je puno u svim grupama 2 i 3 sesira...tu je bitno da ne zaostajemo i da tu guramo dobro i Robi do sada 99% izvlaci najbolje i covjeku treba cestitati...kazem za sada....da ima Misketa, Spahica, Vedu i Lulica nema sumnje da bi 30% bili jaci i bolje igrali valjda to ne treba crtati...Dzeko i Pjanic pa praznina od 8 spratova pa ostali...da imamo jos kojeg pribliznog igraca tajve kvalitete na poziciji bekova npr. ili krila mi bi bili beton ekipa...ovako sasvim zadovoljavajuce ovo sto imamo do sada...Elem, Dzeko igrac utakmice jasno :thumbup: , ali Miretov drugi pas se ne vidja cesto...iz kakvog polozaja tijela onako dugu loptu dijeli :thumbup: ...majstorija i generalno je veceras napokon pravi bio....grehota bi bilo nakon svega ne zavrsiti prvi u grupi...ako sam dobro skontao to jedino u slucaju da izgubimo u Austriji dva razlike i da Austrija jos dobije zadnju u S.Irskoj...pa nije bas da je nemoguce pu pu :oops:
Pa imamo igraca ne bas kvaliteta Edina i Mireta ali nam se ne da.Imamo Kolasinca i Bicakcica koji kada su fit mogu se nositi s kim god hoces,imamo Besica.Znaci imas pola ekipe dobrih europskih igraca ostalo krpi.Vidis i svabe i spanci su cini mi se kompletni pa ih nekada ne ide.Bice nesto od ovoga ako opet povrede ne ucine svoje.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#2132 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by klosar pravi »

bijeda?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2133 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by north »

@hrasno, necemo pretjerivati ;-) ..to ona utakmica u Spaniji gdje smo trebali izgubiti 7-1 po sansama...ok sudija produzio dok Spanija ne da gol ali reci da smo se nosili je pretjetivanje blago reci...nosili smo se onda spomenimo sa njima i sa Cirom u Zenici kad je bilo 2-5 i kad je 10 minuta prije kraja bilo 0-5 a ona repka je puno jaca igracki od danasnje da se ne lazemo...dakle sve 5, bacanje na glavu, selektor napravio hemiju u svlacionici, rezultat, sve je super i zato i kazem bitno je da tu dobro guramo...replika je bila na strucnjake sto na konto ove igre kazu ne mozemo sa najvecima i jos to u fszonu kritike spominju.sa ovakvom ekipom i igrom i ja mislim da ne mozemo ali za to ne treba kritikovati igrace i selektora jer je ovo skoro pa max. koji mozemo...jedino ako Robi kroz naredne mjesece ne digne ekipu za 70% pa budemo igrali egal sa spancima i nijemcima npr. u tom slucaju mu treba glavnu ulicu u gradu dati :oops:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#2134 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by klosar pravi »

north wrote:@hrasno, necemo pretjerivati ;-) ..to ona utakmica u Spaniji gdje smo trebali izgubiti 7-1 po sansama...ok sudija produzio dok Spanija ne da gol ali reci da smo se nosili je pretjetivanje blago reci...nosili smo se onda spomenimo sa njima i sa Cirom u Zenici kad je bilo 2-5 i kad je 10 minuta prije kraja bilo 0-5 a ona repka je puno jaca igracki od danasnje da se ne lazemo...dakle sve 5, bacanje na glavu, selektor napravio hemiju u svlacionici, rezultat, sve je super i zato i kazem bitno je da tu dobro guramo...replika je bila na strucnjake sto na konto ove igre kazu ne mozemo sa najvecima i jos to u fszonu kritike spominju.sa ovakvom ekipom i igrom i ja mislim da ne mozemo ali za to ne treba kritikovati igrace i selektora jer je ovo skoro pa max. koji mozemo...jedino ako Robi kroz naredne mjesece ne digne ekipu za 70% pa budemo igrali egal sa spancima i nijemcima npr. u tom slucaju mu treba glavnu ulicu u gradu dati :oops:

Zar se ne sjecas koliko smo se valjali?

Sve regularno.. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2135 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by Edin H. »

klosar pravi wrote:
north wrote:@hrasno, necemo pretjerivati ;-) ..to ona utakmica u Spaniji gdje smo trebali izgubiti 7-1 po sansama...ok sudija produzio dok Spanija ne da gol ali reci da smo se nosili je pretjetivanje blago reci...nosili smo se onda spomenimo sa njima i sa Cirom u Zenici kad je bilo 2-5 i kad je 10 minuta prije kraja bilo 0-5 a ona repka je puno jaca igracki od danasnje da se ne lazemo...dakle sve 5, bacanje na glavu, selektor napravio hemiju u svlacionici, rezultat, sve je super i zato i kazem bitno je da tu dobro guramo...replika je bila na strucnjake sto na konto ove igre kazu ne mozemo sa najvecima i jos to u fszonu kritike spominju.sa ovakvom ekipom i igrom i ja mislim da ne mozemo ali za to ne treba kritikovati igrace i selektora jer je ovo skoro pa max. koji mozemo...jedino ako Robi kroz naredne mjesece ne digne ekipu za 70% pa budemo igrali egal sa spancima i nijemcima npr. u tom slucaju mu treba glavnu ulicu u gradu dati :oops:

Zar se ne sjecas koliko smo se valjali?

Sve regularno.. :D
Ah taj Beslija :shock:
Poderali smo ih, a popili su i stoc :D na tribinama kada su htjeli uzeti transparent.
Bio sam na tekmi, tridesetak nas bilo :D jedan zalutao kaze slucajno pristali brodom
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#2136 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by BlueBlood »

Edin H. wrote:
Kada smo bili u Belfastu zovnu nam Irac turu poslije tekme - 12 piva. :shock:
Kreteni :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#2137 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by luckylaka »

Licno mislim da u ovoj reprezentaciji vise nema mjesta za Prcica,Bajica,Kodru,Milosevica mozda cak i Cimirota.Nema tu selameta.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#2138 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by phillie »

Sta im fali na klupi? Ako zatreba, opet su bolji od onih koji bi ih naslijedili - zamjene zamjena... osim ako neka nova imena ne izniknu odnekud. Iz PL nece sigurno jos dugo.
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#2140 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by luckylaka »

phillie wrote:Sta im fali na klupi? Ako zatreba, opet su bolji od onih koji bi ih naslijedili - zamjene zamjena... osim ako neka nova imena ne izniknu odnekud. Iz PL nece sigurno jos dugo.
Ne fali im nista na klupi,naucili su.Vecina ih je u klubovima na klupi pa im ni ovdje ne smeta.Nema tu igraca koji moze za ne daj boze zamijeniti ni jednog povrijedjenog ili kartoniranog igraca.Sigurno ima igraca u europi koji igraju i zasluzuju mjesto bar na klupi
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#2141 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by svi u napad »

Hrasno bravo za komentar. Dakle mazohistickog naroda ko sto smo mi nema nigdje na svijetu. Sedam tekmi bez poraza. Svaku tekmu igramo sve bolje i bolje. Jebo te Dzeko trci uklizava, cijela ekipa ko navijena, igra se presing i opet ne valja. Kazu 3 stative a jedna od njih Zukanoviceva koji je pokusao loptu izbaciti izvan igralista. Zukanovic los a momak iznosi loptu i dijeli nasim napadacima no to se ne vidi. Niko da kaze lijepu rijec za Civica koji igra neuporedivo bolje nego na prvoj tekmi. E to je Robi koji gura beka da igra beka. Halo koji bi selektor izbacio Begovica? Odgovorno tvrdim da bi Bega veceras dobio gol. Meni se npr. ne svidja Visca al jebi ga kad se ohladim i pogledam koliko pretrci i koliko pomogne odbrani oprostim mu sve lose centarsutove i sto nikad ne moze prediblati svog cuvara. Jebote da Englezi imaju Pjanica koji veceras nevidjenim pasom sa pola terena nadje Dzeksona ne bi od njihove hvale mogao zivjeti pola godine i isti bi odmah bio bolji vezni od Zidana (tako su reki i za Bekama).
Pricate o njihovim sansama a kad Dzekson izadje sam pred golmana to nije sansa. Pa ljudi moji masenje sansi je dio fudbala i niko nema 100% ucinak. Kad Dzekson dade gol iz ofsajda (koji to nije bio) je jedna akcija o kojoj bi se najmanje komentarisalo 7 dana. Cudi me da ne plujete po kapitenu jer zaboga promasio 100% sansu a i onu glavom je morao zabiti kriticari moji. Slusam komentare Iraca i Engleza na SKY televiziji i ljudi nas hvale. Prica se o Dzeki i o nasem 100% rezultatu al ovdje mudraci seruckaju kakoce nas Spanija razvaliti malte ne 7:0. Al mudraci ne kontaju npr da Hrvatska odigra nerjeseno sa Englezima koji pobjede Spaniju a Spanija dadne 6 komada Hrvatskoj. U fudbalu je sve moguce pa cak i da Gibraltar pobjedi dragi moji mudraci i prestanite diskutovati sta bi bilo kad bi bilo.
Zavrsavam ovaj post kao sto sam ranije vec pisao. Jebe mi se za igrom (ovaj put nije bila losa) nek stalno ovako igraju i nek pobjedjuju. Ja cu biti presretan. Momci i Zuti rade sjajan posao i treba ih podrzati u tome a oni vec pokazuju da smo na pravom putu da odemo na EM kao i da se plasiramo u A grupu. Meni kao i ostalim koji vole svoju domovinu je to dovoljno a dusmani nek komentarisu sta hoce. Naprijed Bosno i Hercegovino. Decki vama i Robiju hvala za divno vecer i predivan rezultat. Samo nastavite tako dragi nasi reprezentativci. :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2142 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by BarbaDue »

Hoce li neko od vas koji ste skontali sta ce se desiti ako u grupi budemo 1, a sta budemo li 2 ili 3?

Koji je put kojim moramo proć za plasman u zavešnicu?
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#2143 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by kiligonzales »

Point. wrote:
kiligonzales wrote:
Point. wrote:Ne mogu da vjerujem, tri pobjede, maksimalam broj bodova, jedan primljen gol i onda opet neki pričaju o nekim nafakama. Nas je sreća poslužila jedino u Belfastu gdje smo stvarno loše igrali ali protiv Austrije i večeras nismo uopšte lose igrali i ne kontam ovu priču. Dajte malo popustite musafa vam.
Point, svako ima pravo na svoje misljenje, ja sam reko da je najbolje od ove reprezentacije sto sa ne bas dobrom tj. losom igrom pobjedjuje. Ali ova igra nije za lige A, mislim zivi bili pa vidjeli.

U obje utakmice Irci su bez obzira na poraz bili dobar rival i nocas kao i u Belfastu ih sreca nije posluzila. Ali i tamo i ovdje od 4 gola koja smo im dali, dva su dosla greskama. U prvoj go Sarica, u drugoj prvi go Dzeke.

Onako kako su oni izgubili loptu nocas kod prvog gola, mi smo nekoliko puta u drugom poluvremenu kiksali kako nebi smjeli ispred sesnesterca, sto kratkim pasovima, losim primanjima lopte, sto na presing, sto na nemar pojedinaca, da ne govorim o kartonima koje smo dobili upravo radi toga i sad zamisli da je tu ekipa koja nije Sjeverna Irska, recimo jedan Portugal, Spanija, Italija ili neko vec iz lige A, sta bi bilo?

Odbrana je definitivno segment igre koji moramo popraviti.
Niko i ne očekuje da imamo igru Francuske ili Španije. Što se tiče odbrane, ovo je jedna nova reprezentacija, Šeha na golu, tu su Nastic, Todor i još neke novajlije naravno da će biti grešaka jer nisu uigrani a i novi su. Pa i kad je Spaha bio na vrhuncu imali smo greške ne samo mi, nego i većina reprezentacija. Kad se oporave Seo i Bičakčić biće to još bolje. Svi spominju neke 3 stative od kojih jedna odbijena od Zuke a slabo spominjete da je Džeko večeras mogao komotno poker zabiti, da je Pjanić dijelio lopte ko šakom i da su Vranješ i Šunjić bili odlični.
Pa mogli su i oni ni iz cega zabiti 3 gola, zbog nase dobre igre u odbrani. :)

Necu reci da se ne slazem sa nekim izborima Robija, barem sto se tice prvog tima i klupe, ali dobro postavio je takvu formaciju, da je teziste tima ne napad, nego branjenje i pored toga protiv reprezentacije poput ovih Sjevernjaka mi pravimo greske i to nedopustive. Vjerovatno i Robi sam to primjeti, ali eto posto ipak ima 3 pobjede, nema mnogo cime biti nezadovoljan.

Ovo nocas nije bilo fudbalsko rasturanje, vec pobjeda koja je dosla na zrelost nasih pojedinaca, a ne bas na kvalitet nase igre. Sto se tice Sjevernjaka njihova volja je velika, rade na terenu dobro, trce, gore, dole, malo je tehnike, puno vise na snagu, ali jednostavno ne znaju i to je to.
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#2144 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by Leverage »

BarbaDue wrote:Hoce li neko od vas koji ste skontali sta ce se desiti ako u grupi budemo 1, a sta budemo li 2 ili 3?

Koji je put kojim moramo proć za plasman u zavešnicu?
Ako budemo prvi idemo u grupu A za slijedeće izdanje ovog takmičenja, dakle za 2 godine.

Također, osigurali bismo baraž za EP u slučaju da se ne kvalifikujemo kroz regularne kvalifikacije.

Priču o tome kako funkcioniše popunjavanje mjesta u baražu moguće je pronaći na prethodnim stranicama, radi se o nešto kompleksnijem procesu koji će nekima postati jasan tek kad to vide na konkretnom primjeru u proljeće 2020. godine.

Ako budemo drugi ili treći onda ćemo možda igrati baraž, naravno u slučaju da se ne kvalifikujemo kroz regularne kvalifikacije.

Dodatno, ako budemo treći ispadamo u ligu C. Ali to sada nije ni teoretski moguće.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#2145 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by kiligonzales »

svi u napad wrote:Hrasno bravo za komentar. Dakle mazohistickog naroda ko sto smo mi nema nigdje na svijetu. Sedam tekmi bez poraza. Svaku tekmu igramo sve bolje i bolje. Jebo te Dzeko trci uklizava, cijela ekipa ko navijena, igra se presing i opet ne valja. Kazu 3 stative a jedna od njih Zukanoviceva koji je pokusao loptu izbaciti izvan igralista. Zukanovic los a momak iznosi loptu i dijeli nasim napadacima no to se ne vidi. Niko da kaze lijepu rijec za Civica koji igra neuporedivo bolje nego na prvoj tekmi. E to je Robi koji gura beka da igra beka. Halo koji bi selektor izbacio Begovica? Odgovorno tvrdim da bi Bega veceras dobio gol. Meni se npr. ne svidja Visca al jebi ga kad se ohladim i pogledam koliko pretrci i koliko pomogne odbrani oprostim mu sve lose centarsutove i sto nikad ne moze prediblati svog cuvara. Jebote da Englezi imaju Pjanica koji veceras nevidjenim pasom sa pola terena nadje Dzeksona ne bi od njihove hvale mogao zivjeti pola godine i isti bi odmah bio bolji vezni od Zidana (tako su reki i za Bekama).
Pricate o njihovim sansama a kad Dzekson izadje sam pred golmana to nije sansa. Pa ljudi moji masenje sansi je dio fudbala i niko nema 100% ucinak. Kad Dzekson dade gol iz ofsajda (koji to nije bio) je jedna akcija o kojoj bi se najmanje komentarisalo 7 dana. Cudi me da ne plujete po kapitenu jer zaboga promasio 100% sansu a i onu glavom je morao zabiti kriticari moji. Slusam komentare Iraca i Engleza na SKY televiziji i ljudi nas hvale. Prica se o Dzeki i o nasem 100% rezultatu al ovdje mudraci seruckaju kakoce nas Spanija razvaliti malte ne 7:0. Al mudraci ne kontaju npr da Hrvatska odigra nerjeseno sa Englezima koji pobjede Spaniju a Spanija dadne 6 komada Hrvatskoj. U fudbalu je sve moguce pa cak i da Gibraltar pobjedi dragi moji mudraci i prestanite diskutovati sta bi bilo kad bi bilo.
Zavrsavam ovaj post kao sto sam ranije vec pisao. Jebe mi se za igrom (ovaj put nije bila losa) nek stalno ovako igraju i nek pobjedjuju. Ja cu biti presretan. Momci i Zuti rade sjajan posao i treba ih podrzati u tome a oni vec pokazuju da smo na pravom putu da odemo na EM kao i da se plasiramo u A grupu. Meni kao i ostalim koji vole svoju domovinu je to dovoljno a dusmani nek komentarisu sta hoce. Naprijed Bosno i Hercegovino. Decki vama i Robiju hvala za divno vecer i predivan rezultat. Samo nastavite tako dragi nasi reprezentativci. :bih: :bih: :bih: :bih:

Moras skontati da se ne kritikuje u nasoj igri ono sto je dobro, nego samo ono sto je lose.

Reci da nam je igra nocas bila dobra moze samo ko nema oci ili je zaljubljen pa prasta greske, ali racionalan covjek nikada nece preci preko nekih gresaka glupih. Takve sa ozbiljnijim protivnicima daleko vise kostaju. Ljudi svi seru po Zukanovicu radi onog odbijanca koji je zavrsio stativom. A ne seru za izgubljene lopte, losa primanja Vranjesa, nespretna iznosenja Civica i sijaset izgubljenih lopti u drugom na 20-30 metara od gola zbog necijih visak poteza.

U svakoj utakmici slicne greske. Protiv Turske u drugom smo mogli primiti 3 gola, koliko nam je lopti ukradeno na nasoj polovici i sama sreca je sto su oni fulali sa par metara gol.

Smijem se kladiti sa svima ovdje, sa prvim porazom svi vi koji hvalite ovu igru cete biti daleko gori u komentarisanju reprezentacije nego recimo ja i tako je obicno. Ako kritikujes nesto to ne znaci da nesto ne volis, vec zelis da bude bolje.

Pripremimo se za novembar kad budemo igrali prijateljsku sa Spancima.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#2146 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by kiligonzales »

north wrote:@hrasno, necemo pretjerivati ;-) ..to ona utakmica u Spaniji gdje smo trebali izgubiti 7-1 po sansama...ok sudija produzio dok Spanija ne da gol ali reci da smo se nosili je pretjetivanje blago reci...nosili smo se onda spomenimo sa njima i sa Cirom u Zenici kad je bilo 2-5 i kad je 10 minuta prije kraja bilo 0-5 a ona repka je puno jaca igracki od danasnje da se ne lazemo...dakle sve 5, bacanje na glavu, selektor napravio hemiju u svlacionici, rezultat, sve je super i zato i kazem bitno je da tu dobro guramo...replika je bila na strucnjake sto na konto ove igre kazu ne mozemo sa najvecima i jos to u fszonu kritike spominju.sa ovakvom ekipom i igrom i ja mislim da ne mozemo ali za to ne treba kritikovati igrace i selektora jer je ovo skoro pa max. koji mozemo...jedino ako Robi kroz naredne mjesece ne digne ekipu za 70% pa budemo igrali egal sa spancima i nijemcima npr. u tom slucaju mu treba glavnu ulicu u gradu dati :oops:
Top 5 utakmica po prikazanom
Portugal - BiH 1-0 (Bruno Alves)
France - BiH 1-1 (Dzeko, Nasri)
Belgija - BiH 2-4
BiH - Grcka 3-1
BiH - Vels 2-0 (Ova cak jedina Mešina utakmica da valja)

Robiju se nema sta zamjeriti sad za sad, dobro je dok ide ovako, treba znai pobjedjivati i sa losom igrom. Zadnja linija mora vise raditi na sebi, pa i vezni red.
User avatar
legionar2010
Posts: 436
Joined: 29/05/2010 22:19

#2147 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by legionar2010 »

UEFA Nations League - Round 3 - 15/10/2018
- Bosnia and Herzegovina - N. Ireland -

Image
Image
Image


Channel: Sport Klub 2 HD (SLO)
Language: Slovenian
Format: 1024x576p (mp4)
Bitrate: 2300 kbps (25 fps)
Size: 1,86 GB

DOWNLOAD LINK: Link je aktivan samo 3 dana!!
http://mab.to/JGztxkz3d

by Legionar :bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#2148 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by luckylaka »

Sjeca li se neko kada smo zadnj put bili u ovakvoj situaciji :bih: :bih:
Group 3
Played Won Draw Lost For Against Goal difference Points
Bosnia and Herzegovina
3 3 0 0 5 1 4 9
Austria
2 1 0 1 1 1 0 3
Northern Ireland
3 0 0 3 1 5 -4 0
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2149 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by pirmin »

Nismo nikad od kad se igra Liga Nacija. 8)
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#2150 Re: Liga nacija: Liga B (BiH) / EURO 2020

Post by hizo ramidovic »

Sto nije igro bolic? Da nije povrjedzen il ima dva zuta?
Post Reply