LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#151 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by pOZz »

Mahalac wrote: Zdovc je na pismen nacin potvrdio danas u Avazu sve ove probleme o kojima smo gore pisali, mislim da je u narednom periodu Bosna bez njega beznadezna, eh sad koliko ce se u tome naci neki drugi...
Inace dobru si selekciju igraca napravio za ostanak u Bosni, ja bih jos samo HAJRICA ostavio jer je zustar, nema pardona i izuzetan je borac, ovim ostalim hvala na saradnji.
Bavcicu ni hvala.
Iskreno, oko njega sam se i dvoumio. Znači, i ako ostane onda to treba da bude tzv. džoker sa klupe. Mislim da nema mjesta u prvoj petorci.

Ali sad se nameće jedan drugi problem.. ovi pobrojani što sam ih naveo da treba da ostanu će najvjerovatnije otići :-) :lol:

Tako da... :run: :mrgreen:
User avatar
olduser
Posts: 361
Joined: 02/01/2008 16:16
Location: forum/ucp.php?i=164

#152 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by olduser »

sad citam da su sinoc dva milicajca prekinuli proslavu kosarkasa..
milicija :x

evo link za detaljnije
http://www.sportsport.ba/bh_kosarkap-3882.htm
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#153 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by fantom slobode »

laku noć wrote:
Mahalac wrote:Nocas je bilo prelijepo biti u Skenderiji, jako sam se bojao za ovu utakmicu. Bravo Bosna Bravo mi, ponajvise extra strucnjaku Zdovcu.

Problemi postoje i ovom pobjedom ne treba ih gurati pod tepih.

Miljana smo rasturili, covjek se izgubio u vremenu i prostoru.

Mile je u neka doba pred kraj lupio nogom u ogradu od balkona gdje je sjedio i ufatio se noge.
Za taj trenutak vrijedi zivjeti.
Nekadašnja Bosna je bila prvak evrope a sad se jebe sa šestim timom Partizana i za "taj trenutak vrijedi živjeti" :skoljka:
Cuj rutinska pobjeda od 15 razlike, ti to zoves seksom :) Daj, da nije mafije i medjeda koji da je podrsku, ne bi taj sesti tim nigdje bio.Eto ako si tuzan, nema veze, bice nekada bolje.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#154 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by fantom slobode »

elSaik wrote:Igokea novi prvak BiH, 100%.
Sto ti ovo 100% bi lupanje prazne slame :-) :-) :-) :-) :-)
BOSNA :-D BOSNA :-D BOSNA :-D
User avatar
Blade
Posts: 23
Joined: 18/06/2008 17:18
Location: Rajvosa
Contact:

#155 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Blade »

Zasluzeno, Bosna je igrala citavu utakmicu bolje, i kontrolisala je sve... Nije dala Igokei da se razmase tricama ( tek nesto ispocetka ) i dominirali su ispod kosa, tu se zna ko je gazda GUZA ;)

Bosna je SHAMPION !!!
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#156 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by BHG »

prvo....cestitke bosni na osvojenoj tituli... :D
WILLIAMS NAJBOLJI U BIH
Lance Williams najbolji je igrač prvenstva BiH za košarkaše po ocjeni internet stranice http://www.eurobasket.com.
Bosnin centar je bio bez premca, posebno u play-offu, a osim njega podijeljene su i ostale nagrade.

Najbolji bek je Goran Ikonić (Bosna ASA BHT) koji je takođe eksplodirao u doigravaju, a krilo Milan Milošević (Sloboda Dita). Prvu petorku čine: Zlatko Jovanović (Borac Nektar), Goran Ikonić (Bosna ASA BHT), Bryan Bailey (Bosna ASA BHT), Milan Milošević (Sloboda Dita) i Lance Williams.

Po izboru Eurobasketa u drugom timu su: Siniša Štemberger (Široki Prima pivo), Milijan Bocka, Nikola Vučurović, Tautvydas Lydeka (svi Igokea Partizan) i Dimitrije Matić.
Slobodin centar dobio je priznanje za igrača koji je najviše napredovao, a otkriće sezone je Zlatko Jovanović iz Borac Nektara.

Petorku mladih igrača koji bi u narednim godinama trebali zablistati punim sjajem čine Zlatko Jovanović (Borac Nektar), Muhamed Pašalić (Bosna ASA BHT), Milan Brečić (Zrinjski MC), Milan Milošević (Sloboda Dita) i Tomislav Ramljak (Posušje).

Na kraju treba dodati da je Jurij Zdovc dobio nagradu za trenera godine.

izvor: sportsport.ba
cestitke goranu, lanceu, bryanu, muhamedu i juretu.... :D
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#157 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Mahalac »

Evo odlazi Rahimic u Zagreb, po meni to je prvo dobro pojacanje za Bosnu :D
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#158 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Referent za ONO i DSZ »

Mahalac wrote:Evo odlazi Rahimic u Zagreb, po meni to je prvo dobro pojacanje za Bosnu :D
Krece se krece eno i Bavcic izgleda odlazi, ako ovako nastavi najbolji smo :-)

...da je kako Tomovica kome nafalit :run:
User avatar
jazzer
Posts: 7247
Joined: 20/12/2004 14:44

#159 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by jazzer »

Referent za ONO i DSZ wrote:
Mahalac wrote:Evo odlazi Rahimic u Zagreb, po meni to je prvo dobro pojacanje za Bosnu :D
Krece se krece eno i Bavcic izgleda odlazi, ako ovako nastavi najbolji smo :-)

...da je kako Tomovica kome nafalit :run:
Ako treba i nekome platiti samo da uzme Tomovica, kardinalan je. A za Bavcica cujem da ide
u Ameriku, samo ne znam da li kao turista ili kosarkas :lol: .
Post Reply