LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

laku noć
Posts: 580
Joined: 09/04/2008 15:09
Location: ulica

#76 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by laku noć »

Shonfon wrote:Ljudi Bosna ima solidnu ekipu, ali sto ima 2 kloca Tomovica i Pasalica to se vise ne radja! Neznam jeste li primjetili, da je Kovacevic prvi trazio od svoje klupe da napuste parket... Treba ga protjerat iz BiH i oduzet mu BH drzavljanstvo! :x :x :x :x :x
Evo Špirić će te odmah poslušati :lol: :lol: :lol:
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#77 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by tech10 »

Sjedio odmah iza Igokeine klupe i sve vidio koliko sam mogao. Ispred mene sjedila jedna fina mala u koznoj jaknici. Vise gledao u nju nego tekmu. :D
Last edited by tech10 on 11/06/2008 14:54, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 47412
Joined: 26/02/2004 00:00

#78 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by karanana »

jeli dodo bio na tekmi?
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#79 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by BHG »

karanana wrote:jeli dodo bio na tekmi?
nije...al smo ga spominjali...vise puta :D
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#80 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by strong69 »

sabanss wrote:Jes' vala, kad nekog pismeno ispratis sa 30 razlike i samo ga potapses "prijateljski" po ramenu.

Samo dabogda da je Bosna za to sposobna.
Sa Bavcicem, Tomovicem, Sehovicem i ostalim "talentima" tesko. Posebno me fasciniraju Bavcic i Tomovic. Zbog tih ljudi zivjecu 5 godina krace.

Svaka cast Ikonicu i drago mi je da je momak konacno poceo da igra nakon serije teskih povreda. Kad je najpotrebnije bilo imao je petlje i postigao odlucujuce koseve.

Sto se tice sljedece tekme ocekujem opet neki incident i pljuvanja igraca i povratak u Sarajevo za odlucujucu tekmu.

Bockin a narocito Kovacevicev potez necu ni komentarisati. To je uradeno s namjerom da se napravi incident i uvjeren sam da ni veci ljubitelji cetnicke ideologije to ne bi uradili (kako se zvase onaj sto mu je zabranjeno igrati u Cro i BiH sa Drazinom tetovazom?).

IGRAJ BOSNO!!!
User avatar
kofi anan
Posts: 254
Joined: 31/01/2008 09:46
Location: Jedna Sanja, jedno prolece

#81 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by kofi anan »

strong69 wrote:
sabanss wrote:Jes' vala, kad nekog pismeno ispratis sa 30 razlike i samo ga potapses "prijateljski" po ramenu.

Samo dabogda da je Bosna za to sposobna.
Sa Bavcicem, Tomovicem, Sehovicem i ostalim "talentima" tesko. Posebno me fasciniraju Bavcic i Tomovic. Zbog tih ljudi zivjecu 5 godina krace.

Svaka cast Ikonicu i drago mi je da je momak konacno poceo da igra nakon serije teskih povreda. Kad je najpotrebnije bilo imao je petlje i postigao odlucujuce koseve.

Sto se tice sljedece tekme ocekujem opet neki incident i pljuvanja igraca i povratak u Sarajevo za odlucujucu tekmu.

Bockin a narocito Kovacevicev potez necu ni komentarisati. To je uradeno s namjerom da se napravi incident i uvjeren sam da ni veci ljubitelji cetnicke ideologije to ne bi uradili (kako se zvase onaj sto mu je zabranjeno igrati u Cro i BiH sa Drazinom tetovazom?).





IGRAJ BOSNO!!!
Milan Gurović
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#82 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Comrad »

E pa nek Bosna i dalje placa ta govna, da im mogu opet za koju godinu doci i pokazati tri prsta u sred dvorane. Ne kontam to razmisljanje, pa ima li on gram mozga, do jucer si igrao za tu ekipu, navijaci ti skandirali i tako da im vratis. Ajd da je on nekakav crnac, pa da nema pojma sta ta tri prsta ovdje znace, ali zna on dobro. Nadam se da Bajramovic nece ni pomisliti da pozove ovo govno u repku, ne zasluzuje ni da se imenuje.

P.s. Citam, Bavka ponovo dobio poziv da bude na ljetnom kampu Phile. Ko je ba njegov menadzer, ja fakat ne kontam sta u toj tamo Phili vide u ovom klocu. Koliko mi cekamo da on bukne i napokon napravi nesto. Nek' ga se rijese za sljedecu sezonu, pod hitno, kao i onu dvojcu crnaca, jer su kriza zesca i ocito da su dosli ovdje da se zahebavaju.
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#83 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Mahalac »

Zna li ko sta bi preksinoc u Zenici, igokejanci se zale da ih je neko napao na benzinskoj crpci :D ...citam danas.

Jos je Bocka dodao da mu je stvarno zao sto je onako isprovocirao publiku :twisted:
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#84 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by BHG »

Comrad wrote:E pa nek Bosna i dalje placa ta govna, da im mogu opet za koju godinu doci i pokazati tri prsta u sred dvorane. Ne kontam to razmisljanje, pa ima li on gram mozga, do jucer si igrao za tu ekipu, navijaci ti skandirali i tako da im vratis. Ajd da je on nekakav crnac, pa da nema pojma sta ta tri prsta ovdje znace, ali zna on dobro. Nadam se da Bajramovic nece ni pomisliti da pozove ovo govno u repku, ne zasluzuje ni da se imenuje.

P.s. Citam, Bavka ponovo dobio poziv da bude na ljetnom kampu Phile. Ko je ba njegov menadzer, ja fakat ne kontam sta u toj tamo Phili vide u ovom klocu. Koliko mi cekamo da on bukne i napokon napravi nesto. Nek' ga se rijese za sljedecu sezonu, pod hitno, kao i onu dvojcu crnaca, jer su kriza zesca i ocito da su dosli ovdje da se zahebavaju.
:? kad je bocka igrao za bosnu?

p.s. i ja sam za to da se bosna rijesi svih igraca i da konacno pozovu svemoguce forumase u prvi tim... :roll:
User avatar
Miner
Posts: 115
Joined: 11/04/2005 12:23

#85 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Miner »

Kad se sve sabere i oduzme, da Bocka nije digao tri prsta i da igraci Igoekae nisu izasli sa terena, zbog cega su dobili tehnicku licnu, Bosna ne bi izvodila 4 bacanja i imala loptu sa strane, i sa onakvom igrom tesko da bi dobili utakmicu u kojoj su objektivno bili slabija ekipa!!!
Zalosno, ali u isto vrijeme ironicno. Moguce da se desi da Bosna na kraju osvoji titulu zbog Bockina tri prsta :D

Bosna definitivno treba napraviti neki rez, igracki ali i trenerski! Vrijeme je da i Bosna ima napadacku igru kao prije nekoliko sezona, u kojoj se zna ko su suteri, ko skakaci, ko razaraci, ko razigrrava itd.

BOSNO IGRAJ; NEK SE CUDO DESI ... :bih:
User avatar
Ben Akiba
Posts: 10
Joined: 12/05/2008 12:38

#86 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Ben Akiba »

U slucaju trece utakmice nebi se kladio na bosnu uopste.
Ovo je dobijeno na "glupost" pojedinaca koji misle da sa napustanjem moze nesto napraviti.
Sad samo treba da lagano nakantaju,ali se "bojim" chamuga i srba u bosni da se ne razigraju previse :-D
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#87 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by fantom slobode »

Ben Akiba wrote:U slucaju trece utakmice nebi se kladio na bosnu uopste.
Ovo je dobijeno na "glupost" pojedinaca koji misle da sa napustanjem moze nesto napraviti.
Sad samo treba da lagano nakantaju,ali se "bojim" chamuga i srba u bosni da se ne razigraju previse :-D
ma nemoj se zezati, je li ovo zbog tvojih licnih zelja ili se zasniva na realnom odnosu snaga :)
testament
Posts: 386
Joined: 13/08/2007 20:35
Location: Rajvosa

#88 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by testament »

BHG wrote:
Comrad wrote:E pa nek Bosna i dalje placa ta govna, da im mogu opet za koju godinu doci i pokazati tri prsta u sred dvorane. Ne kontam to razmisljanje, pa ima li on gram mozga, do jucer si igrao za tu ekipu, navijaci ti skandirali i tako da im vratis. Ajd da je on nekakav crnac, pa da nema pojma sta ta tri prsta ovdje znace, ali zna on dobro. Nadam se da Bajramovic nece ni pomisliti da pozove ovo govno u repku, ne zasluzuje ni da se imenuje.

P.s. Citam, Bavka ponovo dobio poziv da bude na ljetnom kampu Phile. Ko je ba njegov menadzer, ja fakat ne kontam sta u toj tamo Phili vide u ovom klocu. Koliko mi cekamo da on bukne i napokon napravi nesto. Nek' ga se rijese za sljedecu sezonu, pod hitno, kao i onu dvojcu crnaca, jer su kriza zesca i ocito da su dosli ovdje da se zahebavaju.
:? kad je bocka igrao za bosnu?

p.s. i ja sam za to da se bosna rijesi svih igraca i da konacno pozovu svemoguce forumase u prvi tim... :roll:
Nije bocka nego MIŠ MALENI siniša kovačević(nadam se da će sve pare što ih je dobio od bosne potrošiti na lijekove)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#89 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by JThomas »

fantom slobode wrote:
Ben Akiba wrote:U slucaju trece utakmice nebi se kladio na bosnu uopste.
Ovo je dobijeno na "glupost" pojedinaca koji misle da sa napustanjem moze nesto napraviti.
Sad samo treba da lagano nakantaju,ali se "bojim" chamuga i srba u bosni da se ne razigraju previse :-D
ma nemoj se zezati, je li ovo zbog tvojih licnih zelja ili se zasniva na realnom odnosu snaga :)
a što to? vala da su nešto rasturili u prvoj, i nisu.

kao što neko gore kaže, da onaj nije digao tri prsta i dobio tehničku kad se tekma lomila, rezultat je vrlo lako mogao biti i drugačiji.

i fakat ne znam gdje one amerikance onakve nalaze :-)
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#90 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by fantom slobode »

JThomas wrote:
fantom slobode wrote:
Ben Akiba wrote:U slucaju trece utakmice nebi se kladio na bosnu uopste.
Ovo je dobijeno na "glupost" pojedinaca koji misle da sa napustanjem moze nesto napraviti.
Sad samo treba da lagano nakantaju,ali se "bojim" chamuga i srba u bosni da se ne razigraju previse :-D
ma nemoj se zezati, je li ovo zbog tvojih licnih zelja ili se zasniva na realnom odnosu snaga :)
a što to? vala da su nešto rasturili u prvoj, i nisu.

kao što neko gore kaže, da onaj nije digao tri prsta i dobio tehničku kad se tekma lomila, rezultat je vrlo lako mogao biti i drugačiji.

i fakat ne znam gdje one amerikance onakve nalaze :-)
Evo zasto:
Dodik je dobra politicar ali da bi postigao ovo na cemu je danas morao je okupiti dosta lopova i krkana.
I to cemu jednog dana doci glave.
A sa druge strane federaciji treba razlaz.
dosao nam neko sto mu Bosna ne odgovara, inace :)
Podrzavas li ti gore navedeni koncept momka sa 5 komentara :)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#91 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by JThomas »

otkud tebi da to meni odgovara, ili da ja podržavam dodika, ako kažem da bosna nije bolje igrala u prvoj tekmi?
da nisi malo paranoičan?
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#92 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by fantom slobode »

JThomas wrote:otkud tebi da to meni odgovara, ili da ja podržavam dodika, ako kažem da bosna nije bolje igrala u prvoj tekmi?
da nisi malo paranoičan?
ni u kom slucaju, samo ti dajem odgovor zasto takav komentar doticnom.Kod njega se radi o licnim zeljama, ocigledno, a kada biram izmedju sportskog drustva i politickog kluba mafijasa , nekako vrlo lako zakljucim da je za sport bolje da pobijedi ovaj prvi.
Igraj BOSNO....
User avatar
Edin H.
Posts: 47244
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#93 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Edin H. »

Bosna ovaj posao zavrsava u Aleksandrovcu :oops:

Samo da je koliko-toliko fer sudjenje
User avatar
Ben Akiba
Posts: 10
Joined: 12/05/2008 12:38

#94 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Ben Akiba »

fantom slobode wrote:
JThomas wrote:otkud tebi da to meni odgovara, ili da ja podržavam dodika, ako kažem da bosna nije bolje igrala u prvoj tekmi?
da nisi malo paranoičan?
ni u kom slucaju, samo ti dajem odgovor zasto takav komentar doticnom.Kod njega se radi o licnim zeljama, ocigledno, a kada biram izmedju sportskog drustva i politickog kluba mafijasa , nekako vrlo lako zakljucim da je za sport bolje da pobijedi ovaj prvi.
Igraj BOSNO....
Ne znam sto ti broj necijih postova smeta ili ti smeta razlaz iz posta.
Ja samo kazem da ce bosna tesko uzeti ako dodje do trece utakmice.
User avatar
karanana
Posts: 47412
Joined: 26/02/2004 00:00

#95 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by karanana »

kad je utakmica danas i ima li je gdje na tv-u?
User avatar
Layne
Posts: 5719
Joined: 24/04/2008 14:12

#96 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by Layne »

karanana wrote:kad je utakmica danas i ima li je gdje na tv-u?
Ima na Hayat-u, mislim da počinje u 20:00.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#97 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by BSn »

Layne wrote:
karanana wrote:kad je utakmica danas i ima li je gdje na tv-u?
Ima na Hayat-u, mislim da počinje u 20:00.

Da, provjerio sam na stranici KS, pise da pocinje u 20:00 h, ali na stranici NTV Hayata ne pise da prenose, mada je onaj njihov komentator prosli put rekao da ce Hayat prenositi. Provjerio sam i na stranici banjalucke ATV, ni tamo ne pise da ima prenosa.
Bumo vidjeli. :D
User avatar
srpanj
Posts: 459
Joined: 16/07/2007 18:53

#98 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by srpanj »

koliko samo desavanja u 1/2 sata ...prvo ide kosarka... neke mediske pompe i nema vezano za ovu tekmu, kao da svi znaju konacan ishod ove tekme... znam, blamaze ce biti u svakoj cetvrtini (pogledajte samo satnicu ove tekme..koji su to samo... :x ... kao da je - nesto znacajna ova utakmica...!? pa karte za trecu tekmu su vec u prodaji :) )
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#99 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by BSn »

Prenos na Mrezi Plus! ;)
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#100 Re: LIGA 8 ZA KOŠARKAŠE

Post by strong69 »

Ako izgubimo utakmicu to ce biti zbog loseg defanzivnog skoka Bosne.

EDIT*
Izgubili smo ali malo je falilo da se serija zavrsi veceras. Nazalost, promasena je trojka u zadnjoj sekundi, odnosno bili su koraci a prije toga je Bavcic promasio jednu trojku. I dalje mislim da smo losi u defanzivnom skoku.

U Sarajevu ce biti isto ovako tijesan rezultat. Ali naravno da ce Bosna da uzme :-D
Post Reply