TV uređaji - sve o tome

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
CooK
Posts: 3883
Joined: 28/01/2012 19:50

#3626 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

alipasijaner wrote:
channel10 wrote:FIS Vitez h6400, 48 inča 1549 kmica.

40w705 1059 KM

50w805 1499 KM
48w605 + Micro linija cmts20 1279 KM
Imam H6400 48" i nakon 3 godine su se na par mjesta pojavile sive fleke nepravilnog oblika koje su vidljive pogotovo na svijetlim scenama, malo je reci da izbijaju oci.. da nisam usamljen slucaj znam zbog toga sto jos 2 prijatelja sa istim modelom imaju identican problem..
Malo sam gledao po netu i vidim samo jedan slucaj sto se covjek zalio na nekakve random fleke koje su se pojavile. Kod mene ih nema a iskreno i da se pojave ne bi mi bilo zao jer vec skoro 3 godine imam ovaj TV i kakvu sliku imam za koliko para ne bih se puno zalio i da sad prestane raditi. Pregledao sam dosta ovogodinjih i proslogodisnjih Samsung modela i tesko da je i jedan imao sliku dobru kao na h6400 i to je kolega @zombri dobro objasnio, sadasnji televizori se prave za 1080p i 4K rezoluciju visokog bitratea i niko vise ne obraca paznju na to kako slika izgleda na ovim nasim SD i HD kablovskim kanalima malog bitratea a tu h6400 razvaljuje. Kada mi rikne ovaj TV ili se pojave te fleke najvjerovatnije cu uzeti OLED jer se sljedece godine otvara nova fabrika za proizvodnju istih pa se ocekuje da ce im opasti cijena a ako se to ne desi ne bih imao nista protiv da opet uzmem h6400 ali ovaj put veci model samo sto od toga nema nista jer se vec dugo ne proizvode.
CooK
Posts: 3883
Joined: 28/01/2012 19:50

#3627 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

Velkoski wrote:~700, al' ako vrijedi dati više mogu i do milje :mrgreen:
Hoces li ga gledati direktno ili iz ugla i koji sadrzaj ces najvise gledati? Ako ces ga gledati direktno onda ti ja ne preporucujem ove modele koje je kolega @zombri predlozio jer su sa IPS panelom kojeg karakterise losa crna boja i los kontrast ali dobar ugao gledanja.
User avatar
zomri
Posts: 12812
Joined: 03/05/2006 07:31

#3628 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by zomri »

CooK wrote:
Velkoski wrote:~700, al' ako vrijedi dati više mogu i do milje :mrgreen:
Hoces li ga gledati direktno ili iz ugla i koji sadrzaj ces najvise gledati? Ako ces ga gledati direktno onda ti ja ne preporucujem ove modele koje je kolega @zombri predlozio jer su sa IPS panelom kojeg karakterise losa crna boja i los kontrast ali dobar ugao gledanja.
Kad uključi ambilight, zaboraviće na probleme s crnom. A sa VA panelom gosti kad dođu, moraš ih na sweet spot smjestit da se ne osramotiš. Ako ih više dođe eto belaja :skoljka:

ps. sad vidim da ovaj što imaju na stanju nema ambilight. a ništa, neka onda traži 6401 ili 6501, ima negdje za te pare sigurno.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3629 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by Velkoski »

zomri wrote:Slab ti je izbor do 700, sa miljom bi se već nešto dalo probrati. Šta ti je prioritet dobra slika, veličina, rezolucija...? Nemoj samo reć sve je bitno :)
bitan mi je HD fudbal, tenis i košarka :mrgreen:

:thumbup: :mrgreen:

više me u principu zanimalo koja mi prodavnica neće uzeti 200-300 viška kermi :mrgreen:
CooK
Posts: 3883
Joined: 28/01/2012 19:50

#3630 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

zomri wrote:
CooK wrote:
Velkoski wrote:~700, al' ako vrijedi dati više mogu i do milje :mrgreen:
Hoces li ga gledati direktno ili iz ugla i koji sadrzaj ces najvise gledati? Ako ces ga gledati direktno onda ti ja ne preporucujem ove modele koje je kolega @zombri predlozio jer su sa IPS panelom kojeg karakterise losa crna boja i los kontrast ali dobar ugao gledanja.
Kad uključi ambilight, zaboraviće na probleme s crnom. A sa VA panelom gosti kad dođu, moraš ih na sweet spot smjestit da se ne osramotiš. Ako ih više dođe eto belaja :skoljka:

ps. sad vidim da ovaj što imaju na stanju nema ambilight. a ništa, neka onda traži 6401 ili 6501, ima negdje za te pare sigurno.
Mozda ja imam osjetljivo oko ali meni nikakvi ambilighti i slicne stvari sto skrecu paznju sa panela ne mogu uciniti kontrast puno boljim na IPS panelu koji je 3 do 5 puta losiji nego kod VA panela. Druga stvar je sto ako zelim gledati TV u mraku hocu da vidim samo panel a ne nekakve lampice i light show oko televizora, cijela ta ideja ambilighta meni lici isto kao da je pravljeno za djecu da im svjetluca a oni zacudjeno gledaju. To za goste i VA panel si sasvim upravu jer je on gledljiv samo do ugla od 30 stepeni a sve preko toga slika izgleda isprano i lose ali takva je nazalost situacija sa LED televizorima, mora se izabrati izmedju dobrog ugla gledanja i uzasne crne boje i loseg kontrasta na IPS panelu ili loseg ugla gledanja i dobre crne boje i kontrast na VA panelu. Zato se nadam da ce OLEDi uskoro pojeftiniti jer mi ovaj kompromis i zrtvovanje jednog radi drugog na LED televizorima stvarno pocinje ozbiljno ici na zivce. Sve sam se nadao da ce doci do nekog napretka u kontrastu i crnoj boji kod IPS-a ili do napredka u uglu gledanja kod VA ali veoma i skroz sporo se odvijaju stvari na tom polju i zato je, generalno, pojeftinjenje OLEDa neophodno i veoma potrebno.
User avatar
zomri
Posts: 12812
Joined: 03/05/2006 07:31

#3631 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by zomri »

CooK wrote: Mozda ja imam osjetljivo oko ali meni nikakvi ambilighti i slicne stvari sto skrecu paznju sa panela ne mogu uciniti kontrast puno boljim na IPS panelu koji je 3 do 5 puta losiji nego kod VA panela. Druga stvar je sto ako zelim gledati TV u mraku hocu da vidim samo panel a ne nekakve lampice i light show oko televizora, cijela ta ideja ambilighta meni lici isto kao da je pravljeno za djecu da im svjetluca a oni zacudjeno gledaju. To za goste i VA panel si sasvim upravu jer je on gledljiv samo do ugla od 30 stepeni a sve preko toga slika izgleda isprano i lose ali takva je nazalost situacija sa LED televizorima, mora se izabrati izmedju dobrog ugla gledanja i uzasne crne boje i loseg kontrasta na IPS panelu ili loseg ugla gledanja i dobre crne boje i kontrast na VA panelu. Zato se nadam da ce OLEDi uskoro pojeftiniti jer mi ovaj kompromis i zrtvovanje jednog radi drugog na LED televizorima stvarno pocinje ozbiljno ici na zivce. Sve sam se nadao da ce doci do nekog napretka u kontrastu i crnoj boji kod IPS-a ili do napredka u uglu gledanja kod VA ali veoma i skroz sporo se odvijaju stvari na tom polju i zato je, generalno, pojeftinjenje OLEDa neophodno i veoma potrebno.
sve se slažem s tobom, samo kontam da velika većina i ne primjećuje pola tih stvari. i raja voli ambilight, ma šta mi mislimo o tome.
User avatar
konektovan
Posts: 40054
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3632 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by konektovan »

alipasijaner wrote:
channel10 wrote:FIS Vitez h6400, 48 inča 1549 kmica.

40w705 1059 KM

50w805 1499 KM
48w605 + Micro linija cmts20 1279 KM
Imam H6400 48" i nakon 3 godine su se na par mjesta pojavile sive fleke nepravilnog oblika koje su vidljive pogotovo na svijetlim scenama, malo je reci da izbijaju oci.. da nisam usamljen slucaj znam zbog toga sto jos 2 prijatelja sa istim modelom imaju identican problem..
Dse ili dirty screen effect, sranje zesce kad je bijela pozadina. Kod mene na filipsu takodjer vidljivo na tri mjesta, ali kad sam vidio kod sure na samsungu, mako sam se utjesio. :mrgreen:
CooK
Posts: 3883
Joined: 28/01/2012 19:50

#3633 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

zomri wrote:
CooK wrote: Mozda ja imam osjetljivo oko ali meni nikakvi ambilighti i slicne stvari sto skrecu paznju sa panela ne mogu uciniti kontrast puno boljim na IPS panelu koji je 3 do 5 puta losiji nego kod VA panela. Druga stvar je sto ako zelim gledati TV u mraku hocu da vidim samo panel a ne nekakve lampice i light show oko televizora, cijela ta ideja ambilighta meni lici isto kao da je pravljeno za djecu da im svjetluca a oni zacudjeno gledaju. To za goste i VA panel si sasvim upravu jer je on gledljiv samo do ugla od 30 stepeni a sve preko toga slika izgleda isprano i lose ali takva je nazalost situacija sa LED televizorima, mora se izabrati izmedju dobrog ugla gledanja i uzasne crne boje i loseg kontrasta na IPS panelu ili loseg ugla gledanja i dobre crne boje i kontrast na VA panelu. Zato se nadam da ce OLEDi uskoro pojeftiniti jer mi ovaj kompromis i zrtvovanje jednog radi drugog na LED televizorima stvarno pocinje ozbiljno ici na zivce. Sve sam se nadao da ce doci do nekog napretka u kontrastu i crnoj boji kod IPS-a ili do napredka u uglu gledanja kod VA ali veoma i skroz sporo se odvijaju stvari na tom polju i zato je, generalno, pojeftinjenje OLEDa neophodno i veoma potrebno.
sve se slažem s tobom, samo kontam da velika većina i ne primjećuje pola tih stvari. i raja voli ambilight, ma šta mi mislimo o tome.
U pravu si, vecina uopste i ne primjecuje najbitnije stvari. Znam vise ljudi koji se hvale nekakvim Telefunkenima i Teslama, kazu slika im extra. Dodjem ja kod njih i kada upalim televizor boje hoce da me izudaraju od jacine i neprirodnosti a kontrast je toliko los da se i u po bijela dana odnosno u dobro osvjetljenoj sobi vidi da crna boja ne postoji nego samo tamno siva. I to za ambilight stoji, narod voli sarenilo i te "specijalne efekte", samo neka je hljeba i igara. :)
CooK
Posts: 3883
Joined: 28/01/2012 19:50

#3634 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

konektovan wrote:
alipasijaner wrote:
channel10 wrote:FIS Vitez h6400, 48 inča 1549 kmica.

40w705 1059 KM

50w805 1499 KM
48w605 + Micro linija cmts20 1279 KM
Imam H6400 48" i nakon 3 godine su se na par mjesta pojavile sive fleke nepravilnog oblika koje su vidljive pogotovo na svijetlim scenama, malo je reci da izbijaju oci.. da nisam usamljen slucaj znam zbog toga sto jos 2 prijatelja sa istim modelom imaju identican problem..
Dse ili dirty screen effect, sranje zesce kad je bijela pozadina. Kod mene na filipsu takodjer vidljivo na tri mjesta, ali kad sam vidio kod sure na samsungu, mako sam se utjesio. :mrgreen:
DSE je nesto drugo. Koliko sam ukapirao onaj slucaj o h6400 sto sam nasao na netu ovdje se radi o tamnijim flekama od DSE koje je vide i na staticnoj podlozi za razliku od DSE koji se najvise vidi na dinamicnoj podlozi. Sto se tice DSE svaki TV ga ima samo neki u toliko maloj mjeri da se jedva vidi a kod nekih je to katastrofalno lose i ometajuce. Najpodlozniji losem DSE-u su IPS paneli sa direktnim pozadinskim osvjetljenjem(ne mijesati sa IPS panelima sa full array direktnim pozadinskim osvjetljenjem sa lokalnim zatamnjenjem, tu je situacija puno bolja).
User avatar
konektovan
Posts: 40054
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3635 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by konektovan »

Za ovaj dse, da li se moze traziti reklamacija na osnovu toga??? Neko nedavno rece, be znam koji je bio brend u pitanju, da nisu uvazili?!
CooK
Posts: 3883
Joined: 28/01/2012 19:50

#3636 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

konektovan wrote:Za ovaj dse, da li se moze traziti reklamacija na osnovu toga??? Neko nedavno rece, be znam koji je bio brend u pitanju, da nisu uvazili?!
U zapadnim zemljama gdje su dosta stroziji zakoni o zastiti potrosaca vecina proizvodjaca smatra da je DSE sastavni dio LED TV tehnologije i ne priznaju garanciju osim u izuzetno teskim slucajevima gdje DSE zahvata vise od 30% panela. Kada je tako u zapadnim zemljama mozes onda pretpostaviti kako je tek kod nas. Oni barem imaju tu srecu sto im taj zakon dopusta povrat robe mjesec dana nakon kupnje bez navodjenja razloga i vecina ih na taj nacin i zamijeni TV sa DSE-om. Kod nas taj zakon na zalost ne postoji ali npr u Srbiji postoji zakon da mozes bez navodjenja razloga 7 dana nakon kupovine vratiti uredjaj pa je za pretpostaviti da ce u narednom periodu i kod nas doci do donosenja slicnog zakona. Uglavnom kratak odgovor na tvoje pitanje je da proizvodjaci ne priznaju garanciju za DSE osim u teskim slucajevima a jedina nada su posteni prodavaci pa ako primjetis DSE dan-dva nakon kupovine vjerujem da ce ti pristati zamijeniti uredjaj.
User avatar
konektovan
Posts: 40054
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3637 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by konektovan »

CooK wrote:
konektovan wrote:Za ovaj dse, da li se moze traziti reklamacija na osnovu toga??? Neko nedavno rece, be znam koji je bio brend u pitanju, da nisu uvazili?!
U zapadnim zemljama gdje su dosta stroziji zakoni o zastiti potrosaca vecina proizvodjaca smatra da je DSE sastavni dio LED TV tehnologije i ne priznaju garanciju osim u izuzetno teskim slucajevima gdje DSE zahvata vise od 30% panela. Kada je tako u zapadnim zemljama mozes onda pretpostaviti kako je tek kod nas. Oni barem imaju tu srecu sto im taj zakon dopusta povrat robe mjesec dana nakon kupnje bez navodjenja razloga i vecina ih na taj nacin i zamijeni TV sa DSE-om. Kod nas taj zakon na zalost ne postoji ali npr u Srbiji postoji zakon da mozes bez navodjenja razloga 7 dana nakon kupovine vratiti uredjaj pa je za pretpostaviti da ce u narednom periodu i kod nas doci do donosenja slicnog zakona. Uglavnom kratak odgovor na tvoje pitanje je da proizvodjaci ne priznaju garanciju za DSE osim u teskim slucajevima a jedina nada su posteni prodavaci pa ako primjetis DSE dan-dva nakon kupovine vjerujem da ce ti pristati zamijeniti uredjaj.
Kod mene se taj problemcic pojavio nakon 2 mjeseca od kupovine, i nije se vise pogorsavalo. Da je bilo u startu, vratio bih ga odmah. Ali i ta spika proizvodjaca da je to dio led tehnologije mi je totalno neozbiljna i neopravdana.
CooK
Posts: 3883
Joined: 28/01/2012 19:50

#3638 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

konektovan wrote:
Kod mene se taj problemcic pojavio nakon 2 mjeseca od kupovine, i nije se vise pogorsavalo. Da je bilo u startu, vratio bih ga odmah. Ali i ta spika proizvodjaca da je to dio led tehnologije mi je totalno neozbiljna i neopravdana.
Nisi jedini, svakom normalnom covjeku je neopravdano da ti neko proda nov televizor a na njemu da bude, ili se kroz par mjeseci pojavi, efekat kao da je prljav i ostecen ekran ali tako je kako je. Bilo je cak i tuzbi protiv proizvodjaca i vecinu tuzbi su proizvodjaci dobili jer su navodno radjena neka vjestacenja gdje je utvrdjeno da je po danasnjoj tehnologiji nemoguce proizvesti LED televizor bez DSE. Takodje su sudovi nalozili proizvodjacima da moraju zamijeniti televizor ili vratiti novac ukoliko je DSE toliko velik da ometa gledanje ali problem tu nastaje sto je to subjektivna stvar pa za neki TV jedna osoba moze smatrati da je veliki DSE dok druga osoba tesko moze prepoznati da taj TV uopste ima DSE i onda proizvodjaci redovno odbijaju priznati garanciju jer njihovi serviseri utvrde da ne ometa gledanje iako nekome mozda i ometa jer je osjetljiviji na DSE. Jedina iznimka su teski slucajevi DSE-a gdje je on vise nego ocigledan odnosno zahvata vise od 30% panela i samo tada proizvodjac pristaje priznati garanciju i zamijeniti panel.
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#3639 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by Mr.Who »

Da li je neko, ovih dana, vidio na prodaji Sony 43XD8005 ili 8077 po normalnoj cijeni? Bio je do neki dan 1200 KM a sada ga nude po cijeni od preko 1500 KM.
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#3640 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by Mr.Who »

Mr.Who wrote:Da li je neko, ovih dana, vidio na prodaji Sony 43XD8005 ili 8077 po normalnoj cijeni? Bio je do neki dan 1200 KM a sada ga nude po cijeni od preko 1500 KM.
Našao, kupio!
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3641 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by wewa »

Velkoski wrote:
zomri wrote:Slab ti je izbor do 700, sa miljom bi se već nešto dalo probrati. Šta ti je prioritet dobra slika, veličina, rezolucija...? Nemoj samo reć sve je bitno :)
bitan mi je HD fudbal, tenis i košarka :mrgreen:

:thumbup: :mrgreen:

više me u principu zanimalo koja mi prodavnica neće uzeti 200-300 viška kermi :mrgreen:
jucer bili u Techno Magu, cijene su im (bar se meni cini - guglala sam) najpovoljnije.
User avatar
shalla
Posts: 9315
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3642 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by shalla »

Mr.Who wrote:
Mr.Who wrote:Da li je neko, ovih dana, vidio na prodaji Sony 43XD8005 ili 8077 po normalnoj cijeni? Bio je do neki dan 1200 KM a sada ga nude po cijeni od preko 1500 KM.
Našao, kupio!
Čestitam, isti TV sam uzeo u Aprilu, preprezadovoljan hvala Bogu :thumbup:
User avatar
Beaverknight
Posts: 228
Joined: 25/09/2017 11:09

#3643 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by Beaverknight »

Koristio LG 43 LH5100, i dalje je živ, super tv za manje pare (700KM).

Uzeo sam sada Sony Braviu W650D 48 smart tv. Zadovoljan sam.
CooK
Posts: 3883
Joined: 28/01/2012 19:50

#3644 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

Beaverknight wrote:Koristio LG 43 LH5100, i dalje je živ, super tv za manje pare (700KM).

Uzeo sam sada Sony Braviu W650D 48 smart tv. Zadovoljan sam.
Jel to onaj LG sto ima samo jedan HDMI port? Ja sam vidio 43lh510v i on ima sliku u rangu Telefunkena, Vivaxa i Tesle a od prikljucaka samo jedan HDMI a mislim da je 43lh5100 isti. Radi se 43-incnom uvodnom LG modelu televizora sa IPS panelom koji jos nije ni Smart a opet kosta 700KM.
Sto se tice tog Sony-a on ima super odnos kvalitet-cijena, za 900KM dobijes 48-incni Sony Smart TV sa VA panelom. Panel nije od nekog poznatog proizvodjaca poput AUO koje Sony koristi u svojim skupljim televizorima ali opet je dobar za svoju cijenu.
User avatar
MTV
Posts: 14316
Joined: 21/08/2013 19:39

#3645 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by MTV »

Ako je ko mislio uzimat TV, petak u Tehnomagu i mobilmedia by Tehnomag moze jeftinije proci...
Image
User avatar
diablobih
Posts: 8252
Joined: 28/12/2015 02:17

#3646 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by diablobih »

Je li za sve ovaj popust ili samo na TV?
User avatar
MTV
Posts: 14316
Joined: 21/08/2013 19:39

#3647 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by MTV »

diablobih wrote:Je li za sve ovaj popust ili samo na TV?
Sve mobitele, klime, frizidere.... Ovdje sam to postavio jer im vecinu asortimana cine televizori.
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#3648 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by kinzekonze »

MTV wrote:
diablobih wrote:Je li za sve ovaj popust ili samo na TV?
Sve mobitele, klime, frizidere.... Ovdje sam to postavio jer im vecinu asortimana cine televizori.
Vidim da si upucen za sve u vezi njih. Da li ima akcija na akciju ili samo na glavnu cijenu? Interesuje me za ovaj TV, akcija na 1600 ili na 1900km?

https://www.mobilmedia.ba/tv-sony-kd55xe7077saep.html

A usput valjal' sta ovaj model :D
User avatar
MTV
Posts: 14316
Joined: 21/08/2013 19:39

#3649 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by MTV »

kinzekonze wrote: Vidim da si upucen za sve u vezi njih. Da li ima akcija na akciju ili samo na glavnu cijenu? Interesuje me za ovaj TV, akcija na 1600 ili na 1900km?

https://www.mobilmedia.ba/tv-sony-kd55xe7077saep.html

A usput valjal' sta ovaj model :D
Jednom je isto bila akcija snizenje 10% na sve a onda su napisali da se popust neodnosi na vec snizene artikle. Sada nisu nista napisali.

Ali kad sam kod njih uzimao Samsung A5 2017 bilo je ovako: cijena 899 KM uz popust na gotovinu 799 KM (samo ova cijena je bila navedena na webu). I bila je ona akcija svaka zadnja subota u mjesecu uz cek od penzije dodatnih 10% popusta. Na kraju je placeno ovoliko 799 - 10% = 719 KM. Tako da ja nebi pametovao vise, ako si iz Sarajeva, otidju u onaj njihov shop u Koreji (Put Zivota) prekoputa starog VF sada Jamba i pitaj. Tamo ljudi koji rade kao da nisu iz BiH koliko su ljubazni.
Za model TV nemam pojma. Nema na cemu znam da nisam pomogao :mrgreen:
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#3650 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by kinzekonze »

MTV wrote:
kinzekonze wrote: Vidim da si upucen za sve u vezi njih. Da li ima akcija na akciju ili samo na glavnu cijenu? Interesuje me za ovaj TV, akcija na 1600 ili na 1900km?

https://www.mobilmedia.ba/tv-sony-kd55xe7077saep.html

A usput valjal' sta ovaj model :D
Jednom je isto bila akcija snizenje 10% na sve a onda su napisali da se popust neodnosi na vec snizene artikle. Sada nisu nista napisali.

Ali kad sam kod njih uzimao Samsung A5 2017 bilo je ovako: cijena 899 KM uz popust na gotovinu 799 KM (samo ova cijena je bila navedena na webu). I bila je ona akcija svaka zadnja subota u mjesecu uz cek od penzije dodatnih 10% popusta. Na kraju je placeno ovoliko 799 - 10% = 719 KM. Tako da ja nebi pametovao vise, ako si iz Sarajeva, otidju u onaj njihov shop u Koreji (Put Zivota) prekoputa starog VF sada Jamba i pitaj. Tamo ljudi koji rade kao da nisu iz BiH koliko su ljubazni.
Za model TV nemam pojma. Nema na cemu znam da nisam pomogao :mrgreen:
Kako nisi, mogu se nadati da ce biti. Nisi rekao odmah nece biti :thumbup:
A i ako ne bude onda cekam 28.10. pa da vidim mogu li se ogrebati preko penzionera.
Post Reply